Opinie o Psb mrówka w Szczecin Zygmunta Krasińskiego 54

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Psb mrówka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Psb mrówka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Psb mrówka w Szczecin Zygmunta Krasińskiego 54

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy urlop w Psb mrówka jest płatny 100%?

Czy nowo zatrudnione osoby w Psb mrówka otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

MRÓWKA SZCZECIN Nowy wpis

umowa jest podpisywania przed rozpoczęciem pracy

bobek

Jestem a raczej byłam stałą klientką sklepu Mrówka w Szczecinie-Warszewo zacznę od tego że ogólnie sklep bardzo mi się podoba, jest bardzo bogaty asortyment,fachowa i przemiła załoga zarówno na działach jak i na kasach a także bardzo kompetentne młode ekspedientki na punkcie obsługi klienta z naprawdę dużą wiedzą na temat reklamacji , zwrotów ogólnie praw i obowiązków klienta i sprzedawcy. Niestety muszę zrezygnować z robienia zakupów w tym sklepie ponieważ bardzo często słyszę i widzę jak ci fantastyczni pracownicy są traktowani przez swoją tak zwaną górę to się naprawdę wyczuwa, atmosfera jest toksyczna.

niedoszly pracownik.
@bobek

na zlecenie kazali podpisac darmowa dozywotnia klauzule tajnosci, nie dali czasu na zapoznanie sie z umowa zlecenie- tylko podpisz i (usunięte przez administratora).

PSB Mrówka Szczecin Nowy wpis
@niedoszly pracownik.

Komentarz nie dotyczy sklepu PSB Mrówka w Szczecinie - nigdy nie stosowaliśmy i nie stosujemy żadnych klauzul tajności, najprawdopodobniej doszło do pomyłki przy wyborze firmy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Psb mrówka?

PSB Mrówka Szczecin

Witam, piszę jako kierownik sklepu PSB Mrówka w Szczecinie. Warunek podstawowy to chęci do pracy, samodoskonalenia i poszerzania swojej wiedzy :-) Zachęcam do złożenia swojego CV.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Psb mrówka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Klient

Pracownik podnoszony na wózku widłowym...!!! Aż się prosi o wypadek. Winny będzie oczywiście operator wózka, a nie kierownik wydający polecenie. Bezpieczeństwo pracy i ludzie - to najważniejsze...!

JaSz

W sklepie bardzo sympatyczna obsługa, miła i gotowa do pomocy. Kierownicy w porządku, starają się mieć oko na wszystko, ponieważ to ich obowiązek, co przez niektórych pracowników może być różnie interpretowane. Sklep działa na rynku od niedawna, więc relacje pracownicze dopiero się kształtują :-) Pracowałem krótko w markecie i byłem zadowolony zarówno z pracy, współpracy i warunków. Oczywiście każdy ocenia przez pryzmat swoich doświadczeń, ale ja miałem miłe. Pozdrawiam całą ekipę z Mrówki :-)

fredek

Klienci powinni pisać swoje uwagi na inny adres bo to forum pracownicze!!

Rozczarowany klient

Jestem a raczej byłem stałym klientem sklepu ale porażką jest nieudolny kierownik który klienta ma za nic i nie potrafi zamówić towaru od przeszło miesiąca.Mam nadzieję że przeczyta to jego przełożony i wyciągnie wnioski kogo zatrudnia.Całkowity brak organizacji logistycznej.

Ewelina

Wiem, że firma Psb mrówka działa na zasadzie franczyzy w wielu miejscowościach w Polsce - w tym również w Szczecinie. Czy któraś z osób obecnych na forum korzystała z takiej formy współpracy z tą firmą? Tutaj znajdziecie opis takiego modelu biznesowego: https://mrowka.com.pl/jak-otworzyc-nowa-mrowke A może są na forum osoby, które pracują obecnie w którymś ze sklepów Psb mrówka i chciałyby napisać coś o warunkach pracy? Zachęcam!

@Ewelina

Obecnie pracuję w Psb Mrówka Szczecin. Nie narzekam jak większość, którym tak naprawdę nie chce sie pracować , bądź się nie chciało... Dla mnie ok ???? Właściciele i kierownicy w porządku ???? Pozdrawiam całą ekipę ????

