Opinie o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Górnik Piotr Phu Gig. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Górnik Piotr Phu Gig o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

Stawki

Stawki, stawki, stawki - ZWIĘKSZYĆ !!! Badań jest dużo, ale stawki są skromne !

@....

To możliwe wobec tego co piszecie ze od nowego roku wszystko relatywnie podskoczy? zastanawiam się nad tym podobnie jak pani wyżej, ludzie nie przestali pracować mniej z tego powodu? I czemu akurat te ze sklepu zoologicznego akurat się podniosły?

Patryk

Nie polecam współpracy z tą firmą. Wymagania są duże a wynagrodzenie poniżej minimalnej godzinowej do tego system na którym się pracuje jest łomny.

@M2210

Dzięki! :) To w sumie oki, bo znajomi mówili, że w kilku innych firmach mieli wypłacane dopiero na koniec następnego miesiąca wypadającego po miesiącu, w którym było badanie. Mi zależy na takiej firmie, żeby się nie trzeba było im przypominać, ani upominać o zapłatę.

simonic

Niektórzy chyba zapominają że to zajęcie DODATKOWE. Jeśli chodzi o komunikację i czas realizacji wynagrodzenia to wszystko jest OK.

@mystery szoper

Jak najbardziej słuszna opinia. System uzupełniania do zautomazywania.

ola

mega pozytywnie zaskoczenie kontaktem oraz współpracą moim zdaniem podniosłabym lekko stawki ale to tylko obiektywna opinia ale tak to wszystko jest dobrze.polecam

Paulina Nowy wpis
@ola

Hej, no właśnie ja też w sprawie tych stawek, powiesz jakie zaproponowano i ile czasu Ci to zjadło? Widziałam oferty z teraz na tajemniczego klienta gdzie piszą o maksymalnie 60 zł brutto od godziny. Zastanawiam się czy jest możliwość żeby tylko na takie oferty się zapisywać albo sposób by tylko je wyłapywać?

Aga Nowy wpis
@Paulina

To nie jest oferta na godzinę tylko za audyt!! Nie mają nacisku - sama wybierasz na jakie badania się zgłaszasz.

Nina Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Wiecie co, też dostałam takiego maila i w sumie się nie dziwie im że im po prostu ręce opadają i mają dość przymykania na mankamenty innych pracowników. W innych firmach: byłeś za krótko, nie ma szczegółów, piszesz byle jak, nie zmieściłeś się w terminie - to MASZ ODRZUCONE BADANIE! - nie dostajesz za nie wynagrodzenia. A tu mnóstwo informacji z przypominaniem o terminowości... słyszysz od koordynatora... audytor czegoś nie zrobił coś trzeba poprawiać - musimy kogoś wysłać. PYTAM JAK?! JAK to możliwe? Wszyscy tacy doświadczeni i nie omylni... ONI BIORĄ to na siebie, wszystkie nasze opóźnienia, niedociągnięcia, jeśli o coś ktoś zapomni zapytać, brak paragonu, brak zdjęcia witryny... W innej firmie kupiłam produkt który miał cenę inną na półce inną na kasie- a zakup miałbyć za min. 3 zł a wyszło 2,79 zł - i wiecie co - nie chcieli mnie słuchać "a co miałam zrobić jak przy kasie okazała się inna cena" - usłyszałam wymagania to wymagania - mimo iż przygotowuje ankiety szczegółowo w SEKCJACH OBSŁUGI to ankieta została odrzucona a ja nie dostałam wynagrodzenia. P.S Nie wspomnę o tym ostatnim mailu - i kłamaniu oraz cytowaniu słów które nie padły "Podkreślamy, aby unikać kłamstw i nie cytować słów, które nie zostały wypowiedziane!" - Ten audytor / czy audytora - przerósł nawet moje oczekiwania co do tej pracy - BO SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁAM - Nawet mi to przez głowę nie przeszło by tak nagiąć ankietę byle dostać wynagrodzenie - jeśli zawaliłam badanie - dzwonię i pytam co robić, ale po prostu już sama decyduje że jadę poprawić badanie - a mail był skierowany do wszystkim za pewne jako przestroga :D Jestem ciekawa osób które mówią że zawsze tak spoko opisują ankiety - to ciekawe czy wasze ankiety idą bez poprawek od razu do klienta? ;p Czas uzupełniania ankiet - okej czasami sekcję są bez sensu - ale pragnę przypomnieć że to nie GIG wymyśla ankietę a Klient i głupia dla kogoś pogoda - ma znaczenie np. na czystość sklepu. Dla kogoś uzupełnianie tej SEKCJI DOTYCZĄCEJ WYGLĄDU SKLEPU może być uciążliwe - ale dlaczego jako DOŚWIADCZONY AUDYTOR nie przygotujesz sobie szablonu odpowiedzi - na TAK / NIE - który tylko kopiujesz? a kiedy chcesz dodać jakiś szczegół to po porostu dopisujesz... Ja tak robię - do wszystkich sieci i firm, przez co uzupełnianie ankiet idzie mi o wiele szybciej i nie MARUDZĘ PÓŹNIEJ JAK MI ŹLE. Szczegółowo zawsze natomiast opisuję sekcję OBSŁUGI KLIENTA - np. gdzie był doradca, co robił, czy coś dodatkowo mi wspomniał. np. szablon: "Pracownik powiedział: ", "Pracownik wspomniał o : gdzie uzupełniam tylko słowa lub dopisuje całe zdania bo uważam to za ważne. Zamiast ułatwić sobie pracę - wy ją utrudniacie przez pisanie każdego zdania od nowa. CIESZĘ SIĘ ŻE ZACZNĄ SIĘ BRAĆ ZA TAKIE OSOBY KTÓRE MYŚLĄ ŻE SĄ IDEALNE W TYM CO ROBIĄ - BO TO ONE PEWNIE TUTAJ NAJWIĘCEJ KRZYCZĄ JAK IM ŹLE. Może przez to innym będzie lepiej którzy faktycznie robią badania dobrze, wszystko zgodnie z wytycznymi i w terminie = ZOSTANĄ ZWIĘKSZONE STAWKI :) po efektywnych rozmowach z klientami którzy zobaczą poprawę pracy FIRMY GIG. "Nie chodzi o to, aby pracować coraz więcej, ale o to, aby pracować coraz mądrzej." - Wayne Dyer Pozdrawiam! :)

Tajemnicza

Współczuję z GiG blisko rok i sądziłam że są zadowoleni z mojej rzetelniej współpracy. Tymczasem po raz kolejny dostaję maila że audytorzy robią badania nierzetelnie, i ogólnie sami jesteśmy sobie winni za mało badań i niskie stawki. A na końcu że jednak nie dotyczy to wszystkich. Serio? Ja jestem skrupulatna, nie ma do mnie zastrzeżeń, więc dlaczego obrywam za kogoś? Nie rozumiem takiego podejścia. Jestem zniesmaczona i prawdę mówiąc rozpoczęłam współpracę z innymi firmami. W GiG są sympatyczni i jest z nimi dobry kontakt. Ale niestety to za mało. Badań jest mało, stawki bardzo kiepskie, a system ankiet mało nowoczesny. W innych firmach rozliczenie robi się samo, w GiG trzeba sobie wpisywać exela. Ankiet nie da się robić z telefonu, co przy traktowaniu tej pracy serio jest podstawą. Ankiety są żmudne, tam gdzie wystarczy odpowiedzieć TAK/NIE w innych firmach to w GiG trzeba napisać: Tak, tego dnia niebo było niebieskie. Sorry....

Ewka Nowy wpis
@Tajemnicza

Możesz mi podać nazwy innych firm, które polecasz? Szukam czegoś dodatkowego, ale do tej pory ciężko mi znaleźć firmę, która by ktoś polecał, bo mu się pozytywnie sprawdziła we współpracy. Z góry wielkie dzięki za polecenie firm :)

aa

Firma GIG już kilkakrotnie wysyłała informację, że cześć audytorów robi nierzetelnie badania. Jest to problem, ale nie powinno być wytłumaczeniem zamrożeniem cen dla osób wykonujących audyty. Cześć audytorów robi rzetelnie badania. Stawki tak jak pisali przedmówcy są niskie. Może wprowadzić oprócz wynagrodzenia standardowego PREMIE UZNANIOWĄ dla audytorów którzy co miesiąc robią poprawnie badania i nie ma do nich uwag. Fajna forma motywacji !! Za obecne stawki coraz mniej się opłaca robić. Opłata za dojazd tez do zmiany. Stawka od kilku lat taka sama, a cena paliwa wzrosła o 2 zł !

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Górnik Piotr Phu Gig? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Katarzyna

Od 6 lat współpracuję z firmą PHU GiG jako Tajemniczy Klient. Kontakt z biurem jest bardzo dobry, bieżący. Pracownicy są sympatyczni. Komunikacja mailowa z wszystkimi audytorami jest przejrzysta i zrozumiała. Wynagrodzenia są wypłacane w terminie. Rozliczenie poprzedniego miesiąca zajmuje do 2 tygodni. Jeśli chodzi o wybór badań, do których można się zgłaszać, w pierwszych latach było ich znacznie więcej. Realizowałam średnio 10 kontroli co miesiąc. Obecnie mogę liczyć tylko na 1 - 2. Branże, w których są prowadzone badania są różnorodne. Jednak na przestrzeni lat widać mało zmian i nowych projektów. Stawki brutto za badania czasem są niższe od konkurencji. A trzeba od nich odjąć ok. 25% na składki ZUS i podatek PIT. Wtedy wychodzi kwota na rękę. Opłacalność badań zależy też od czasu, który należy poświęcić na jego realizację a następnie wypełnienie kwestionariusza. W niektórych badaniach na rzetelne wykonanie ankiety, a tylko takie mnie interesuje, potrzebuję 2,5 – 3 godziny. W relacji 50 zł brutto za takie badanie wychodzi ok. 16 zł brutto za godzinę. Jest to znacznie mniej od minimalnej stawki za godzinę. W kwestii samych kwestionariuszy niektóre są zbyt długie, czasem zawierają pytania, które kilka razy innymi słowami pytają o to samo (np. w sekcji podsumowania ankiety). Ogólnie jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Jednak cały czas mam nadzieję na pojawienie się nowych, ciekawych projektów i podwyższenie stawek za badania.

aa
@Katarzyna

Firma GIG już kilkakrotnie wysyłała informację, że cześć audytorów robi nierzetelnie badania. Jest to problem. Jednak cześć audytorów robi rzetelnie badania. Stawki tak jak pisali przedmówcy są niskie. Może wprowadzić oprócz wynagrodzenia standardowego PREMIE UZNANIOWĄ dla audytorów którzy co miesiąc robią poprawnie badania i nie ma do nich uwag. Fajna forma motywacji !! Za obecne stawki coraz mniej się opłaca robić. Opłata za dojazd tez do zmiany. Stawka od kilku lat taka sama, a cena paliwa wzrosła o 2 zł !

Czy każdy dostaje pracę?

Czy każdy dostaje pracę jako tajemniczy klient? Czy rachunki trzeba drukować i ręcznie podpisywać?

@Czy każdy dostaje pracę?

Czy każdy dostaje pracę ? - pewnie tak, ale czy ją utrzyma to już zależy od jakości. Rachunków nie trzeba drukować można podpisać elektronicznie lub programem

Sylwia

Cześć, nie wiecie czy na Sosnowskiego nie będą jeszcze szukać pracownika administracyjno-biurowego? Wygasła już oferta mi się wyświetliła. Do biura mi po drodze a widzę, że wymagań jakichś szczególnych nie mieli, nawet doświadczenia nie było trzeba mieć. Teraz jest podobnie?

simonic

Tosia
@simonic

Wiadomo, że jest to zajęcie dodatkowe ale widzę, że ludzie tutaj najbardziej na niskie stawki narzekają. Dodatkowe czy nie to myślę, że stawki powinny być ok. Czy jest w ogóle możliwość negocjacji stawek czy to nie od firmy zależy jaka będzie stawka za badanie w konkretnym miejscu? Nie za bardzo wiem jak to wygląda, bo dopiero rozważam pracę dorywczą w tym miejscu

mystery szoper
@Tosia

Niby zajęcie dodatkowe, ale jak dostaniesz 50 złotych a w sumie na czysto po odjęciu podatków około 35 złotych to stawka marna za około 3/4 godziny pracy(pójście do sklepu, zrobienie audytu, wypisanie ankiety). Wychodzi dużo mniej niż najniższa krajowa na godzinę! Jako dodatkowa praca jest ok, ale niech coś zrobią z tym portalem i komentarzami, ile można w kółko pisać "podłoga jest czyta" czy inne zbędne komentarze. Wszędzie już są appki i ankietę wypełniasz po wyjściu i masz wszystko z głowy, tutaj zaraz coś się blokuje, wyskakuje i inaczej niż na kompie tego nie zrobisz. Wszędzie jest teraz technologia, tylko nie tutaj! Wykazy wysyłane mailowo, kto jeszcze tak robi? Mam nadzieje, że wraz ze wzrostem minimalnej wzrosną stawki badań w przyszłym roku :)

Audytor
@mystery szoper

Dokładnie. Większość firm audytorskich ma aplikacje mobilne w systemie Shopmetrics. GIG to archaiczna firma, ponadto proponują audyt za 50zł brutto a w nim 3 rozmowy z 3 różnymi pracownikami i jeszcze kasjer. Płaca za niska.

@simonic

Nie masz racji, niektórzy w branży traktują to całkiem serio. A to że praca jest dodatkowa czy na umowę zlecenie to nie znaczy że ma być robiona za pół darmo

@mystery szoper

Jak najbardziej słuszna opinia. System uzupełniania do zautomazywania.

AN

Współpracę z firmą GIG uważam za poprawną. Najbardziej problematyczną w moim odczuciu jest strefa rozliczania po badaniu. Jest to proces czasochłonny. Czas od wykonania badania do rozliczenia to czasami więcej niż miesiąc czasu. Zdecydowanie za długo. Sam system wprowadzania ankiet i sama ich budowa również zostawia wiele do życzenia. Ankiety powinny bazować na pytaniach zamkniętych w sytuacji, kiedy aspekty weryfikowane spełniły normę. Uważam, ze w systemie można też pomyśleć nad konfiguracją z automatycznym podpisywaniem umowy. Samo wynagrodzenie za badania uważam za OK patrząc realnie na czas, który jest poświęcony realizacji powierzonego zadania.

Tajemniczy klient

Kontakt z pracownikami bardzo sprawny i pozytywny. Wynagrodzenie na czas. Duża liczba badań. Tak jak piszą inne osoby ankiety bywają bardzo długie i konieczność uzasadniania każdej odpowiedzi bywa uciążliwe, w części pytań wystarczyłoby kliknięcie odpowiedzi tak lub nie. Sformułowanie rozliczenia za zakup mogłoby być inne. Jeśli ktoś ma dużo sklepów w okolicy, które sprawdzają to spoko opcja by dorobić :)

