Opinie o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Josef Di.

Ciekawa sprawa jest, ludzie choży do domu wyganiani na siłę,urlopy swoje biorą a pewni pan pomaranczow od mechanikówy jak król od 2tygodni harcze na halach i stołach. Ludzi choruja przez takigo. Tego kierownik nie widział? Słaba firma.

Ktoś coś.

Ruszyła rekrutacja na brygadzistow. Ciekawe kiedy Max z M zostanie. Pewnie była brygadzistka już się o to postara.

Tak tak
@Ktoś coś.

Nagrode od derektora dostał to kto wie.

Ktisik
@Ktoś coś.

Żal odwłok ściska? Przeciez moze kandydować każdy z tego co mi wiadomo. Od dawna nie widziałam tłumów rzucających swoje CV na te stanowisko... za to jęczących osób jest wiele.

Neutralny
@Ktisik

Było osób wiele , lecz są zatrudniani kto wpadnie w oko * lub dobrze wejdzie .... Z reguły zatrudniają z zewnątrz żeby wyprać im głowę jak oni chcą i bez swojego zdania żeby byli * brygadzista jest i z zew po rodzinie (wysoko ) i z zew ogólny ale wytresowany i inni co się pchali ale nikt ich nie chciał z reguły rekrutacja ustawiona na każdej hali potem głupoty wciskają że coś nie umiesz a inni w ogóle nic nie umieją j biorą z zewnątrz wiele ludzi było z hal na różne działy i zawsze słyszą głupie odpowiedzi a prawda jest taka że nie chcą ludzi którzy za długo pracują i za dużo wiedza bo mają swoje zdanie i są nie na rękę ????

Robi

Brak organizacji, chaos, brak szacunku do drugiego człowieka. Management niskiego szczebla nie ogarnia. HR'ki się bawią w pracę i jeszcze same sobie dają nagrody. Nie kumam, jak ta firma funkcjonuje. Mój kolega z ogromnym doswiadczeniem i wiedza nie dostał stanowiska jako IT. Kandydat którego wybrała ja jego miejsce to nieuk i nie ogarnia też swojego stanowiska.

Były ogrania
@Robi

Nie wezmą nikogo normalnego tylko swojego co tuszuje wszystko na komputerach , sprzedawane szafy teoretycznie realnie są na produkcji lub nawet na podprodukcji więc systemowo dla Danii się zgadza ???? co ty oczekujesz tam jest za duże korpo na daną chwilę i każdy każdego podpiepsza i swój siedzi byle tuszować gdzie trzeba ???? nawet nie potrafią upilnować instrukcji od szaf wiecznie szukanie w stercie 200/300 instrukcji gdzie to jest bo jest (usunięte przez administratora) na pakowaniu na nowej hali ????

Pandemia

Umowa o prace to jest plus Dojazd tez jak i 2 premie 3 przerwy takie przywileje Gorzej z przystąpieniem do pracy nowych ludzi Były tak duże rotacje ze już każdy ma totalnie w (usunięte przez administratora) pokazywać nauczać nowych,bo za to dodatkowo ta firma nie płaci niestety a jeszcze musisz swoje zrobić. Każdy nowy jest olany taka jest prawda. dlatego ciągły jest nabór. Prawda jest taka ze lidzie nie są szanowani Przez pierwszy tydzień tylko pozdawiam ????

Magdalena
@Pandemia

Możesz napisać coś więcej o tych 2 premiach? :D Za co są? Jakie normy trzeba wyrabiać? Czy każdy pracownik KK Wind jest w stanie sobie zapracować na te premie? Ile wynoszą?

@Magdalena

Jakie premie ? jakosc i efektywnosc po 1zl brutto do godzinny ktorej nigdy nie ma bo albo bledy na linii albo wieczne nadgodzny dlatego efektywnosci nie ma . Wyzysk

KK Koleś
@Pandemia

W programie "rozwój się opłaca" są wyszczególnione punkty które należy osiągnąć żeby mieć szanse na awans na wyższe stanowisko i co za tym idzie podwyżkę. Pośród nich są również punkty o dzieleniu się wiedzą oraz wsparciem dla nowych osób. Zatem Twoje "płaczki' jak i innych na tym portalu nie są zgodne z rzeczywistością lub spowodowane niewiedzą. Za sprzątanie stanowiska po pracy tez Tobie pewnie nie płacą. Twoje obowiązki są wyszczególnione w "zakresie obowiązków" który podpisałeś przyjmując sie do pracy i na które tym podpisem się zgodziłeś. Dlatego nie rozumiem ludzi którzy przyjmują takie lub inne warunki pracy a potem płaczą jaka mają ciężką pracę i tyle obowiązków za które im nie płacą. ŻENADA

@KK Koleś

Co za bzdury gadasz kierownik daje podwyżkę komu chce lubi albo się wykręca że dania nie dała albo nie akceptuje .... I tak wiecznie jest ,a pewnie wiecznie nie ma bo nadgodziny albo błędy w szafach , nawet na brygadzistów wydziela komu dać komu nie premie kogo lubię kogo nie tam nie ma profesjonalnych ludzi na stanowiskach kierowniczych może na h5 jeszcze normalni reszta z niczym się nie liczy tylko kręcić i danie obkrecaci szkoda na rentowe firmy bo potem płoty i ludzi do pracy brak albo uciekają do innych podobnych firm

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Można pracować u was na połówkę etatu?

.m.m.m
@Marta

Tylko na teście elektrycznym

@.m.m.m

Tak na teście elektrycznym pracuje na pół etatu bo nikt nie chce tam iść więc biorą co dają ani na visual ani elektryk nikogo kakretnego nie ma na C4 wręcz odwrotnie zostali w większości sami nie doświadczeni ludzie lub nowi resztą albo poszła do biura albo się zwolniła bo z dwoma paniami nie da się tam współpracować kierowniczka i brygadzistka żenada

FarAway

Ja wiem ja wiem..nie mierzą temperatury pracownikom,????????????

Zoombi

A co takiego wyprawiają jak można wiedzieć?

Czasem człowiek dopiero się poznaje na kimś po fakcie. Też trzeba umieć grać.

Jest omotany panią PAKOL która robi co chce na nowej hali i jak chce i każdy się śmieje że Pan kierownik A...r się jej boi a ta przekracza wszelkie granice byle osiągnąć swój cel i nie szanuje ludzi to kto ma tam robić ?

Ola

Trzeba zadzwonic na inspekcje pracy . To jest (usunięte przez administratora)

Ciekawy

@Whitney Houston nie możliwe żeby ci nie wypłacili za urlop wydaje mi się że jest to niezgodne z prawem ? ???? Pracowałem tam i mogę tylko powiedzieć że o wielu brygadzostach można powiedzieć naprawdę dużo i myślę że są albo były brygadzistki o wiele gorsze na których temat można bardzo dużo powiedzieć

Chętny

Ktoś wie ile zarabia brygadzista na produkcji ??? Ponoć ruszyła rekrutacja.

@Chętny

Koło 20 plus premia 800 900 zł za wyrobiony plan Którego praktycznie nikt nie realizuje Nie polecam, szkoda nerwów

Zorientowany

Rozumiem ze brygadzista nie jesteś, ale się wypowiesz :D

Magdalena
@Zorientowany

Hej, Ty się podpisałeś jako Zorientowany więc może Ty wiesz coś na temat zarobków w KK Wind Solutions? :) Wypowiesz się na ten temat? Ile wynosi podstawa a jak wyglądają premie? Jakie są warunki ich przyznawania? Czy trudno jest wyrobić normy?

Katarzyno T kiedy wymienisz na Vestasie swoich brygadzistów trzymający swoje nogi na biurach.

Gosc

Czy po rozpoczęciu pracy na produkcji , będąc w okresie 3 miesięcznego okresu próbnego obowiązuje przez 3 miesiące w weekendy kurs w Goleniowie?

??
@Gosc

Czy pytasz na forum dobrej firmy? W jakim Goleniowie? Jakie kursy w weekendy? W KK nigdy nie było czegoś takiego ;)

Sebastian
@??

A czy ty może pracowałeś w KK Wind Solutions? Zastanawiam się czy to dobre miejsce dla młodych i czy można się tu nauczyć nowych rzeczy, jak myślisz? Czy osoby szukające rozwoju dobrze trafiły i warto wysyłać tu CV?

Odpychali Ukrainę rękoma i nogami ze ich nie chcą,a teraz im w (usunięte przez administratora) włażą Żenada stoją głupa kleją gadają, ale im nikt nic nie powie bo firma stawia na nich plus za zatrudnianie ich maja dodatkowa kasę, a kwietniowe podwyżki zawsze dostają (usunięte przez administratora) a goście co naprawdę robią 2 razy tyle i obwisłe lepiej maja (usunięte przez administratora) sprawiedliwość firmy i niekompetentnych brygadzistów co połowa się nie nadaje wgl

Jan Gwałcior

Polecam!

Czesc

Cześć. Mam pytanie, czy jest firmowy autobus, który dowozi i odwozi pracowników np do centrum Szczecina?

Rozmus
@Czesc

Był ale już nie ma

Menelitto

Cześć, moje pytanie jest takie, skoro jest teraz w Polsce wirus, i zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób, to jak firma podchodzi do tego jak liczba pracownikow przekracza tą liczbę? Dalej produkcja będzie szła i trzeba to zgłosić do PIPu czy jak.... Skoro ludzie ,, biura,, mają pracę zdalna to jak to się odnosi do produkcji? Niech mi ktoś odpowie! POZDRO

Menelitto

Hah jak można nazwać to mierzeniem temperatury to NIE....termometry pokazuja po 32 stopnie wiec wiesz....poza tym co 3 osoba kaszle pluje i kicha

@Menelitto

Trzymajcie się zdrowo....

John
@Nowy

Wy też :)

Czy w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tylko umowa o pracę z tego co się orientuję

Chętny
@..

Czy są lub będą jakieś zatrudnienia na produkcje?

CIA

Ktoś może wie dlaczego jest taka rotacja na stanowisku szefa produkcji?

Yyyyyy
@CIA

A jest rotacja?

@Yyyyyy

Ogłoszenia są na pracuj.pl od długiego czasu.

@Cia

Szukają już długo i obdzwonili już pół Szczecina w poszukiwaniu superbohatera. Tylko chyba nie zdaja sobie sprawy, że znalezienie kogoś do pracy po 12godz na dobę to nie jest prosta sprawa. Wszyscy już wiedzą że wymogi wysokie ale stanowisko ma dyrektor tylko w nazwie. Rzeczywisty poziom decyzyjnosci na poziomie brygadzisty/kierownika. Kasę daje niezłą, ale chętnych do pracy na tych warunkach trzeba długo szukać. Widać kasa to nie wszystko....ostatni szef wytrzymał chyba z półtora roku i podziękował im za współpracę.

@Produkcja

Z tego co wiem to rekrutacja przebiega tez dziwnie. Rozmawiają z ludźmi a potem in nie dają odpowiedzi zwrotnej czy tak czy nie.Kilka osób czeka na odpowiedz już pół roku. Jak oni chcą znaleźć człowieka jak podstaw rekrutacji nie spełniają? Słaby chyba hr tam jest. Dziekuje za odpowiedz Produkcjo.

@Cia

To chyba nie HR tylko międzynarodowy menadzment opóźnia decyzję. Jak zawsze szukają mistrza świata a decyzyjnosc zerowa. Ciężko rekrutować woła roboczego. Zapewne wybiorę kogoś, kto będzie słabszy niż Ci kierownicy linii którzy odeszli. Kiedyś tak wybrali dyrektora. Był taki nieogar ze szefowie działów byli o niebo lepsi. Na szczęście krótko pracował. Wiec spróbujcie i piszcie. Ws,Ustki jest możliwe.

@Produkcja

Może to ich strategia na obniżenie kosztów? Po co dyr jak są kierownicy liniowi? Udają (usunięte przez administratora) że nie ma kandydatów. A może i nie ma bo świąt jest mały A wieści szybko się rozchodzą.

