Enka Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Enka Sp. z o.o.

Jo

Nie polecam pracuje 2lata. Wyzysk a pieniądze szkoda gadać a na biegać się trzeba. Nie wspomnę o paniach z kontroli, mobing, i zawsze jest jakiś problem.a jak się nie podoba to straszą koetownikie. Albo zwolnieniem.

opolo
@Jo 18.12.2016 20:55

Pracuję tam 4 lata zarobki teraz na Kordzie to 3tys średnio po przeszkoleniu 3 miesięcznym.

Potwór z Enkaness
@opolo 24.07.2017 12:19

Trochę zawyżona średnia. Tak naprawdę wychodzi coś koło 2700. No i kolega zapomniał dodać że w systemie czterobrygadowym. Bez systemu w Ence zarabia się między 2000 a 2400 netto w zależności od klasy akordowej i ilości dni pracujących w miesiącu.

kilyj

Szefowa działu kadr to autokratka więc najlepiej wszystkie sprawy jak najszybciej załatwić i niepokazywać się tam

n.n

robicie rektrutacje do pracy a robicie przesluchanie czemu tak pani ktotko pracowala i ktos komu narzuca zeby do pracy przyjsc zacznijcie ludzie sie leczyc bo myslicie ze wy macie prace siedzaca ale inni chca pracowac a wogole chce ludzi miec na REZERWIE ze ktos do cholery sie zwolni !!!!!!!!!!!!!

P.J.
@n.n 19.03.2015 10:57

Kup sobie słownik człowieku, albo skończ podstawówkę bo nawet paru zdań nie potrafisz napisać. Wstyd!

leo

Pracuje od miesiacana "kordzie" i jestok. trzeba sie nabiegac to prawda, ale patrzac na dzisiejszy rynek pracy jest ok. ja zostaje. leserzy do mamusi.

XXX

Ty chyba nie wiesz co piszesz. Baśnie to pisał Andersen. Tam to się powinni wziąć za kontrole, przełożonych i resztę.

Zostaw opinię o Enka Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enka Sp. z o.o.