Znany, znany

Firma jak firma, mają dużo badań w porównaniu z konkurencją która ma badania za na pół roku. Jeśli chodzi o stawki, to jak pogadasz to może jest możliwość podniesienia jej. Należy pamiętać o rozsądności w tym, co się prosi. Jedno badanie faktycznie było za daleko od miejsca zamieszkania i trochę i nawet bardzo było mi nie po drodze, ale dział rozliczeń postanowił podnieś stawkę, która mnie zadowoliła. Tak naprawdę to grosz do grosza i się zbiera fajna suma. Badania są fajne i może się powtarzają, ale co z tego, jak i tak mam zwrot za zakupy. Co prawda muszę wydać z własnej kieszeni, ale chyba osoba zatrudniająca się wie na co się pisała. To tak jest jak się nie czyta umów i nie słucha tego, co się do niego mówi. Tak oczywiście jak komuś ankieta ze sklepu monopolowego wypełnia w 10 minut to powodzenia, uważam, że taka ankieta powinna być odrzucona. Moja zajmuje 40 minut i jest opisany każdym komentarzem. Dzięki temu jest merytorycznie wykonana i dopełniona wyczerpująco. Nie mówicie, że się nie da ankiety po badaniu zrobić na 100%, bo się da i jest to możliwe. Pozdrawiam. Oceniam firmę PHU GiG na bardzo pozytywnie.

VIP
@Znany, znany

Firma na plus, dobra współpraca z koordynatorami. Jeśli się robi badania czasowo, nie ma większych problemów. Często ankiety są przydługawe, ale pewnie takie są wymagania od firm zlecających badania TK. W 2024 warto się zastanowić nad zwiększeniem stawek za badania - 20% minimum. Przy dzisiejszych wzrostach cen, byłaby to dodatkowa motywacja dla pracowników oraz nowych osób które poszukują pracy.

@Znany, znany

Poważnie? Ankietę z monopolowego wypełniasz 40 minut za 15 zł BRUTTO? Plus dotarcie do tego sklepu i jeszcze czas audytu? Nic dziwnego że stawki są tak śmieszne skoro za półtorej godziny roboty zarabiasz 15zl brutto i jeszcze się cieszysz.

@Tajemnicza

Hej, gdzie mogę znaleźć potwierdzenie tych 15 zł BRUTTO? Jak mam oferty to nie piszą w nich ile proponują. A tu wyżej ktoś napisał, że można coś pogadać, żeby więcej dali. Ale z kim to się negocjuje?

KJ

Wystawiają ogłoszenia na Facebooku - z przedziałem stawek od 30-60 zł brutto. Czasami dają lokalizację i piszą ile za jedno badanie - wystarczy być w odpowiednich grupach na Facebooku. Negocjujesz z koordynatorem - to wiadomie.

Magda

Współpracę podjęłam niedawno i pod wieloma względami oceniam ją pozytywnie, a w szczególności: - dobra komunikacja z pracownikami (koordynatorzy, dział rozliczeń), - szybki czas reakcji na kontakt (w tym mailowy), na każde pytanie zawsze otrzymywałam odpowiedź, żadnego nie pominięto, nawet, gdy miałam ich wiele, zarówno przed podjęciem współpracy, jak i po podpisaniu umowy w trakcie wdrażania się wykonywanie badań, - wypłata za badania przyszła na moje konto zgodnie z ustaleniami i w podanym terminie, - umowę współpracy podpisałam zdalnie, więc nie musiałam jechać przez pół Polski do siedziby firmy, - składki z umowy mam odprowadzane przepisowo i terminowo, - koordynatorzy udzielają wsparcia w razie problemów z wypełnieniem ankiet.

@Magda

Spoko jest to co piszesz ale to standard w tej branży. Jak koordynator szybko nie odpowiada to jakieś badania się mogą posypać. Co do niejechania przez pół Polski żeby podpisać umowę to dość śmieszny argument. Zwłaszcza w tej branży. Płacą na czas to fakt i są mili.

Patryk

@Patryk

Dokładnie, wymagania są duże, a stawki........ Dodatkowo mail z tego miesiąca, że jak mają podnieść stawki skoro jakościowo badania są słabo wykonywane? Może czas pomyśleć, jaka płaca taka praca? Audytorzy nie są zmotywowani stawkami, aby przykładać się do zleceń.

Audytor Małopolska.

Mają problemy żeby znaleźć chętnych do audytów za takie stawki. Szykuje się bojkot zleceń w Dive- Audytorzy przestaną wykonywać zlecenia w kluczowycv rejonach a firma zapłaci kary. Zobaczymy, czy to zadziała i GIG będzie następne.

@m2210

Hejka! Ile czasu czeka się na przelew za zrobione badanie? Czy są jakieś opóźnienia z zapłatą?

M2210
@Ewka

Niestety trochę to trwa. Pod koniec miesiąca wysyła się listę wykonanych badań. Mają 14 dni na wystawienie rachunku. Dostajesz rachunek na maila do podpisu i po odesłaniu najczęściej do 7 dni. Czyli np. jak wykonasz badanie 07.03 to przelew najwczęśniej około 20 kwietnia. Ale raczej terminowo.

@M2210

Podjęłam współpracę niedawno, zostałam wprowadzona w zakres pracy bardzo dobrze. Panie są bardzo pomocne w każdym zakresie. Stawki za wykonane badania rzeczywiście nie są zadawalające, ale każdy ma wybór. Podsumowując - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma!!

Audytor

Współpraca bardzo dobra, jednak stawki marne, wykonywanie audytów i potem ich wprowadzanie na stronę za te stawki to jedynie jak ktoś ma nadmiar wolnego czasu z którym nie wie co zrobić, bo opłacalność zerowa nie kiedy za poświęcony czas, tym bardziej, że niekiedy trzeba dokonać zakupu za który nie ma dopłaty. Więc kupisz coś za 5zl a za badanie stawka np 20zl brutto, i co zostaje...

Krysia

Wypowiadaj się w swoim imieniu :) Ja wykonuje zlecenia z dojazdem i jest to dla mnie opłacalne - z każdej wypłaty zostaje na paliwo i odkładam na eksploatację samochodu. Jak ktoś widzi tylko jedną firmę w tej branży to dalej będzie tak marudził jak ty. Jeśli stawki czy propozycja dojazdu jest dla mnie nie opcjonalna odrzucam trasę czy zlecania. Jak bardzo się męczysz w tej firmie - to zastanawia mnie co dalej w niej robisz?! Nie oznaczaj mnie - bo nie obserwuję tego profilu - mam lepsze rzeczy do roboty ;)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Górnik Piotr Phu Gig? Chętnie zatrudniają?

Mary

Czy tu nie chodziło może komuś o jakieś „profity” wynikające z podatków? Czy studenci maja pod tym względem bardziej korzystaną ofertę pracy? nie mam tego statusu ale mimo to się zastanawiam

m2210

Stawki za badania, są na bardzo niskim poziomie. Od lat są na podobnym. Podawane w tabeli w kwotach brutto. I nawet w tych brutto są tragiczne :) Dodatkowo nie płacą za km w miejscu zamieszkania, a poza nim niewiele (nie mówiąc już o czasie dojazdu do poszczególnych miejscowości). Dodam także, że w przypadku dużych miejscowości - dojazd czasem zajmuje więcej czasu i pieniędzy, co do pobliskiej mniejszej (i za dopłatą). Najbardziej opłaca się, gdy i tak ma się wykupiony bilet miesięczny, bo jazda autem i płacenie za paliwo totalnie się nie opłaca, wówczas audyt wychodzi za darmo. Biorę zlecenia na miejsca,w których mam już zlecenie z innej firmy. Inaczej w ogóle nie zgłaszałabym się do badań. Nie da się w tej firmie zarobić, a jedynie dorobić drobne - na kieszonkowe dla dziecka ;) Stawka 15 zł audyt + 15 zł zwrotu za zakup (gdzie za 15 zł nic nie idzie praktycznie nic kupić, a do tego są jeszcze wykluczenia towarowe) jest tragiczna. Przy tym dojazd we własnym zakresie... Jak jeździ się na miesięcznym to jeszcze trzeba to dźwigać, więc nie opłaca kupić się czegoś droższego(z dołożeniem własnych środków) tylko pierdoły. Autem za dopłatą do km miałoby to jakiś sens. Duży plus za ubezpieczenie i komunikacje z firmą - żadnych zarzutów - dodatkowo kasa na czas.

