Opinie o Metrix Metal Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metrix Metal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Metrix Metal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metrix Metal Sp. z o.o. w Tczew

Stefan

Kilka osób próbuje przedstawić firmę w złym świetle? To jest bardzo dobry pracodawca.

Majster
@Stefan

Dobrze "Stefan" masz rację to raj na ziemii... Tylko potem nie płacz

MajsterZ
@Stefan

Tomek dlaczego podpisujesz się Stefan?

paniWalewska

Nie tylko na stronie internetowej firmy ale również w Urzędzie Pracy jest sporo ofert pracy w tej firmie. Na stanowisko magazyniera poszukują 3 pracowników i to od dłuższego czasu (3 m-ce). Ktoś coś więcej może powiedzieć?

Majster
@paniWalewska

Przeżyj to sama...

Niewidlowy
@paniWalewska

Magazynier robi w tej firmie rowniez za kontrolera materialowego a czasami nawet za operatora maszyn, takze nie polecam

Dziki_tcz

Słuchajcie mamy początek 2018 roku. Ja rozważam tam złożyć papiery (mam ok 13 lat doświadczenia w cnc) i nie jestem amatorem. Napiszcie mi proszę jak tam jest i czego mogę się spodziewać podczas pracy na produkcji. (Wynagrodzenie, atmosfera, szkolenia itp itd) P.s. Jaka jest rotacyjność pracowników??

Kubica
@Dziki_tcz

Z takim doświadczeniem lepiej poszukać normalnej firmy. Wynagrodzenie jakie sobie wynegocjujesz takie dostaniesz. Atmosfera? Fatalna. Szkolenia? Jak zabraknie ludzi do wożenia blach na nockach, to ci zrobią. Zaraz napisze ci jakiś kierownik tu komentarz, że przecież dają wejściówkę na basen i płacą na czas. Jeśli kogoś to przekonuje, to nic tylko brać. Idź na rozmowę, poproś o szczegóły, nie zgadzaj się na umowę zlecenie. Poproś też o wejście na halę, zobacz warunki jakie tam panują i porozmawiaj z pracownikami. Powodzenia!

Pracownik xxx
@Kubica

Przykre to ,że byłeś tak mało pojętny ,że skończyłeś na szkoleniach typu: wożenie blach w nocy.Może za szybko woziłeś te blachy ,że już nie pracujesz -patrząc na Twój pseudonim :) Pozdrawiam i życzę mimo to powodzenia .

Tomasz
@Dziki_tcz

szkoda życia i nerwów , a (usunięte przez administratora) będą i tak w kółko odbijać negatywne komentarze bo pupka szczypie :)

@Dziki_tcz

jak Ci napiszę całą prawdę to będzie usunięte przez moderatora jak zaaplikujesz na CNC to trafisz na prasy krawędziowe lub na wykrawarki na centrum CNC to trza mieć plecy a pan T....z K na rozmowie poobiecuje złote góry a później się rozczrujesz

pokubica
@Kubica

to chyba T... K... wypisuje

Dziki_tcz
@pokubica

Dzięki już ich olałem

Magdalena

Na stronie internetowej firmy zamieszczonych jest kilka ogłoszeń rekrutacyjnych. Czy Waszym zdaniem warto aplikować do metrix metal? A jeśli tak, to które stanowiska pracy Waszym zdaniem są najbardziej atrakcyjne i dlaczego? Zachęcam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami wszystkie osoby, które pracowały lub nadal pracują w tej firmie.

Operator Prasy Krawędziowej

Niezbyt ciekawe obycie z strony kierownika produkcji pod względem interpersonalnym. Nie opisuje miejsca pracy co się wykonuje w firmie tylko od razu przechodzi do konkretów. Na rozmowie czuje się atmosferę coś na zasadzie przymusu "bierze pan prace czy nie"

moje pytania były proste ile na dzień dobry się zarabia i ile można zarobić po okresie probnym

Firma dno szkoda nerwow .. pracownicy jedzą za maszynami albo na swoich stanowiskach w szatni to lepiej na stoczni wyglada niż tam . A na spawalni (usunięte przez administratora) i nędza

