Opinie o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Heya

Hey ile się teraz tam zarabia na produkcji?

NIKT
@Heya

Najniższa

....
@Heya

milion dwiescie :)

@NIKT

I taka stawka tu od początku jest? nie ma rozmów na temat podwyżek przypadkiem?

Magazyn
@....

Potrzebujecie na magazyn. JAKIE zarobki, Macie?

ABC

Witam czy jest ktoś w stanie się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku Monter/ Pracownik Produkcji? Czy warto ?

Edyta

Poniżej jest opinia ze zarobki to najniższa krajowa. Czy jest możliwość robienia nadgodzin i nocek? Mąż szuka pracy na produkcji

Pracowniczka

Serdecznie odradzam pracę w tej firmie szczególnie na vestasie (hala C5) Na pakowaniu mobbing od brygadzistki I.F. za przyzwoleniem kierownika M.N. ludzie uciekają stamtąd jak mrówki, mobbing na dzień dobry każdy o tym wie, każdy ma to gdzieś. Rozmowy pisma, skargi nic nie dają, brygadzistka rządzi kierownikiem a on przytakuje. Ludzie są gnębieni, nie wytrzymują psychicznie, przemiał ludzi tam jak w Amazonie. Kierownik się zgadza na to i wie o sytuacji zawyżonych normach, bo ma od tego premie za terminowe wysyłki a szare koszulki niech (usunięte przez administratora) w końcu wypłata w portfelu kosztem pracowników musi się zgadzać. A ty ciesz się, że masz pracę jak w Korei Północnej. Na teście C5 to samo układy brygadzistek. (usunięte przez administratora) i nic więcej. Układy, układziki na pierwszy rzut oka widać co tam się (usunięte przez administratora) Grono adoracji pod biurkiem. Przyjaciółki pełną parą, ci z dobrymi plecami mają lepiej (starzy testerzy) reszta (usunięte przez administratora) ma na nich. Tak toksycznego środowiska w tej firmie chyba nigdzie nie ma. Omijajcie hale C5 szerokim łukiem dla waszego zdrowia psychicznego. Jedni gadają na drugich a na koniec i tak brygadziści testu C5 i pakowania C5 chodzą co godzinę z kierownikiem (testu i pakowania) na papieroska. Pogadać jak reszta pracuje. Ręka rękę myje. Mobbing, wyzysk i traktowanie jak druga kategoria człowieka. Zarobki nie warte utraty zdrowia, nerwicy i innych przykrych sytuacji.

Ona
@Pracowniczka

To jak Tobie tam tak źle, to czemu jeszcze tam pracujesz? Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma!

@Ona

No tak typowa odpowiedź.xd Masz odmienne zdanie może wobec tego co napisała? Bo widzę, że Ty też deklarujesz się jako pracownik. ;)

Viking
@Pracowniczka

Mozna wiedzieć jakie są zarobki na tym stanowsku ?

KK Koleś
@Pracowniczka

Ilona przewyższa kompetencją i wiedzą wszystkie inne brygadzistki na tej hali i dlatego jej nie lubią bo wytyka im ich błędy przez które pracownicy z pakowania mają wiecej roboty bo trzeba wkółko rozpakowywac i pakowac panele bo linia dała ciała. Dlaczego nie piszecie o innych bryg. które całymi godzinami przesiadują na stołówce lub palarni?!? Chyba, że same piszecie takie bzdury żeby odwrócić od siebie uwagę.

Rozbawiony pracownik
@KK Koleś

Widać że mało wiesz o aktualnej pracy na Vestasie i dlaczego panela są pakowane i rozpakowywanie, wywożone i przywożone spowrotem, ale grunt że się wypowiadasz. I na sto procent nie pracujesz tam ani na pakowaniu, ani nawet na produkcji. Inaczej tej wypowiedzi by nie było.

Kk kolesiówa
@KK Koleś

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Wiedzę to ona ma z zakresu nie zeskanowanych komponentów krytycznych i nie raportowanych operacji i na tym jej wiedzą na temat pracy na linii się kończy. Moim zdaniem każdy brygadzistka jest dobry na swoim obszarze. Głupotą jest wytykanie błędów innemu brygadziscie, nie znając się na specyfice danego obszaru.

@Rozbawiony pracownik

No to skoro mało wie na ten temat dlaczego tak się dzieje, to może po prostu wyjaśnisz? A do pozostałych brygadzistek to jaki masz stosunek, bo raczej to o to się tu rozchodzi?

