Opinie o Enka Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Enka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja włókien

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enka Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Witam, jest teraz wystawiona oferta od zakładu dla specjalisty ds. księgowości. Zastanawiam się nad warunkami pracy na dziale, tu w zasadzie nikt się co do nich zbyt szczególnie nie odnosił. Możecie więc polecić aplikowanie? Jeśli tak to ze względu na co?

YARIS Nowy wpis

Pracowałem tam przez 3lata gorąco latem jak na pustyni hałas pył zarobki jak chcesz pracować w niedzielę to zarobisz kosztem rodziny. Normy może ogarniesz po pół roku a jak nie to kasa mała

Jo

Nie polecam pracuje 2lata. Wyzysk a pieniądze szkoda gadać a na biegać się trzeba. Nie wspomnę o paniach z kontroli, mobing, i zawsze jest jakiś problem.a jak się nie podoba to straszą koetownikie. Albo zwolnieniem.

opolo
@Jo

Pracuję tam 4 lata zarobki teraz na Kordzie to 3tys średnio po przeszkoleniu 3 miesięcznym.

Potwór z Enkaness
@opolo

Trochę zawyżona średnia. Tak naprawdę wychodzi coś koło 2700. No i kolega zapomniał dodać że w systemie czterobrygadowym. Bez systemu w Ence zarabia się między 2000 a 2400 netto w zależności od klasy akordowej i ilości dni pracujących w miesiącu.

@@
@opolo

Zawyzona srednia!

Były pracownik Nowy wpis
@Jo

Potwierdzam w ogóle nie szło się z nimi dogadać, od razu straszą kierownictwem

Magdalena Nowy wpis

A co w nim kiedyś miało być takiego niepokojącego, że tak robili? Swoją drogą to opinia sprzed 7 lat, więc jakaś rotacja mogła już być? w jaki sposób można tutaj kiero się stać, co będą kazać mi robić i ile za to zapłacą?

Enka Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

On

Dają podstawę premię to około 1/3 wypłaty przy założeniu, że masz najwyższą klasę akordową. Jest ich 10

Lidia
@On

To ile to wychodzi przy założeniu, że masz najniższą akordową? Wgl podstawa to minimalna krajowa czy więcej?

Bronisław
@On

To pocieszyłeś mnie że są premie. Bo chce wysłać tu CV. Dają też jakieś benefity? To znaczy chodzi mi o socjal.

On
@Lidia

Tak koło 2400-2700 zarabiałem bez nadgodzin że trzy lata temu teraz nie wiem już tam nie pracuję najkrócej jak mogę o tej firmie "Dziadowska, ale przyzwoita"

Gabriela
@On

Ale to chyba netto, prawda?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Enka Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik Produkcji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Najgorzej wspominam obecnego kierownika hali D, kiedy przejął stanowisko około 10% pracowników się zwolniło, pies ogrodnika uważajcie na niego

Monia

Czy w Enka jest premia za polecenie pracownika? Jeśli tak to ile i w jakim okresie jest to wypłacane ?

;)

Ja osobiście serdecznie polecam pracę w Ence. Fakt, nie jest to praca na całe życie, tylko przejściowa, bo warunki są ciężkie, ale wszystko bardzo miła Pani mówi na rozmowie kwalifikacyjnej. Już przy samej rozmowie przez telefon pyta czy praca na akord pasuje, więc każdy wie na co się pisze. Jest gorąco i głośno, ale jest tam super atmosfera, bardzo pomocni ludzie, social też w porządku, szatnie czyste i wypłata też zadowalająca. Jest to praca, gdzie trzeba się narobić, ale gdzie się nie pójdzie to trzeba robić żeby zarobić.

Bogdan
@;)

Praca na akord tylko i wyłącznie, czy jednak jakaś podstawa jest? Bo to mnie ciekawi najbardziej, dobrze jakby dawali podstawę.

mirek

Generalnie nie polecam. Wypowiem się na temat skręcalni bo pracowałem tam chwilę jako aparatowy skręcalni. Okres próbny wynosi 2 miesiące. Skrócili o miesiąc żeby szybciej podejmować decyzje czy się nadajesz czy nie. A nadajesz się znaczy że robisz normę. Nie nadajesz się znaczy że normy nie robisz. Więc w dwa miesiące muszą mieć odpowiedź że robisz normę. A norma wyśrubowana do granic możliwości. Owszem niektórzy robią i jest do zrobienia ale... Jak będziesz zasuwał non stop na wysokości lamperii. 8 godzin biegiem. I wtedy to wyrobisz. Pytanie tylko kto chciałby pracować w taki sposób biegiem przez lata? To praca dla Ukraińców którzy przyjeżdżają tutaj na jakiś czas i mogą sobie pracować na takich obrotach. Praca jest nużąca, jednostajna i robisz w kółko to samo. Opowiadali przy przyjęciu że jakieś zmiany stanowisk będą i takie tam. Nic nie było. Żadnych zmian stanowisk żeby nie było monotonni.

rafal 2043
@mirek

pracuje 4 rok i mysle ze to co piszesz jest kompletna bzdura niema czegos takiego jak za....anie na wysokosci lamperi poprostu ktos taki co pisze takie bzdury niema pojecia o pracy w syatemie a tym bardziej do wojska bym cie wyslal i bys porownal enke i wojsko pozdrawiam