@m2210

Piszesz, że stawki są na podobnym poziomie od kilku lat. Już kilka lat współpracujesz z firmą? Kiedy ostatni raz była jakaś podwyżka oferowanej stawki? Ile konkretnie płacą za km poza miejscem zamieszkania?

m2210

Ciężko określić dokładnie... +/- 2018. Nawet nie wiem, czy była podwyżka, raczej firmy ze zleceniami się zmieniają, niż podwyżają stawki. Stawki na poziomie 15 netto-50 netto ( ale już przy tej "wygórowanej", trzeba zaliczyć kilka stanowisk w danej placówce, więc audyt długi i wprowadzanie długie - a już nie wspomnę o przygotowaniu się ze scenariusza i samym dojeździe). Najwięcej jednak stawek jest na poziomie 15, 30 brutto - do tego placówki nie są zlokalizowane najbliżej siebie. Stawki poza miasto to 0,60 gr brutto za 1 km. Ale, jak już chciałam dojazd do miejscowości w której jest wiecej placówek na poziomie (40 - 50 km - w obie strony) to nie chcą dawać bo liczą na audytora na miejscu. Chyba że zostanie im 1 placówka na jakiejś wiosce, to wtedy chętnie policzą dojazd (ale najcześciej taka placówka 15+15 zł zwrotu więc totalnie bez sensu.

Pytanie do audytorów!

Czy można zacząć pracę od razu po wypełnieniu formularza? Ile czeka się na odpowiedź? Czy każdy chętny dostaje prace?

@Pytanie do audytorów!

Dokładnie, fajnie by było jakby podnieśli stawki za badanie.

Ina

A te aktualnie ile w końcu wynoszą? Możesz napisać je wprost? pokazywała mi się wcześniej zajawka do grudniowego ogłoszenia, to w nim wpisano przedział od 30 do 60 zł. od jakiego czasu utrzymuje się na tym poziomie?

@Ina

przykładowe stawki to: 15 zł audyt + 15 zł zwrot za zakup lub 30 zł audyt . Są to kwoty brutto...

Faktycznie jest tak jak teraz niedawno ktoś napisał, że wymagania mogą zdawać się być duże? Bo jeżeli tak to jakie teraz są stawiane przed pracownikami administracyjno-biurowymi? kiedyś wyświetlała mi się oferta ale od dłuższego czasu jest przeterminowana. Wszystko tam maja do teraz obsadzone?

TK

Skąd pracownicy na stanowisku Tajemniczy Klient mają wiedzieć jakie wolne wakaty ma ta firma ? Najprościej jeśli cię to zastanawia to zadzwoń do biura i się zapytaj. Jak widać po samych wpisach udzielają się tutaj sami pracownicy wykonujący audyty. Nie znalazłem żadnego wpisu od pracownika pracującego w biurze który wypowiedział by się o audytorach, o pracy z klientami czy o samej pracy którą wykonuje w biurze…

@TK

Co swoją drogą jest właśnie ciekawie, jakby nie patrzeć to ich firma. :D z ciekawości sam te ofertę odszukałem i piszą, że na umowę zlecenie biorcą, to tu w ogóle ktokolwiek na tę o pracę robi?

Małgorzata

Bardzo miła i kompetentna obsługa w firmie . Wypłata na czas . Do zmiany stawki , przy szalejącej inflacji nie zmieniane od lat ....

Zostaw merytoryczną opinię o Górnik Piotr Phu Gig - Opole

• Jak się pracuje w Górnik Piotr Phu Gig?

Zobacz opinie na temat firmy Górnik Piotr Phu Gig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górnik Piotr Phu Gig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 35 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Górnik Piotr Phu Gig
3.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Jana Bytnara Rudego 10E lok. 7
    45-245 Opole