Unitech Piotr Sadowski

Gdańsk

Opinie o Unitech Piotr Sadowski

łukasz
użytkownik zarejestrowany

niestety Unitech do dzisiaj nie wrzucał ofert, ale podejrzewam, że taka firma na pewno szuka pracowników :) nie wyobrażam sobie, by nie mieli żadnej rotacji pracowników

skoczek

pracował ktoś tam była rekrutacja ostatnio na specjalistę do ofertowania na spotkaniu okazało się że magazyn też do ogarnięcia.jaka atmosfera

makchovi

Nidgy nie lubilem wystawiac opini, ponieważ albo o firmie mowi sie dobrze, albo wogole sie nie mowi. Dlatego wlasciwie powinienem wstawić tylko \"......\". Najbardziej zastanawia mnie jednak dosc duza rotacja wsrod pracownikow ..... Typowa \"Polska\" firma, ktorej wlasciciel duzo obiecuje, niestety na tym sie przewaznie konczy.

Zostaw opinię o Unitech Piotr Sadowski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unitech Piotr Sadowski