Opinie o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Górnik Piotr Phu Gig. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Górnik Piotr Phu Gig o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

Ankieta

Kontakt z koordynatorami bardzo dobry, w przypadku pytań lub wątpliwości Panie chętne do pomocy. Firma przekuje również niezbędne materiały, które napisane są w sposób zrozumiały i przejrzysty. Proponowane stawki są jednak bardzo niskie względem czasu jaki należy poświęcić aby rzetelnie przeprowadzić ankietę no i podatek od dopłaty do paragonu.

Firma Górnik Piotr Phu Gig poszukiwała pracowników na stanowisko Kucharz. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

A.

Firma PHU GIG nigdy nie prowadziła rekrutacji na stanowisko: "Kucharza". Firma PHU GIG poszukuje "TAJEMNICZYCH KLIENTÓW" na terenie całej Polski. Aplikacja: http://phugig.pl/formularz-kontaktowy-10,32.html

@A.

O fajnie, że jest formularz. Widzę, że niektórzy chwalili współpracę z koordynatorami, a można prosić o ich opinię na temat pracy? Jakbym chciała się jako koordynatorka zatrudnić to jakie warunki na dzień dzisiejszy mam spełniać? I ile zarobię?

Pracujący

Bardzo dobry kontakt z biurem wszystkie niezbędne materiały zrozumiałe i przejrzyste w razie pytań i trudności panie z biura chetnie pomogą

Damian

Jestem bardzo zadowolony. Kontakt bardzo dobry z koordynatorem obszaru. Wykazy, terminy, instrukcje zrozumiałe. Wszelkie rozliczenia zgodne z umową. Polecam :) Mam nadzieje również, że więcej kontrahentów będzie korzystać z usług firmy - będzie wtedy więcej badań :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Górnik Piotr Phu Gig? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Rafał L

Drugi miesiąc wykonuje zlecenia i nie powiem złego słowa,łatwy kontakt zawsze ktoś razie problemu pomoże doradzi. Pieniądze też na czas wszytko na legatu żadnej partyzantki

AnnaBada

Mogę potwierdzić starsze wpisy. Pracuję jako TK. Badań niewiele, stawki średnie. Natomiast ankiety to totalna porażka- długie, pytania zamkniete, gdzie wystarczy tylko zaznaczyć odpowiedź trzeba opisywać. To wszystko wydłuża czas wpisywania a co za tym idzie zmniejsza naszą stawkę za godzinę. Pracownicy w biurze pozytywni i kontaktowi. Wypłata zawsze na czas.

1. Rozliczenie w porównaniu do innych w miarę szybkie, tylko po co te rachunki do podpisu, czas to udoskonalić. 2. Stawki marne, dojazd również na styk. Porównywalne do innych firm. 3. Ankiety okropne, Pracuję w trzech firmach, tu czas spędzony na wypełnianiu ankiet jest najdłuższy, dodatkowo zabawa z nagraniem. 4 W małych miastach propozycji jest niewiele.

Katarzyna

+Bardzo dobre stawki za badania +Wypłaty na czas oraz krótki czas oczekiwania na rachunek do podpisu i przelew +Różnorodność badań i lokalizacji +Bardzo dobry kontakt z Koordynatorem oraz innymi pracownikami +Koordynator oraz pracownicy dostępni pod telefonem, brak problemów ze skontaktowaniem się

No więc tak Praca z koordynatorami w biurze jest zadowalająca, miła atmosfera, i profesjonalizm pracowników jest na poziomie. Bardzo podziwiam ich za cierpliwość i opanowanie, sama wiem że czasami ludzie bywają złośliwi, lub nawet nie przyjemni jeżeli chodzi o jakieś problemy. Mała prośba do audytorów. Czytajmy instrukcje które są dla nas przeznaczone. Nie są one po to żeby utrudnić nam życie, są one by nam pomóc. Sam z początku ich nie czytałem, ale znajdują się tam bardzo cenne informacje, które nam pomogą w przeprowadzeniu badań. Co do stawek niestety są bardzo niskie, a badań niewiele. Ciężko jest zarobić. Za badanie można zarobić od 15-50 zł, za badanie, jest to nie wystarczające, dobrze czasami dostajemy zwrot za paragonu. Stawki powinny być podwyższone, ze względu na to że Audytorów może być co raz miej. Dobrze że za dojazdach można coś jeszcze zarobić. Ankiety.... są tak długie że przy wypełnianiu ich idzie się zmęczyć, a jak się ma już ich kilkanaście to już w ogóle. Takie pytania jak "Czy podłoga była czysta?" powinny być na tak/nie a nie potwierdzenie naszym komentarzem. Nie rozumiem po co takie utrudnienia. Tak jak w innych opiniach czytałem zgadzam się z opinią Pani Audytorki Firma stanęła w miejscu zamiast się rozwijać... problematyczne jest to że nie można NADAL uzupełniać ankiet na telefonie, w dobie technologii powinno być to normą. Jest to duże utrudnienie dla Audytora, że nie może uzupełnić w trakcie przerwy na telefonie, tylko dopiero jak się wróci do domu, po ciężkim dniu wykonywania badań (niekiedy zdążało się że w ciągu dnia trzeba było zrobić 10 badań). Oczywiście można samemu zarządzać czasem, jednakże dodawanie ankiet przez telefon było by dużym ułatwieniem dla Audytora jak i dla osoby Koordynującej. Czytając dalej komentarze zaniepokoił mnie problem umowy osób pracujących w biurze. Po długim czasie powinna być zmiana umowy na lepszą. *jest to moja opinia Podsumowując: * Osoby koordynujące pracujące w biurze odwalają kawał dobrej roboty. BRAWO! * Ankiety nie powinny posiadać tak głupich pytań ze względu na długość tych ankiet * Instrukcje są jak najbardziej na plus. Pomagają w wykonywaniu badań * Stawka za badanie powinna być podwyższona dla lepszego komfortu audytorów. * Firma powinna się rozwijać a nie stać w miejscu. * Więcej badań tym lepiej. * Dodanie nowej opcji publikacji ankiety było by też spoko (na telefonie) * Dopłata za dojazd też jest jak najbardziej na + Mam nadzieję że moja opinia pozwoli na rozwiązanie problemów i rozwój firmy. Pracuje mi się tu bardzo dobrze i nie chciałbym rezygnować. Pozdrawiam

XxxX

Bardzo słabe stawki, mało badań, mimo, że odpisze się dosłownie po minucie, że jest się chętnym na dane badanie to w odpowiedzi dostaje się wiadomość, że już jest zajęte. Dopłatę do paragonu wrzucają w wystawiony rachunek, co oznacza, że płaci się podatek od zakupu, a dodatkowo firma traktuje to również jako wypłatę, więc jeśli zapłacimy za coś 10 zł, to firma nie zwraca nam 10 zł, a 10zł - podatek. Ankiety są bardzo długie, nie wystarczą odpowiedzi tak/nie, a trzeba dopisać słownie i to na dość jednoznaczne pytanie np. Czy w sklepie było czysto? Nie wystarczy odp.: tak. trzeba napisać: tak, było czysto. Na jednej ankiecie można spędzić nawet 30 min, ten czas + czas na dojazd do sklepu + czas na wykonanie badania w sklepie a kwota to ... 25 zł BRUTTO.

Audytorka

A więc tak... od czego by tu zacząć. Pracuje w kilku różnych firmach które specjalizują się w tej branży i ta firma zatrzymała się w latach 90. W dzisiejszych czasach kto wysyła badania na maila? Inne firmy posiadają system w którym widoczne są stawki, zadania w okolicy i instrukcje do badania. A co najważniejsze to stawki podawane są w NETTO co ułatwia mi przekalkulowanie czy dane badanie mi się opłaca. Niestety tej firmie stawki podawane są w BRUTTO co oznacza że sam sobie wyliczysz lub bierzesz badania i dowiadujesz się jak dostaniesz rachunek z działu rozliczeń. - wtedy dowiadujesz się czy było warto czy też nie. Stawki 20-60 zł ale BRUTTO. W innych Firmach 20-60 NETTO, a za badania samochodowe nie 80 zł BRUTTO lulko 100 zł NETTO. Ankiety... o to jest temat. Długie! Bardzo długie! Wypełnianie komentarzy np. na pytanie: Czy podłoga w sklepie jest czysta? - Nie wystarczy zaznaczenia odpowiedzi TAK/NIE, tylko musi być istotny komentarz do takiego pytania: "Podłoga w sklepie była czysta"! Co jest tak na prawdę paranoją... Pytam po co? Po co takie komentarze? W innych firmach zaznaczam odpowiedzi a daje jeden komentarz na daną sekcję i w tym komentarzu opisuje wszelkie uchybienia. I wtedy aż miło i z przyjemnością uzupełniam o wszystkie szczegóły. W firmie GiG się nie da... Musisz przejść szereg takich pytań - komentarz to potwierdzenie zaznaczonej odpowiedzi... a kiedy przychodzi czas na "Adnotacje audytora" to aż się nie chce tego uzupełniać bo jest się zmęczonym wypełnianiem ankiety i najczęściej daje krótkie jedno zdanie... Stawki za badanie. Stawki czasami nieadekwatne są do badań i wymagań. Różnica między jednym a drugim badaniem (gdzie rożni się tylko że badamy jednego pracownika mniej) to: 10 zł brutto. Uwaga musisz liczyć że przy badaniach w sklepach budowlanych - sprawdzenie jednego pracownika i oczekiwanie na niego to czas około 15-20 minut. Czyli licząc ile masz na rękę? za 45-55 brutto? A zapomniałam w tym DOPŁATA do paragonu... Czyli dostaje się jakieś 12,50 zł brutto za jednego pracownika./15-20 minut oczekiwania/obsługi pracownika. Dopłaty do dojazdu. To można uznać za plus. Chociaż niska dopłata. Ludzie w biurze. Sympatyczni młodzi ludzie, kiedy podwinie się noga, doradzą podpowiedzą co zrobić. Mimo że nie ma w firmie dużo badań to starają się rozłożyć tak by każdy coś dostał. Wiadomo przecież to praca dorywcza... ale każdy liczy na to, by coś dostać. Jak raz dostaniesz mniej to na następnym razem masz uczucie że chcą ci to wynagrodzić. I nawet kiedy dzwonią i mówią że potrzebne jest zrobienie jakiegoś badania to najczęściej robię to po prostu dla tych ludzi. Ale mają braki.. Najczęściej zdarza się tak że przez cały miesiąc nie znika ankieta z portalu, a na koniec miesiąca widać wielkie BUM! I mój widok dodanych ankiet jest pusty bo zbliża się koniec miesiąca. Podejrzewam i czasami powtarzają przez telefon ze koniec miesiąca to publikacja ankiet dla klienta. A jak wiemy rozliczenie po zamknięciu miesiąca... Przez co czas na rachunek się wydłuża... I wszystko się ciągnie... Wrażenia. Firma już dawno stanęła w miejscu, chociaż od kilku miesięcy jakby coś w nią drgneło... ale jeszcze daleka droga przed nimi. Dla firmy opłacają się najbardziej studenci lecz pytanie, czy czasami niedojrzały człowiek potrafi docenić pracę? Nawet taką dorywczą? Przede wszystkim postawić na ludzi tych z jednej i z drugiej strony. I wiadomo ktoś pomyśli że audytor za dużo wymaga, a pracownik wymyśla - co nie zawsze jest kłamstwem, to zawsze gdzieś ukryta jest przyczyna...

Nie polecam! Drastycznie niskie stawki za pracę Tajemniczego Klienta. Jeżeli ktoś umie liczyć swój czas pracy to wie że stawka poniżej najniższej krajowej. Tajemniczy klient spędza na badaniu w markecie budowlanym robiąc audyt uczciwie około 40 minut. Wypełnienie ankiety z przesłuchaniem nagrania to drugie 40 minut. Dojazd do marketu, powrot, korki itd. Wychodzi 2,5 godziny za 50 zł brutto. Zwrot za paragon po prawie miesiącu. Wynagrodzenie również. Wszystko trzeba rozliczyć samemu a jedna osoba z biura sprawdza całą Polskę więc trwa to i trwa. Rozliczenie kilometrów na głodowej stawce. Jeżeli ktoś liczy tylko paliwo to może starczy jednak inteligentny człowiek liczy użycie samochodu: opony, hamulce, ubezpieczenie, naprawy, awarie i paliwo które auto pali w korkach. Stawka za kilometr 60 groszy brutto w tym czasie ustawowa stawka jest prawie 3 razy wyższa. Rozliczenie według map Google bardzo krzywdzące gdyż czasami trzeba nawrócić, zmienić drogę na dłuższą a szybszą. W biurze bardzo komunikatywny Pan Kamil. Można zawsze zadzwonić i coś ustalić i załatwić. Najważniejsza informacja jest taka że firmy płaca od 150 do 300 zł netto za jeden audyt a audytor dostaje z paliwem średnio 80 zł brutto. Plusy: Jak się firmie GIG pali bo audyty są nie zrobione podwajają stawkę. O czym to świadczy? Drogi czytelniku policz i zastanów się czy to się opłaca.

