Opinie o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Górnik Piotr Phu Gig. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Górnik Piotr Phu Gig o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

Małgorzata

Bardzo miła i kompetentna obsługa w firmie . Wypłata na czas . Do zmiany stawki , przy szalejącej inflacji nie zmieniane od lat ....

Ogi

Współpracuję z tym pracodawcą od niedawna jako Audytor. Dzięki sporej ilości audytów jest możliwość wybrania tych najdogodniejszych dla mnie. Co do samego uzupełniania ankiety po audycie - nie liczyłem, ile mi to zajmuje bo dla mnie liczy się jakość i treść niż czas spędzony na opracowaniu pytań. Co do kwota za audyt - jedne są niskie, drugie wysokie; chcesz zarobić więcej to weź trudniejsze audyty. Dla mnie współpraca z firmą @Pracodawca na wysoką 5 z plusem.

Tajny
@Ogi

@Pracodawca czy oprócz audytów DB ,Obi i Bricomarche są plany na jakieś badania w sklepach spożywczych?@ Olga napisała ze jest sporo audytów do wyboru ,to chodzi Tobie o ilość czy różnorodność?

Krysia
@Tajny

Są badania w restauracji i w innej sieci - chyba nie spoglądałeś na aktualną listę. W niektórych rejonach masz inne sklepy budowlane niż te które wymieniłeś… Weź pod uwagę że muszą wygrać przetarg (proponują stawki klientom a klient wybiera firmę). Sklepy spożywcze masz w innych firmach (ale tam jak zabraknie ci nawet jednej minuty do czasu przebywania w placówce - masz od razu odrzucone badanie). Zdarzyło mi się raz że zabrakło niecałej minuty, albo przy kasie okazało że zakupiony produkt miał inną cenę - cena była niższa niż w instrukcji - nie była to moja wina a badanie zostało odrzucone.

Napiszecie cos więcej o premiach? Jakie występują? tu akurat ostatnio ktoś o nich wspominał ale w kontekście chyba innych pracowników? Z tych badan cos jeszcze można zyskać? W ogóle ktoś o podwyżki kiedyś pytał i teraz kminie czy na przełomie roku możliwe ze cos wzrośnie?

beko

Premiach? Jestem audytorem w tej firmie i nigdy takiego czegoś nie było. Skoro jesteś audytorem to się zapytał a jeśli nim nie jesteś i chcesz zacząć to dziwne pytania zadajesz :P Pytałem o podwyżki od nowego roku, ale oczywiście nic nie wiedzą albo zbywają to pytanie. nie wiem czy się łudzić, że będą xd w zeszłym roku podwyżki praktycznie zerowe były xd powoli mi osobiście przestaje się opłacać...

@beko

Tutaj pod firma tez na innych stanowiskach się robi niż tylko audytor? Może o to chodziło względem właśnie tych wspomnianych premii? piszesz, że powoli przestaje Ci się opłacać, ale wciąż siedzisz. Czy to oznacza, że widoczne może być jeszcze światełko w tunelu? Myślę o zmianie pracy od nowego roku

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Damian

21.12.2023 08:12

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Damian ikona wywiad

Pracuję na stanowisku audytora oraz tajemniczego klienta.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Damian ikona wywiad

Tak, mogę pracować również zdalnie. Zadania wykonuję w dogodnym dla siebie czasie.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Damian ikona wywiad

Widełki wynagrodzeń to 13 – 900 zł netto, w zależności od projektu.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Damian ikona wywiad

Pracuję w tej firmie miesiąc.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Damian ikona wywiad

Tak, poleciłbym pracę w tej firmie przyjacielowi. Jest to praca elastyczna, sam sobie ustalam kiedy, chcę pracować. Dodatkowo wypłaty wynagrodzeń są szybko realizowane, a komunikacja z koordynatorem jest sprawna.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Damian ikona wywiad

Pozytywne aspekty pracy w tej firmie to sprawny kontakt z pracownikami firmy w miłej atmosferze i sprawne wypłaty wynagrodzeń. Można rozliczyć się z firmą każdego dnia miesiąca, a przelew realizują do trzech dni po ukończeniu zadania.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Damian ikona wywiad

Jeszcze nie brałem udziału w żadnych szkoleniach, pracuję tu dopiero od miesiąca.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Damian ikona wywiad

Nie wiem, trudno mi odpowiedzieć na to pytanie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Damian ikona wywiad

Z racji specyfiki wykonywanych obowiązków nie mam za bardzo kontaktu z innymi pracownikami.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Damian ikona wywiad

Atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą oceniam bardzo dobrze. Zawsze mogę zadzwonić i coś wyjaśnić. Otrzymuję wsparcie, kiedy tego potrzebuję. Przełożeni są komunikatywni i sprawnie odpowiadają na wiadomości czy telefony.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Damian ikona wywiad

Tak, pracodawca wywiązuje się z umowy, którą z nim zawarłem.

Damian ikona wywiad

Jedyne co mógłbym zasugerować to wyższe stawki.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Górnik Piotr Phu Gig? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Cala_prawda

Dla osób bez moralnego kręgosłupa. Płacą grosze, które nie są warte tej pracy. Pracownicy sklepów OBI nie będą was lubić, ponieważ przez takie audyty tracą premie. Tak jest skonstruowany ten biznes. Centrala podpisała umowę z firmą " krzak" . Naajwazniejsze żeby audyty nie wychodziły na 100%. Co miesiąc robisz w kółko i to samo jak robot. Nie polecam, odradzam.

Potwierdzam_całą_prawdę
@Cala_prawda

Zgodzę się, idziesz prywatnie do sklepu i jest MASAKRA! Pracownicy patrzą z pogardą lub nagle naskakują, żeby dobrze obsłużyć. Audytor robi z siebie (usunięte przez administratora), bo on zna wszystkich a wszyscy znają jego. Kto to wymyślił żeby było tyle wizyt!?

@Potwierdzam_całą_prawdę

Jak trafisz na normalne miasto zrobisz badanie i jest spoko. W przeciwnym wypadku dostaniesz info że nie możesz robić audytu. W ogóle te audyty mają mało związku Z prawdziwym audytem . Dostajesz grosze to robi się adekwatnie do wynagrodzenia. Przestańcie robić te audyty. Nie polecam, odradzam.

Cala_prawda

Jaka masz pewność, że brak premii w OBI jest wynikiem czynniku tajemniczego klienta. Na ten element może mieć wpływ wielu innych czynników. Ogólnie bym nazwał to nazwał taka jest polityka firmy. Czy wykonywanie w kółko tych samych audytów zmieniło się w obsłudze coś wśród pracowników?

Weroni

Rozliczenia i wypłaty odbywają się bardzo regularnie, natomiast wypełnianie opisów jest smieszne

@Weroni

Hej, dasz znać o co chodzi z tymi opisami? A raczej z tym z jakich przyczyn uznajesz je pisząc wprost za „śmieszne”? są może jeszcze jakieś warunki o których warto wiedzieć przed podjęciem się współpracy?

System w którym wpisujemy ankiety wymaga natychmiastowej poprawy. Wpisywanie tych samych komentarzy utrudnia i wydłuża niepotrzebnie czas pracy. Stawki mniejsze niż najniższa krajowa ( godzinowa ).

Robson

Bardzo dobra współpraca zawsze pracownicy pomocni wypłata za zlecenia na czas

@tajny

Pracuję jako tajemniczy klient od kilku miesięcy i nadal nie rozumiem jak przydzielane są badania .W miesiącu październiku nie "załapałem" się na żadne badania, dziwne podobno jest dużo pracy?. Przez czas jaki współpracuję było wszystko ok, nie było dużo zleceń ale systematycznie się pojawiały, wynagrodzenie na czas, rozliczenia zgodne z wykonaną pracą.

@@tajny

Odniesie się ktoś do opinii? najlepiej wyjaśni te wątpliwości które we mnie wzbudził Pan powyżej? Te badania są jakoś losowo przyznawane czy faktycznie występuje jakiś algorytm? Jak mogę się ustawić w ten sposób, żeby mieć mniej więcej pewność co do otrzymywanych zleceń? Kasy potrzebuje oraz pewności co do niej

Zapytaj u źródła.

Zadzwoń do biura to ci powiedzą. W niektórych mailach dostajesz informację że jest rotacja miesięczna kwartalna czy raz na pół roku… Zapisz się też do innych firm to sobie będziesz dorabiał - ja nie wiem ale niektórzy myślą że są tylko oni - „ i ja chce jak najwięcej….” Podchodzisz do tego by takie badanie było miarodajne ? Czy ciśniesz cały czas miesiąc w miesiąc to samo badanie… i co i pracownik dobrze wie że jesteś TK i nie przeszkadza ci to że zawyżasz wyniki ? Takie badanie kompletnie nie ma sensu…

Zapytaj u źródła.
@@tajny

A Tobie kolego/kolezanko: - pomyśl kiedy zgłaszasz się na badania czy na początku czy w połowie miesiąca… - zanim ty sie zdecydujesz ktoś podjął wcześniej decyzję od siebie. - ile razy odmówiłeś danej firmie badania.. - jak długo czekają na uzupełnienie przez ciebie ankiet… - nie w każdym województwie co miesiąc jest taka sama liczba badań! - zapisany jestem w kilku firmach na kilka województw i widać ogromną różnicę. - nie będą ciągle cię wysyłać w te same rejony bo ty chcesz zarobić.. - pomyśl jak elastyczny jesteś… - może raz musi iść kobieta raz mężczyzna (masz niektóre badania gdzie ważny jest twój status zawodowy czy wiek oraz płeć) Zresztą dużo razy dostaje się telefon i to nie tylko od tej firmy cytuje: „nowy audytor nie zrobił badania, czy wykona je Pan/Pani?” No i jak ci pracownicy mają obdarzyć nowe osoby zaufaniem jak dużo osób sobie po prostu z nimi w kulki leci… Jak jesteś nowy to sobie zadzwoń i ich przekonaj że chcesz z nimi pracować - i nie wystawiaj ich a będziesz dostawał badania- to logiczna zasada. Albo jak nie wyrobisz się z badaniami to nie bierz tyle żeby się „nachapać” a potem im odwołujesz… - przemyśl to też jest ich praca z której są rozliczani. Zawsze powtarzam traktuj ludzi tak jakbyś sam chciałbyć traktowany.

Współpraca przebiega pomyślnie a komuniakacja jest bardzo sprawna. Stawki za badania są bardzo niskie, biorąc pod uwagę liczbę spędzonych godzin nad raportem, obróbka nagrań plus czas i koszty dojazdu - wychodzi czasami kilka złotych na godzinę. Nie jest to motywujące.

qwerty
@Ania

Kilka złotych na godzinę? Już nawet o nieistotne czy na rękę czy tez nie? A są co do tego jakieś ewentualne porady? Chodzi mi o to, że ludzie jakby nie patrzeć chyba dalej mimo wszystko łapią te badania? Na co zatem warto zwrócić przy nich uwagę, by wyrwać jak najwięcej?

Co jaki czas w Górnik Piotr Phu Gig można ubiegać się o podwyżkę?

Stawki

Stawki, stawki, stawki - ZWIĘKSZYĆ !!! Badań jest dużo, ale stawki są skromne !

Patka
@Stawki

A kiedy w ostatnim czasie je zwiększali, długo trzeba będzie czekać? Poza tym piszesz ze badan jest sporo za małe kwoty. To ludzie mimo to dalej się podejmują? Wciąż jest to adekwatne? Nie wiem czy próbować, odniesie się ktoś?

....
@Patka

Na przestrzeni dwóch lat ( z tego co kojarzę) zmieniło się jedno badania ze sklepu zoologicznego z 25 zł na 30zł - dla przypomnienia mówię tu o stawce brutto. Krótkie badania - krótkie ankiety- jak nie uzupełnisz ankiety o wymagane 80% komentarzy - to jest to dla ciebie nawet opłacalne. Sama sobie przelicz...

@....

To możliwe wobec tego co piszecie ze od nowego roku wszystko relatywnie podskoczy? zastanawiam się nad tym podobnie jak pani wyżej, ludzie nie przestali pracować mniej z tego powodu? I czemu akurat te ze sklepu zoologicznego akurat się podniosły?

