KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.
counter
1 37 175 5 1
CIA

Ktoś może wie dlaczego jest taka rotacja na stanowisku szefa produkcji?

Yyyyyy Nowy wpis
@CIA

A jest rotacja?

Cia Nowy wpis
@Yyyyyy

Ogłoszenia są na pracuj.pl od długiego czasu.

Produkcja Nowy wpis
@Cia

Szukają już długo i obdzwonili już pół Szczecina w poszukiwaniu superbohatera. Tylko chyba nie zdaja sobie sprawy, że znalezienie kogoś do pracy po 12godz na dobę to nie jest prosta sprawa. Wszyscy już wiedzą że wymogi wysokie ale stanowisko ma dyrektor tylko w nazwie. Rzeczywisty poziom decyzyjnosci na poziomie brygadzisty/kierownika. Kasę daje niezłą, ale chętnych do pracy na tych warunkach trzeba długo szukać. Widać kasa to nie wszystko....ostatni szef wytrzymał chyba z półtora roku i podziękował im za współpracę.

Poinformowany

Mam informację Basiuni nie przedłuża umowy

Xxx Nowy wpis
@Poinformowany

Chyba sobie z fusów to wyczytales ????

Skuteczny

Uważajcie na okrągłą Baśkę z linii N to co mówi na palarni przechodzi ludzkie pojęcie. Gada na wszystkich a później uśmiecha się do tych osób jak gdyby nigdy nic. To co powiedziała ostatnio o Mandarynie doprowadziło mnie do zenitu. Mam nadzieję że w końcu się za nią wezmą I skończą się jej wybryki. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie1
Klema
@Skuteczny

To ta co kiedyś na jakościowca nadawała do byłego kierownika?

Już wtorek...
@Skuteczny

Oby otworzył oczy też na inne sprawy. Z niego zwykła Faja nie kierownik. Teraz w kk każdy robi co chce i gada co chce. Niektórzy pracownicy mają na wszystko czas jeszcze trochę to leżaki z domu przyniosą.

Redbull

Fakt jedni mogą wszystko a drudzy nic. Jeśli chodzi o ploty Baśka zawsze była bezkarna lecz tym razem nie ujdzie jej na sucho.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Inna Faza

To ja już wiem kto może stać za plotkami o Magdzie! Ponoć sam Roman szef produkcji wysłuchiwał od kogoś jak to Magda biega do Łukasza i nadaje na Esterę i teraz mi się pojaśniło jak podobno Roman mówił że temu komuś się parówki z kieszeni wysypały, no to już wszystko jasne!

Zły Śrubak

Ponoć jak zbierała, to Roman sobie poszedł i nawet nie wąchał. Tak mówią u nas na linii.

@Inna Faza

To były paluszki. A co głuchy nie usłyszy to se wymyśli.

Inna Faza
@Hehehe

Paluszki, parówki... Roman czasem niewyraźnie mówił- szczególnie jak plan mu się sypał, a Duńczycy deptali po piętach.

Hehehe

Nie donieśli bo im się po drodze rozsypało :)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Niki97

Czy zatrudnienie może być na pół etatu?

Biurowy
@Niki97

W tej firmie jest taki cudowny HR, że nikt nie pochyli się nad twoim pytaniem. Podobnie jak nad poprzednimi adresowanymi do tego działu....

Menelitto
Nazwa działu: Produkcja

Cześć, moje pytanie jest takie, skoro jest teraz w Polsce wirus, i zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób, to jak firma podchodzi do tego jak liczba pracownikow przekracza tą liczbę? Dalej produkcja będzie szła i trzeba to zgłosić do PIPu czy jak.... Skoro ludzie ,, biura,, mają pracę zdalna to jak to się odnosi do produkcji? Niech mi ktoś odpowie! POZDRO

Tak14Nie2
Menelitto
Nazwa działu: Produkcja

Hah jak można nazwać to mierzeniem temperatury to NIE....termometry pokazuja po 32 stopnie wiec wiesz....poza tym co 3 osoba kaszle pluje i kicha

@Menelitto

Trzymajcie się zdrowo....

Bonus

Jestem wieloletnim pracownikiem tego (usunięte przez administratora) i co roku jest to samo w szczególności na Sixach heh nadgodziny nadgodziny bo klient zamawiał A później okazuje się że szafy stoją na placu heh

Bonus1
@Bonus

Bo to zamowienie na cyfry do raportow.

@Bonus1

Nie sądziłem że określenie o..z p..cy jest aż tak obraźliwe heh no cóż prawda w oczy boli. Cyfry cyframi ale nadgodziny trzeba robic bo jak nie to kodeksem strasza albo zwolnienia i...A wszystko po to żeby firma miała zapas za jak najmniejsze pieniądze. A potem będzie firma zarobiła krocie ale nie ma na podwyżki hehe

Ojojoj
@Bonus

Nadgodziny sa drozsze niz standardowa godzina. Robienie zapasow to mrozenie kasy, co nigdy na dobre tej firmie nie wychodzilo. Slabo gadasz. A to znaczy ze sie nie znasz.

Tak1Nie9
@Ojojoj

Ojojoj Widzę że jesteś znawcą systemu płacowego w KK:)logiczne że nadgodziny są droższe ale za każde opóźnienia firma płaci wielotysieczne kary więc mrożenie kasy jest dla nich lepszym rozwiązaniem niż kary:)może i słabo gadam ale wiem jak to wygląda w przeciwieństwie do Twojej osoby:)uwierz ale firma mniej traci na nadgodzinach niż na opóźnieniach.robie na pakowaniu wiem jak to wyglada:)

Tak10Nie1
@@Bonus

I dlatego potem stoja nieodebrane? buahaha, a swistak pakuje w sreberka.

Tak5Nie8
@Hehehe

A Ty myślisz że firma przekazuje tobie prawidłowe informacje co do wysyłek hehe robią z pracowników deb... mówią to co dla nich jest wygodne. Wszystko żeby tylko było tak jak dyro chce hehe

Tak10Nie
Hgfh
@Hehehe

Ale sprzedane systemowo i to się liczy

Romus
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem tam na produkcji zapewniali nam 3200 w rzeczywistości wychodziło 2800 zł a na czysto 1900 /2200. Tam są mile widziane osoby z Ukrainy jak zgłosisz do brygadzisty że oni się rzucają to wylecisz. Tak było w moim przypadku

Roman
@Romus

Zostałeś zwolniony przez firmę KK Wind Solutions Polska? Wspomniałeś o zarobkach, dlatego chciałem dowiedzieć się, czy była szansa na to, aby Twoje zarobki z czasem uległy poprawie? Niektórzy pracodawcy dają automatyczne podwyżki.

kandydatka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 108 dni.

Pojawiło się ogłoszenie o stanowisku: Asystent/ka ds. Administracji / Admin Analyst. Czy ktoś może więcej coś na ten temat powiedzieć? bo stanowisko po polsku to zupełnie inne stanowisko niż to co napisane po angielsku, przynajmniej wg jakichkolwiek klasyfikacji. Mam też wątpliwość co do zakresu obowiązków w pozycji: rozliczanie podróży służbowych - to jest raczej nie administracja a księgowość? W jakim dziale jest umieszczone to stanowisko? Jak na recepcji wśród telefonów, przybywających delegacji, organizacji delegacji i koordynowania szeregu rzeczy jak w opisie stanowiska, pracodawca oczekuje skupienia i prawidłowości rozliczeń podróży służbowych? Z tego co zdążyłam się dowiedzieć, to pracownicy często i gęsto podróżują a i delegacji przybywających do obsłużenia jest mnóstwo. Czy to prawda, że stanowisko to obsługuje zdalnie również recepcję Centrali duńskiej? Ponieważ w ogłoszeniu nie ma żadnego telefonu ani e-maila kontaktowego można jedynie aplikować i tyle, zatem mogę jedynie zapytać Was tutaj. Ktoś? coś?

Każdykijmadwakońce

Jak tam Wasza " Czarna Perła" ? Dalej jej płacą za donoszenie i żarcie na linii ?

Jubiler
@Każdykijmadwakońce

Czarna Perła oprawiona w białe złoto ma się tak, że oko jeszcze bardziej ci zbieleje. Zatem by cię krew nie zalała zajmij się...sobą. Nawet jeśliś tylko "drewnianym kołkiem". Z tego też coś da się wyrzeźbić. :)

Tak2Nie1
Gienadij Nafukajev
@Jubiler

Jubilerze- mylisz oprawianie z uprawianiem; w tym przypadku nienażartej lipy- módl się żeby Twoja Perła nie pomyliła wyrobów jubilerskich z sernikiem z biedry.

Jubiler
@Gienadij Nafukajev

Musi być bardzo źle, że komuś w talerz zaglądacie i apetytu zazdrościcie. Nawet sernika z biedry! Wypada tylko życzyć lepszego 2020! Oby wasze talerze były pełne a wy szczęśliwsi!

Pinkhome
@Jubiler

Ta Firma to (usunięte przez administratora) ! Gdyby nie pracownicy ze Wschodu nie miałby tam kto pracować! Dobrze że nie ma juz tych pseudo Brygadzistek...

@Pinkhome

Każdy pracuje tam, gdzie sobie wybrał. Ty też :)

Zainteresowany

Na pracuj.pl pojawiło sie ogłoszenie na Supply Chain Project Managera do KK Wind Solutions - czy wiecie na jakie widełki zarobków można liczyc na tym stanowisku ? Ono jest opisane jako kierownik - czy faktycznie jest to kierownik czegoś, czy kierownik samego siebie ?

@Zainteresowany

Kierownik projektów, jak w tytule.

Ciekawy
Nazwa działu: Produkcja

Jestem ciekaw na jakim poziomie kształtują się zarobki dla pracownika produkcji, czy jest ktoś w stanie podać chociaż przybliżona kwotę?

@Ciekawy

16,5 za godzinę do tego premia za obecność 340zl ale jak masz jeden dzień zwolnienia tracisz 50% tej premii. Za. Każdy kolejny dzień całość..

@..

Brutto czy na rękę?

@..

I czy to znaczy że skoro listopad mial 152 h robocze to wychodzi 2508 ? Jesli brutto to niewiele więcej jak minimalna....od stycznia... Zakładam ze zatem praca musi być mega podstawowa i prosta?

Zarobki
@Nowy

To zarobisz około 2 tyś na rękę.

TakNie2
Posmutniały
@Zarobki

To trochę smutne te zarobki. Jak doliczyć czas dojazdu to za godzinę wychodzi minimalna... Jak to możliwe, że taki dobry produkt, branża bogata, zamówień na bogato a zarobki takie nędzne. Kto zatem na tym zarabia? Czemu nue dba o ludzi z których żyje?

Taka prawda
@Posmutniały

Niestety ale dzięki Naszym "drogim"gościa z Ukrainy firma stać na to żeby Ciebie zeszmacic niska pensja ponieważ gościa zrobią to samo a nawet i więcej za mniejszą stawkę A nawet jeszcze firma coś dostanie za to że ich zatrudni. Nam pozostaje albo akceptowanie tego wyzysku i niskiej pensji albo jak chcesz marudzić to zmień pracę na lepszą. Kiedyś firma była na szczycie teraz to kolejna chińska firma która stawia na ilość A nie na jakość.

Gryfus
@Taka prawda

Niestety, na produkcji nigdy nie było dobrych zarobków, nawet gdy firma była tylko na Goleniowskiej. Powód jest prosty - w tej firmie obowiązuje zasada iż nie może być wysokich wynagrodzeń na produkcji bo nikt nie będzie pracował w nadgodzinach.(usunięte przez administratora) A dodatkowo Duńczycy uważają nas za podludzi i nie dopuszczają opcji by Polak zbliżył się do ich poziomu.

Tak7Nie2
@Gryfus

To bardziejchodzi o dunczykow. To oni ustalaja budzet. Ostatni dyrektor ktory im sie stawial juz wiele lat nie pracuje. Nastapila prawie calkowita wymiana kadr przez ostatnie kilka lat, ludzie madrzy majacy swoje zdanie odchodza. Zostaja potakiwacze lub Ci, ktorzy znalezli swoja nisze i nie wychodza na piedestal. Firma rosnie, to wciaz dobre miejsce zeby zaczac, ale niekoniecznie zeby sie rozwijac dlugofalowo. Przyjdz, naucz sie czegos i poszukaj czegos lepszego.