Basia99

Firma godna polecenia plusy takie dodatek za km dojazdu dopłata do paragonu miła pomoc biura ,elastyczne dni badań minus małe stawki mało badań zależy od miesiąca

audytor

Dorabiam sobie w tej firmie już rok czasu i napisze plusy i minusy: plusy: -wypłata w terminie co do grosza -dobra komunikacja mejlowa -przejrzysty scenariusz badania, dla początkujących wszystko dobrze wytłumaczone minusy: -niskie stawki za badanie więc opłaca się tylko na statusie ucznia/studenta -długie ankiety czasami się je wypełnia nawet 2 h więc nie zawsze jest to opłacalne -powtarzalne placówki do badań, w niektórych miesiącach mały wybór Podsumowując polecam jako dodatkowy zarobek, ale minimalny. Opłaca się jeśli jest więcej niż jedno badanie w jednym mieście to wtedy można zarobić 200, 300 zł ale to się rzadko zdarza. Mam nadzieję, że badań będzie więcej z czasem i stawki pójdą chociaż o 30% w góre.. :)

@audytor

A jest na to perspektywa, że akurat o 30 % w górę? po tym jak zostało to rozpisane może sama się zainteresuję jeśli można jakoś dorobić. czyli tak zbiorczo w rok ile Ci się udało wyciągnąć?

Wiktoria

Bardzo zastanawia mnie praca w biurze tutaj... Napisała jedna osoba opinię, że pracuje się tu na śmieciową umowę. Chciałabym zapytać czy to tak cały czas? Czy po jakimś okresie czasu można liczyć na zmianę na umowę o pracę?

Były pracownik.
@Wiktoria

Oczywiście, że nie.

Szczęśliwie niedoszły pracowni
@Były pracownik.

W tej firmie nie istnieje coś takiego, jak umowa o pracę.

K.
@Wiktoria

Nie

Tajemniczy klient

Nie polecam, stawki bardzo niskie, duża ilość pracy. Nie miła obsługa w biurze.

Mistrz

Na ile zleceń można liczyć w miesiącu i ile można faktycznie zarobić netto?

Hanna
@Mistrz

Hej! :) Pracuje tam jako TK. Wszystko zależy od miesiąca. Są miesiące gdzie jest dużo badań a są miesiące gdzie badań jest może z 5. Wszystko zależy od twojego statusu zawodowego. Bo rozliczają wszystko w ZUS i odprowadzają wszystkie potrzebne składki.

@Hanna

Czyli to nieco bardziej skomplikowana sprawa jakby mogło się wydawać? A dałoby radę to uprościć do jakiegoś prowizorycznego przykładu z wyliczeniami?

Rozliczenia.
@Dominika

Proszę: https://wynagrodzenia.pl/kalkulator-wynagrodzen

Violetta

Mam jak najbardziej pozytywne doświadczenia z tą firmą. Dobry kontakt z koordynatorami, dobre zlecenia, płatność zawsze jest zgodna z ustaleniami.

Małgorzata

Elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb klienta. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecam

Mikołaj90

Firma godna zaufania, bardzo dobry z kontakt z biurem, żadnych problemów. Kwoty za badania są różne.

Maria
@Mikołaj90

Polecasz tę firmę z perspektywy klienta ?

Wanda
@Mikołaj90

A orientujesz się ile osób pracuje w biurze i czy to fajni ludzie? Bo ja chciałabym dołączyć do zespołu :)

@Wanda

Nie jestem pewny ile osób pracuje. ;) zawsze kontaktuje się albo z działem rozliczeń albo z działem logistyki. Więc w sumie mam najczęściej kontakt z dwoma Paniami. Ale wiem, że ktoś analizuje i sprawdza ankiety, a ponieważ to duża firma działająca na terenie całej Polski to chyba trochę tam osób jest.

@Wanda

A jeśli chodzi o ludzi w biurze, to zawsze pomogą przy badania, poinstruują co zrobić kiedy coś pójdzie nie tak. Dział rozliczeń ma 14 dni na przelanie wynagrodzenia i nigdy jeszcze się nie spóźnił, nawet kiedy zadzwonię i poproszę o szybsze rozliczenie to też nie ma z tym problemu.

nie polecam
@Wanda

Odradzam pracę w biurze. Brak perspektyw, umowa śmieciowa, żadnych premii, najniższa krajowa albo minimalnie wyższa. W biurze pracuje ok. 5 osób. W skrócie nie warto.

Bożena
@nie polecam

a możesz powiedzieć jakiego doświadczenia wymagają?

Zostaw merytoryczną opinię o Górnik Piotr Phu Gig - Opole

• Jak się pracuje w Górnik Piotr Phu Gig?

Zobacz opinie na temat firmy Górnik Piotr Phu Gig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górnik Piotr Phu Gig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 34 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Górnik Piotr Phu Gig
3.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Jana Bytnara Rudego 10E lok. 7
    45-245 Opole