Audytor Monika

Polecam współpracę, chociaż stawki są niskie, wynagrodzenie na czas

Kontroler

Pracuję dla tej firmy ponad 5 lat i też uważam, że stawki są zbyt niskie. Audytor pode mną napisał, że przed inflacją i pandemią stawki były niewiele niższe niż teraz. Nieprawda. Za przeproszeniem jest gorzej, bo niektóre w ogóle nie wzrosły. W 2018 r. stawka za badanie w sklepie odzieżowym wynosiła 30 zł brutto, tyle lat minęło, a nadal wynosi 30 zł brutto. Nie powinno tak być w dobie inflacji. Zgadzam się natomiast z tym, że szkoda, że zakończyły się badania w drogeriach. Bardzo fajne były też kontrole w jednej z sieci win, również żałuję, że od dłuższego czasu ich nie ma. Z moich obserwacji wynika także, że od wielu miesięcy nie ma badań w sieciach aptek. Dość dawno były też badania w jednej z sieci sklepów zoologicznych. Powiem szczerze - wolę wykonać 10 badań w aptece i 10 badań w sklepie zoologicznym niż jedno badanie w sklepie budowlanym, o którym wspomniał kontroler przede mną. Po pierwsze najdłuższa i przez to najbardziej męcząca ankieta ze wszystkich, a po drugie - kontrola nigdy tam nie trwa poniżej godziny przez to, że trzeba skontrolować 3 pracowników i kasjera. Do tego w porach popołudniowych i wieczornych jest tam dużo klientów czekających do doradców, przez co najczęściej trzeba odczekać swoje zanim porozmawia się z pracownikami marketu (nie wiem jak jest rano i wczesnym popołudniem, ale we wcześniejszych godzinach nie mam możliwości wykonywania badań). W każdym razie chcę jeszcze nadmienić, że w innych sklepach budowlanych w których wykonuje się audyty dla firmy PHU GiG są zdecydowanie krótsze ankiety i mniej pracowników do sprawdzenia (2 doradców+kasjer), a stawka za jedno badanie w nich jest tylko o 10 zł niższa, przez co uważam, że sprawniej, łatwiej i po prostu lepiej wykonywać tam kontrole niż we wspomnianym przez audytora sklepie budowlanym. Tak jak napisali inni kontrolerzy, kontakt z koordynatorami bardzo dobry, a rozliczenia na czas. Jednak, jeżeli stawki nie ulegną zwiększeniu to współpraca będzie nieopłacalna i kontrolerzy zaczną się masowo wycofywać.

Audytor

Zgadzam się z przedmówcami, stawki są zbyt niskie w stosunku do nakładu pracy i poświęconego czasu. Niewiele niższe były nie tylko przed inflacją, ale i przed czasami pandemii. Od 2022 r. powinny wzrosnąć przynajmniej o połowę biorąc pod uwagę koszty życia. W badaniach odzieżowych stawka 30 zł brutto to już totalnie pozostawia wiele do życzenia, ponieważ kontrola tam nigdy nie trwa kilka czy nawet kilkanaście minut ze względu na wymóg przymierzenia ubrań. Kontakt z koordynatorami bardzo dobry, na rozliczenia nie trzeba długo czekać. Scenariusze badań są jasne i nie budzą wątpliwości, ale niektóre ankiety mogłyby być krótsze (zwłaszcza w kwestii jednego sklepu budowlanego). Szkoda też, że skończyły się kontrole w drogeriach, to były jedne z najlepszych wizyt.

Audytor

Zgadzam się z przedmówcami, stawki są zbyt niskie w stosunku do nakładu pracy i poświęconego czasu. Niewiele niższe były nie tylko przed inflacją, ale i przed czasami pandemii. Od 2022 r. powinny wzrosnąć przynajmniej o połowę biorąc pod uwagę koszty życia. W badaniach odzieżowych stawka 30 zł brutto to już totalnie pozostawia wiele do życzenia, ponieważ kontrola tam nigdy nie trwa kilka czy nawet kilkanaście minut ze względu na wymóg przymierzenia ubrań. Kontakt z koordynatorami bardzo dobry, na rozliczenia nie trzeba długo czekać. Scenariusze badań są jasne i nie budzą wątpliwości, ale niektóre ankiety mogłyby być krótsze (zwłaszcza OBI).

Audytor

Zgadzam się z przedmówcami, stawki są zbyt niskie w stosunku do nakładu pracy i poświęconego czasu. Niewiele niższe były nie tylko przed inflacją, ale i przed czasami pandemii. Od roku 2022 r. powinny wzrosnąć przynajmniej o połowę biorąc pod uwagę koszty życia. W badaniach odzieżowych stawka to już totalnie pozostawia wiele do życzenia, ponieważ kontrola tam nigdy nie trwa kilka czy nawet kilkanaście minut ze względu na wymóg przymierzenia ubrań. Kontakt z koordynatorami bardzo dobry, na rozliczenie nie trzeba długo czekać. Scenariusze badań są jasne i nie budzą wątpliwości, ale niektóre ankiety mogłyby być krótsze (zwłaszcza OBI).