Tak12Nie1
No chyba nie do konca
@Gryfus

Nie wiem w jakiej firmie pracujesz ale chyba nie w KK. Na produkcji też można zarobić i wcale takich małych stawek nie ma. Wiadomo mentalność ludzka nieważne ile zarobisz i tak będzie mało. Co do nadgodzin zawsze znajdą się chętni bo to dodatkowa kasa A ludzie z Ukrainy i tak swoje w firmie robią bo nieważne ile trzeba zrobić nadgodzin oni i tak zostaną.

Tak1Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 169 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

robol
Nazwa działu: Produkcja

Jest nas dużo..chyba firma nawet nie wie, że tylu nas jest...bo owoców brakuje nawet po jednej sztuce... Zalezy co przyjedzie: jak mandarynka to ok bo mala, jak banan to juz duzy i jest ich mniej a chyba skrzynek tyle samo?....Ekspres do kawy to jak na średniej wielkosci biuro a nie na fabrykę cos juz chyba pod tysiąc ludzi. nie daje rady czasowo w trakcie przerwy albo nie dziala.mleka tez zaczyna brakowac, czasem juz tez papieru w toalecie. Prysznica nie wezmiesz bo weza brak. Dobrze wyposazona jadalnia to taka gdzie nie ma talerzy , kubkow. dobrze ze chociaz plastikowe sztuccem szkoda ze tyle smieci bedzie W Dani tez plastiki sa? watpie. pakiet sportowy płatny, chyba ze te akrobacje w trakcie pracy to ten pakiet ufundowany. po co pisac cos, ze jest na plus tej pracy jak naprawde jest minusem? premia za jakosc 50 groszy? To jesli sie zdarzy to za caly mesiac 60 pln na reke? a ktos ją widzial kiedys? To praca na przetrwanie i dla desperatow,jak nigdzie indziej sie nie nadajesz to tu jakos pociagniesz, pomigasz sie i jakas kasa bedzie. Jak cos potrafisz to wszyscy inni przyjmą cie na lepszych warunkach.

Tak13Nie
@robol

W Danii tp jest czlowieku przerwa na lunch, posilki jak w dobrej restauracji, 3 kucharki i full wypas. A dla roboli w Polsce jeden owoc. I tak sie ciesz bo kiedys nawet tego nie bylo a niektorzy ludzie w barakach pracowali. Dunczycy nie daja zgody na luksusy w Polsce, ma byc kk lager.

Tak10Nie2
Jose
@Produkcja

Ty byłeś w Danii pracowałeś i widziałeś ale chyba w snach . W Danii przerwy są niepłatne i mało firm ma bezpłatne posiłki, bardzo mało

TakNie2
Aarhus pozdrawia
@Jose

W Danii sá płatne przerwy 30-60 minut. Zależy od układu zbiorowego. Tydzien pracy to 37h stád w piàtek po 14 raczej pusto. Mozna wuecej ale wtedy kasa wieksza. Obiady sà dofinansowane. Czasem i sniadania. Dla pracownikow fizycznych bywajà za darmo lub za smieszna symboliczna opłatè. Jak tak nie bylo to ktos cie wykorzystal i tyle.

ciekawy

będą jakieś bonusy na święta?

@ciekawy

Oczywiście jako bonus dodatkowe nadgodziny żeby zapewnić zapas szaf na nowy rok:)

Bonus1
@Bonus

Strzał w dziesiątke ten komentarz.Chociaż chyba nie o zapas szaf chodzi a o nabicie przychodów do bonusa rocznego dla tych wyżej...

Greta Thunberg

Uzywacie plastikowych sztuccow? How dare you!?!

Firma z energii odnawialnej
@Greta Thunberg

czyli hipokryzja pełną gembą

Matt

Trzeba mieć duże doświadczenie, żeby się dostać?

Tak1Nie8
@Matt

Trza malo chciec zarabiac.

