Opinie o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Joe Black

Znowu w KK szukają Technika lub Konserwatora utrzymania ruchu, i tak co roku... Takiego (usunięte przez administratora)jak tam to nie widziałem w żadnym zakładzie, przyjęcia są co rok bo po okresie próbnym lub ileś tam miesięcy wszystkich zwalniają i tak w kółko.. A zatrudniają po kilku Techników ( konserwatorów) i robią selekcję naturalną, koniec końców i tak wszystkich zwalniają, tak jak tych Ukraińców, którzy po jakimś czasie wszyscy się tam wymieniają. Na dziale technicznym siedzą stare dziady które znają się z poprzedniej firmy razem z kierownikiem Robertem, - to jedna paczka znajomych, Brygadzistą został nie jaki Mirek stary kawaler, gęba czerwona od przepicia, gania on wszystkich i uprzejmie donosi do kierownika Roberta na palarni gdzie to wszystkie te dziady przesiadują na papierosie i mają potem ubaw z wszej pracy, siedzą nawet po 30min. a wam każą zasuwać na wysokości lamperii, ukraina też może siedzieć góra 5-10 min. na palarni a oni siedzą ile chcą - cyrk! Pracy za dużo nie ma i do poważniejszych rzeczy wzywają serwis.. żeby było miło i beż podejrzeń na rozmowę zaprasza nas miła Pani Dagmara, obiecuje różne cuda na kiju :) później jak już się zatrudnimy trafiamy do Mirka ściga on - wymyśla różne zadania typu wymień kran lub żarówkę, kafelki z dwa lub tym podobne, wszędzie jesteś obserwowany przez kamerki i rozliczany co do minuty z czasu pracy, za każde drobne przewinienie możesz być sponiewierany a w ostateczności potrafią wysłać na produkcję żebyś pracował razem z ukraińcami bo powiedzą że chwilowo nie ma dla ciebie pracy, a potem dyskretnie proponują żebyś tam już został bo jesteś dobry na produkcji haha. Radzę poważnie przemyśleć tam pracę bo przy takiej rotacji firma prawdopodobnie ma jakieś beneficjenty lub inne profity, dlatego w ogóle nie szanują pracowników tylko układy układziki tam się liczą!

Chawajska

Kiedy w końcu ktoś zauważy wyczyny Pani I. z pakowania, która ewidentnie dąży do unicestwienia swojej ekipy?? Pracownicy pakowania są zastraszeni w takim stopniu, że często zostają po 30 minut po godzinach pracy aby posprzątać, oczywiście za darmo bo muszą się wylogować. Kontakt z tą kobietą jest utrudniony w takim stopniu, że nie warto się o nic pytać i prosić. Zachowuje sie jak królowa tej firmy. Żenująca osoba. Wszystkie nowo zatrudnione osoby na pakowaniu muszą się liczyć z każdorazową rozmową/zastraszaniem ze strony brygadzistki, za takie drobnostki jak nie spakowanie 13 szaf elektrycznych, tylko np 12. Współczuję wszystkim nowym pracownikom lini pakowania, którzy szukając lepszej pracy trafili pod jej władze, tak, to jest władza. Ona traktuje swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) Straszy pracowników kamerami, rozmowami z kierownictwem oraz ucinaniem premii za to, że nie wyrobią się z normy jaką ONA zadecyduje, choć jest to całkowicie niewykonalne aby NOWY pracownik wykonał taką samą ilość pracy którą da rade wykonać pracownik który został już przez nią zniewolony. Zobaczcie tylko jaka jest rotacja pracowników na pakowaniu i opinie innych osób pracujących w tej firmie. Tak się nie traktuje pracownika. Pani I. wykazuje się również wysokim czynnikiem do olewania próśb oraz wytłumaczeń swoich pracowników, więc nie warto się nawet tłumaczyć.

Pandemia

Umowa o prace to jest plus Dojazd tez jak i 2 premie 3 przerwy takie przywileje Gorzej z przystąpieniem do pracy nowych ludzi Były tak duże rotacje ze już każdy ma totalnie w (usunięte przez administratora) pokazywać nauczać nowych,bo za to dodatkowo ta firma nie płaci niestety a jeszcze musisz swoje zrobić. Każdy nowy jest olany taka jest prawda. dlatego ciągły jest nabór. Prawda jest taka ze lidzie nie są szanowani Przez pierwszy tydzień tylko pozdawiam ????

Ktoś coś.

Ruszyła rekrutacja na brygadzistow. Ciekawe kiedy Max z M zostanie. Pewnie była brygadzistka już się o to postara.

Nierówność , lekceważenie, Nowy wpis

Może się ktoś zainteresuje ludzmi na nowej hali którzy pracują parami dziewczynami., Chłopakami itp na jednej linii? teście ? a potem są zmowy jak usuwanie błędów lepszym gorszym ? Tylko faworyzowanie i przepychanki ludzie którzy pracują wiele lat i mają doswiadczenie nie są wynagradzani i doceniani *??? a najlepszy jestt elektryk który dostał się z pakowania wiele lat temu a ciągle nam błędy wymyśla a sam nic nie wie bo wiecznie dzwoni do inżynierów a Pani swojej brygadzistce opowiada bajki co to on nie wie..( widać to na drugich zmianach najbardziej). a ta ślepo za nim lata porażka na maksa tak to jest jak brygadzistA zostaje rezerwowy statysta bez szkoły .... jednym linią dopisują błędy i(zmianiaja info na błędy) innym usuwają więc premia nigdy nie będzie sprawiedliwa

rafaldan Nowy wpis
@Nierówność , lekceważenie,

Tak uważasz ?

Chawajska

Marta
@Chawajska

Bo tam nie było chętnych do roboty jej kierownika też wzięli bo nie było kogo a ona dobrze sprzedawała to wygryzła poprzedniego brygadzistę i tak siedzi bo Marcinowi sprzedaje wszystko i test pakowanie każdego z każdym , może tak w końcu ktoś zadzwoni na inspekcje pracy bo to nie jedyna hala gdzie trzeba zrobić Porzadek

@Chawajska

Jak nowa osoba ma robić tyle co reszta nie umiejąc nic ? Tam jest (usunięte przez administratora) codziennie i wyzysk od wieku lat a każdy na to przymyka oko ... Bo pracują ludzie którzy się boją odezwać

Triszna
@Chawajska

Już nie wspomnę o wędrówkach Pani I. z pakowania na papieroska co godzinę z kierownikiem lub inną brygadzistką. Ona ma co chwilę przerwę a swoim ludziom od rana potrafi awanturę, robić i jeszcze się uśmiecha. Żenada, taka katoliczka święta a w pracy mobbinguje ludzi. HR powinien się w końcu tą Panią zainteresować.

Ona Nowy wpis
@Triszna

To czemu nikt nie pójdzie z tym do HR tylko na forum piszą? Widzisz takie zachowanie reaguj,nie zostawiaj tej sprawy jako obserwator, jesteś pracownikiem pakowania, który jest tak traktowany zbierz swoją cała ekipę i zgłosicie problem, zróbcie konfrontację i powiedzcie co Was boli.

Czy KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

??? Nowy wpis
@Pytanie

czy można robić praktyki w kk?

Ja
Klient

Witam serdecznie są przyjęcia do pracy,potrzebuję bardzo pracy..pozdrawiam....

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Joe Black

WIEM CO MÓWIĘ
@Joe Black

A jak z ukraincami pracować to co ? myślisz że jesteś lepszy od nich czy co ? jak cie oddali na inny dział to oznacza że kijowo pracowałeś , dobrego pracownika nikt nie odda.

Zbigniew
@WIEM CO MÓWIĘ

Ja też tak uważam. Co za różnica jakiej narodowości jest pracownik. Najważniejsze jest to jak pracuje i czy przynosi zyski. A tak na marginesie to dużo obcokrajowców u was pracuje?

olewam
@Zbigniew

tak , bardzo dużo . na produkcji to chyba z 70 % składu

Joe
@Joe Black

Czystki wśród konserwatorów czas zacząć, chłopaki trzymajcie się.

Edyta
@olewam

No na to nic nie poradzisz, poza tym chyba nikt nie powinien być dyskryminowany ze względu na swoją narodowość. Nie sądzisz? :P Ale chyba atmosfera jest spoko?

Niestety muszę z przykrością stwierdzić ze firma mega nie szanuje pracowników a Polaków traktuje jak ludzi drugiej kategorii,nie polecam pracy w tej firmie i żałuje zmarnowanych kilku miesięcy mojego życia.Dla niech pracownik powinien pracować za miskę ryżu i siedzieć cicho,przykre to bo lansują się na taką tolerancyjną i otwartą firmę a prawda jest zupełnie inna ;(

@Były pracownik

Potwierdzam nie szanuje, ale nie firma tylko nieodpowiedni kierownicy ,co robią wstyd czasem zachowujący się i wyglądający jak z podwórka jak p. PAKOL ???? nie szanujący ludzi , szantażuje ludzi ze nadgodziny w niedzielę to nagroda ???? a jak nie tańczysz jak ona chce to w niedzielę w sobotę nie jesteś bo roboty pełno a ona mówi nie pracownikowi co chce przyjść dla swojej zasady .????

Nickkk
@Ola

Ważne jakim jest człowiekiem, a nie jak wygląda... Jeden z lepszych kierowników i brydziastów. Jeśli ktoś jest dobrym i sumiennym pracownikiem to nie ma z nią problemu. Bardzo miło wspominam czasy gdy byłam jej pracownikiem.

Gość
@Nickkk

Jak brygadzista była to może takie wrażenie stwarzała żeby osiągnąć swój cel ,jak została kierownikiem na nowej hali tam się chyba poczuła za bardzo* bo nie jest normalne że kierownik drze się całe dnie przez całą hale pokazuje faki dla zabawy lub podkłada świnie swoim podwładnym jak trzeba a potem donosi dalej ???? faktycznie super kierownik ps może cię faworyzowała inaczej* bo za nie jedną już było widać jak chodzi ciągle na linie z byle pretekstem jak i jedna pani z biura wcześniej brygadzistka *

Uważam.z

Dużo piszecie o brygadzistach ale mój wygrywa (Paweł K z magazynu) Takiego buraka to jeszcze nie spotkałem . Zero wiedzy , zero kompetencji , nie potrafi dogadać się z ludźmi , olewa poważne tematy , chamski . Jak taka osoba trafiła na stanowisko brygadzisty ?

Baca

A jak sie sprawuje mgr. ogrodnictwa? Z Gestampu we Wrocławiu uciekł jak (usunięte przez administratora). Smród tylko pozostał. W CV zapewne nie zaznaczył, że ukończył Akademię Rolniczą we Wrocławiu. Kawał (usunięte przez administratora) W Gestampie nigdy ludzie nie mieli pełnej premii. teraz jest z pełnej wysokości. Za jego kadencji wielu wartościowych pracowników odeszło. Mieli go dosyć. Uwazajcie na niego. Nic dobrego z tego nie wyniknie.

Nowy 777
Kandydat

Cześć mam kilka pytań bo widziałem ogłoszenie o pracę w kk i chciałem się dowiedzieć kilku rzeczy. Ile faktycznie można zarobić na rękę i w jakich godzinach? Czy są jakieś premie? Czy jest jakiś socjal dla pracowników ? I czy są dofinansowania do obiadów i napojów bo w Amazonie są. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Gościu
@Nowy 777

to idź do AMAZONA

@Nowy 777

Dostaniesz banana w poniedziałek i batem do roboty jak u cioci Ilony na pakowaniu NW nowy w pierwszy dzień ma zrobic tyle samo co reszta i jeszcze być cały tydzień po 12 h i w sobotę więc na pewno się dorobisz powodzenia

Rozbawiony
@Pracownik

O matulu ten komentarz zrobił mi dziś dzień :D Ale co racja, to racja, owocowe poniedzialki, co drugi tydzień to samo ..

Josef Di.

Ciekawa sprawa jest, ludzie choży do domu wyganiani na siłę,urlopy swoje biorą a pewni pan pomaranczow od mechanikówy jak król od 2tygodni harcze na halach i stołach. Ludzi choruja przez takigo. Tego kierownik nie widział? Słaba firma.

Ktoś coś.

Tak tak
@Ktoś coś.

Nagrode od derektora dostał to kto wie.

Ktisik
@Ktoś coś.

Żal odwłok ściska? Przeciez moze kandydować każdy z tego co mi wiadomo. Od dawna nie widziałam tłumów rzucających swoje CV na te stanowisko... za to jęczących osób jest wiele.

Neutralny
@Ktisik

Było osób wiele , lecz są zatrudniani kto wpadnie w oko * lub dobrze wejdzie .... Z reguły zatrudniają z zewnątrz żeby wyprać im głowę jak oni chcą i bez swojego zdania żeby byli * brygadzista jest i z zew po rodzinie (wysoko ) i z zew ogólny ale wytresowany i inni co się pchali ale nikt ich nie chciał z reguły rekrutacja ustawiona na każdej hali potem głupoty wciskają że coś nie umiesz a inni w ogóle nic nie umieją j biorą z zewnątrz wiele ludzi było z hal na różne działy i zawsze słyszą głupie odpowiedzi a prawda jest taka że nie chcą ludzi którzy za długo pracują i za dużo wiedza bo mają swoje zdanie i są nie na rękę ????

Robi

Brak organizacji, chaos, brak szacunku do drugiego człowieka. Management niskiego szczebla nie ogarnia. HR'ki się bawią w pracę i jeszcze same sobie dają nagrody. Nie kumam, jak ta firma funkcjonuje. Mój kolega z ogromnym doswiadczeniem i wiedza nie dostał stanowiska jako IT. Kandydat którego wybrała ja jego miejsce to nieuk i nie ogarnia też swojego stanowiska.

Były ogrania
@Robi

Nie wezmą nikogo normalnego tylko swojego co tuszuje wszystko na komputerach , sprzedawane szafy teoretycznie realnie są na produkcji lub nawet na podprodukcji więc systemowo dla Danii się zgadza ???? co ty oczekujesz tam jest za duże korpo na daną chwilę i każdy każdego podpiepsza i swój siedzi byle tuszować gdzie trzeba ???? nawet nie potrafią upilnować instrukcji od szaf wiecznie szukanie w stercie 200/300 instrukcji gdzie to jest bo jest (usunięte przez administratora) na pakowaniu na nowej hali ????

Pandemia

Magdalena
@Pandemia

Możesz napisać coś więcej o tych 2 premiach? :D Za co są? Jakie normy trzeba wyrabiać? Czy każdy pracownik KK Wind jest w stanie sobie zapracować na te premie? Ile wynoszą?

@Magdalena

Jakie premie ? jakosc i efektywnosc po 1zl brutto do godzinny ktorej nigdy nie ma bo albo bledy na linii albo wieczne nadgodzny dlatego efektywnosci nie ma . Wyzysk

KK Koleś
@Pandemia

W programie "rozwój się opłaca" są wyszczególnione punkty które należy osiągnąć żeby mieć szanse na awans na wyższe stanowisko i co za tym idzie podwyżkę. Pośród nich są również punkty o dzieleniu się wiedzą oraz wsparciem dla nowych osób. Zatem Twoje "płaczki' jak i innych na tym portalu nie są zgodne z rzeczywistością lub spowodowane niewiedzą. Za sprzątanie stanowiska po pracy tez Tobie pewnie nie płacą. Twoje obowiązki są wyszczególnione w "zakresie obowiązków" który podpisałeś przyjmując sie do pracy i na które tym podpisem się zgodziłeś. Dlatego nie rozumiem ludzi którzy przyjmują takie lub inne warunki pracy a potem płaczą jaka mają ciężką pracę i tyle obowiązków za które im nie płacą. ŻENADA

@KK Koleś

Co za bzdury gadasz kierownik daje podwyżkę komu chce lubi albo się wykręca że dania nie dała albo nie akceptuje .... I tak wiecznie jest ,a pewnie wiecznie nie ma bo nadgodziny albo błędy w szafach , nawet na brygadzistów wydziela komu dać komu nie premie kogo lubię kogo nie tam nie ma profesjonalnych ludzi na stanowiskach kierowniczych może na h5 jeszcze normalni reszta z niczym się nie liczy tylko kręcić i danie obkrecaci szkoda na rentowe firmy bo potem płoty i ludzi do pracy brak albo uciekają do innych podobnych firm

Marta

Można pracować u was na połówkę etatu?

.m.m.m
@Marta

Tylko na teście elektrycznym

@.m.m.m

Tak na teście elektrycznym pracuje na pół etatu bo nikt nie chce tam iść więc biorą co dają ani na visual ani elektryk nikogo kakretnego nie ma na C4 wręcz odwrotnie zostali w większości sami nie doświadczeni ludzie lub nowi resztą albo poszła do biura albo się zwolniła bo z dwoma paniami nie da się tam współpracować kierowniczka i brygadzistka żenada

FarAway

Ja wiem ja wiem..nie mierzą temperatury pracownikom,????????????

Zoombi

A co takiego wyprawiają jak można wiedzieć?

Czasem człowiek dopiero się poznaje na kimś po fakcie. Też trzeba umieć grać.

Jest omotany panią PAKOL która robi co chce na nowej hali i jak chce i każdy się śmieje że Pan kierownik A...r się jej boi a ta przekracza wszelkie granice byle osiągnąć swój cel i nie szanuje ludzi to kto ma tam robić ?

Ola

Trzeba zadzwonic na inspekcje pracy . To jest (usunięte przez administratora)

Ciekawy

@Whitney Houston nie możliwe żeby ci nie wypłacili za urlop wydaje mi się że jest to niezgodne z prawem ? ???? Pracowałem tam i mogę tylko powiedzieć że o wielu brygadzostach można powiedzieć naprawdę dużo i myślę że są albo były brygadzistki o wiele gorsze na których temat można bardzo dużo powiedzieć

Chętny
Klient

Ktoś wie ile zarabia brygadzista na produkcji ??? Ponoć ruszyła rekrutacja.

@Chętny

Koło 20 plus premia 800 900 zł za wyrobiony plan Którego praktycznie nikt nie realizuje Nie polecam, szkoda nerwów

Zorientowany
@Pracownik

Rozumiem ze brygadzista nie jesteś, ale się wypowiesz :D

Magdalena
@Zorientowany

Hej, Ty się podpisałeś jako Zorientowany więc może Ty wiesz coś na temat zarobków w KK Wind Solutions? :) Wypowiesz się na ten temat? Ile wynosi podstawa a jak wyglądają premie? Jakie są warunki ich przyznawania? Czy trudno jest wyrobić normy?

Katarzyno T kiedy wymienisz na Vestasie swoich brygadzistów trzymający swoje nogi na biurach.

Gosc
Kandydat

Czy po rozpoczęciu pracy na produkcji , będąc w okresie 3 miesięcznego okresu próbnego obowiązuje przez 3 miesiące w weekendy kurs w Goleniowie?

??
@Gosc

Czy pytasz na forum dobrej firmy? W jakim Goleniowie? Jakie kursy w weekendy? W KK nigdy nie było czegoś takiego ;)

Sebastian
@??

A czy ty może pracowałeś w KK Wind Solutions? Zastanawiam się czy to dobre miejsce dla młodych i czy można się tu nauczyć nowych rzeczy, jak myślisz? Czy osoby szukające rozwoju dobrze trafiły i warto wysyłać tu CV?

Odpychali Ukrainę rękoma i nogami ze ich nie chcą,a teraz im w (usunięte przez administratora) włażą Żenada stoją głupa kleją gadają, ale im nikt nic nie powie bo firma stawia na nich plus za zatrudnianie ich maja dodatkowa kasę, a kwietniowe podwyżki zawsze dostają (usunięte przez administratora) a goście co naprawdę robią 2 razy tyle i obwisłe lepiej maja (usunięte przez administratora) sprawiedliwość firmy i niekompetentnych brygadzistów co połowa się nie nadaje wgl

Zostaw merytoryczną opinię o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.