Kontrolerka

Stawki za niektóre badania są tragiczne - za wizytę w jednej z sieci sklepów alkoholowych wynagrodzenie wynosi 15 zł/brutto (powinno być minimum 25 zł/ brutto). Wizyta czasami trwa nawet 10 minut a wypełnienie ankiety około 40 minut. Dla porównania wizyta w sklepie spożywczym u konkurencji trwa 3 do 4 minut a wypełnienie ankiety trwa 2 minuty i wynagrodzenie to 16 zł/ brutto. Co z tego że firma zwraca za zakup alkoholu do 15 zł/brutto skoro trzeba te pieniądze an ten alkohol wyłożyć. Gdyby wypełnienie ankiety trwało 3 minuty to byłoby jeszcze w porządku jednak aktualnie to jest zdecydowanie zbyt niskie wynagrodzenie za poświęcony czas na badanie.

Stały bywalec.
@Kontrolerka

Nie wiem jakim cudem zajmuje ci wypełnienie ankiety ze sklepu monopolowego - 40 minut! Tą ankietę wypełniam w ciągu max 10 minut. Jak masz zakup dowolny to kup sobie batona i będziesz miała 25 zł brutto. :D Współczuje ci jak wypełniasz ankietę ze sklepu budowlanego... znajdź sobie system który ułatwi ci uzupełnienie ankiet. Ogólnie stawki są niższe ale bez przesady... jednak twój przelicznik w sklepie alkoholowym jest trochę nie na miejscu. W innych firmach czekasz na wynagrodzenie 2-3 msc. a tutaj dostajesz w kolejnym miesiącu jak przygotujesz sobie rozliczenie.

Kontroler WRO

Procedura dostania się na początku nie do końca jasna ale później współpraca z koordynatorami bez zarzutu. Stawki za badania są w porządku (Dodając czas dojazdu będzie gorzej oczywiście dlatego warto układać trasy w łańcuszek zahaczając o jak najwięcej placówek). To, że jest wymagane uzupełnienie ankiety to zrozumiałe, że chcą komentarzy w niektórych miejscach też da się zrozumieć ale wymóg min 90% pól komentarzy ma być wypełniony jest zwyczajnie upierdliwy i potrafi zająć nawet 2x tyle co sam czas badania co obniża mocno stawki. Jak jest pytanie zamknięte TAK/NIE o to czy podłogi były czyste i odpowiedzieliśmy, że tak to jaki sens ma w komentarzu pisanie tego jeszcze raz? Niby 1 zdanie tylko ale pomnóżmy to przez powiedzmy 50 pytań w ankiecie i to, że takich ankiet do zrobienia mamy 5-10 z danego dnia. To drastycznie zmniejsza stawkę za godzinę pracy jaka wtedy wychodzi, pomijam już zus u niektórych. Z tego powodu już unikam niektórych badań bo wiem, że się nie opłacają.

dd

Bardzo dobra współpraca z koordynatorami - łatwo się porozumieć, dogadać, ustalić kwestie dojazdu, realizacji badań. Jeśli się robie badania na czas, zgodnie z zaleceniami, to osoby pracujący w GIG, zawsze służą pomocą, można się porozumieć w każdej kwestii. Minusy: 1) Stawki za badania (biorą pod uwagę inflacje) są niskie. Powinny uleć podwyższeniu, tym bardziej za badanie + wypełnienie ankiety jest czasochłonne. Zeby się opłacoło zrobić badania, najlepiej robić punkty hurtowo. 2) Kilometrówka - w tym aspekcie nie tylko powinna być założona stawka za paliwo (przy cenie około6-7 zł za litr powinna uleć podwyższeniu), ale również eskplotacja samochodów. Szczególnie audytorzy, którzy wykonują duża ilość badań, z biegiem czasu, miesięcy, lat powinni otrzymywać jakaś rekompenstatę. 3) Ankiety - długość. Tutaj raczej nie ma winy firmy GIG, pewnie narzucają to firmy zewnętrzne, ale powinny w dużej cześci przemysleć ilość pytań w ankietach. Często ankiety są bardzo długie, a duża cześć pytań albo się dubluje w dalszej cześci ankiety, albo na audycie nie można tego stwierdzić. Ogólnie firma na "+". Bardzo dobra współpraca. Jednak ze względu na coraz większe koszty życia, utrzymania, stawki powinny zdecydowanie wzrosnąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Górnik Piotr Phu Gig - Opole

• Jak się pracuje w Górnik Piotr Phu Gig?

Zobacz opinie na temat firmy Górnik Piotr Phu Gig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górnik Piotr Phu Gig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 34 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Górnik Piotr Phu Gig
3.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Jana Bytnara Rudego 10E lok. 7
    45-245 Opole