Opinie o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Górnik Piotr Phu Gig. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Górnik Piotr Phu Gig o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

Mariusz

Rzetelna firma, brak problemów z rozliczeniem. Fajne zlecenia i możliwość dorobienia.

Magdalena

Nawiązaliśmy współpracę z firmą GiG. Od razu otrzymałam odpowiedź na wysłane zapytanie ofertowe. Polecam kontakt z Panem Piotrem :) Audyty na wysokim poziomie.

Marzena
@Magdalena

No, to ważne że szybko odpowiadają bo trochę dość mam firm na których odpowiedz trzeba czekać w nieskończoność. A jak z cenami ich usług? Masz jakieś porównanie do ofert innych firm?

Agnieszka

Na początku miesiąca spływają wolne badania dostępne w regionie, w którym mieszkam i otrzymałam zasady współpracy. Po wykonaniu zleconych audytów na koniec miesiąca wysyłałam rozliczenie i w ciągu 14 dni otrzymywałam przelew na konto. Kontakt z pracownikami firmy - bez zastrzeżeń - bardzo mili ludzie. Stawka za badania - zależna od wymagań i od miejsca, w którym miało być przeprowadzone badanie. Ogólnie: oceniam na 5 - mam nadzieję że uda się jeszcze nawiązać z nimi współpracę ;)

Wiktoria
@Agnieszka

Ale tak mniej więcej możesz powiedzieć, jakieś widełki ile za takie badanie?

@Wiktoria

Wszystko zależności od badania 20 zł- 60 zł brutto. :)

Audytor

Podpisałem umowę. Bez uwag. Miłe panie w biurze. Wynagrodzenie na czas. Polecam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Górnik Piotr Phu Gig? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dawid

Nie ma problemu z wypowiedzeniem u nich umowy?

Kasia.
@Dawid

Ja nie miałam z nimi problemu. Wystarczy że napiszesz do biura, że chcesz zakończyć z nimi współpracę. Wysyłają wypowiedzenie i rozliczają się z Tobą na czysto. U mnie było szybko i bezproblemowo. :)

Paweł1990

Jestem bardzo zadowolony z pracy w PHU GiG. Wszystko rzeczowo i konkretnie przedstawiane, bez utrudnień czy komplikacji. Żadnych problemów z kontaktem z Paniami w biurze czy też z rozliczaniem, które odbywa się na uczciwych zasadach oraz w terminie. Polecam!

Serdecznie polecam współpracę, rzetelna firma, dobry kontakt!

Paulina2307

Firma godna zaufania, bardzo dobry z kontakt z biurem.

Górnik

Mało płacą i problemy z przelewami brak szacunku. Firma krzak.

Ja jestem zadowolona ze współpracy :) Pieniądze w dzień potwierdzenia otrzymania rachunku lub max następnego dnia. Ktoś pisał, że ankieta obszerna- ja mam jedną firmę gdzie w 200 znakach muszę opisać słowo "nie" :D więc tu ankiety to pikuś.

Mi się podoba , fajna praca, pieniądze na czas. Zero problemów. Bardzo rzetelna firma. Polecam serdecznie.

Dariusz
@Tomek

To super, że jesteś wśród osób, którym podoba się praca w firmie Górnik Piotr Phu Gig. Tak na dobrą sprawę zaczynam się zastanawiać, jak Twoim zdaniem firma ta podchodzi do osób nowo zatrudnionych? Nowy pracownik może liczyć na odpowiednie wsparcie zarówno merytoryczne, jak i mentalne od tego pracodawcy? Proszę o informację.

Stanisława

Solidna firma, uczciwie rozlicza się z audytorem, opłaca ZUS.

@gadex i jakie są główne obowiązki audytora?

gadex

Pracowuję jako audytor. Fajna firma, uczciwa i płaci w terminie.

Tymek

Spoko firma, praca jak najbardziej ok więc jeśli ktoś się zastanawia nad pracą to polecam.

Audytor

W każdej plotce jakąś prawda jest. Wszystko, co powyżej ma jakiś sens !

Niki

Nie macie zbyt dobrego zdania o pracy w firmie. Czy w ogóle są szanse na podwyżki?

@Niki

Od wielu lat stawki w podobnych firmach są praktycznie niezmienne.

Agnieszka

Współpracuję ze spółką od 4 miesięcy jako tajemniczy Klient. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Po odesłaniu podpisanego rachunku, wynagrodzenie na koncie na następnym zdjęć. Poniesione koszty rozliczane bez problemu.

Dariusz
@Agnieszka

Czy otrzymujesz regularne zlecenia i możesz wybrać co konkretnie będziesz robił, czy jednak firma z góry narzuca jakie zlecenie musisz przyjąć? Jakie jest wynagrodzenie za jeden audyt tajemniczego klienta? Czekam na Twój wpis!

Tajemniczy Klient

Praca z nimi to porażka. Zostałam oszukana co do zwrotu za zakup produktów w aptekach, gdzie zapewniano mnie ze otrzymam 100%. Ostatecznie okazało się że to jest dopłzta czyli dopłaciła do interesu... Leków nie można zwrócić a choresterolu też nie mam ????. Żałuję ale za to bedę uważać w co soę pakuje następnym razem.

AGA

Ankiety obszerne i opisowe, a wynagrodzenie nieadekwatne do poświęconego czasu i pracy 25 zł brutto i niejednokrotnie wymagane nagranie audio. Stawka za 50 gr za km też poniżej ustawowej. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Górnik Piotr Phu Gig - Opole

• Jak się pracuje w Górnik Piotr Phu Gig?

Zobacz opinie na temat firmy Górnik Piotr Phu Gig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górnik Piotr Phu Gig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 34 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Górnik Piotr Phu Gig
3.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Jana Bytnara Rudego 10E lok. 7
    45-245 Opole