Opinie o MRC Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MRC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MRC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MRC Sp. z o.o. w Gdynia

Vladya Nowy wpis

Jak praca sie w MRC trudna praca?

Jak szefostwo w MRC Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Nowy Nowy wpis

Bardzo dobsze i elegamcko.

Czy w MRC Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Michał A.

Potwierdzam występują.

Alicja
@Michał A.

A jakich ich wysokości można się spodziewać? ;)

Michał A.
@Alicja

o kwotach nie będę się rozpisywał, w skrócie powiem tak, jest dobrze :)

Alicja
@Michał A.

Rozumiem. ;) A w nawiązaniu do świąt to czy jest tu organizowana może wigilia pracownicza?

Pracownik 2003

Nie. Szybciej niż benefit czy podwyżkę dostaniesz karę

M.M.M.
@Pracownik 2003

Powiedz (usunięte przez administratora) Ile czasu pracowałeś i ile zarabiałeś te opinie są wyssane z palca a jeżeli ktoś chodzi na zwolnienia a potem płacze ,to już jego problem . Tyczy się to też jakości świadczonych usług bo skoro robisz fuszerkę której nie chcesz poprawić to nie dziw się że ktoś wyciąga z tego konsekwencje . A opinie i oskarżenia anonimowe są tyle warte ile ich adresat.

Pracownik 2003
@M.M.M.

Oczywiście wszystkie negatywne opinie apropo „firmy” są wyssane z palca, ciekawe że wszyscy piszący opinie twierdzą to samo. ZASTANAWIAJĄCE. Pozdrawiam cieplutko.

K.K.
@Pracownik 2003

Jeśli ktoś nie ma umiejętności organizacyjnych, nie robi sobie notatek w trakcie szkoleń czy z wykonywanej pracy celem późniejszego rozliczenia to się nie dziwię, że ktoś taki ma potem problem z tą firmą. I to na własne życzenie! Ignorowanie poleceń jakie wydają osoby w biurze [koordynator, szefowie] - nie łaska wspomnieć że się takim było? 1) "wieczny brak pracowników" - tych jest wystarczająco, wystarczy ogarnąć swój bałagan i przykładać do swojej pracy oraz nie robić sobie wolne bez informowania uprzednio o tym koordynatorów / szefów. 2) "kto by robił za takie pieniądze" - jeśli się liczyło na to, że będą krocie za robienie byle jak [nierzetelne podejście do pracy] to tak, faktycznie "małe to pieniądze Ja osobiście pracuję parę lat i chwalę sobie .

M.
@Pracownik 2003

Proszę o podanie danych (Dane osobowe na PRIV, okres i przyczyna powstania sporu/problemu) na podstawie których możemy się rzetelnie odnieść do sprawy. Anonimowe opinie są tak samo wiarygodne, jak handlarz respiratorami w kraju malkontentów.

Pracownik 2003 Nowy wpis
@M.

Patrząc na to iż nie łączy nas już żadna umowa nie zamierzam korespondować z Panem na priv. Możliwość normalnego załatwienia sprawy była została odrzucona przez Pana lub Pana wspólnika (nie wiem z kim rozmawiam). Dlatego z chęcią podzielę się doświadczeniami / spostrzeżeniami które zastałem podczas okresu swojego zatrudnienia.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie MRC Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Lento.pl 12 stycznia

Nie wiem na jakich aktualnie ale za moich czasów sporo potrafili odciągać za „błędy” nie polecam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MRC Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku WebMaster/Grafik wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

MRC Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Grafik. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Szkoda zdrowia za te marne grosze.

ha tfu

jesteś niestety nie pierwszy i nie ostatni

Praktykant

Bardzo nie miłe przyjęcie przez szefa tej całej szajki ( ten grubszy gostek co nie ma gustu ubioru) Sytuacja miała miejsce 3 lata temu około. Wchodzę sobie do biura legancko, Wychodzi starszy aspirant zza drzwi i zaczyna mnie bez powodu krzyczeć coś na temat ubioru ( przypominam że dopiero przekroczyłem próg drzwi). Poczułem się dziwnie, kiedy kazał mi zdjąć spodnie no ale patrzałem na niego cały czas prosto w oczy dalej nie rozumiejąc kim on jest bo nie raczył się nawet przedstawić. Moim zdaniem nie tak powinno się traktować ludzi, którzy przyszli się nauczyć pracy a nie rozmawiać na temat gustów ubioru i żebyście sobie nie pomyśleli że miałem ubranie nie wiadomo co to były zwykłe dresy KAŻDY KTO CHCE PODJĄĆ TAM JAKIE KOLWIEK DZIAŁANIA ZASTANÓWCIĘ SIĘ DWA RAZY Nie polecam pozdrawiam czytających

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MRC Sp. z o.o.?

