Opinie o MRC Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie MRC Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MRC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MRC Sp. z o.o. w Gdynia

zniesmaczony
Klient

Slyszalem ze pracuje sie tam "rano wieczór we dnie w nocy...", telefony sie urywają juz lepiej jechać na poziomki do mołdawii niż isc tam do pracy albo zbierać złom. W tej firmie mozna poczuć sie jak w rodzinie - bo spedza sie tam kazdą wolną chwile nawet po pracy jestes w pracy.

Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) to i ludzie uciekają. Omijajcie tą firmę i wszystkie jej odnogi.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Ogłoszenie na Grafik do MRC Sp. z o.o. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

anonim Nowy wpis

ha tfu Nowy wpis

jesteś niestety nie pierwszy i nie ostatni

Praktykant Nowy wpis

Bardzo nie miłe przyjęcie przez szefa tej całej szajki ( ten grubszy gostek co nie ma gustu ubioru) Sytuacja miała miejsce 3 lata temu około. Wchodzę sobie do biura legancko, Wychodzi starszy aspirant zza drzwi i zaczyna mnie bez powodu krzyczeć coś na temat ubioru ( przypominam że dopiero przekroczyłem próg drzwi). Poczułem się dziwnie, kiedy kazał mi zdjąć spodnie no ale patrzałem na niego cały czas prosto w oczy dalej nie rozumiejąc kim on jest bo nie raczył się nawet przedstawić. Moim zdaniem nie tak powinno się traktować ludzi, którzy przyszli się nauczyć pracy a nie rozmawiać na temat gustów ubioru i żebyście sobie nie pomyśleli że miałem ubranie nie wiadomo co to były zwykłe dresy KAŻDY KTO CHCE PODJĄĆ TAM JAKIE KOLWIEK DZIAŁANIA ZASTANÓWCIĘ SIĘ DWA RAZY Nie polecam pozdrawiam czytających

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MRC Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MRC Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Koordynator Techników - Biuro wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MRC Sp. z o.o.?

Nikt
@Pytanie

(usunięte przez administratora) i wykorzystywanie pracowników to chleb powszedni.

Emilia
@Nikt

Część Twojej wypowiedzi została usunięta (pewnie jakoś naruszała regulamin strony), więc nie do końca wiem, o co chodzi. No ale napomknąłeś coś na temat wykorzystywania pracowników w firmie MRC. A możesz jeszcze doprecyzować, jak to wykorzystywanie się konkretnie przejawia?

Michał

Czy to taka praca ze przenosi się prace do domu?

zniesmaczony
Klient

Z... Genetyczny
@zniesmaczony

Podpisuje się rękami i nogami. W zasadzie to gorzej się nie da...

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w MRC Sp. z o.o.?

Żart a nie praca
@Pytanie

Wiertarka i narzędzia, jeśli coś się zepsuje twoja wina, jeśli wiertło się zużyje też musisz odkupić na swój koszt. Kupując rzeczy "do pracy" możemy nie doczekać się zapłaty za faktury - nadal nie otrzymałem swoich pieniędzy. Nie polecam. Właściciele firmy twierdzą że jeśli się nie podoba to i tu nie będę wpisywał tych kolokwializmów.

Błażej

Jak łatwo przychodzi narzekanie. Mamy bardzo trudny czas również dla firm, który z całą pewnością zweryfikuje podejście do pracy!

Krzywy

Byłem, zobaczyłem, uslyszałem i napewno nie wrócę.Żenada co tam sie dzieje.

Czy pracodawca MRC Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ktoś
@Pytanie

Nie bo pracownicy mają orać a nie się szkolić

nikt
@Pytanie

Nie ma żadnych szkoleń I chyba nie będzie :)

Ja

(usunięte przez administratora) Tak jak ktoś już napisał musisz być 24h na dobę na telefonie. Ciągle pretensje (usunięte przez administratora) A wynagrodzenie to grosze za pracę ktora się wykonuje. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem.

Ile jest zmian w MRC Sp. z o.o.?

wyrocznia

praca 24 godziny na dobę

Io

Przerzucanie odpowiedzialności na podwładnych, braki w pracownikach, nie wypłacanie należności za nadgodzin, zastraszanie, stresująca atmosfera to mało powiedziane. Do tych którzy zostali: Uciekajcie! To na prawdę nie powinno tak wyglądać. Przestańcie się bać (usunięte przez administratora)

Fatimy

Nie polecam, o pensje trzeba prosić co chwilę zmiana składu, wieczny brak pracowników bo kto by robił za takie pieniądze i współpracował z tymi ludźmi. Do tego fikcyjne potrącenia z pensji. Radzę omijać szerokim łukiem.

Ogarnięty
@Fatimy

Jeśli ktoś nie ma umiejętności organizacyjnych, nie robi sobie notatek w trakcie szkoleń czy z wykonywanej pracy celem późniejszego rozliczenia to się nie dziwię, że ktoś taki ma potem problem z tą firmą. I to na własne życzenie! Ignorowanie poleceń jakie wydają osoby w biurze [koordynator, szefowie] - nie łaska wspomnieć że się takim było? 1) "wieczny brak pracowników" - tych jest wystarczająco, wystarczy ogarnąć swój bałagan i przykładać do swojej pracy oraz nie robić sobie wolne bez informowania uprzednio o tym koordynatorów / szefów. 2) "kto by robił za takie pieniądze" - jeśli się liczyło na to, że będą krocie za robienie byle jak [nierzetelne podejście do pracy] to tak, faktycznie "małe to pieniądze".

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie MRC Sp. z o.o. w mieście Gdynia? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych na temat MRC Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o MRC Sp. z o.o. - Gdynia

MRC Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gniewska 21 lok. 12
    81-047 Gdynia
  • NIP: 9581672851 REGON: 364072227 KRS: 0000609934

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MRC Sp. z o.o.