zadowolony pracownik

Polecam baaardzo gorąco, baaardzo miła atmosfera, starsi pracownicy sumienni uczciwi (potrafią dochować tajemnicy) wypłata na czas dooobre pieniądze (pierwszy raz w życiu dostałem taaaką kasę) Majstrowie mili o co poprosisz to masz załatwione narzędzia pomiarowe wysokiej klasy oraz inne narzędzia wszystko bezpieczne baaardzo szeroki i pełny pakiet socjalny bilety do kina (jestem baaardzo często w kinie od momentu kiedy zacząłem prace w metrxmetal) wczasy pod gruszą ,siłownia ,basen premie co miesiąc co kwartał co pół roku i na koniec roku taaaka duża podsumowująca cały rok premia tzw. roczna tyyyle kasy, baaardzo smaczne zupy od restałracii Rezmer co dziennie dla każdego pracownika szkolenia imprezy integracyjne baaardzo bogate urlopy wypoczynkowe kiedy chcesz tylko musisz kilka dni przed powiedzieć powiem tak pracowałem w innych korporacjach takich jak EATON , FLEXTRONIKS , GEMALTO , DOVISTA to się nie umywają do METRIXMETAL zamierzam tam pracować aż do emerytury a jak zdrowie dopisze i mi pozwolą dalej pracować to będę pracował tam dalej.

Waldek
@zadowolony pracownik

O chryste, wy nawet nie potraficie porządnie udawać, że któryś z pracowników faktycznie wam te opinie pisze. Nie wiem, który w biurze się nudzi, ale ten fałsz tak bije po oczach, że tylko odstraszacie potencjalnych pracowników. Zupka, bilecik do kina, to jest życie. Po tak bogatym pakiecie socjalnym aż chce się pracować po 12 godzin ;)

Janusznosacz
@zadowolony pracownik

To sie uśmiałem po pachy, wiekszej bajki w zyciu nie czytałem,

zadowolony pracownik
@Janusznosacz

Jestem zadowolony że humor ci dopisał , czemu bajki???. hmmm ...przecież bajka tj. krótki utwór literacki zawierający morał a tu morału nie było; bajka często jest wierszowana a tu wiersza nie ma; bajka potrafi być żartobliwa {następne hmmm} jeśli mój opis miejsca pracy w Twoim mniemaniu był żartobliwy! To moim zdaniem jest coś z Tobą kolego nie tak. a tak na marginesie na drugi raz jeśli zaczniesz pisać komentarze to dowiedz się dokładnie znaczenia poszczególnych słów . Polski język to nie cholewa przy bucie.

Leland Gaunt

Jako już były pracownik tej wspaniałej firmy, mogę napisać coś od siebie. Absolutnie odradzam kierowania się w stronę pracy w Metrix Metal, firma parodia. Flex otworzony w garażu. Brud, nieporządek i BHP na najniższym poziomie. Jeśli robisz, to co do ciebie należy to fajnie, ale i tak robisz zbyt mało. Chciałbyś kilka dni urlopu? Niestety, brakuje ludzi, którzy poza kilkoma wyjątkami są wzięci z całkowitej łapanki i stawiani przy maszynach z zerowym doświadczeniem i szkoleniem, które polega na objaśnieniu gdzie jest start i stop, a przez pierwszy miesiąc muszą chodzić w swoich ciuchach i butach. Ludzie chodzą zdenerwowani, nie rozmawiają ze sobą na pierwszej zmianie, bo każda próba pogawędzenia w celu utrzymania jakiejkolwiek relacji pracownik-pracownik czy zwykłego rozładowania nerwowej atmosfery kończy się telefonem kierownika do brygadzisty. Ostre namawianie do pracy po 12 godzin jest normą, a maszyny za grube pieniądze są brudne, zakurzone i pozostawione bez fachowego dozoru technicznego. Dopiero gdy coś się zepsuje na amen to dzwoni się do serwisu, bo po co zapobiegać, lepiej leczyć. Przyszedłem tam z doświadczeniem, robiłem swoje, ale już pierwszego dnia wiedziałem, że trafiłem w miejsce z którego trzeba jak najszybciej się wynieść. Nie polecam, wręcz odradzam, bo po prostu nie warto nadwyrężać swojego zdrowia fizycznego i psychicznego dla kilku groszy więcej. Z chęcią podpisałbym się imieniem i nazwiskiem, ale po co robić sobie problemy. I jeszcze jedno, kierownik na rozmowie kwalifikacyjnej powie wam, że firma Metrix Metal nie zwalnia pracowników, no i będzie miał całkowitą rację, sami się zwalniają. Pozdrawiam.

