Opinie o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Górnik Piotr Phu Gig. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Górnik Piotr Phu Gig o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnik Piotr Phu Gig w Opole

BLACKHAWK

Współpraca różnie bywa. (tłumaczenia kordynatorów czasem smieszne jak np sytuacja w której masz badania w 2 róznych placówkach w ramach jednej miejscowosci ale dojazd policza ci tylko raz boto działą na "nie korzysc firmy" Moje pytania dlaczego ktos mi narzuca kiedy mam jaka placówke odwiedzic. Sprawa dojazdu: 60 gr/1km to jest zart w czasach gdzie cena paliwa wynosi 6,75 zł za 1l ( nie kazdy ma corse 1.0) Praca fajna ale z biegiem czasu mało opłacalna.

Damian

Współpraca bez zarzutów. Dobry kontakt, ciekawe badania i jasny sposób rozliczenia. Polecam

Robson

Współpraca na najwyższym poziomie pomoc ze strony pracowników bardzo dobra wypłata na czas

Kickboxerrbpl

@Gig - to firma, która zatrudnia tajemniczych klientów. Pracuję z nimi niedawno, ale współpraca mi się podoba. Tą pracę można rozpatrywać jako dorobek. Szczególnie korzystna praca dla mieszkańców Warszawy, ponieważ najwięcej audytów jest mianowicie tam. Szkoda, że wynagrodzenie za audyt jest takie marne... maks. 50 zł za 1 audyt. Ale większość innych to tylko 15 zl. Pani, która wysyła listę dostępnych audytów - analityk - jest bardzo pomocna, przyjemnie się z niej pracuje. Trzeba wypełniać długie ankiety po każdym audycie, ale z czasem i doświadczeniem to robi się szybko.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Górnik Piotr Phu Gig? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
x

W większości z koordynatorami jest bardzo dobry kontakt, jednak zdarza się ze nie odbierają przez cały dzień. Generalnie wypłata na czas. Stawki za badania za niskie jak na szalejąca inflacje oraz czas na wypełnienie obszernych ankiet, brak dopłat do dojazdu na terenie miasta, paliwo przy 10 km nadal kosztuje (w obie strony to już 20). Praca jest dobrym wyborem jako dorobienie do budżetu lub dorywczo w szkole czy na studiach. Stawki za badania pozostają jednak konkurencyjne z innymi firmami na rynku (biorąc pod uwagę głównie obszerność ankiet oraz wymogi dotyczące wykonywania audytów).

Ilona

Od kilkunastu lat współpracuję z firmą, jak do tej pory współpraca układa się super. Koordynatorzy bardzo w porządku, można się zawsze dogadać. Badania ok, finansowo również w porządku. Wypłata bardzo szybko pojawia się na koncie. W razie problemów z badaniami, np. Późniejszym wpisaniem ankiety czy przesunięciem terminu wystarczy napisać do koordynatora i bez problemu termin zostanie wpisany, a zdążą się, że i koordynator pomoże wypełnić ankietę, jeśli robi się dużo audytów i goni nas czas. Jak najbardziej polecam i życzę dużej ilości badań sobie i Państwu. Dziękuję za możliwość współpracy z Państwem.

Firma ok. Maja dużo ciekawych zleceń na badania tajemniczego klienta. Stawki jak ktoś tu wcześniej napisał może nie należą do najwyższych ale też nie są niskie. Zresztą kto się decyduje ma ]informacje od razu o stawkach i może sie zgodzić na takie badanie lub nie. Biuro według mnie działa bardzo dobrze, zawsze jest kontakt i dostęp do biura. Rozliczenia też w porównaniu do innych firm nie można narzekać. Według mnie wszystko działa na dobrą 4 z dużym plusem. Oby tak dalej.

Mateusz

Wszystko ok. Czasem, jak jest dużo audytów w miesiącu, to mam trochę roboty z rozliczeniem, ale jest spoko. Karencję w miarę krótkie, kasą ok.

