Opinie o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Za Krótki Peszel

Jeśli kochasz szeroko pojęty bezwład organizacyjny, rozgardiasz i bezsensowne decyzje- to KK jest idealnym miejscem dla Ciebie! Szczególnie w czwartym kwartale- gdy roboty po sam sufit, a duńska centrala ratuje sytuację przyjmowaniem kolejnych setek pracowniköw ze Wschodu, którzy oczywiście wymagają przeszkolenia- całkowicie dezorganizując pracę i tak już ponad siły wyżyłowanych linii produkcyjnych. Efekt jest taki że produkcja spada, jakość kwiczy- bo na normalne problemy z wdrażaniem nowych monterów nakłada się bariera językowa, co w firmie o tak specjalistycznej nomenklaturze technicznej równa się pełnej katastrofie. Do tego dochodzą ciągłe opóźnienia i braki materiałowe- co z kolei prowadzi do dalszych opóźnień produkcji łamane przez desperacką walkę o jakość. Duński właściciej reaguje na to przyjmowaniem kolejnych pracowników ze Wschodu- i zaklęte koło niemocy się zamyka; nerwów jest co niemiara, brygadziści żują myśli samobójcze, a załoga rozgląda się za śpiworami i jakąś miejscöwką do kimania w firmie. Wszak duński łaściciel którym jest fundusz inwestycyjny, rozgrywa wszystko na wyświetlaczach kalkulatorów; nie mając większego pojęcia o specyfice działania firmy tego typu. Wesołych Świąt!

rozczarowany
@Za Krótki Peszel

Nie martw się, zaraz minie koniec roku. Management sie wykaże, premie weźmie, ciśnienie spadnie, zamówienia tez. Będziesz mogł udac sie na wypowiedzenie i zimowe ferie z tym spiworkiem.

Klepiemy sie po udach
@Za Krótki Peszel

Dunski wlasciciel powinien wymienic caly dunski Supply Chain, bo to przez nich te klopoty, poniewaz Ci ludzie nic nie rozumieja... Klopoty z materialem sa od lat, a Dyrektor od sourcingu jest z siebie zadowolony. Miejsca malo, nielogiczne rozwiazanie logistyczne i zachowania menadzerow wyzszego szczebla na pograniczu sekty wierzacych (Wind Wizzard - umieram ze smiechu) z oberguru chlintonem na czele. O polski oddzial nie dbaja wcale - ma byc tanio. To, ze to jeszcze jakos wyglada to zasluga tych kilku polskich menadzerow (w tym takze tych, ktorych juz nie ma) oraz dunskich specjalistow - bo ten poziom w DK jest bardzo logiczny i fajni z nich koledzy.

G
@Klepiemy sie po udach

(usunięte przez administratora) jest bo w polsce zamawiac nie umieja materialu. Kazdy kto mial pojecie o zakupach to albo uciekljak zobaczyl poziom wiedzyy tych co koordynuja planistow albo zostal zwolniony bo byl zagrozeniem dla ...

Olek

Może powinniście rozmawiać z szefostwem tak jak o tym piszecie na forum!

buahahahahah
@Olek

No, aż czekają by przyjśc i im powiedzieć: szefie, chyba sie nie znasz. Buahahahahahaha. Ty to jesteś dowcipniś.

zadziwiony
@Olek

Zakładamy, że jednak potrafią czytać....Nie?

Omg
@zadziwiony

Osoby decyzyjne czytaja i mowia po dunsku. Polacy w tej firmie sa statystami lub poganiaczami niewolnikow (mowie o kierownikach) wedlug rytmu wybijanego przez Dunoli..... Wiec nie licz ze sie wiele zmieni. Teraz to pewnie zanim nowa mikrofale kupia to konsultuja z Dania:-)

gimnastyk
@Omg

Rozmowa byla o kompetencjach lokalnego kierownictwa i zalozeniu ze jednak lokalne kierownictwo potrafi czytac chociazby instrukcje, raporty czy ksiązki z branzy i akurat o to nie musi pytac o zgode.