Bruno
@Viking

Zarobki nie warte tej pracy, (usunięte przez administratora) na dzień dobry

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Tatiana

Mam pytanie odnośnie Lini NFA. Warto aplikować na te linie?jaka maja stawkę?dziekuje za pomoc

Saszka
@Tatiana

Nie polecam. (usunięte przez administratora) i totalna porażka. Bylem chwilę na wsparciu i moja opinia: Kierownik beznadziejny. atmosfera na Lini jeszcze gorsza,brygadzisci brak profesjonalizmu jednostronni.każdy tylko patrzy jak sobie świnie podrzucic Zapraszam na Vestasa

Swoj
@Saszka

Faktycznie vestas jako jedyny trzyma jakiś poziom w tej firmie. Ale kierowniczka trzymająca wszystko w ryzach właśnie rezygnuje więc niewiadomo ile to jeszcze potrwa.jak Ona pójdzie poleci wszystko. Z resztą widać nie tylko ona ucieka z tonącego statku bo osób z biur odchodzących w ostatnim czasie jest multum. Co raz więcej się nowych po liniach kręci i próbują nieudolnie zastąpić doświadczonych inżynierów... Coś musi być na rzeczy. Ciekawe kiedy zarząd zareaguje... Ryba psuje siebie głowy. Ktoś za to poleci w niedalekiej przyszłości

@Swoj

niech ta (usunięte przez administratora)idzie w świat , robi więcej chaosu niż to wszystko warte . musi się zgłosić do psychiatry .

@WIEM CO MÓWIĘ

Ktoś tu chyba podpadł, dostał ostre joby i ból siedzenia ma. Możliwe że jest jaka jest, ale jeśli chodzi o kierowanie zespołem i organizacje pracy, to ma do tego bardzo duże zdolnosci

@Kaź

To czemu te kompetencje nie idą w parze z charakterem? Bo z tego co oni piszą poważnie jest aż taka tragedia czy to lekkie dramatyzowanie jednak?

@Maria

Bo to praca, a nie kółko wzajemnej adoracji. Nie każdy musi być lubiany i miły aż do porzygu. Idziesz i płacą za wyniki, a nie za to ile znajomych znalazłeś. Tragedii nie ma, ludzie lubią kręcić szopki.

Alicja
@Kaź

To atmosfera między ludźmi nie jest w ogóle dla Ciebie ważna? Przecież to też w dużej mierze wpływa na produktywność.

@Alicja

Atmosfera na linii jak najbardziej jest istotna. W KK z reguły jest z nią ok. Czasem trafia się odstępstwa, ale grupy szybko takie osoby psujące atmosfere wyłapują. Moja odpowiedź odnosi się do pracy kierownika. Ma kierować zespołem. Mieć wyniki. A nie szukać znajomych i poklasku.

KK Koleś
@Swoj

I jak, KKWS nadal stoi i uważam że ma się lepiej niz za czasów "świetnej" kierowniczki bez której miało wszystko paść.

Chawajska

Kiedy w końcu ktoś zauważy wyczyny Pani I. z pakowania, która ewidentnie dąży do unicestwienia swojej ekipy?? Pracownicy pakowania są zastraszeni w takim stopniu, że często zostają po 30 minut po godzinach pracy aby posprzątać, oczywiście za darmo bo muszą się wylogować. Kontakt z tą kobietą jest utrudniony w takim stopniu, że nie warto się o nic pytać i prosić. Zachowuje sie jak królowa tej firmy. Żenująca osoba. Wszystkie nowo zatrudnione osoby na pakowaniu muszą się liczyć z każdorazową rozmową/zastraszaniem ze strony brygadzistki, za takie drobnostki jak nie spakowanie 13 szaf elektrycznych, tylko np 12. Współczuję wszystkim nowym pracownikom lini pakowania, którzy szukając lepszej pracy trafili pod jej władze, tak, to jest władza. Ona traktuje swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) Straszy pracowników kamerami, rozmowami z kierownictwem oraz ucinaniem premii za to, że nie wyrobią się z normy jaką ONA zadecyduje, choć jest to całkowicie niewykonalne aby NOWY pracownik wykonał taką samą ilość pracy którą da rade wykonać pracownik który został już przez nią zniewolony. Zobaczcie tylko jaka jest rotacja pracowników na pakowaniu i opinie innych osób pracujących w tej firmie. Tak się nie traktuje pracownika. Pani I. wykazuje się również wysokim czynnikiem do olewania próśb oraz wytłumaczeń swoich pracowników, więc nie warto się nawet tłumaczyć.

@Chawajska

Bo tam nie było chętnych do roboty jej kierownika też wzięli bo nie było kogo a ona dobrze sprzedawała to wygryzła poprzedniego brygadzistę i tak siedzi bo Marcinowi sprzedaje wszystko i test pakowanie każdego z każdym , może tak w końcu ktoś zadzwoni na inspekcje pracy bo to nie jedyna hala gdzie trzeba zrobić Porzadek

Ola
@Chawajska

Jak nowa osoba ma robić tyle co reszta nie umiejąc nic ? Tam jest (usunięte przez administratora) codziennie i wyzysk od wieku lat a każdy na to przymyka oko ... Bo pracują ludzie którzy się boją odezwać

Triszna
@Chawajska

Już nie wspomnę o wędrówkach Pani I. z pakowania na papieroska co godzinę z kierownikiem lub inną brygadzistką. Ona ma co chwilę przerwę a swoim ludziom od rana potrafi awanturę, robić i jeszcze się uśmiecha. Żenada, taka katoliczka święta a w pracy mobbinguje ludzi. HR powinien się w końcu tą Panią zainteresować.

Ona
@Triszna

To czemu nikt nie pójdzie z tym do HR tylko na forum piszą? Widzisz takie zachowanie reaguj,nie zostawiaj tej sprawy jako obserwator, jesteś pracownikiem pakowania, który jest tak traktowany zbierz swoją cała ekipę i zgłosicie problem, zróbcie konfrontację i powiedzcie co Was boli.

Fack
@Ona

Niejednokrotnie temat był głaszany i zero reakcji. A kierownik nic nie zrobi z tym , bo nie ma jaj .

Triszna
@Fack

Pracuję w tej firmie i potwierdzam te informacje. Sprawa wielokrotnie zgłaszana, zamiatane pod dywan wszystko

Obserwator
@Chawajska

Opinia wystawiona w sierpniu zeszłego roku, a jak było tak jest...nie zmieniła sowjego nastawienia. Mało tego, uważam, że jest gorzej niż było. Sprawa zgłaszana wielokrotnie. Nikt nic nie robi. Wszyscy narzekają na nią i zero konsekwencji. Urtudnia pracę wszystkim dookoła. Nie tylko krzyczy na pracowników, ale nie umie dogadać się ani z brygadzistami ani z innymi działami. Nikt nie ma ochoty załatwiać z nią jakichkolwiek spraw.

coca cola
@Chawajska

po prostu ma plecy i robi co chce... proste, wszelkie rozmowy z kimkolwiek łącznie z jej przełożonymi niczego nie dają, .... wnioski nasuwają się same

Sylwia
@coca cola

Hmm to może warto to zgłosić gdzieś jeszcze wyżej? Np. do pipu, nawet anonimowo?

BB
@Chawajska

Byłem kiedyś u tej Pani na pakowaniu, pamiętam jak robiła selekcję naturalną mianowicie jak danego delikwenta jej do pomocy dali i który był tam u niej przykładowo z 5 dni robiła jemu po tym okresie Test ze składania dwóch szaf na stoper w zegarku, i jeżeli ta osoba nie zmieściła się w jej wyśrubowanym czasie to z automatu szła do zwolnienia z pracy.. pamiętam jak po tym "Teście" nie jeden ze łzami w oczach odchodził z KK. bez względny Babochłop z niej, a dodam jeszcze że to różni ludzie z różnych działów tam do niej do pomocy przychodzili i odniosłem wrażenie że jest to swoisty sposób na pozbycie się z KK niechcianego pracownika! także naprawdę chory zakład, Kumoterstwo na maxa tam..

Ka

A PAKOL nadal w firmie? Co się poprawiło?

@Ka

A tak właściwie to co uważasz, że powinno się poprawić?