Stańczyk
@Cia

Szukają orła z automotive, który będzie gotowy im obiecać, że da się produkować połową ludzi, połową sprzętu i połową prądu. Ale dwa razy więcej. Decyzyjność tej osoby ograniczy się do zgodzenia się na takie zobowiązanie, przy czym Dunczycy dojda do wniosku, że skoro tak łatwo zaakceptowano te warunki to jeszcze da się z tego wycisnąć 10%. :) Jak już rozpoczniecie tę fascynująca współpracę, dodatkowo bedziesz mógł się wykazać produkcją bez materialu. Tak tak, a co ty sobie wymyślasz, ze materiał ci potrzebny? Chciałbyś zaplanowac produkcję? Ale Dania nie poda ci prawdziwych dat na kiedy ma być gotowe. Najchętniej wstawili by wsteczną, jak się bawić to się bawić. Nie umiesz wyprodukować na tydzień temu bez materiału? to co z ciebie za orzeł...Napisali w ogłoszeniu , ze praca pełna wyzwań i atrakcji? Tu nie skłamali, będziesz miał atrakcji po pachy. Jak nie oddzwonili, to najprawdopodobniej powiedziałeś na rozmowie, że jednak fajnie jak jest materiał, albo że planowanie produkcji pomaga....Bo chyba do takiej herezji że ludzie są ważni to az sie nie posunąłeś?

@Stańczyk

UBawiłem się...rzeczywuscue, napomknąłem, ze bezpieczenstwo ludzi i ich rozwój to dla mnie priorytet...

@Cia

Ale przeciw, szef naczelny jest z automitive. Nie potrafi sam tego zrobić tylko szuka Jelenia? Popychadla?

Stanczyk
@Cia

Bezpieczenstwo i rozwoj ludzi to cel dla dyrektora szkoły :) Nie dunskiej firmy produkcyjnej. Skad taka filozofia ci strzelila do glowy, przy produkcji którą przenosi się do najtańszej możliwej lokalizacji....

@Stanczyk

Mam inne zdanie. KK bardzo dba o rozwój ludzi. Mnóstwo inteligentnych pracowników z kk pracuje i rozwija się w innych firmach, wielu z nich na dyrektorskich i menadzerskich stanowiskach. Pozdrawiam

Hehehe
@Produkcja

O tak, do rozwoju poza firmą motywuje najlepiej!

@Stanczyk

Nie wiem w jakiej firmie pracujesz, ale chyba słabej, o bardzo niskiej kulturze orhanizacyjnej skoro nie rozumiesz, że kompetentni ludzie są podstawą każdej organizacji.

Stańczyk

Pracuję w KK... :)

Gosc
@Stańczyk

Epopeja poszukiwanie nowego dyrektora trwa nadal?

@Gosc

Dalej czekasz na odpowiedz?

Poinformowany

Mam informację Basiuni nie przedłuża umowy

Xxx
@Poinformowany

Chyba sobie z fusów to wyczytales ????

Czytam z fusów
@Xxx

Jednak wyszło na moje bo nie przedłużyli

Xxx
@Czytam z fusów

Ojjj naprawdę miałeś chyba jakieś zakłócenia,fusy się tym razem nie sprawdziły, następnym razem polecam magiczną kulę, jakoś tak wyszło że Pani Basia nadal z nami pracuje i ma się dobrze????

Ziryy
@Poinformowany

Z tego co tu widzę to nieźle masz z głową człowieku. Zazdrość zżera, że ktoś się w przeciwieństwie do Ciebie w pracy potrafi utrzymać... I jeszcze na dodatek żyje mu się w niej nie najgorzej. Żal ściska 4 litery i tyle. Szkoda mi ciebie bardzo....

Linia

No nie mierza. I dużo innych rzeczy też nie robią. Potrafią siedzieć na balkonie i obserwować pracowników.

Lala

Fryzurka,pazurki tylko mobilnie A praca to tylko Wind Solutions

ONA
@Lala

to prawda, dzięki

Skuteczny

Uważajcie na okrągłą Baśkę z linii N to co mówi na palarni przechodzi ludzkie pojęcie. Gada na wszystkich a później uśmiecha się do tych osób jak gdyby nigdy nic. To co powiedziała ostatnio o Mandarynie doprowadziło mnie do zenitu. Mam nadzieję że w końcu się za nią wezmą I skończą się jej wybryki. (usunięte przez administratora)

Klema
@Skuteczny

To ta co kiedyś na jakościowca nadawała do byłego kierownika?

Już wtorek...
@Skuteczny

Oby otworzył oczy też na inne sprawy. Z niego zwykła Faja nie kierownik. Teraz w kk każdy robi co chce i gada co chce. Niektórzy pracownicy mają na wszystko czas jeszcze trochę to leżaki z domu przyniosą.

Zostaw merytoryczną opinię o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.