Opinie o SOLVER SP. Z O.O. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SOLVER SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SOLVER SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLVER SP. Z O.O. w Zabrze

Sonia Nowy wpis

Kierownik realizacji projektów budowlanych - wynagrodzenie: 6 000 - 12 000 PLN brutto - takie ogłoszenie z grudnia znalazłam. Mam pytanie, jak kierownik radzi sobie w okresie próbnym bez auta, czym wówczas jeździ na inwestycje? Ile wynoszą przeciętne zarobki, bo tu widzę zbyt dużą rozpiętość, aby mieć wyobrażenie o realnej sumie?

Michał Nowy wpis

Pracownicy budowlani są może tu poszukiwani? Bo znalazłem tylko dosyć stare i archiwalne ogłoszenie i nie wiem, jak to jest teraz. Co z tymi delegacjami i czy na stanowisku budowlanym też się one zdarzają? Niepokojące jest to co napisaliście że delegacje są raz rozliczane, a raz nie. Z czego to wynika i czy ktoś w końcu się za to wziął? Ja teraz szukam w budowlance pracy przed startem sezonu.

C Nowy wpis
@Michał

Nikt się nie wziął i nie weźmie. Jaśnie panującym nie da się przegadać do rozsądku. Ich czas minął, inne firmy teraz za "ich" pracowników koszą hajs. Potężny "ale obiecałeś mi" Pan G, i "to ja tu jestem alfa" Pan J nie zmieniają schematów od lat.

Czy pensja w wysokości 4300 PLN w mieście Zabrze jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Monter?

7200xl netto beż delegacji

4300zl zarabia pomocnik

@Brygada budowlana

To naprawdę sporo. :o A z delegacją jak sprawa wygląda?

Say What?
@Brygada budowlana

Kto zarabia w tej firmi takie pieniądze? Nikt... "Szefostwo" robi wpisy na Go Work.... Żenada!!!

Były pracownik Nowy wpis
@Anna

A z delegacjami wygląda tak raz płacą a raz nie płacą jak im się podoba poprostu zenada

Bartek

Firma nie dotrzymuje umów, lub w ogóle ich nie chcę mieć, lub takie które są wyłącznie na ich korzyść, szczególnie te ustne, nie interesują ich żadne argumenty. Opłacanie faktur po terminie, i upominanie się. Lądują nawet w spamie. Włącznie z nie płaceniem faktur za wykonaną usługę.

Marzena
@Bartek

Hej, czy to znaczy, ze spoznili sie u Ciebie z zaplata za wykonana usluge czy w ogole nie zaplacili?

Szef
@Marzena

Tak spóźniliśmy się z zapłata faktury o 3 dni (przez biuro przechodziła epidemia COVID). Tyle w temacie ….

@Szef

XD naprawę taka histeria o 3 dni?! To brzmi jakby już prokuratura miała normalnie wkraczać... Ale już po covidzie wszystko ok czy dalej jakieś małe problemy przez to występują?

Szef
@Anna

Tak , mowa o 3 dniach..... :). Pan Bartek działał z nami w relacji B2B wystawiając faktury z 1 dniowym terminem płatonści (więc chyba nie było źle ). Ogólnie szkoda słów ;)

@Szef

Ja szczerze zaczynam jednak powoli umysłowo zmieniać front, przyznaję, że częściej pracodawcę postrzegałam jakoś bardziej negatywnie, ale jak ja widzę za co niektórzy pracownicy się czepiają to powoli śmiech przez łzy zaczyna się robić... ;) Podziwiam cierpliwość w takich sprawach w takim razie. ;p

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w SOLVER SP. Z O.O. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Koordynator ds. inwestycji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@Roman Kruk, @Janusz Potwierdzam wpisy poprzedników, odradzam tą firmę jako miejsce pracy.

@Tomek

Tomek masz rację Jarek Gienek i Koordynator Adi masakra

Brygada budowlana

Dwóch szefów strasznie tępych którzy wypłacają ludziom pieniądze na raty i nic się nie dzieje tą firmę unikać z daleka chcą żeby ludzie pracowali po 300 godz za wynagrodzenie 3700zl netto poprostu nędza

Były operator

Porażka. Ucinanie nadgodzin,których stawka jest mniejsza od godzin podstawowych. Na to to jest paragraf,w kodeksie pracy. Nadgodziny nie są ujęte w dochodach pracownika. Wydawane są "" pod stołem " Odradzam i totalna żenada pracować w tej firmie.

Roman Kruk

Wspolpracownicy pijani w pracy, ucinane godziny z wynagrodzenia przez kadrę zarządzającą oraz Mobbing tak wygląda solver.

Janusz
@Roman Kruk

Pracowałem,potwierdzam.Szef jest nieomylny,sprzęt w stanie opłakanym.ogolne dyletanctwo. I ogromna rotacja kadry-mówi sama za siebie.nie polecam.

Zarząd spółki Solver

OŚWIADCZENIE zamieszczona przez użytkownika windykacjaterenowa1@gmail.com informacja o prowadzonej przeciwko Solver Sp.z o.o. z/s w Zabrzu windykacji nie polega na prawdzie. W dniu 15.11.2018 został złożony wniosek do Administratora serwisu o usunięcie postu. Z uwagi na czas potrzebny na weryfikację zgłoszenia przez Administratora serwisu GOWORK, poniżej prezentujemy treść wiadomości e-mail przesłanej do użytkownika windykacjaterenowa1@gmail.com Szanowny Panie, W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przeprowadzonej dzisiaj przez Członka Zarządu [dane osobowe usunięte], wzywamy Państwa do natychmiastowego usunięcia wpisu dotyczącego firmy SOLVER Sp.z o.o. z/s w Zabrzu, którego treść została zamieszczona poniżej. Informujemy, że brak reakcji z Państwa strony skutkować będzie wytoczeniem powództwa przeciwko Panu o utracone korzyści finansowe.

Barbara

Czy ktoś z aktualnych lub byłych pracowników firmy SOLVER może opisać aktualną sytuację firmy? Czy ta firma nadal działa na rynku i zatrudnia pracowników? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji. Ostatni wpis o firmie budzi zaniepokojenie.

Barbara

Nie ma niestety na tym wątku dotyczącym SOLVER SP. Z O.O. żadnej opinii. Warto być aktywnym na tym forum i zamieszczać na nim aktualne informacje dotyczące tego pracodawcy. W związku z tym, może znajdzie się jakaś osoba, która zdecydowałaby się przedstawić sytuację panującą wewnątrz firmy? Czy znane są Wam planowane rekrutacje? Jeżeli tak, to proszę o umieszczenie ich tutaj. Wszystkie informacje będą ważne z punktu widzenia potencjalnie przyszłych pracowników SOLVER SP. Z O.O.

Zostaw merytoryczną opinię o SOLVER SP. Z O.O. - Zabrze

• Jak się pracuje w SOLVER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SOLVER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOLVER SP. Z O.O.?

SOLVER SP. Z O.O.
  • Srebrna 4