Joe Black

Znowu w KK szukają Technika lub Konserwatora utrzymania ruchu, i tak co roku... Takiego (usunięte przez administratora)jak tam to nie widziałem w żadnym zakładzie, przyjęcia są co rok bo po okresie próbnym lub ileś tam miesięcy wszystkich zwalniają i tak w kółko.. A zatrudniają po kilku Techników ( konserwatorów) i robią selekcję naturalną, koniec końców i tak wszystkich zwalniają, tak jak tych Ukraińców, którzy po jakimś czasie wszyscy się tam wymieniają. Na dziale technicznym siedzą stare dziady które znają się z poprzedniej firmy razem z kierownikiem Robertem, - to jedna paczka znajomych, Brygadzistą został nie jaki Mirek stary kawaler, gęba czerwona od przepicia, gania on wszystkich i uprzejmie donosi do kierownika Roberta na palarni gdzie to wszystkie te dziady przesiadują na papierosie i mają potem ubaw z wszej pracy, siedzą nawet po 30min. a wam każą zasuwać na wysokości lamperii, ukraina też może siedzieć góra 5-10 min. na palarni a oni siedzą ile chcą - cyrk! Pracy za dużo nie ma i do poważniejszych rzeczy wzywają serwis.. żeby było miło i beż podejrzeń na rozmowę zaprasza nas miła Pani Dagmara, obiecuje różne cuda na kiju :) później jak już się zatrudnimy trafiamy do Mirka ściga on - wymyśla różne zadania typu wymień kran lub żarówkę, kafelki z dwa lub tym podobne, wszędzie jesteś obserwowany przez kamerki i rozliczany co do minuty z czasu pracy, za każde drobne przewinienie możesz być sponiewierany a w ostateczności potrafią wysłać na produkcję żebyś pracował razem z ukraińcami bo powiedzą że chwilowo nie ma dla ciebie pracy, a potem dyskretnie proponują żebyś tam już został bo jesteś dobry na produkcji haha. Radzę poważnie przemyśleć tam pracę bo przy takiej rotacji firma prawdopodobnie ma jakieś beneficjenty lub inne profity, dlatego w ogóle nie szanują pracowników tylko układy układziki tam się liczą!

@Joe Black

A jak z ukraincami pracować to co ? myślisz że jesteś lepszy od nich czy co ? jak cie oddali na inny dział to oznacza że kijowo pracowałeś , dobrego pracownika nikt nie odda.

Zbigniew
@WIEM CO MÓWIĘ

Ja też tak uważam. Co za różnica jakiej narodowości jest pracownik. Najważniejsze jest to jak pracuje i czy przynosi zyski. A tak na marginesie to dużo obcokrajowców u was pracuje?

olewam
@Zbigniew

tak , bardzo dużo . na produkcji to chyba z 70 % składu

Joe
@Joe Black

Czystki wśród konserwatorów czas zacząć, chłopaki trzymajcie się.

Edyta
@olewam

No na to nic nie poradzisz, poza tym chyba nikt nie powinien być dyskryminowany ze względu na swoją narodowość. Nie sądzisz? :P Ale chyba atmosfera jest spoko?

WIEM CO MÓWIĘ

no jak nic innego nie umie robić , to tak

Czy w firmie KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

nick

muszisz sprecyzowac dokoladnie o jakie szkolenia Ci chodzi :D

waldi123

Witam, od tego poniedziałku 07.02.2022 będę pracował jako młodszy monter jak tam jest, mam nadzieje że nie tak jak w autodocu, bo kierownik zwolnił mnie za to że za mało czasu pracowałem na paku i na antresoli i jeszcze za to że miałem długą kwarantannę, bo nie było mnie prawie cały miesiąc i plus w tym miesiącu co byłem na kwarantannie miałem zwolnienie na chore węzły chłonne.

Dawid

Dobrze zrobiłem ,przepracowałem miesiąc i uciekłem na L4 .Praca tam to totalny dramat .

KandydatKK

Witam, Czy ktoś z Państwa pracował na stanowisku Technik lean/technik ciągłego doskonalenia? Jesli tak, to czy moglby mi powiedziec nieco bardziej szczegolowo jak wyglada taka praca? No i najwazniejsze, na ile na tym stanowisku jest potrzebny jezyk angielski?

Porażka

Nie polecam. Zero szacunku dla ludzi z doświadczeniem. Podwyżki tylko dla wybrańców. Stawka śmiechu warta. Porazka

Sebastian
@Porażka

A jaka konkretnie jest ta stawka? Podasz kwoty? :) Bo może nie jest tak tragicznie jak mówisz ;d

Nierówność , lekceważenie,

Może się ktoś zainteresuje ludzmi na nowej hali którzy pracują parami dziewczynami., Chłopakami itp na jednej linii? teście ? a potem są zmowy jak usuwanie błędów lepszym gorszym ? Tylko faworyzowanie i przepychanki ludzie którzy pracują wiele lat i mają doswiadczenie nie są wynagradzani i doceniani *??? a najlepszy jestt elektryk który dostał się z pakowania wiele lat temu a ciągle nam błędy wymyśla a sam nic nie wie bo wiecznie dzwoni do inżynierów a Pani swojej brygadzistce opowiada bajki co to on nie wie..( widać to na drugich zmianach najbardziej). a ta ślepo za nim lata porażka na maksa tak to jest jak brygadzistA zostaje rezerwowy statysta bez szkoły .... jednym linią dopisują błędy i(zmianiaja info na błędy) innym usuwają więc premia nigdy nie będzie sprawiedliwa

rafaldan
@Nierówność , lekceważenie,

Tak uważasz ?

