Opinie o Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz w Warszawa

Aneta

@AKN Freelancer naprawdę masz duże już doświadczenie w pracy w Akademii Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz. Czy coś przez te lata się zmieniło? Na lepsze czy na gorsze? Polecałbyś składanie CV do tej firmy?

BMP

Dołączam do wymiany opinii, na prośbę Moniki. Jestem aktualnym pracownikiem i nie jest to moja podstawowa praca. Gdybym nie chciała i miałabym zastrzeżenia - dałabym sobie spokój. Odkąd "wzięłam rozwód" z korporacją, obiecałam sobie - i trzymam się tej filozofii od 4 lat - pracować tylko tam gdzie czuję się dobrze. Rezygnowałam w ciągu ostatnich lat - ponosząc straty finansowe - z pracy, która nie była satysfakcjonująca lub z pracodawcy, jeśli tylko współpraca nie układała się poprawnie lub po prostu czułam się zawiedziona. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam, Beata

Jestem aktualnym pracownikiem Akademii, cóż fala hejtu dotarła też do Akademii (w świetle opinii aktualnych pracowników widać że o oszczerstwa i próby szkodzenia); gdyby tak było nie pracowałabym ani dnia dłużej. Piszę, ponieważ ktoś czytający może stworzyć sobie mylny wizerunek firmy. Pozdrawiam Ania

Obecny pracownik

Pracuję w Akademii Nauki od kilku miesięcy. (usunięte przez administratora). Atmosfera w firmie jest przyjazna, szef darzy nas szacunkiem, a my jego. Dobrze mi się pracuje w firmie, nikt nie stoi mi "nad głową", uczciwie pracuję, otrzymuję wynagrodzenie, na które się umówiliśmy. Jest OK. Od razu odpieram potencjalny zarzut, że boję się zwolnienia - jestem trenerem metodyk PRINCE2 i AgilePM, mam doświadczenie w zarządzaniu projektami, mam alternatywne propozycje, jestem zaangażowana w inny projekt. Poproszę innych obecnych pracowników o wyrażenie swojej opinii. Podkreślam: obecnych, nie zwolnionych. Pozdrawiam, Monika Korycka

aktualny pracownik

Pracuję w firmie AKN od kilku miesięcy, współpracuje od prawie 10 lat. Polecam AKN i (usunięte przez administratora)jako pracodawcę i współpracownika. Postanowiłam wyrazić swoją opinię ponieważ nie zgadzam się z opiniami powyżej i są dla mnie zadziwiające.

Współpracownik

Współpracuję z Akademią dobrych kilka lat i jestem ze współpracy zadowolona. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż firma stwarza możliwości rozwoju. Szef często proponuje personelowi szkolenia podwyższające kompetencje, zachęca do uczestnictwa w warsztatach, które prowadzą m.in. takie osoby jak Marek Szurawski czy Jędrzej Cytawa. Pozdrawiam

Wiciu

Współpracowałem z Akademią przez pewien czas. Nie zauważyłem tam takiej rotacji? Ludzie tam pracujący byli mili i pomocni. Na pewno byli zaangażowani i kompetentni. Co do szefa to osoba z silnym charakterem i wymagająca, ceniąca inicjatywę, kompetencje i zaangażowanie.(usunięte przez administratora)jest na pewno człowiekiem bardzo charyzmatycznym. Dużo się przy nim nauczyłem! Jestem pewien, że doceni każdego dobrego pracownika a zdobyte u niego doświadczenia otworzą wiele drzwi u innych pracodawców jeżeli ktoś w ogóle chciałby zmienić pracę? Polecam pracę w Akademii i przestrzegam osoby które twierdzą że "Czy się stoi czy się leży 5000 się należy" bo na pewno nie zagrzeją tam miejsca.

Krzysztof

Moi drodzy bolą mnie komentarze jako osobę, która przepracowała niemal 6 lat w AKN-ie. Bolą tym bardziej gdy zabierają głos osoby które oceniają firmę nie przepracowując w niej ani jednego dnia albo pracując miesiąc i nie spełniając pokładanych w nich nadziei wylewają swoje frustracje i swoje "nieudacznictwo". Nie przypominam sobie sytuacji by osoby rzetelnie i uczciwie pracujące spotkały się kiedykolwiek ze strony właściciela na jakiekolwiek uwagi. Prawda jest taka, że właściciel rzeczywiście jest osobą wymagającą ale spróbujcie zarządzać firmą nie oczekując od pracowników konkretnych efektów. Niestety tak ten świat jest skonstruowany, że firmy tego typu muszą przynosić zyski i jeśli ktoś tego nie rozumie proponuję by sam tego typu działalność rozpoczął. Mimo tego że jak mówią mądre głowy obecnie rynek pracy należy do pracownika to pracodawca płaci i pracodawca oczekuje konkretnych efektów od pracownika. Na koniec proszę o nieco więcej rozwagi w formułowaniu komentarzy szczególnie tych obraźliwych i nieprawdziwych (których jest niestety większość). Pozdrawiam

aga

Słuchajcie, jestem pracownikiem, który odbył tam 3 lata pracy. Zmieniłam ją tylko dlatego, że musiałam zmienić miejsce zamieszkania. W Akademii pracowało mi się super. Szef jest człowiekiem wymagającym, ale szanującym drugiego człowieka. (usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy jest ok, wynagrodzenie też, zawsze wypłata na czas. Akademia ciągle się rozwija, wymyśla nowe projekty, pozyskuje ludzi. Wszędzie trzeba włozyć wiele czasu i wysiłku żeby coś osiągnąć. Polecam tę pracę każdemu! (usunięte przez administratora). Pozdro!!

Aneta

@Wieloletni pracownik firmyto dobrze wiedzieć, że w firmie pracują również długoletni pracownicy. Wspominasz o tym, że jest to odpowiednie miejsce dla ludzi, które poszukują ciągłego rozwoju. Mogłabyś powiedzieć jakie możliwości zapewniła Tobie praca w Akademii Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz? Piszesz również, że jest to zmieniająca i rozwijająca się firma. Chętnie dowiemy się również więcej na ten temat. Jakie zmiany, które są istotne dla pracowników zaszły w Akademii w ostatnim czasie?

Aneta

@Pracownica sekretariaturzeczywiście skala rotacji, o której wspominasz jest bardzo duża. Czy dotyczy ona sekretariatu, czy też innych stanowisk w firmie? Chętnie też dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Jak obecnie wygląda sytuacja? Czy nadal utrzymuje się problem dużej rotacji?

Pracownica sekretariatu

Zarobki nienajgorsze, umowę o pracę można dostać bez problemu, ale nikomu nie polecam pracy tam. (usunięte przez administratora) BARDZO duża rotacja. Wytrzymałam 1 miesiąc i w tym czasie przewinęły się 4 osoby, które również odeszły nawet szybciej niż ja.

daj

Hej, a wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźc u nich zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, bo w końcu dbają o stabilne zarobki, co jest dobrym znakiem.

Bardzo słaba kadra języków obcych w Akademii Nauki ul. Nowogrodzka 49. Co pół roku zmienia się nauczyciel. często takie osoby są nieprzygotowane, agresywne wobec dzieci i młodzieży. Już nie mówiąc, że non stop się spóźniają na prowadzenie zajęć ! To jest jakiś żart ! Zmarnowana kasa przez cały rok. Aż moje dzieci zdążyły się zniechęcić do nauki ;(

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz - Warszawa

• Jak się pracuje w Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz?

Kandydaci do pracy w Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz
2.5/5 Na podstawie 28 ocen.

Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz