Opinie o SOLVER SP. Z O.O. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SOLVER SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SOLVER SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLVER SP. Z O.O. w Zabrze

Ayo Nowy wpis
Inne

Właśnie wpadło ogłoszenie, że monter konstrukcji stalowych i systemów antenowych ma 6500-12000 brutto. Kto napisze, czy prawda? Ile dziennie godzin się pracuje na delegacji? Może ktoś aktualnie pracujący da znać, bo te komenty tutaj to już archaik

Michał Nowy wpis
Inne

Pracownicy budowlani są może tu poszukiwani? Bo znalazłem tylko dosyć stare i archiwalne ogłoszenie i nie wiem, jak to jest teraz. Co z tymi delegacjami i czy na stanowisku budowlanym też się one zdarzają? Niepokojące jest to co napisaliście że delegacje są raz rozliczane, a raz nie. Z czego to wynika i czy ktoś w końcu się za to wziął? Ja teraz szukam w budowlance pracy przed startem sezonu.

C Nowy wpis
Inne
@Michał

Nikt się nie wziął i nie weźmie. Jaśnie panującym nie da się przegadać do rozsądku. Ich czas minął, inne firmy teraz za "ich" pracowników koszą hajs. Potężny "ale obiecałeś mi" Pan G, i "to ja tu jestem alfa" Pan J nie zmieniają schematów od lat.

Administrator

Czy pensja w wysokości 4300 PLN w mieście Zabrze jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Monter?

Brygada budowlana
Były pracownik
@Administrator

7200xl netto beż delegacji

Brygada budowlana
Były pracownik
@Administrator

4300zl zarabia pomocnik

Anna
Inne
@Brygada budowlana

To naprawdę sporo. :o A z delegacją jak sprawa wygląda?

Say What?
Pracownik
 Pytanie
@Brygada budowlana

Kto zarabia w tej firmi takie pieniądze? Nikt... "Szefostwo" robi wpisy na Go Work.... Żenada!!!

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Anna

A z delegacjami wygląda tak raz płacą a raz nie płacą jak im się podoba poprostu zenada

Bartek
Były pracownik

Firma nie dotrzymuje umów, lub w ogóle ich nie chcę mieć, lub takie które są wyłącznie na ich korzyść, szczególnie te ustne, nie interesują ich żadne argumenty. Opłacanie faktur po terminie, i upominanie się. Lądują nawet w spamie. Włącznie z nie płaceniem faktur za wykonaną usługę.

Marzena
Inne
@Bartek

Hej, czy to znaczy, ze spoznili sie u Ciebie z zaplata za wykonana usluge czy w ogole nie zaplacili?

Szef
Inne
@Marzena

Tak spóźniliśmy się z zapłata faktury o 3 dni (przez biuro przechodziła epidemia COVID). Tyle w temacie ….

Anna
Inne
@Szef

XD naprawę taka histeria o 3 dni?! To brzmi jakby już prokuratura miała normalnie wkraczać... Ale już po covidzie wszystko ok czy dalej jakieś małe problemy przez to występują?

Szef
Inne
@Anna

Tak , mowa o 3 dniach..... :). Pan Bartek działał z nami w relacji B2B wystawiając faktury z 1 dniowym terminem płatonści (więc chyba nie było źle ). Ogólnie szkoda słów ;)

Anna
Inne
@Szef

Ja szczerze zaczynam jednak powoli umysłowo zmieniać front, przyznaję, że częściej pracodawcę postrzegałam jakoś bardziej negatywnie, ale jak ja widzę za co niektórzy pracownicy się czepiają to powoli śmiech przez łzy zaczyna się robić... ;) Podziwiam cierpliwość w takich sprawach w takim razie. ;p

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w SOLVER SP. Z O.O. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Koordynator ds. inwestycji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Tomek
Były pracownik

@Roman Kruk, @Janusz Potwierdzam wpisy poprzedników, odradzam tą firmę jako miejsce pracy.

Brygada budowlana
Były pracownik
@Tomek

Tomek masz rację Jarek Gienek i Koordynator Adi masakra

Brygada budowlana
Były pracownik

Dwóch szefów strasznie tępych którzy wypłacają ludziom pieniądze na raty i nic się nie dzieje tą firmę unikać z daleka chcą żeby ludzie pracowali po 300 godz za wynagrodzenie 3700zl netto poprostu nędza

Były operator
Były pracownik

Porażka. Ucinanie nadgodzin,których stawka jest mniejsza od godzin podstawowych. Na to to jest paragraf,w kodeksie pracy. Nadgodziny nie są ujęte w dochodach pracownika. Wydawane są "" pod stołem " Odradzam i totalna żenada pracować w tej firmie.

Roman Kruk
Pracownik

Wspolpracownicy pijani w pracy, ucinane godziny z wynagrodzenia przez kadrę zarządzającą oraz Mobbing tak wygląda solver.

Janusz
Były pracownik
@Roman Kruk

Pracowałem,potwierdzam.Szef jest nieomylny,sprzęt w stanie opłakanym.ogolne dyletanctwo. I ogromna rotacja kadry-mówi sama za siebie.nie polecam.

anonim

(usunięte przez administratora)

Zarząd spółki Solver

OŚWIADCZENIE zamieszczona przez użytkownika windykacjaterenowa1@gmail.com informacja o prowadzonej przeciwko Solver Sp.z o.o. z/s w Zabrzu windykacji nie polega na prawdzie. W dniu 15.11.2018 został złożony wniosek do Administratora serwisu o usunięcie postu. Z uwagi na czas potrzebny na weryfikację zgłoszenia przez Administratora serwisu GOWORK, poniżej prezentujemy treść wiadomości e-mail przesłanej do użytkownika windykacjaterenowa1@gmail.com Szanowny Panie, W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przeprowadzonej dzisiaj przez Członka Zarządu [dane osobowe usunięte], wzywamy Państwa do natychmiastowego usunięcia wpisu dotyczącego firmy SOLVER Sp.z o.o. z/s w Zabrzu, którego treść została zamieszczona poniżej. Informujemy, że brak reakcji z Państwa strony skutkować będzie wytoczeniem powództwa przeciwko Panu o utracone korzyści finansowe.

Barbara
Inne

Czy ktoś z aktualnych lub byłych pracowników firmy SOLVER może opisać aktualną sytuację firmy? Czy ta firma nadal działa na rynku i zatrudnia pracowników? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji. Ostatni wpis o firmie budzi zaniepokojenie.

Barbara
Inne

Nie ma niestety na tym wątku dotyczącym SOLVER SP. Z O.O. żadnej opinii. Warto być aktywnym na tym forum i zamieszczać na nim aktualne informacje dotyczące tego pracodawcy. W związku z tym, może znajdzie się jakaś osoba, która zdecydowałaby się przedstawić sytuację panującą wewnątrz firmy? Czy znane są Wam planowane rekrutacje? Jeżeli tak, to proszę o umieszczenie ich tutaj. Wszystkie informacje będą ważne z punktu widzenia potencjalnie przyszłych pracowników SOLVER SP. Z O.O.

Zostaw merytoryczną opinię o SOLVER SP. Z O.O. - Zabrze

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w SOLVER SP. Z O.O.?

  Zobacz opinie na temat firmy SOLVER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w SOLVER SP. Z O.O.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SOLVER SP. Z O.O.
1/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Srebrna 4
  41-800 Zabrze
 • NIP: 6312247009 KRS: 0000402269
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
SOLVER SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii