Opinie o Abaks Sp. z o.o. sp.k. w Skowarcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Abaks Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Abaks Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abaks Sp. z o.o. sp.k. w Skowarcz

Czy tutaj można zatrudnić się jako instalator / serwisant? Jak sprawdzałem zakładkę z kariera na stronie www była akurat pusta a tutaj w zasadzie nikt nie pisze o takiej pracy, tylko jeśli już to o obsłudze klienta. czy stała ekipa zakłada Internet u klientów? ciekaw jestem zarobków, mam doświadczenie

On Nowy wpis

Jestem niestety klientem ABAKSU cały czas, bo jak wiemy mają monopol w mojej lokalizacji Cieplewo. Mieszkam na Plenerowych Klimatach i niestety musze się zgodzić z przedmówcą, ciągle mam problem z netem bo łapie "dziury" w dostawie w ciągu dnia kilka razy. Stabilizacja słaba mimo że to "światłowód" Gdy pojawia się problem, standardowo " proszę wyłączyć routery z zasilania na kilka minut" Kiepski sprzęt jeżeli chodzi o router, ciągle z nim coś nie tak, musieli mi postawić 2 routery w mieszkaniu bo na jednym nie ogarniał mieszkania 60m2 :| Żenua

Jaka atmosfera w biurze? ktoś pisał ze po rozmowach z pracownikami z niego jest naładowany jak dynamit… dlatego od drugiej strony sytuacja mnie ciekawi. Dodatkowo nie ma żadnych ofert teraz na stronie a chciałam spojrzeć czy na obsługę można się dostać? wiadomo? Jakie warunki na niej są? jest sama podstawa czy również premie?

Wiesiek

W małych miejscowościach ma monopol i wykorzystuje to na potęgę. Stosunek do klienta delikatnie mówiąc zlewający. Cena do rzeczywistej prędkości o wiele za wysoka. Ogólnie to polecam omijać ich szerokim łukiem.

Michal
@Wiesiek

Podaj w jakiej miejscowości mają monopol. W niektórym miejscach dostęp do internetu świadczy firma SMNET

@Michal

Zgadza się. Przy czym obsługa w SMNET jest wzorowa. Internet również działa prawidłowo.

Jon Nowy wpis
@Wiesiek

Po każdej rozmowie z paniami z biura jestem naładowany jak dynamit. Nie da się z nimi normalnie rozmawiać. Każdy problem nie leży po ich stronie a odbiorcy. Traktują klienta wyjątkowo protekcjonalnie. Ma się wrażenie że robisz im krzywdę dzwoniąc a tym bardziej jak coś chcesz. Pewnie właśnie o to chodzi - płać i siedž cicho (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Abaks Sp. z o.o. sp.k..
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Józek

od kilku lat słaba jakość usług, niestety nikogo innego w pobliżu nie ma ;(

@Józek

A jak obsługa to wyjaśnia w pana przypadku? chodzi o konkretną lokalizację gdzie mają akurat problemy z łączami? tutaj to ile osób tak naprawdę teraz się zatrudnia i służy pomocą? wiadomo coś w temacie planów na dalszy rozwój?

Sezam

Totalna słabizna, internetu więcej nie ma jak jest, wieczorami i weekendy nie da się nic robić w dodatku ceny też wysokie, mimo że internet nie działa muszę płacić bo mam umowę. Żenada

Bartłomiej Q

Lepiej mi działa mobilny LTE w telefonie jak ich światłowód ! od pół roku niewiedzą o co chodzi i każą ciągle restartować router :D trochę to śmieszne ale płacić muszę bo ,,ma pan umowę, przykro mi'' i cyk 80zł idzie per mounth Nie da się grać ani filmów oglądać, jedyne co mogę zrobić szybko z tym netem to go wyłączyć aby mnie nie denerwowała nazwa wifi w powietrzu. a po za tym że nie działa to wszystko ok, obsługa bardzo miło mnie spławia :)

Pruszczanin85

Słaba usługa w Pruszczu Gdańskim -można za pomnąc o taryfowych prędkościach mimo ze te są jak z 20 wieku. Jak się zgłasza mniejszą prędkość niż w ofercie to firma twierdzi ze ustawienia w kompie śą nie prawidłowe lub inne wymówki.-nie polecam

@Pruszczanin85

"za pomnąć"? Serio? Rodaku?

@Mak

Oj no nie czepiaj się.. :( A do samej merytoryki wypowiedzi się odniesiesz?

Józek
@Pruszczanin85

słabo działa

Oleg

Uciekać jak najdalej. Wszystko jest u nich cacy a konkurencja do d..y jak chcą abyś podpisał umowę. A porem "widziały gały co brały, jak się nie podoba to wyp...j" (no może nie aż tak dosłownie ale w tym sensie)

były klient

usługa fatalna, obsługa masakra - jedyne co im dobrze wychodzi to "jeżdżenie" po innych !

Sylwia
@były klient

Czekaj, obsługa zachowała się jakoś nie miło? Powiedzieli ci coś? Skoro piszesz o jeżdzeniu po innych:/

Elżbieta

Wiele osób ocenia na forum usługę, jaką oferuje firma ABAKS. Chciałabym natomiast przypomnieć, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich produktów czy usług. Idąc tym tropem: czy są na forum osoby, które pracują bądź też pracowały w firmie ABAKS? Jeśli tak, to napiszcie proszę, jak oceniacie tego pracodawcę i czy polecilibyście aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego.

Darek
@Elżbieta

To klient już nie powinien się wcale wypowiadać?