Nmnm

Gdzie jest premia świąteczna obiecana?????

lokokoko
@Nmnm

ale że która?

Cześć

Pracowałem już w tej firmie trochę i wiem już co nie co że jak nie ma części na wózkach to trzeba szukać a jak są to pochowane gdzieś pod sterty innych rzeczy a przez ten czas można by było już jakieś rzeczy skręcać a czas nie ubłaganie leci i potem są problemy brygadziści się denerwują na nas my trochę na nich za opóźnienie w dostawie materiału i tak tu jest szału nie ma praca pracą a robić swoje trzeba bo jak się będzie opierdzielało to natychmiast Cię wypieprzą.

Domalo
@Cześć

Czyli bałagan z materiałem i tyle!

Zbigniew
@Cześć

Osoby, które wypowiadały się przed Tobą też piszą o braku porządku. Przecież każdy pracownik ma obowiązek posprzątać swoje stanowisko pracy po jej zakończeniu. Co mógłbyś powiedzieć o warunkach zatrudnienia w firmie? Mam na myśli wynagrodzenie i rodzaj zawieranej umowy. Pamiętaj, że używanie niekulturalnego słownictwa łamie regulamin https://www.gowork.pl/regulamin W przyszłości staraj się go przestrzegać.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Hr

W którym miejscu znajduje się ta firma ? I na czym ta praca polega?

Rozczarowany

Czy ta firma może się szarpnac na kubki? W supermarkertach są rzuty po 1pln. skoro w benefitach są darmowe napoje.

sonia stargard

Hej, piszę z zapytaniem jak wyglądają zarobki w tej firmie i czy są tam prace lub działy dla kobiet?

Monter
@sonia stargard

Zarobki troche nizsze niz w lidlu. Przyjmuja kobiety.

Taki sobie ja
@Monter

Ale praca nawet na stanowiskach produkcyjnych dużo lżejsza i nie pracuje sie w niedziele/

Dramay

Trzymaj się z dala od tej firmy taka porada . Pracuje tam tydzień czasu i teraz w poniedziałek składam wypowiedzenie .

Ciekawy
@Dramay

A mozesz napisac, co nie pasuje?