@Leland Gaunt

Masz rację 100% ale ja tam trwam do dnia dzisiejszego

amada

tera jeszcze dodatkowym atutem jest to że są ciepłe zupy od Rezmera he he he ryj boki zrywa przynajmniej biurwy i simy maja czym tyłek zapchać a na korytarzu wali magii jak w mlecznym w PRL

Holywood

Ciekawe co na to wszytko Generał :-), Major, Atomówki, Mojo jojo i stara dobra gwardia :-). Pozdrowienia dla ludzi pracy !!! . Ps. W Metrixie trzeba mieć ja...a i większość negatywnych opinii pisana jest przez ludzi którzy nie lubią pracować i się nad sobą pieszczą. Bardzo dobrze wspominam pracę w Metrix, dużo się tam nauczyłem. Do tej pory wspominam bardzo dobrze jakość produktów, organizację i konsekwencje. Każdego kogo skierowałem do Metrix Metal był zadowolony!!!

robol
@Holywood

Widać, że ktoś z góry zachwala haha.. To juz jest załosne. Nie polecam pracy w firmie METRIX METAL. Wykorzystywanie ludzi i brak szacunku do pracowników na tle codziennym.

Holywood
@robol

Żałosne jest to że dobrze wspominam pracę w Metrixie i poniekąd tam ukształtowałem się zawodowo ? hmm, mam do tego prawo !. Może dlatego że lubię pracować :-). Fakt z dołu nie widzi się tego co widać z góry, jakby nie patrzeć perspektywa i obraz jest większy. Nie wiem kto teraz jest prezesem, za moich czasów S.K, z całą pewnością gdybym miał formę to bym gościa kupił za wszystkie pieniądze żeby prowadził mi firmę !!! Pozdrawiam jeszcze raz!

@robol

facetów lepiej i z większym szacunkiem się traktuje , a kobiety to tak bez większych zawirowań, przynieś ,podaj pozamiataj

BogdanR

chce złożyć kwity do Metrixa na operatora CNC, możesz mi powiedzieć jaki wygląda praca, jaki system pracy? czy są nadgodzinny? jak płatne ? jak atmosfera ? możliwość awansu?

Krycha

Albo jest nauczony/a pracy i wie co to życie.

Zenek

Metrix Metal mając dobra opinię jako pracodawca trzyma odpowiedni [poziom. Dlatego nie udaje się niektórym utrzymać w firmie i teraz piszą

Martyniuk
@Zenek

Dawaj Zenek przykłady tego dobrego poziomu, pośmiejemy się.

lala

ok

Pracownik xxx

Pracuje już kilka lat i mam odmienne zdanie.To prawda w tej firmie trzeba pracować a obiboki i próżniaki tutaj nie dadzą rady i zostaną szybko namierzeni przez kierownictwo.Jeżeli chcesz uczciwie pracować to niema żadnych problemów. Nie masz doświadczenia to załoga wszystkiego nauczy . Pieniądze adekwatne do rozwoju i doświadczenia dodatkowo premie i dopłata do dojazdów jeżeli jesteś spoza Tczewa.Jest socjal :bilety do kina ,siłownię ,basen i bony na święta. Jest nieprawdą ,że kobiety tutaj tylko do mioteł. Normalnie pracują na maszynach ,pakowaniu lub na montażu. Te wszystkie negatywne komentarze to chyba pisali Ci co pomylili pracę z wakacjami:)

Oczekujący hejtu
@Pracownik xxx

Jedna w miarę obiektywna opinia :) (pewnie pisał ktoś z kierownictwa :) ) To prawda, że w Metrix Metal wiele należy poprawić i nie jest to idealna firma... ale jaka inna firma jest? Jest często tak, że pojawia się bałagan, nerwówka ale w mojej kilkuletniej karierze nie zdarzyło się żeby: - zwolniono osobę wartościową (eliminowani są tylko obiboki lub osoby z dwiema lewymi rękoma) - pensja nie dotarła na czas -były zwolnienia grupowe jak np. we Flexie gdzie nie znasz dnia ani godziny Przykłady można mnożyć, ale czego wy wszyscy żądaniowcy oczekujecie? Że co? Pyrkać pod siebie z zadowolenia przez osiem godzin i 4000 netto na konto co miesiąc? Bez kwalifikacji, za to z wybujałym ego w stylu JP2... życzę (nie)powodzenia w ogarnianiu życia Oczekuję fali hejtu (we wdu...pie to mam)

Kubica
@Oczekujący hejtu

Cześć, siema, siemanko. Zapraszamy do Metrix Metal. Jesteśmy na tyle nowoczesną firmą i gazelą biznesu, że płacimy na czas :)

Prykacz
@Oczekujący hejtu

Lubie prykać, lubię pieniądze, lubię pracować :-). Prykanie zwiększa moja wydajność. Nie ważne czy pod siebie czy przed siebie. Schodzi ciśnienie i można zapi....alać :-).