Tak11Nie
Doswiadczenie
@Matt

W chwili obecnej firma nie ma żadnych wymagań biorą ludzi z łapanki. Nieważne czy jest się debilem czy nie dla firmy istotne żebyś miał ręce i nogi A najlepiej żebyś był z Ukrainy i pracował po 12 godzin i dziękował za to że mogą Ciebie wykorzystywać. Jak dla mnie to ta firma schodzi na psy. Nie polecam.

Tak19Nie
Balbina

Witam czy firma zatrudnia również osoby które zostały dyscyplinarnie zwolnione z poprzedniej pracy

Aneta
@Balbina

Balbina, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie ale myślę, że będzie dobrze jak bezpośrednio zwrócisz się z tym do firmy osobiście, bądź przez ich dane kontaktowe jakie mają zamieszczone na stronie www. Jeśli uzyskasz odpowiedź na to pytanie będę wdzięczna jeśli napiszesz tu o tym. Też jestem ciekawa.

ciekawy

Hej, czy możecie mi napisać, dlaczego warto tu pracować? Jakie macie stawki? Benefity? Póki jeszcze jest rynek pracownika, więc szukam najlepszego pracodawcy :)

Robol
@ciekawy

Nie warto, dlatego nie piszemy. Nowej roboty szukamy, lepszej.

Tak5Nie

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

totaall
@Administrator

nie polecam pracy..pełno pracowników z ukrainy.Po procesie rekrutacji totalna zlewka,nie odzywaja sie

Jeremyy
@totaall

Co musiało oznaczać, że po prostu nie miałeś/miałaś odpowiednich kompetencji Ja dostałem telefon dzień po rozmowie rekrutacyjnej, że zostałem przyjęty

@Administrator

Zmiencie jezyk na ukrainski to beda opinie....

Aneta
@Jeremyy

Czy masz już jakieś pierwsze wrażenia z pracy w KK Wind Solutions Polska? Jeśli jeszcze jesteś użytkownikiem forum lub tu zajrzysz to jestem ciekawa jak teraz oceniasz tę firmę jako pracodawcę. Jestem też ciekawa jak przebiegał proces rekrutacji - czy było to po prostu jedno spotkanie, na drugi dzień telefon i już byłeś przyjęty?

zadziwiony

Może jakiś chodnik z Dąbia do firmy? Nawet pobocza nie ma by rowerem chociaż przyjechać - do samego Dąbia jest ścieżka. Prze tyle lat nic nie udało się zrobić? I wy serio szukacie pracowników, elektryków? Szybciej dojadę do miasta niż do was. I serio macie coś wspólnego ze Skandynawią? Wieść niesie, ze nawet na sztućce normalne żałujecie i zmywarkę. Zamiast tego plastikowe sztućce i tony zbędnych śmieci , bo nie ma na sali stołówkowej segregacji śmieci. Tak pracują firmy w krajach trzeciego świata, nie skandynawskie. Wstydźcie się! jeśli podejmę tam prace to tylko po to by zrobić zdjęcia i wysłać to do duńskiej prasy.

Tak12Nie1
Monter/elektryk
@zadziwiony

Też mieszkam w Dąbiu i nie podjąłem pracy, chociaż mam bardzo blisko, bo...nie ma jak dojść do firmy. Szybciej dojeżdżam gdzie indziej... A to jest różnica ile tracę na dojazd i ile mnie to kosztuje. Nie kupię biletu na pośpiech by jechać jeden przystanek. Położenie tej firmy jest fatalne, a mogłoby by być rewelacyjne. Aż dziw, że firma nie widzi utraconego potencjału w tym, że ludzie z Dąbia mają szybszy dojazd gdzie indziej. Ale jeśli do tej pory nie udało się firmie "dogadać" z innymi firmami oraz z miastem w sprawie chodnika czy pobocza to źle o niej generalnie świadczy i oznacza że będzie tez problem z innymi rzeczami socjalnymi, bo nie prowadzi długoterminowej polityki...żadnej.

MONTER
@zadziwiony

Przeciez za lokacje firmy odpiwiadaja dunczycy. Wiec aovie wysylaj...

Yyyyyy
@MONTER

Za lokalna politykę rekrutacyjna i marketingowa oraz współpracę z gmina odpowiada lokalny management. Głównie HR. Jaki HR jest każdy widzi. Właściwie czy jest jakiś HR? Nie mylić z działem płac.

Lala
@Monter/elektryk

Serio?? Boli Ciebie dojazd 1 przystanek? A co powiesz o ludziach, którzy dojeżdżają z Nowogardu?? Kurła! Niektórzy płacą sami za paliwo, w Goleniowie zrobili darmową komunikację i niektórzy ludzie narzekają, że nie te godziny. Serio? Daj palec, rękę zjedzą. Kto chce pracować będzie pracował.

Tak1Nie3
Monter/elektryk
@Lala

Bolalo, zmieniłem pracę i teraz mi bardzo wszystko pasuje :) Dlaczegoś biedny? boś głupi....

Tak6Nie
Paweł

Witam . Mam pytanie. Ile można zarobić na stanowisku lidera? Kierownika zmiany?

omo
@Paweł

masz na myśli Brygadzistę?

Qeet
Nazwa działu: Magazyn produkcja

Zmuszanie do pracy w sobote a baranki sluchaja wladcy zamiast postraszyc inspekcja pracy przyklad linia G

Tak15Nie
Xyz

Każdy chodzi za swoim tak naprawdę, stary pracownik ma w (usunięte przez administratora) żeby udzielić odpowiedzi na zadane pytanie , a już nie wspomnę o pomocy ... żal mi patrzeć na to wszystko. Praca jak praca , wszystkiego można się nauczyć, ale chęć rozwoju w tej firmie hmmm...pozostawia wiele do życzenia...Nie masz znajomości to i na wyższy pułap się nie dostaniesz...

Galia

Możecie się spotkać z dyskryminacją kobiet.

Tak5Nie3
Dyskryminator :D
@Galia

Ostatnio już nie, teraz możecie dźwigać tyle co faceci. Brawo silne i niezależne kobiety! Walczycie o swoje xD

Tak8Nie1
Leszek

Praca jak praca jeśli robi się swoją robotę dobrze to nie ma powodu do narzekania!!

Tak4Nie1
Pola
Nazwa działu: Produkcja

Pytanie do kobiet. Zastanawiam się nad zatrudnieniem tutaj, proszę napiszcie jak wygląda praca kobiet. Czy jest bardzo ciężko, praca skomplikowana i ogólnie jak sie pracuje i jaka atmosfera ? :)

@Pola

Zależy na jaki dział trafisz ????

Pracownik produkcji
@Pola

Prawda jest taka jak pisza, zalezy na jaki dzial trafisz i czy umiesz sie podlizac bryadzistom. Jak tak, to jestes pupilkiem i zyjesz jak paczek w masle, jak nie, to tak jak wszdzei, beda Cie wykorzystywac. Czasami ciezko nawet sie dogadac czy sobote wolna dostaniesz, bo jak jest pracujaca to masz przyjsc i nie ma tlumaczenia, ze oprocz pracy masz tez inne obowiazki. Chcesz pracowac to praca jest na pierwszym miejscu. Jesli chodzi o kobiety, to robia to samo co faceci, kiedys bylo inaczej, sama nie moglas wozka paletowego chyba nawet bez ladunku przewiezc, teraz nie dosc ze juz nikt sie do tych norm nie stosuje to jeszcze Ci tyle nawala na ten wozek, ze nie wiesz czy jutro nie bedziesz miala problemow z kregoslupem. Tak samo szkolenia, masz jak faceci jak Ci zrobia na wozki elektryczne, czy zurawie czy suwnice, to masz (usunięte przez administratora) i sie nie skarzyc. Ogolnie przyjete jest tak, ze jak juz masz te uprawnienia to masz zapierdzialac jak facet, bo przeciez mozesz, bo niby dlaczego nie.

Tak4Nie3
Jakis
@Pracownik produkcji

Zmienily sie normy dzwigania,kiedys kobiecie mozna bylo 80kg ciagnac paleciakiem teraz 180,dlatego mozesz jezdzic z wozkiem,paleta I ladunkiem.

Tak4Nie

Zostaw opinię o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. - Szczecin

Chcę opublikować:

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.