Taki sobie ja
@Ciekawy

Pewnie to, że trzeba chociaż trochę pracować

Zakemiony Fizol

KK Wind Solutions- firma o genialnym PR i fatalnej rzeczywistości. Nie będę się rozwodził nad warunkami pracy; te w zależności od wydziału i linii na którą się trafi- są bardzo różne. Największą bolączką firmy jest genialny system demotywacji, zniechęcania do zaangażowania, pozbawiania złudzeń że warto dać z siebie coś więcej niż absolutne minimum. Brawa dla pani A. - odpowiedzialnej za rekrutacje, targi pracy, werbowanie niczego nieświadomych nowych pracowników; jej wdziękiem możnaby obdzielić pół Prawobrzeża. Wszystkie te "nowoczesne narzędzia, zabawy i integracje, awanse, zabawy dla dzieci pracowników- robią wrażenie, lecz tylko po zewnętrznej stronie płotu na którym wiszą krzyczące o nich banery. Wewnątrz- bida. Z benefitów na uwagę zasługują gruszki, śliwki i jabłka wydawane co poniedziałek celem wzmożenia animuszu załogi; z pewnościa nie wzmogą go zarobki, system gradacji ani premiowania. 14 PLN brutto na początek- i 14 PLN brutto po 10 miesiącach pracy. Aby do podwyżki! A warto czekać: 50 groszy na godzinę więcej -daje pałera! Zresztą podwyżka to nic pewnego- znam maksymalnie zaangazowanych w swoje i nieswoje obowiązki kolegów, którzy mimo 2,5 rocznego stażu mogą zapomnieć o jakiejkolwiek formie docenienia: tłumaczenie kierownictwa jest zawsze podobne "Mamy taką a taką pulę i musimy ją rozdysponować tak żeby nam nowi oracownicy nie pouciekali po tygodniu pracy". Oczywiście- doświadczeni pracownicy są drożsi, a duński właściciel nie po to lokuje produkcję w Indiach, Meksyku i Polsce by płacić ludziom godnie. Sytuację ratują Ukraińcy- bariera językowa blokuje współpracę, za to większości z nich płace w KK JESZCZE wystarczają. Dla ambitnych: dział badawczo- rozwojowy zwany dumnie New Project Aerial! Tam- same atrakcje: brak narzędzi, brak procedur, brak dokumentacji, brak kompetentnego kierownictwa j inżynieringu, brak adekwatnych do tego bajzlu zarobków, w końcu brak większego sensu. Za to wymagania- ekskluzywne: znajomość dokumentacji technicznej, znajomość angielskiego (mile widziana), pełne zaangażowanie. Wszak powstają tam nowe konstrukcje firmy!Terminy cisną, brak śrubokrętu mierzi, czas ucieka, kierownictwo naciska. Chętnych na ów NPA- brak , więc braki uzupełnia się ludźmi z pospolitej łapanki "Idziesz na NPA- za 20 minut bądż gotów; wrócisz za miesiąc albo dwa". Odrębną kwestią jest planowana polityka podwyżek! Otóż zniesie się premię frekwencyjną, efektywnościową, albo jakościową- a odzyskane pieniądze doda do podstawy wynagrodzenia; czyż to nie genialne? Zwało się to bodajże kreatywną księgowością... Zważywszy ze pełne 160 PLN z premii jakościowej jest z uwagi na poziom wymagań raczej nieosiągalne, 250 z frekwencyjnej traci się już za dwa dni choroby, a efektywnościowa to jakieś grosze- pomysł jest naprawdę fascynujący. Całości dopełniają ciągłe braki materiałowe- co wymusza późniejsze nadganianie planów produkcyjnych (czytaj: obowiązkowe nadgodziny). Są oczywiście i plusy, a wśród nich ten główny: darmowy autobus odjeżdzający z losowo wybranych miejsc, stający na losowo wybranych przystankach i poruszający się losowo wybraną trasą w losowo ustalanych godzinach- co przydaje całości posmaku hazardu... Napisałbym więcej- lecz zmęczenie daje znać o sobie; spotkajmy się zatem- kiedys tam- w lepszych niż ta firmach.

Somsiad z innej firmy
@Zakemiony Fizol

Zasadniczo to co piszesz ma miejsce w każdej firmie w okolicy, czy duńska czy inna Wszyscy walczą o nowych pracownikow, dzieląc skromna pule Premie rożne dodaje sie do podstawy - to akurat raczej dobre jest A Ukraińcy ratują produkcje w całej Polsce Wniosek: robić swoje, nawet z lekkim zaangazanowaniem. Mrzonki ze ‚odejdę i w innej firmie będzie raj’, to wlasnie mrzonki.

@Somsiad z innej firmy

Raj na Ziemi to mrzonka; faktem jest że ludzie zmieniają pracę i albo są z tego zadowoleni - albo nie.

pocieszony
@Zakemiony Fizol

To zaiste dziwne, że somsiad zagląda do somsiedniej firmy by powiedziec że nigdzie nie jest lepiej. To mamy zdołowanych somsiadow. Dzięki za info, do somsiednich firm tez nie pójdziemy :)

Produkcja
@Zakemiony Fizol

Niestety sama prawda. Dodaj jeszcze ze w lecie tak goraco ze pot po d....cieknie. Patrzac na wymagania to miejsca pracy zupelnie niedoinwestowane, place na poziomie marketu czy sietowni paczek.