@Darek

Jasne, że powinien, ale Klient powinien być na tyle rozgarnięty, aby wiedzieć, że to forum pracowników (byłych, przyszłych) a nie klientów. Od tego są np. opinie na mapach firm Google.

Tester

Ten internet to jedno wielkie gówno. Nie polecam tej firmy. Nic się nie poprawia z szybkością. Najgorszy internet jaki miałem,jedno jest pewne nie przedłużę umowy z ta badziewna firma i nigdy nie wrócę do internetu z tej firmy krzak

Adrian
@Tester

To ile Ci oferowali, a ile masz w rzeczywistości? To duże różnice? Zwalnia czy całkiem znika sygnał?

Edyta

Poprawiło się coś w stosunku do wcześniejszych opinii na temat samej jakości oferowanych usług...?

@Edyta

Jeśli chodzi o jakość to na światłowodzie biją Orange na głowę. Jeśli chodzi o obsługę klienta też. Do tego możliwość stałego IP. Jeśli chodzi o ceny to opłaca się bardziej wziąć Canal Plus a internet z Abaks. Przećwiczone.

Aneta
@Kadafi

nie ma przerw jakiś w dostawie neta przez światłowód? korzystalam z innej firmy i przy telewizji ciagle w nocy przerywało sygnał

@Aneta

Miałem może 2 przerwy w ciągu 2,5 roku. Zależy jaki masz w domu osprzęt.

@Kadafi

Długie te przerwy? W ogóle rozumiem, że umowę masz od 2,5 roku, masz cały czas ten sam pakiet? Czy w trakcie coś zmieniałeś?

@Łucja

Umowę przedłużałem. Dokupiłem stałe IP. Telewizje wziąłem z Canalplus.

@Łucja

raz, dwa razy po ok 3 h

@Kadafi

z tego co tu czytam no to nie ma co się przejmować, jak uważasz?. Wiesz ja żyję sentymentem do czasów sprzed ponad 10 lat, wtedy to jakiekolwiek zakłócenia to akceptowalna norma była przecież i człowiek żył z tym i był szczęśliwy. ;) Ja wiem, że technologia idzie do przodu, ale czasami wydaje mi się, że klienci za bardzo przesadzają

nick

A mnie najbardziej śmieszy następujący fakt: ponad 2 lata temu położyli światłowody w miejscowości Rusocin, mieszkańcy wreszcie mieli realne nadzieje na dobrej jakości, szybki internet (jedyną opcją "po kablu" był wtedy Orange - 10 Mb/s...). Skończyło się... na położeniu kabli przez całą miejscowość - nie doprowadzili kabli do budynków, przynajmniej jeśli chodzi o budynki wielorodzinne XD. Mimo próśb mieszkańców o podłączenie, twierdzili, że są problemy administracyjne, jeśli chodzi o możliwość podłączenia na działkach wspólnot (tak, tych samych wspólnot, które czekały z niecierpliwością na dostęp do szybkiego internetu), a z zarządcami wspólnot nikt się nie kontaktował ze strony Abaksu XD. Przełom 20/21, firma Orange kładzie kable światłowodowe w całej miejscowości. Dwa miesiące później można się podłączać. Podsumowując, Orange zgarnął wszystkich zainteresowanych klientów. XD z firmy Abaks i ich działań. Nie będę się już znęcał i wspominał o różnicach cenowych między Abaksem a Orange, ale gdyby Abaks chciał w ogóle przejąć choć część klientów, musiałby na start obniżyć ceny o co najmniej 30%, żeby jakkolwiek konkurować XD Ja wiem, że jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi (pewnie kasa z Unii na światłowody i takie tam), ale mimo wszystko nie zrozumiem sensu wykonywania takich prac.

Katarzyna
@nick

Mnie akurat zainteresowały różnice cenowe między Abaksem a Orange. Możesz napisać? :)

Tester

Internet z tej firmy to jest jakiś żart. Prędkość działa jak (usunięte przez administratora) Za te pieniądze to powinien internet śmigać a nie zamulać na najprostszych funkcjach. Nie ma gorszego internetu od tego badziewia

internet jest tak niestabilny, częste nieregularne spadki prędkości do >0.1 mb przy wykupionej prędkości kilkadziesiąt razy wyższej. Mają monopol w niektórych miejscach i bardzo dobrze to wykorzystują

Stalowy demon

Serdecznie nie polecam usług świadczonych przez firmę ABAKS, internet ledwo co działa a jest bardzo drogi. Omijajcie szerokim łukiem!

Elżbieta
@Stalowy demon

Napisałeś, że pomimo wysokiej ceny internet ABAKS nie działa zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Czy kontaktowałeś się z firmą w tej sprawie? Jeżeli nie, to może warto spróbować, może zaproponują jakieś rozwiązanie.

pytanko

A na jakieś dofinansowanie do karty sportowej można liczyć? :)

zajac86

Firma z doświadczeniem. Jestem klientem ABAKS od przeszło 10 siu lat. Stale się rozwijają i zatrudniają coraz więcej osób. Nie wiem jakie są warunki pracy, ale często tam chodzę opłacać rachunki, więc widzę, że ekipa jest stała, nie zmienia się.

Michalina

@naidrok a możesz napisać dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Abaks Sp. z o.o. sp.k. - Skowarcz

• Jak się pracuje w Abaks Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Abaks Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abaks Sp. z o.o. sp.k.?

Abaks Sp. z o.o. sp.k.
  • Gdańska 82