Szybka Pożyczka-Artex Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Szybka Pożyczka-Artex Sp. z o.o.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@ratka mimo, że nikt Ci nie odpisał to zdecydowałaś się aplikować do firmy Szybka Pożyczka-Artex Sp. z o.o.? Jeżeli tak to opowiesz jak wygląda praca w tej firmie? Poleciałabyś ją innym użytkownikom?

ratka
użytkownik zarejestrowany

mam już spore doświadczenie w kwestii sprzedaży pożyczek i usług bankowych - może i bym się zatrudniła u was ale opiszcie najpierw jak system rozliczania prowizji wygląda

Co wiecie nowego o pracy w Szybka Pożyczka-Artex Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie?

Zostaw opinię o Szybka Pożyczka-Artex Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szybka Pożyczka-Artex Sp. z o.o.