@Produkcja

Po prostu po półtora roku pracy wyrobiłem sobie obraz firmy takim jakim on jest. Włącznie z zakazem podwijania spodni- gdy na hali panuje temperatura 30 stopni.

ehhhhhh

Czy darmowy autobus z zachętą do zmiany pracy na lepiej płatną firmę za 17,50 za godzinę to wyprzedzająca informacja przed dorocznymi zwolnieniami czy jakiś taki niby żart z nas ze pracujemy za mniej czy co?

sqwl

Jest rekrutacja na Specjalistę d/s BHP. Czy ktoś z Was wie jakie są/mogą być zarobki na tym stanowisku? Czy 8000 brutto jest osiągalne?

kandydat

Napisalem na KK electronic bo tam więcej wpisow ale chyba powinieniem zapytac tu. Porownuję ofery pracy w firmach produkcyjnych bo musze podjąc decyzję. U was jeszcze nie byłem i chcialem podpytać. Stawkę za godzinę to wszedzie chyba podobnie start 14pln. Co ile i o ile podwyżki? Ale jakie sa u was premie i benefity no bo muszę to jakoś przekalkulowac. Czy macie coś innego niż DGS i 3shape? tj: darmowa opieka medyczna i wczasy pod gruszą? DGS dowozi a u was? tez za miastem stoicie. A jakaś kantyna czy coś?A premie? jaki system ile max? bo DGS ma az 4 typy. Co sprawia ze tam pracujecie? bo troche do was jednak daleko.

Monter.
@kandydat

Przy sredniej premii dostaniesz 2900 brutto, a moze być mniej, podwyzki nieregularne. Brak socjalu, opieka medyczna tylko dla kadry. Dojezdzasz samemu, ale nie ma jak zaparkowac. Kantyny brak, sniadania bierzesz swoje, jest sprzet, zeby podgrzac, automaty z darmowymi napojami. Jak mieszkasz na prawobrzezu, to masz blisko:-). Raz w roku impreza firmowa. Uklady w pracy - zalezy gdzie trafisz. Praca generalnie dobra dla poczatkujacych, z racji niskich wynagrodzen. Umowa z APT na poczatek, raz w roku duzo przyjmują, raz w roku duzo zwalniaja, niekoniecznie najslabszych tylko tych, ktorym sie umowa konczy. Praca generalnie czysta, ale wymagajaca. Dwie zmiany (nie liczac okresu niskiej produkcji).

@Monter.

A w jakim okresie zwalniają?

jeszcze techniczę

Duża rotacja w firmie zarówno na stanowiskach produkcyjnych jak i w biurach. Szkoda, bo czesto odchodza ludzie doświadczeni, którzy nie mogli się przebić z bardzo dobrymi rozwiązaniami. Trudno powiedziec czy beton to lokalny mangement czy Dania. Tak czy inaczej kompetencje w tej firmie umierają. Kazda następna osoba wie mniej, a i ci co są coraz mniej chetnie chcą się aktywowac przy takim oporze góry. Ile mozna walić głową w mur....Rynek pod każdym względem tej firmie ucieka... Zdecydowana słabościa lokalnego kierownictwa jest wspólrpaca między nimi samymi, podejmowanie decyzji i komunikowanie ich. Tu niżej w strukturze żadna z tych rzeczy zwyczajnnie nie działa: sprzeczne polecenia, rozbiezne cele, brak decyzji. Idz siię coś zapytaj, co lezy w ich kompetencjach, to tak na ciebie patrzą jakbys do piekarni poszedł śrubek szukać a pytasz szefa od tego własnie. Że im nie wstyd, bo mi powoli wstyd pod takimi pracować. Zwyczajnie to smutne zaczyna sie robic. Jak nowy szef zakladu nie rozpozna kto specjalista a kto ściemniacz to wszystko do Indii trafi.