pracownik biurowy

Metrix metal od samej góry nauka jak zniszczyć kogoś niżej,albo inny dział ...zero ludzkich odruchów tylko fałsz ... Uśmiechy , jesteś super pracownik , a za plecami lecą do góry i podpierdzielają prezesowi ,aby dostać premię , oczernić i zwolnić oczywiście ( pracownicy ,majstrowie,kierownicy ) 2 sprawa kierowników więcej niż pracowników każdy palec w d ...prezesa ...wyścig kierownictwa działów ....o stołek oczywiście każdy życzy mu jak najszybciej emerytury i choroby, a prezes myśli że jest super... ...integracja- chamstwo macanie pracowników przez kierowników ..kierownik może przecież złapać za d... Sama praca , wykorzystywanie , zastraszanie , mobbing wystarczy zobaczyć jak każdy nowy szybko się z tej firmy zwalnia .... nie polecam nigdy nie pracowałem w tak fałszywej firmie ...mam nadzieje, że za swoje grzechy,ukrywanie i łamanie prawa pracy,środowiska zapłacą najwyższą cenę

pracownik fizyczny
@pracownik biurowy

Xxxxtian to jest już żenujące i przypomina kwiczenie świni oderwanej od koryta.

Pracownik też fizyczny
@pracownik fizyczny

Od jakiego koryta ? Najniższa krajowa i 40 zł premii ... i poklepanie po ramieniu Każdy tu mówi prawdę ... nie rozumiem rozczarowania

pracownik nie fizyczny
@pracownik fizyczny

Xxxxtian ? do kogo to kierujesz ? bo chyba pomyliły ci się osoby piesku , mysl dalej a zgadniesz :)

Stefan Batory

Dramat nie wiem dlaczego ta firma jeszcze istnieje Ale ręka rękę myje....kolesiostwo i wara podskoczyć dlugoletniemu pracownikowi...aut....kasa słaba nawet za drapanie się po głowie premie potrafią zabrać hmmm z tym że najpierw trzeba coś dam żeby móc zabrać ???? wyzysk człowieka przez człowieka....pozrdowinia dla wykrawaczy i zaginaczy

Xsawery pompka

Pracowałem tam jakiś czas i nie polecam. Zatrudniasz się na jedno stanowisko a pracujesz na 15 jesteś pomiatany jak napis na kondonie pensje słabe pierwszą premię kwartalna dostaniesz dopiero po prawie roku! Jak odchodziłem to wymyślili jakiś nowy system premiowania dostawales plusy i minusy z tym że za minusa odrazu ci potracaja z twojej premii a za plusa nic nie dostajesz śniadanie jesz na ławce w Korytarzu przy smierdzacej szatni dużo przydupasow szefa produkcji Pana K. Który na rozmowie obiecał ci co innego a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej brygadzistka zakręcona sama nie wie co ma robić a ma jeszcze kierować ludźmi majstry liczą czas gdy Idziesz do kibla! No i monitoring mówią że dla Bezpieczeństwa a tak naprawdę służy do mobbingu jest jeszcze wiele rzeczy ale tyle chyba narazie wystarczy

hsadujsf

KASZANA !! Nie polecam !! , wykorzystywanie ludzi nic więcej .

Jacek

Nie radzę iść do tej pracy , traktują jak niewolnika i nic po za tym , przerwa tylko 15 minut . A nie wspominając jak oni traktują ludzi,musisz się tłumaczyć dlaczego tak wolno dlaczego tak mało zrobiłeś jak kolega wyżej piszę , pracowałem tam miesiąc i NIE POLECAM nikomu tej roboty a ci którzy tu pracują są zaślepieni co tu się wyprawia. Jesteś ściśle obserwowany przez kamery , praca wyłącznie dla mężczyzn .. Kobietki które tu się pchają jedynie do miotły bo nie dadzą rady ,a jeżeli chodzi o wypłaty to niby na umowie masz napisane 1400 zł , a dostajesz 1250 za przepracowany cały miesiąc .. Powiem ostatni raz nie warto ,zwolniłem się bo nie ma sensu (usunięte przez administratora) za taką kasę . Ta firma nie ma porównania do Flexa ,Dovisty czy Gemalto ... ;)

Chetny

Witam a jaki tam jest przedział wypłat albo lepiej od ilu się zaczyna?

Ł
@Chetny

kokosów nie zbierzesz jak nie masz doświadczenia to jest firma dla ciebie - nauczą wszystkiego ale nie licz na to że potem dostaniesz jakąś fajną kase

Zostaw merytoryczną opinię o Metrix Metal Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Metrix Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metrix Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metrix Metal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metrix Metal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metrix Metal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metrix Metal Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 269 ocen.

Metrix Metal Sp. z o.o.