Nikt

(usunięte przez administratora) i wykorzystywanie pracowników to chleb powszedni.

Emilia
@Nikt

Część Twojej wypowiedzi została usunięta (pewnie jakoś naruszała regulamin strony), więc nie do końca wiem, o co chodzi. No ale napomknąłeś coś na temat wykorzystywania pracowników w firmie MRC. A możesz jeszcze doprecyzować, jak to wykorzystywanie się konkretnie przejawia?

Czy to taka praca ze przenosi się prace do domu?

zniesmaczony

Slyszalem ze pracuje sie tam "rano wieczór we dnie w nocy...", telefony sie urywają juz lepiej jechać na poziomki do mołdawii niż isc tam do pracy albo zbierać złom. W tej firmie mozna poczuć sie jak w rodzinie - bo spedza sie tam kazdą wolną chwile nawet po pracy jestes w pracy.

Z... Genetyczny
@zniesmaczony

Podpisuje się rękami i nogami. W zasadzie to gorzej się nie da...

Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) to i ludzie uciekają. Omijajcie tą firmę i wszystkie jej odnogi.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w MRC Sp. z o.o.?

Żart a nie praca

Wiertarka i narzędzia, jeśli coś się zepsuje twoja wina, jeśli wiertło się zużyje też musisz odkupić na swój koszt. Kupując rzeczy "do pracy" możemy nie doczekać się zapłaty za faktury - nadal nie otrzymałem swoich pieniędzy. Nie polecam. Właściciele firmy twierdzą że jeśli się nie podoba to i tu nie będę wpisywał tych kolokwializmów.

Błażej

Jak łatwo przychodzi narzekanie. Mamy bardzo trudny czas również dla firm, który z całą pewnością zweryfikuje podejście do pracy!

Krzywy

Byłem, zobaczyłem, uslyszałem i napewno nie wrócę.Żenada co tam sie dzieje.

Czy pracodawca MRC Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ktoś

Nie bo pracownicy mają orać a nie się szkolić

nikt

Nie ma żadnych szkoleń I chyba nie będzie :)

(usunięte przez administratora) Tak jak ktoś już napisał musisz być 24h na dobę na telefonie. Ciągle pretensje (usunięte przez administratora) A wynagrodzenie to grosze za pracę ktora się wykonuje. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem.

Ile jest zmian w MRC Sp. z o.o.?

wyrocznia

praca 24 godziny na dobę

Io

Przerzucanie odpowiedzialności na podwładnych, braki w pracownikach, nie wypłacanie należności za nadgodzin, zastraszanie, stresująca atmosfera to mało powiedziane. Do tych którzy zostali: Uciekajcie! To na prawdę nie powinno tak wyglądać. Przestańcie się bać (usunięte przez administratora)

Fatimy

Nie polecam, o pensje trzeba prosić co chwilę zmiana składu, wieczny brak pracowników bo kto by robił za takie pieniądze i współpracował z tymi ludźmi. Do tego fikcyjne potrącenia z pensji. Radzę omijać szerokim łukiem.

Ogarnięty
@Fatimy

Jeśli ktoś nie ma umiejętności organizacyjnych, nie robi sobie notatek w trakcie szkoleń czy z wykonywanej pracy celem późniejszego rozliczenia to się nie dziwię, że ktoś taki ma potem problem z tą firmą. I to na własne życzenie! Ignorowanie poleceń jakie wydają osoby w biurze [koordynator, szefowie] - nie łaska wspomnieć że się takim było? 1) "wieczny brak pracowników" - tych jest wystarczająco, wystarczy ogarnąć swój bałagan i przykładać do swojej pracy oraz nie robić sobie wolne bez informowania uprzednio o tym koordynatorów / szefów. 2) "kto by robił za takie pieniądze" - jeśli się liczyło na to, że będą krocie za robienie byle jak [nierzetelne podejście do pracy] to tak, faktycznie "małe to pieniądze".

Zostaw merytoryczną opinię o MRC Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w MRC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MRC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MRC Sp. z o.o.?

MRC Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gniewska 21 lok. 12
    81-047 Gdynia