Opinie o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Górnik Piotr Phu Gig. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Górnik Piotr Phu Gig o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

TK_011

Robię kontrolę dla phu gig od prawie roku, wyjeździłem ponad 1000km i nie mogę narzekać. Co prawda stawki niskie, ale to jest praca dodatkowa. Kontakt jest dobry, z rozliczeniami nie miałem nigdy problemu. Jak ktoś lubi pojeździć, to polecam

Bylominelo

Nie polecam, ale jako pracownik biurowy. Przez jakiś czas robisz to na co aplikowałeś, a później przerzucają cię do jakiegoś syfu. Mało płaca, tylko umowa zlecenia i brak szacunku

@Bylominelo

Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie jesteś już pracownikiem tej firmy. Czy nie uważasz, że lepszym rozwiązaniem byłoby poszukiwanie w tym przypadku kompromisu? Czasami firmy stoją przed różnymi wyzwaniami, także kadrowymi. Kto wie, być może właśnie to było główną przyczyną zaistniałej sytuacji. Warto się nad tym zastanowić na spokojnie. Czasami w przypływie emocji, podejmujemy decyzje których potem żałujemy!

Tomasz

@Gość, mógłbyś powiedzieć coś więcej o współpracy z Gig? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy Twoim zdaniem oferowane wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Czy po za podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na premie?

(usunięte przez administratora) Podają inny adres do kontroli niż znajduję się sklep. Potem jak zrobisz kontrolę w tym sklepie (bo taki sklep jest tylko jeden w mieście) to piszą, że audyt anulowany. Komedia

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Górnik Piotr Phu Gig? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Audytor

Współpracuje z PHU GIG od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Wynagrodzenie zawsze jest na czas a to, że są wymagający wynika z tego, że dbają o jakość swoich audytów.

Tajemniczy :)

Najgorsza firma jaka może być. Najpierw niby wszystko fajnie pięknie. A pozniej maja problem z rozliczeniem sie. Tak oszukuja, ze masakra. Nie polecam. Szkoda czasu na ta firme. Wieczne problemy z ankietami.

TK
@Tajemniczy :)

Nie zgadzam się . Współpracuję ta firmą i nie mam problemów z rozliczeniami. Stawki są niskie, ale nigdy nie zostałam oszukana przez firmę. Kontakt z firmą jest bardzo dobry, pracownicy i właściciele odbierają telefony. Wynagrodzenie jest płatne w terminie. Owszem wymagają dużo komentarzy przy ankietach, co mnie denerwuje, ale można się do tego przyzwyczaić.

bartzzle

Beznadziejny kontakt z firmą. Nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Górnik Piotr Phu Gig - Opole

• Jak się pracuje w Górnik Piotr Phu Gig?

Zobacz opinie na temat firmy Górnik Piotr Phu Gig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górnik Piotr Phu Gig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 34 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Górnik Piotr Phu Gig
3.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Jana Bytnara Rudego 10E lok. 7
    45-245 Opole