Tajemniczy
@mirek

Głupoty gadasz tam nie każdy się nadaje ja tam pracuje 5lat i nie narzekam wyrabiam normę i mam jeszcze czas na wyjśie na papierosa czy posprzątane stanowiska i jeszcze mi czas zostaje ty porostu się tam nie nadawała to praca dla ludzi którzy nie boją się ciężkiej pracy a sprawność sama przychodzi nawet nie wiesz kiedy zacząłeś wyrabiać normę jeden na 10sie nadaje Hehe pozdrawiam firma ogólnie stabilna jak ty szanujesz kogoś tak szanują ciebie a skrucili ci ten czas nie po to żeby cię wyrzucić bo jak nie radzisz sobie na danym stanowisku to deleguja ciebie gdzie indziej dają szanse spróbowania nowych życzy nie każdy nadaje się tam gdzie go rzuca za pierwszym razem pozdrawiam

Misiu
@mirek

Czysta prawda oj wiecej mozna dodac....

wiracha
@Tajemniczy

Na posprzątanie stanowiska pracy to żadna łacha że pracodawca ma dać ci czas. Sprzątanie to część pracy. Po drugie nie kłam. Przed skręcalnią były dwa stanowiska ( stoły) gdzie przewijali ręcznie. Na jednym stał starszy koleś (nie pamiętam jak sie nazywał), 3 miesiące, normy nie wyrabiał i do widzenia. Tak ze skończ z opowiastkami z cyklu SF.

Maja
@Misiu

Co więcej można dodać? Jak masz ochotę coś więcej powiedzieć to dawaj chętnie poczytam

Witam wszystkich, jestem obcokrajowcem, dostanę pracę. Powiedzieli mi, że jest hostel. Jeśli ktoś mieszkał w ich hostelu, proszę powiedziec o warunkach :)

Co

Są premie obecnościowe, wydajnościowe( są 4 punkty ) akordowe 10 klas akordowych jest. Po 3 pełnych przepracowanych latach jest dodatkowy dzień urlopu.

Izabela
@Co

A ile one wynoszą? Chodzi mi o to by się dowiedzieć, ile mniej więcej dzięki takim premiom może nam wzrosnąć miesięczne wynagrodzenie w firmie Enka?

Łukasz

Jakie są obecnie zarobki w firmie.

Bb

Na produkcji wiele osób przychodzi wcześniej, żeby wyrobić akord. Parę osób prowadzi niezdrową rywalizację i kończą przed czasem nie wiadomo po co. Kobiety chyba najlepiej na zm. B najgorzej na A takie moje odczucia. Mechanicy wbrew pozorom też mają bardzo rutynową pracę. Możliwość rozwoju bardzo ciężka praktycznie nie realna, wśród kobiet duża rotacja. Zarobki w stosunku do wykonywanej pracy przeciętne. Moim zdaniem praca na rok max dwa lata. W miarę przyzwoity zakład jeśli chodzi o kierownictwo, chociaż i tam różni ludzie są. Są automaty z kawą z mlekiem za 60 gr ;) dobre jedzenie na kuchni polecam. Dużo fajnych ludzi można poznać. Jest kasa na urlop, na wigilię, Wielkanoc i dodatek roczny jeśli nie bierzesz chorobowego 90% jest do 5 dni a 80% do 9 dni. Kierownictwo w większości to ludzie w sędziwym wieku. Przerwa w ciągu dnia w sumie 30 minut.

Dawid

Czy firma przestrzega kodeksu pracy?

Rudi

Słabo tam jest. Starasz się i nic z tego nie masz :(

Łukasz

Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zarobkami obecnymi w firmie. Proszę o informację ile na rękę netto zarabia ,, świeżak,, ??? Ile bez nadgodzin ? A ile z nadgodzinami? (1,2dni.) . Jestem osobą paląca i nie wiem czy mój nałóg może mieć znaczenie z wyrobieniem normy.

Sylwia

@mirek a ta norma ciężka do wyrobienia ?

Patrycja

@mirek a dostałeś jakaś premie po jakimś czasie na tym dziale ?

loksterx123

świetne premie, super atmosfera, super zarobek, pełno dodatków, super mistrz, czas leci szybciutko, pierwsze dwa tygodnie może się wydawać że ciężko ale potem się wyrabia człowiek i jest lajcik i się tego nawet nie odczuwa mam nadzieję że będę jak najdłużej tu robił, aparatowy kordu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Enka Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kucyk

Różna atmosfera

Izabela
@Kucyk

Częściej jest lepiej, czy raczej gorzej? Wiesz też, jaki jest poziom płac w Enka? Dbają o swoich pracowników (dodatki, premie, benefity)??

Mala

pracuje na przewijalni 6 lat i naprawde jest bardzo ciezko ale jesli ktos chce pracowac i chce zarobic to nie jest tak zle teraz pensja jest powyzej 3tys. wszedzie jest lepiej tam gdzie nas nie ma...

Bronisław
@Mala

Fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia i wynagrodzenia. Jako długoletni pracownik znasz firmę od wewnątrz i możesz napisać, czy obowiązują premie i są one comiesięczne i obligatoryjne, czy raczej uznaniowe za wypracowanie dobrych wyników? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Zostaw merytoryczną opinię o Enka Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Enka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enka Sp. z o.o.?

Enka Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Walczaka 25
    Gorzów Wielkopolski