Opinie o Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko w Gorzów Wielkopolski

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Ile jest zmian w Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko?

Barbara Nowy wpis

Pan Doktor Franciszek Weryszko. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pańskiej wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu. Dziękuję za to, że jest Pan lekarzem , który swoją pracę traktuje z poważaniem i z pasją. Dzięki Panu widzę świat i jestem szczęśliwa. Na Pana ręce składam podziękowania całemu Presonelowi Oddziału Okulistyki w Gorzowie, za profesjonalizm, dokladność badań, zrozumienie, rozmowę z pacjentem, za uśmiech. Dziękuję za wspanialą opiekę, której doświadczyłam na Oddziale. Wspaniała organizacja przy pracy z pacjentami. Z wyrazami szacunku Barbara . .

No właśnie, doktor przyjmuje wg. netu na Dekerta i na Walczaka, w SP ZOZ-ach. Wasze wpisy pacjenckie też są o opiece szpitalnej. Czy w tym układzie doktor w ogóle ma jeszcze czas na prowadzenie gabinetu prywatnego? Ma jakichś pracowników, czy pracuje sam na kontrakcie w szpitalach?

Marianna Nowy wpis

jestem bardzo zawiedziona ,lekarz mimo badań przy różnych aparatach nie rozpoznał mojej choroby ,a teraz na jedno oko prawie nie widzę drugie udało się uratować ,bardzo proszę innych o weryfikację diagnozy tego pana

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zanim trafi się do tego gabinetu jest jakaś rejestracja medyczna? Mam na myśli osoby które umawiają wizyty do doktora i je potwierdzają? Rozglądam się za pracą jako rejestratorka i ciekawa jestem czy w ogóle jest stworzone takie miejsce pracy. Albo są plany żeby je zrobić?

Jozef Wożniak

Witam serdecznie chciałem serdecznie podziękować dr. Weryszko byłem pacjentem 7 krotnie wspabiały człowiek wyśmieniity lekarz wogóle oddział prowadzony profesjonalnie cały personel zasługuje na gratulacje szczególne też podziękowania dla wspaniałej osoby Paqni WSiesi bardzo empatyczna sympatyc zna osoba oby więcej takich ludzi zatrudniał zarząd szpitala gratulacje i podziękowania dla całego personelu i9 dr Mikolajewicza dla całej załogi dziękuje serfdecznie życzę daqlszych sukcesów

Jolanta Lewandowska

Wspaniały lekarz i cały oddział szpitalny okulista wspaniały dziękuję

Jozef1958050411815

Ja tylko mogę dodać opoinie pozytywn ą wspaniały człowiek i fachowiec w tym roku przebywałem na oddziale okuldstycznym szpitala dwukrotnie nazywam się Józef Wozniak mi9ałem usuwaną zaćmę przez Pana doktora dziękuje za fachowość więcej takich lekarzy pownien zatrudiać zarząd naszego szpitala

mareska
@Jozef1958050411815

Wspaniały lekarz i cały oddział szpitalny okulityka wspaniały dziękuję z synem za wszystko polecam w 100%

Zuzanna
@Jozef1958050411815

A reszta pracowników na oddziale też podobnie? Ktoś niżej pisał, że cały oddział jest na plus, nie tylko jedna osoba :) Tez tak uważasz?

Agnieszka

Większość z Was pisze o szpitalu, a doprosić się o informacje o gabinecie nie można. To nie portal do oceny lekarza, tylko pracodawcy. Jeśli się leczycie w prywatnym gabinecie, to choć napiszcie czy tam jest pielęgniarka albo rejestratorka. To już będzie jakaś pomoc.

Jozef 195805

Witam serdecznie ja tylko po przebiegu leczenia i wielokrotnych operacji oczu o dr Weryszko mogę wyrazić tylko jedną opinie wspaniały człowiek wyśmienity lekarz który wokól siebie jako szef oddziałlu stworzył wspaniała atmoseere zatrudnił wspaniałychlekarzy i personel pomocniczy tj pielęgniarki itp pozdrawiam za pośrednictwem mediów społecznościowych wszystkich pracowników oddziału okulistyki w grzowie dziękuje za pomoc Józef Wozniak

Elżbieta

Witam, czy w Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko zatrudniane są może jakieś osoby np. do pomocy lub na recepcje? Jest w ogóle takie stanowisko w firmie? Pytam ponieważ chciałabym się dowiedzieć czy można aplikować o pracę w tym miejscu.

Jolanta B.

Bardzo dobry i kompetentny specjalista.Z dużym zaangażowaniem zajął się moim problemem z okiem (zabieg w trybie ekspresowym) i po zabiegu bardzo częste kontrole dot.wyniku zabiegu, który przebiegł bez powikłań ( oczywiście wszystko na NFZ).Polecam Pana dr Weryszko jako lekarza, który ma dużo empatii i serdecznosci w stosunku do pacjenta.

Wiki

Czy w gabinecie są zatrudnieni pracownicy czy też to jest działalność jednoosobowa?

Bernard Z.

Kontaktowy, dyspozycyjny, empatyczny, profesjonalista. Znany także jako dobry organizator ( Ordynator, Konsultant Wojewódzki ). Dziękuję bardzo za fachową pomoc i polecam wszystkim Pana Doktora.

Lekarz jesienią nadal mojego syna nie znalazł wady.po wizycie u okulisty u P doktor w poznaniu rozpoznanie wady +3 ktora byla od urodzenia .nie polecam weryszki

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko?

Gabinet Okulistyczny Franciszek Weryszko
  • Ireny Dowgielewiczowej 19 lok. 7