BMP Sp. z o.o.

Racibórz

BMP Sp. z o.o.
2 2

Opinie o BMP Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

ilak

BMP to super firma, miła atmosfera, miły prezes. zarobki takie że można nie umrzeć z głodu. Ja tam wytrzymałam niecały rok, ale zawsze warto próbować :D

Sasasa

Interesująca praca, dużo wyjazdów, kontaktów z ciekawymi ludźmi, a przy okazji sporo nadgodzin... za które nikt nie płaci ani grosza :/

Eeeeeeeeeee

Ostatni rok to w firmie BMP w zasadzie masowe odejścia pracowników, odeszło wielu doświadczonych ludzi. Pewnie są na tyle zmęczeni po odejściu, że już nie mają siły dzielić się opinią. W BMP nie zwalnia się ludzi. Sami odchodzą. Niektórzy musieli korzystać z pomocy psychologa, a skończyło się na tym, że jeden pracownik nie wytrzymał i ostatecznie znalazł się w szpitalu psychiatrycznym. Polecam się porządnie zastanowić przed wysłaniem tam CV. To nie jest normalna firma, to królestwo prezesa.

Czemu pracownicy firmy BMP Sp. z o.o. nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

anonymous

Dużo osób w tej firmie cierpi na kompleks wyższości. Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem drugiego człowieka. I dusigrosze, ogromne dusigrosze.

DROPS

Facet zdejmij tą ofertę na dyrektora za 2100 brutto bo zrobię skan i puszczę na portale społecznościowe typu FB i Goldenline a to dopiero będzie wstyd dla miasta a przedewszystim dla Ciebie a o klientach to już zapomnisz. Trochę szacunku bo dyrektorzy mają inne wymagania finansowe

DROPS

Co to za imitacja firmy dziś ogłoszenie stanowisko dyrektora za 2100 brutto. Ludzie to tylko w Raciborzu tak jeszcze poniżają jakie miasto taki (usunięte przez administratora) Osobiście bym dał pstryczka w nos temu właścicielowi na rozmowie kwalifikacyjnej. Lepiej niech zamknie ten biznes jak chce tak płacić. Wstyd.

Dorian

Słaba firma bez wypłaty tylko zaliczki

Pudelek

Ciekawa ta praca ale słabe wynagrodzenia i wiele, wiele niedomówień i obietnic bez pokrycia... Jednym słowem polecam dobrze się zastanowić.

Zostaw opinię o BMP Sp. z o.o. - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMP Sp. z o.o.