Rafik

Tak czytam te opinie i nie wiem czy Wy na pewno piszecie o tej samej firmie? czy może to sa opinie frustratów albo konkurencja pogrywa? Ponad pół roku mam UZ z GIG i Nigdy nie miałem problemu z $$ na dokładkę jest to jedna z firm która płaci szybko tzn w kolejnym miesiącu przeważnie koło 10 tego. nie jak inne za miesiąc albo trzy... stawki nie są mega wysokie, ale i nie najniższe. Fakt ankiety są wymagające ale nie ma nic za darmo.

Piotrek

Nie polecam wszystko trzeba dokumentować . Trasę jaką przebyło sie z punktu A do punktu B . Na dodatek wszystkie audyty na koniec miesiaca które i tak sie dostało trzeba potwierdzic przed rozliczeniem ale ze strony audytora, a nóż się pomyli. Podsumowując wychodzi dużo mniej na godzinę gdzie nikt nie uwzględnia wypełniania ankiet na które czas trzeba tez poświecić

basiazzz4

Dobry kontakt, pieniądze na czas, ankiety za długie i wymagane komentarze praktycznie do koażdego pytania. Stawki różne, ale nie najgorsze.

@basiazzz4

na tę stawkę to i tak nie masz ostatecznie wpływu? to ostatecznie warto poświęcić swój czas czy nie bardzo?

Dominika

a jest to może od czegoś zależne? chciałabym mieć jakiś racjonalny przelicznik na godzinę. Można po czymś się dowiedzieć kiedy warto zabrać się za obsłużenie danej ankiety lub też nie? po prostu opinie są różne i ciekawa jestem jak tu okazję jakąś wyłapać

#On

Głównie badania są wykonywane dla kilku firm. Badania są monotematyczne, w kółko cały czas to samo. Czas poświęcony na badania , wypełnienie ankiety, wychodzi praca na stawce minimalnej. Mało ciekawa praca ogólnie mówiąc.

Jak wygląda kwestia awansu w Górnik Piotr Phu Gig? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kasjer?

Kris

Bardzo dobry kontakt z koordynatorami oraz osobami zajmującymi się rozliczeniem badań. Stawki za badania zróżnicowane (ze względu na inflacje powinny uleć zwiększeniu), trzeba trochę czasu poświęcić, żeby zarobić, ale nic za darmo nie ma :) Rozliczenia na czas, bardzo szybko robione.

Natalia

Szczerze mówiąc, to jak narazie jest to najlepsza firma, w której mogę przeprowadzać audyty. Kontakt z kontrolerami jest bardzo dobry, odpisują zawsze, wszystko jasno i rzetelnie tłumaczą. Zadania do wykonania są bardzo proste. Polecam

moje zdanie

Na plus: dużo ciekawych badań, szeroki wachlarz firm oraz segmentów rynku do przebadania, bardzo dobry sposób komunikacji z koordynatorem na woj. mazowieckie, przejrzyste zasady współpracy. Na minus: długie ankiety do wypełniania :))

@moje zdanie

Ale to chyba nie każde są długie, prawda? Chociaż z tego co widziałam, ktoś pisał wyżej, że stawka jest 15 zł, a jakby została podwojona to wtedy by się opłacało. Zgadzasz się? Swoją drogą chwalisz teraz koordynatora, że jest z nim dobry kontakt. Oni za dobrą komunikację są jakoś lepiej wynagradzani, czy to nieistotne?

Miłosz
@Dominika

Jeżeli chodzi o koordynatorów wątpię żeby lepiej byli wynagradzani. Są mili bo nie chcą robić żadnych problemów. Patrząc z drugiej strony jakby koordynatorzy byli jak baby z (usunięte przez administratora) to nikt by tam nie pracował. W przypadku problemów z ankietą mogli by cię zostawić, i powiedziesz że badanie musisz wykonać jeszcze raz. Ale tego nie robią. Starają się pomóc w każdym przypadku. Wiec ja jestem w 100% zadowolony z komunikacji.

Kontroler WAW

Współpraca z firmą układa się w porządku. Na plus zasługuje: kontakt z koordynatorami, jasne instrukcje przebiegu badań i wypłata wynagrodzeń na czas. Na minus: często niepotrzebne nadpisywanie ocen do pytań zamkniętych, nierynkowe wynagrodzenia za badania, bardzo długi okres oczekiwania na weryfikację badań pod kątem wypłaty. Generalnie fajna firma na start przy realizacji takich projektów, natomiast na dłuższą współpracę polecam inne, które o wiele lepiej i szybciej płacą.

Maciek
@Kontroler WAW

Zgadzam się kontakt z panią Roksaną i z panem Kamilem wzorowy nigdy nie miałem problemu wysłanie wszystkich dokumentów w jedną czy w drugą stronę wszystko jest wygodne i działa. Co do stawek: tragiczne!!! już nie mówiąc o tym że od pieniędzy które wyda się na zakupy jest odciągany ZUS - paranoja. Potem wychodzi 6 zl na h albo 10 jak badania zrobione na szybko.... Tragedia. Ankieta niektóre długie w kółko tego samego. Wiele lat w gastro i handlu. Mogłem wykorzystać wiedzę i doświadczenie ale za taką kase to ja to pier.... Stawki do zmiany i to nie o 20 procent!

Kontroler mazowieckie
@Maciek

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Stawki za badania są bardzo dobre. Jeżeli wychodzi Ci 6zł na h to powiem Ci że nie mam pojęcia jak ty to robisz. Polecam Firmę każdemu. Wysokie zarobki, fajna ekipa.

Kontroler małopolskie
@Kontroler mazowieckie

Nie wiem czy wszędzie te same stawki ale 40zl za wykonanie badania to są wysokie zarobki?Z tego nie które osoby jeszcze mają odliczone składki ZUS itd więc zostaje około 28 zł netto. Poświęcony Czas na wykonanie badania + czas na dojazd (koszt paliwa powiedzmy że jest na 0) + czas na wprowadzenie ankiety, weź dodaj całkowity czas poświęcony na zrealizowanie tego badania i przelicz ile Ci wyjdzie. A żeby było ciekawiej to na niektóre placówki jest stawka 20 zł brutto to netto daje około 14 zł to ile przy tej stawce wyjdzie za godzinę ?

Tajemniczy Klient

Współpraca i kontakt z biurem jest bardzo dobry. Badania dość ciekawe, niekiedy trochę za długie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to moim zdaniem trochę zbyt niskie. Cały czas poświęcony na dojazd, badanie, a potem wprowadzenie niekiedy nie jest wart np. Stawki 15 zł. Moim zdaniem Stawki te powinny być podwojone żeby to się opłacało.

Dejw

W firmie otrzymuje się legalne zatrudnienie. Przed przystąpieniem do badań otrzymuje się umowę do przeczytania i podpisania. Następnie dostaje się podpisaną umowę przez firmę. Wtedy dopiero można się zapisać na badania. Wykaz badań otrzymuje się na e-mail z nazwą firmy, adresem, stawką. Wybiera się które się chce, następnie się wysyła chęć przeprowadzenia badań i otrzymuje się potwierdzenie, które można wykonać. Następnie należy wykonać badania i wprowadzić badanie na portal. Niektóre formularze są dość obszerne. Stawki za badania są różne ale gdy się obliczy cały czas (dojazd, audyt, wprowadzenie na portal) to stawki niekiedy są strasznie niskie. Kontakt z biurem bezproblemowy. Pit się otrzymuje pod koniec roku.

TK

Bardzo dobry kontakt z koordynatorami, wypłaty wynagrodzenia zawsze na czas. Firma jako jedna z pierwszych wprowadziła umowy/zlecenia na wykonywanie badań typu tajemniczy klient. Jedyne co by można było zmienić to formę wypełniania ankiet z audytów - wymagane są zbyt obszerne komentarze w pytaniach gdzie wystarczyłaby odpowiedź tak/nie/nie dotyczy. Skróciłoby to czas wypełniania ankiet.

Zostaw merytoryczną opinię o Górnik Piotr Phu Gig - Opole

• Jak się pracuje w Górnik Piotr Phu Gig?

Zobacz opinie na temat firmy Górnik Piotr Phu Gig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górnik Piotr Phu Gig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 34 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Górnik Piotr Phu Gig
3.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Jana Bytnara Rudego 10E lok. 7
    45-245 Opole