SIEMAnara

praca w tej firmie do lekkich nie należy. Kierowników więcej niż kasjerek, każdy kierownik ma inne zasady więc na zmianie trzeba uważąć co się robi. O premiach można zapomnieć, chociaż tak są obiecywane. Nie polecam.

Artur

@Benek czy jesteś zainteresowany tylko pracą na magazynie czy może funkcja sprzedawcy bądź inna też by Ci odpowiadała? Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś na temat pracy w Psb mrówka daj znać jakich informacji poszukujesz - to ułatwi innym odpowiedź. Jeśli chodzi o pracę zajrzyj na: https://www.grupapsb.com.pl/praca-w-psb?Type=Shop

Jestem zniesmaczony zachowaniem rzekomego kierownika za jakiego się podawał pan w KOLOROWEJ KOSZULI w Mrówce przy Krasińskiego w Szczecinie ...... czy nie łaska założyć służbowy strój skoro jest się pracownikiem firmy ?? !!! ogólnie sklep jest fajny łącznie z miłą i bardzo pomocną obsługą ..... oby więcej takich życzliwych pracowników .

Benek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Może ktoś podpowie na jakie zarobki pracownik fizyczny na magazynie może liczyć?

Hanna T.

Jako klientka mogę śmiało stwierdzic że sklep jest ok i miła obsługa, pomocny personel, fachowe doradztwo przy zakupie kilku art z działu ogrodniczego. zirytował mnie tylko pan w dziwnej koszuli podający sie za kierownika , a skoro nie był w firmowej koszulce to nie wiem kim on tam jest . ........ świetna lokalizacja i dogodny dojazd ... aby zakupy robiło się bardziej milej przydało by się tam radio ..... generalnie brak minusów .....

Artur

@Łukaszos, jesteś rozczarowany współpracą z firmą. Czy spokojna i pełna argumentów rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić? Zawsze jest szansa, żeby wynegocjować lepsze warunki. @Była pracownica, Ty masz zupełnie inne zdanie niż Łukaszos. Czy pracując tam byłaś zadowolona z warunków zatrudnienia i atmosfery w pracy? Czy pracownicy mieli zniżki na asortyment w sklepie? Obejmował ich pakiet socjalny i szkolenia? Pamiętaj, że Twoja opinia może pomóc innym osobom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Była pracownica

Bardzo fajny zespół ludzi. Ponieważ wyjechałam to już tam nie pracuje. Wspominam bardzo dobrze.

Czarek

Czasami utrata pracy powoduje, że piszemy takie bzdury?

Łukaszos

Nie polecam tego miejsca pracy. Właściciel to znerwicowany choleryk a żona we wszystkim widzi spisek. Brak lodówki i kuchenki mikrofalowej w takie upały. Wentylacja nie działa bo oszczędzają. Nie szanują pracowników. Zwalniają bez okresu wypowiedzenia i wcześniejszej zapowiedzi. Zostawiają pracownika na lodzie. Nowy kierownik P. Damian wprowadził swoje złe nawyki z Auchan. Żeby wyjść z pracy trzeba czekać minimum 15 minut. Po skończeniu pracy trzepanie plecaków i toreb. Nawet papier toaletowy trzeba mieć swój bo jest wydzielany przez szefową. Przepisy BHP są im obce. Kasjerkom kazano chodzić do toalety z klientami i czekać pod drzwiami aż załatwią swoje potrzeby bo kradną. Podsumowując szczerze odradzam i pracę i zakupy w tej firmie.

janusz

opinia wyzej jest jak najbardziej prawdziwa omijajcie ten chlew z daleka kolega prawde napisal ja po powrocie z L4 czekalo wypowiedzenie i jeszcze ponizenia na koniec od tego patałacha starego miejmy nadzieje ze ten (usunięte przez administratora) zbankrutuje i pojdzie z torbami precz z tami pajacami nieszanuje ludzi to niech sam (usunięte przez administratora) stary komuch

Martinez

Radzę omijać ta firmę szerokim łukiem niby na rozmowie firma rodzina itp atmosfera super po miesiącu (usunięte przez administratora) ciągle poganianie zero szacunku dla pracowników L4 to już straszenie zwolnieniem

Zostaw merytoryczną opinię o Psb mrówka - Szczecin

Psb mrówka