Czy KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

???

czy można robić praktyki w kk?

Witam serdecznie są przyjęcia do pracy,potrzebuję bardzo pracy..pozdrawiam....

Niestety muszę z przykrością stwierdzić ze firma mega nie szanuje pracowników a Polaków traktuje jak ludzi drugiej kategorii,nie polecam pracy w tej firmie i żałuje zmarnowanych kilku miesięcy mojego życia.Dla niech pracownik powinien pracować za miskę ryżu i siedzieć cicho,przykre to bo lansują się na taką tolerancyjną i otwartą firmę a prawda jest zupełnie inna ;(

Ola

Potwierdzam nie szanuje, ale nie firma tylko nieodpowiedni kierownicy ,co robią wstyd czasem zachowujący się i wyglądający jak z podwórka jak p. PAKOL ???? nie szanujący ludzi , szantażuje ludzi ze nadgodziny w niedzielę to nagroda ???? a jak nie tańczysz jak ona chce to w niedzielę w sobotę nie jesteś bo roboty pełno a ona mówi nie pracownikowi co chce przyjść dla swojej zasady .????

Nickkk
@Ola

Ważne jakim jest człowiekiem, a nie jak wygląda... Jeden z lepszych kierowników i brydziastów. Jeśli ktoś jest dobrym i sumiennym pracownikiem to nie ma z nią problemu. Bardzo miło wspominam czasy gdy byłam jej pracownikiem.

@Nickkk

Jak brygadzista była to może takie wrażenie stwarzała żeby osiągnąć swój cel ,jak została kierownikiem na nowej hali tam się chyba poczuła za bardzo* bo nie jest normalne że kierownik drze się całe dnie przez całą hale pokazuje faki dla zabawy lub podkłada świnie swoim podwładnym jak trzeba a potem donosi dalej ???? faktycznie super kierownik ps może cię faworyzowała inaczej* bo za nie jedną już było widać jak chodzi ciągle na linie z byle pretekstem jak i jedna pani z biura wcześniej brygadzistka *

Uważam.z

Dużo piszecie o brygadzistach ale mój wygrywa (Paweł K z magazynu) Takiego buraka to jeszcze nie spotkałem . Zero wiedzy , zero kompetencji , nie potrafi dogadać się z ludźmi , olewa poważne tematy , chamski . Jak taka osoba trafiła na stanowisko brygadzisty ?

Baca

A jak sie sprawuje mgr. ogrodnictwa? Z Gestampu we Wrocławiu uciekł jak (usunięte przez administratora). Smród tylko pozostał. W CV zapewne nie zaznaczył, że ukończył Akademię Rolniczą we Wrocławiu. Kawał (usunięte przez administratora) W Gestampie nigdy ludzie nie mieli pełnej premii. teraz jest z pełnej wysokości. Za jego kadencji wielu wartościowych pracowników odeszło. Mieli go dosyć. Uwazajcie na niego. Nic dobrego z tego nie wyniknie.

Nowy 777

Cześć mam kilka pytań bo widziałem ogłoszenie o pracę w kk i chciałem się dowiedzieć kilku rzeczy. Ile faktycznie można zarobić na rękę i w jakich godzinach? Czy są jakieś premie? Czy jest jakiś socjal dla pracowników ? I czy są dofinansowania do obiadów i napojów bo w Amazonie są. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Gościu
@Nowy 777

to idź do AMAZONA

@Nowy 777

Dostaniesz banana w poniedziałek i batem do roboty jak u cioci Ilony na pakowaniu NW nowy w pierwszy dzień ma zrobic tyle samo co reszta i jeszcze być cały tydzień po 12 h i w sobotę więc na pewno się dorobisz powodzenia

Rozbawiony

O matulu ten komentarz zrobił mi dziś dzień :D Ale co racja, to racja, owocowe poniedzialki, co drugi tydzień to samo ..

Zostaw merytoryczną opinię o KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.