Opinie o Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Iza

@ROKEN i @Jasieńko powiecie więcej na temat waszych doświadczeń z Trummer Personalservice Opole? Jak wyglądał Wasz przyjazd za granicę? Co mieliście zapewnione? Dużo ofert pracy jest z tej agencji, na kórym stanowisku Wy pracowaliście http://www.gowork.pl/praca/trummer-personalservice-opole-sp.-z-o.o.;pr? Wszystkie informacje będą pomocne.

Jasieńko

Również polecam tą firmę. To profesjonalna agencja, potrafią robić to co robią i po wyjeździe za granicę nikt nie ma problemów a to przecież chodzi.!!

ROKEN

BARDZO POLECAM , TRUMMER to bardzo dobra profesjonalna firma , zarobki dobre wysokie , praca bardzo dobra , warunki mieszkaniowe bardzo dobre , firma dba o pracowników - GORĄCO POLECAM

Janusz

Trummer Personalservice w Opolu ma bardzo dużo fajnych ofert pracy, super.

Janusz

Może ktoś napisać kilka słów o Trummer Personalservice Opole, od dawna nie było żadnych wpisów? Widziałem sporo nowych ofert ale trudno podjąć decyzję w oparciu o jeden aktualny wpis. Myślę, że powinno być dobrze?

Nino
@Janusz 23.04.2017 19:02

Co chcesz wiedzieć pytaj śmiało.

nakork

fizjo, nie mam pewności czy te warunki socjalne i lokalowe które oni proponują nieco polepszają warunki pracowników. Słyszłałem, że można przynajmniej oczekkiwać awansuw szzybkim czasie. Ktoś tego doświadczył?

Swistowicz
@nakork 16.05.2016 08:36

Agencja jak najbardziej ok. Złego słowa na nich nie mogę powiedzieć.Polecam Mirek Świstowicz

Zostaw opinię o Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.