Cichobosiewyda
@jeszcze techniczę

W firmie sa dwie niezalezne struktury. Lokalna i globalna. Brak przeplywu informacji i woli dobrej wspolpracy ze strony DK, wiec informacje dochodza szczatkowe. Dlatego na dole jest balagan bo brak koordynacji na gorze. Jezeli ktos jest ambitnym menadzerem to albo sam odchodzi albo dostaje bana bo nie po drodze mu z dunskim szefem. Odgornie narzucony budzet i brak wplywu na poziom wynagrodzen ze strony lokalnych menadzerow. Dyrektorem nikt nie chcial zostac to zeslali Dunczyka. Cwaniacy maja dobrze bo w firmie nie chodzi o to zeby bylo lepiej tylko zeby sie usmiechac do szefa dunskiego. Przykład: bylo dwoch niezlych menadzerow logistyki ale nie pasowali. Przyjeli kolege szefa i robil takie wałki ze az dla Dunczykow bylo to za duzo i wylecial z kartonem z dnia na dzien. Lewe zlecenia i lewe faktury wedlug tego co na korytarzu slychac. Nieustajace rekrutacje bo chetnych przy tych stawkach brak. Slabo....

Magdalena

@jeszcze techniczę, piszesz o rotacji pracowników na produkcji i w biurze. Czy w związku z tym firma prowadzi obecnie rekrutację na wolne stanowiska? Mógłbyś przybliżyć ten temat? Czy pracodawca dodaje do wynagrodzenia benefity w postaci premii lub pakietu socjalnego. Jakiego rodzaju umowy są podpisywane w firmie? Czy według Ciebie rodzaj umowy miał wpływ na rotację pracowników? Praca na produkcji jest zmianowa? Pracownicy pracują na akord i w związku z tym mogą dostać wyższe wynagrodzenie? Zachęcam Cię, żebyś podzielił się swoim doświadczeniem.

Ogaw
@Magdalena

Prowadzi rekrutacje. temat masz w ogloszeniach oraz agencje oraz reklamy. 2900 brutto (z premiami, czyli jak są!!!!!) Dalej w ogloszeniu wersus rzeczywistość: bezplatne owoce-tak jedno jabłko na tydzień. Dojazd z centrum linia C. A to se sprawdzcie jak dojechać na 6 rano z miejsca, gdzie mieszkacie. Nie kazdy mieszka na Rodła czy Bramie. Firma nie daje juz miejsc parkingowych.Pakiet ubezpieczeń -placisz sam 100%. Pakiet sportowy-placisz sam 100%. Medyczny pakiet - BRAK. jakas kantyna w okolicay-BRAK. Nic do zarcia nie kupisz, nie wspomnę ze jakieś żarcie dofinansowane to dla tej firmy temat obcy jak lot na Marsa. yyyy coby tu za "benefit" jeszcze wymienić.

Olek

Czasami zmiany dobrze działają na pozostałych!

@Olek

Noo. tez szukamy roboty :) Bliżej, za więcej, z lepszym socjalem, z jakimś jedzeniem dookola lub w firmie. Dobrze idzie, także do niezobaczenia po wakacjach :)

Jasiek

Zastanawiam się czy jest tak dobrze i nie piszecie?

omo
@Jasiek

Bo mamy wakacje a ty ciągle o robocie.

Jak długo się czeka na kontakt po złożeniu aplikacji ? Ja i koleżanka czekamy już tydzień i nic. A ogłoszenia na olx co chwilę.

uff Już nie pracuję

KK zatrudnia pracowników bez szczegółowej weryfikacji, np. byłego zomowca w HR... Kto z nas nie zna z doświadczenia czy choćby opowiadań przodków czym zomo się kierowało ? To przykre ale prawdziwe, że dzisiaj się wybielają, szukają ciepłych posad ukrywając swoją przeszłość - tożsamość !

Ona

Czy może ktoś napisać jakich zarobków można się spodziewać na stanowiskach inżynierskich?

jog

czyli szukasz sobie nowej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.