Opinie o Fibernet Łukasz Wiśniewski w Tczew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fibernet Łukasz Wiśniewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fibernet Łukasz Wiśniewski o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibernet Łukasz Wiśniewski w Tczew

Co wiecie o pracy w firmie Fibernet Łukasz Wiśniewski w miejscowości Tczew, czekamy na sprawozdania od obecnych i byłych pracowników! Każda wypowiedź się liczy!

zrób baaaaa

no ja wiem sporo

Helena
@zrób baaaaa

Skoro wiesz sporo to może zechciałbyś się podzielił opinią i spostrzeżeniami? Mało na tym forum opinii, a te które są raczej do pozytywnych nie należą. Jaką masz Ty ?

skarpeciarz
@Helena

a kim ty (usunięte przez administratora) jestes ?

@Helena

tez mam negatywna niestety

A rozwiniesz go trochę? Bo trudno mi wierzyć w takie stwierdzenia bez argumentów. :/

na czarno
@Karolina

po prostu puszcza ludzi w skarpetach , a niewygodne opinie sa usuniete koniec i kropka - nic sie nie dowiesz, nawet tego , ze zatrudnial ludzi na czarno

leszek bubel
@Karolina

powiedz kto ty jesteś i skąd ??? a na zapas to (usunięte przez administratora)

@na czarno

O proszę, jak widać akurat to udało mi się od Ciebie dowiedzieć. Może jeszcze coś istotnego? Wiesz może o co chodzi z "waleniem w rogi żonę"? bo to już daje się być chore

@leszek bubel

Co na zapas? Ale skąd w jakim kontekście pytasz mam Ci adres zamieszkania podać czy jak?

szczeciński paprykarz Nowy wpis

to sie dowiedz

igorek zrobimy obiadek

moze w firmie fibernet da sie zarobic na skarpety ? , dajcie znac i czekam na propsy i feedbacki

Karolina Nowy wpis
@igorek zrobimy obiadek

Zależy pewnie ile kosztują, bo tanie być nie mogą skoro zadajesz to pytanie. ;p Jaka cena za sztukę to zaraz sprawdzimy jak to się ma do wynagrodzenia tutaj. ;)

zbyszek skarpeciarz Nowy wpis
@Karolina

no tak ze 2.50 polskich złotych za pare , to ile bym wyciągnął w jeden miesiąc? , chociaż na 3 pary żeby było w miesiącu , a reszta to niech idzie na budowe domu dla szefa , no i zupka chińska na swięta była by dobra-jedna wystarczy do nowego roku - pozdrawiam

rolina Nowy wpis
@Karolina

co bedziesz sprawdzać? ile za sztukę ? napisz szybko :)

igorek

no i tam w spoldzielni mieszkaniowej tczew rurki nie byly , czy tam kolanka dociagniete , tak mi powiedziano , no i ogolnie wszystko cacy

zenada te odpisy karolina i inni , wezcie sie w garsc

Kazimierz

to już nieaktualne i zmieniono podejście w tych tematach do pracowników?

jaworowicz
@Kazimierz

ja sie nie chwale cos niecos potrafie :)

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
skision

ja tez walnąłem w rogi moją i zahaczyłem o pelplin pasatem , a potem do poznania

dzames-endrju

walilem w rogi swoja zone jak bylem na szkoleniu wysokościowym w poznaniu - sa ludzie , ktorzy to widzieli

na skarpetach

i w skarpetach na czarno i z białych skarpet w czarne skarpety na czarno

bialy

wystarczy ha ha ha

endru

endru to poprostu zwykla prujdupa wisiona

james

tak to prawda nagadałem na barego i to grubo , tam jakies kolanka byly nie zalozone dobrze i spoldzielnia sie o to czepiala - tak powiedzial styki i kable wystawaly ale gdzie jest og..n?? do kurcza mać!!

BARY

kiedys pracowalem w firmie fibernet jako monter /instalator , to byl poczatek , pomagalem w budowie tej firmy , ale po 9 miesiacach mojej ciezkiej pracy tam zostalem zwolniony , wrecz wywalony na zime przed swietami(usunięte przez administratora), po dzis dzien nie dostalem pieniedzy za godziny spedzone na umawianiu klientow na instalacje po moich godzinach pracy , premie za prace , ktora byla tak obiecana faktycznie dostalem -wyniosla ona 300 złotych polskich , odradzam pracy u tego czlowieka , lub zostania jego klienetem , bo naprawde mozna sie tylko nadziac i nieradze wierzyc w zadne jego slowo , bo mozna byc zwyczajnie oszukanym. jesli juz ktos by tam rozpoczal prace to uwazac na (usunięte przez administratora), bo to jest szefa najwiekszy (usunięte przez administratora), zwyczajna (usunięte przez administratora)co niszczy innych pracownikow i oczernia , a ten tylko go slucha i nikogo wiecej , no ale tak to bywa z cukiernikami chyba , ogolnie ci dwaj koleszkowcy puscili mnie w skarpetach - wszystkiego dobrego i wesolych swiat

Zostaw merytoryczną opinię o Fibernet Łukasz Wiśniewski - Tczew

• Jak się pracuje w Fibernet Łukasz Wiśniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Fibernet Łukasz Wiśniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibernet Łukasz Wiśniewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibernet Łukasz Wiśniewski?

Kandydaci do pracy w Fibernet Łukasz Wiśniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibernet Łukasz Wiśniewski
  • Hanny Hass 4