BMP Sp. z o.o.
counter
3 33 48 5 1
Gosia

Moja znajoma tam pracuje i jak opowiada co sie tam dzieje, to aż włos się jeży.. Zarząd w ogóle nie szanuje pracowników.. Pomimo tego że skorzystali z tarczy antykryzysowej nadal zwalniają pracowników. Może ktoś z firmy BMP wypowie się tutaj na ten temat? (usunięte przez administratora)

Marta

Firma umożliwia udział w szkoleniach, które poszerzają kwalifikacje i umiejętności. Super ludzie w pracy, liczne spotkania biznesowe, działalność w kilku branżach przemysłowych powoduje, ze praca się nie nudzi.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w BMP Sp. z o.o.?

Magdalenna Nowy wpis

Firma mimo pandemii cały czas się rozwija, tworząc nowe produkty i rozwiązania. Obecnie zatrudnia nowe osoby i stawia na świeżą krew :) zapraszamy!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 105 dni.

Czy pracodawca BMP Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ten na ER Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Fajna atmosfera, dobre zarobki, mimo kryzysu firma się rozwija i inwestuje.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BMP
 Rekomendacja

BMP działa nieprzerwanie od 27 lat Budując Możliwości Porozumienia, nie tylko wśród klientów w całym kraju, ale przede wszystkim wewnątrz organizacji. Wbrew publikowanym poniżej opiniom, możemy pochwalić się w tak trudnych czasach, przy olbrzymiej konkurencji, stosunkowo niewielką rotacją pracowników. Stan zatrudnienia od wielu lat utrzymuje się na niezmienionym poziome. Średnia długość pracy w naszej firmie to prawie 10 lat. Kilku naszych współpracowników jest z nami właściwie od samego początku! Tak się zbiegło, że dzisiaj celebrujemy trzy jubileusze: 25 lat Małgosi, 20 lat Marka i 10 lat Edyty pracy w BMP. Nikt rozsądny nie pracowałby w firmie tak długo, w której panuje zła atmosfera, i nie ma wzajemnego szacunku. Jesteśmy dumni z tego co razem osiągnęliśmy. Mamy też kolejne wspólne, ambitne cele, które motywują nas do dalszego działania.

Gosia

Magda
@Gosia

Opinie o tej firmy nigdy nie były dobre jeżeli chodzi o Racibórz, jednak to co się teraz tam dzieje przechodzi wszelkie granice. Niedługo grono niezadowolonych byłych pracowników będzie można liczyć w dziesiątkach.

Patrycja
@Gosia

"Znajoma znajomej opowiada...". Może znajoma z ZUS'u i wie lepiej, że firma i czy wogole skorzystała z tarczy? Jeżeli skorzystali z tarczy i zwolnili pracownika, to muszą oddać dotację. Ale to "znajoma znajomej" wie na pewno lepiej :). Co do szacunku pracowników... Częściowa zgoda. Ten problem dotyczy większości firm prywatnych, szczególnie w tym czasie.

Tomek
@Patrycja

Jednocześnie firma nie odniosła się do tego, czy w ostatnim okresie (czyli od marca), zwolniła pracowników. To czy korzystali z tarczy to inna kwestia. Mówi się, że kryzys zweryfikuje wiele firm jeżeli chodzi o podejście do ludzi i zaufanie w obie strony.

Czy pracownicy w BMP Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

x0x0x
@Pytanie

W firmie panuje miła i przyjacielska atmosfera. Zespoły projektowe zawszę się dogadają, mimo różnych koncepcji na starcie projektu ;) W końcu Budujemy Możliwości Porozumienia :)

Ania
@Marta

Na jakie konkretnie szkolenia mogą liczyć pracownicy? Po jakim czasie pracy? Jak wyglada onboarding?

@Ania

Szkolenia odbywają się cyklicznie dla całej załogi lub dedykowane dla danych działów. Każdy z pracowników może wyjść z inicjatywą i propozycja szkolenia.

Ania
@Marta

Proszę o podanie przykladowego szkolenia dla działu handlowego z ostatniego roku.

Pracowniczka
@Ania

Oczywiście, że są. Ostatnio - "Sprzedaż i negocjacje" w Katowicach. Pojechało kilka osób z działu sprzedaży

Miki

Przyjazne miejsce pracy, na pewno dużo lepsze niż wszystkie te bardzo firmy w okolicy!

Adam
@Miki

Pozwy sądowe, praca w nadgodzinach, ogromna rotacja pracowników, zwolnienia na początku pandemii, zarządzanie przez zastraszanie, mobbing i brak otwartej komunikacji z kierownictwem - naprawdę, konkurencja może się uczyć tego jak wygląda przyjazna firma ;-) zróbcie konferencję w tym temacie.

Pracownik aktualny
@Adam

Zarobki w większości powyżej średniej krajowej, możliwość kontaktu z najlepszymi firmami i zakładami w Polsce, nowe i bezpieczne samochody służbowe (ci co kiedyś "narazili życie i zdrowie swoje i innych nie dostosując prędkości do warunków atmosferycznych" szczególnie powinni to teraz deceniać). Praca w nadgodzinach? Średnio 4h/miesiąc w czasach pełnej produkcji to dużo? Oby tylko takie problemy mieli niedługo pracownicy w Polsce. "Ogromna rotacja pracowników" (usunięte przez administratora) To zdecydowanie miejsce dla kompetentnych i umiejących się komunikować w zespole pracowników.

x9x9

polecam

Malg

Polecam

MarcIn000
 Rekomendacja

Wyplata zawsze na czas, atmosfera Ok, dużo wyjazdów. Z szefostwem da się dogadać. Polecam

Sprawdzam
@MarcIn000

Dlaczego poprzedni post został usunięty? W BMP obecnie przecież nie pracuje żaden Marcin, można to sprawdzić na stronie. Jedyny Marcin jaki pracował w tej firmie nie był zadowolony ani z atmosfery, ani z wypłat, ani tym bardziej ze współpracy z kierownictwem. Dlatego też się zwolnił. BMP może się poszczycić wyjątkowo wysokim poziomem rotacji pracowników. Sprawdza się tu stwierdzenie - pracownicy przychodzą do firmy, ale odchodzą od szefa.

Rekomendacja

Pracowałam w firmie dłuższy czas. Atmosfera super, jasno sprecyzowane zadania i wymagania. Wynagrodzenie jak na Racibórz Ok, możliwości podwyżek.

Franciszek

Jestem ciekaw, co oceniasz w ten sposób? Czyżby pracę w tym miejscu, czy może wypowiadasz się z poziomu zupełnie innej osoby? Daj znać, proszę, ponieważ mnie to ciekawi.

Olga

@Kaja, napisz jakiego rodzaju umowy podpisuje pracodawca z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Możesz liczyć na dofinansowanie do wypoczynku letniego lub bony na święta? Czy firma obecnie prowadzi rekrutacje i szuka nowych pracowników? Podziel się swoim doświadczeniem. Pomożesz innym użytkownikom forum, którzy szukają pracy.

Olga

@Filip, piszesz, że jesteś zadowolony z pracy i atmosfery panującej w firmie. Czy pracodawca daje benefity do wynagrodzenia takie jak premia lub pakiet socjalny? To zawsze miły dodatek do wynagrodzenia, który rekompensuje inne braki. Czy poleciłbyś tę firmę innym osobom poszukującym pracy?

Kaja
@Olga

Oprócz podstawowego wynagrodzenia sa premie oraz opieka zdrowotna w Lux-Med.

Olga

@taja, jesteś pracownikiem z długim stażem. Czy mogłabyś wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia? Czy do wynagrodzenia pracodawca dodaje bonusy w postaci premii, szkoleń lub pakietu socjalnego? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jesteś z niej zadowolona? Czy firma jest rozwojowa i otwarta na pracownika? Można liczyć na rozwój zawodowy i awans? Czy poleciłabyś tą firmę innym osobom poszukującym pracy?

Filip
@Olga

Fajna firma i ludzie, pieniądze na czas, ale zarobki nie za wysokie, ale atmosfera rekompensuje wszystko, polecam.

DROPS

Facet zdejmij tą ofertę na dyrektora za 2100 brutto bo zrobię skan i puszczę na portale społecznościowe typu FB i Goldenline a to dopiero będzie wstyd dla miasta a przedewszystim dla Ciebie a o klientach to już zapomnisz. Trochę szacunku bo dyrektorzy mają inne wymagania finansowe

@DROPS

Nastąpiło pewne nieporozumienie, kwota wynagrodzenia jest przekazywana podczas rozmowy kwalifikacyjnej, Urząd Pracy sam wpisał minimalne wynagrodzenie gdyż brak podania kwoty uniemożliwia zamieszczenia ogłoszenia na ich portalu

Radek

Jaką umowę dostaje pracownik na początek? Czy jakiś socjal macie?

@Radek

standardowo umowa na okres próbny ( 3 miesiące)

Olga

@Ksenia, jesteś zainteresowana pracą w firmie? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Na stronie pracodawcy nie ma aktualnie żadnej rekrutacji. Może ktoś z obecnych pracowników firmy, którzy odwiedzają to forum mógłby napisać @Kseni, czy będą prowadzone rekrutacje, na jakie stanowiska i przybliżyć warunki pracy w tej firmie. Czekam na Wasze opinie.

Kaja
@Olga

Przyjmują pracowników widziałam ogłoszenie, firma przyjazna dla pracownika ale na rekrutacji obiecują ci nie wiadomo co a później rzeczywistość to weryfikuje. Pieniądze nie najlepsze obiecywali dodatki na razie ich nie widać.

@Olga

na stronie firmowej w zakładce praca są zamieszczone dwa ogłoszenia o pracę z dokładnym opisem zadań, zawsze można zadzwonić do firmy i dopytać o szczegóły

Zostaw merytoryczną opinię o BMP Sp. z o.o. - Racibórz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BMP Sp. z o.o.