Opinie o Metrix Metal Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metrix Metal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Metrix Metal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metrix Metal Sp. z o.o. w Tczew

Pracownik metrix

Wielkie podziękowania dla całego zarządu za podwyżki. Większość pracowników jest zadowolona. Dziękujemy.

Jarek z Chłopaków do wzięcia
@Pracownik metrix

Witajcie moi drodzy widzowi.Ja też jestem zadowolony....Legaancka czyzwoita podwyżka bardzo czystepna

Mudzin

Fatalne traktowanie pracownika, niskie stawki.

Emilia
@Mudzin

Miej proszę na uwadze, że wysokość wynagrodzenia jest kwestią indywidualną. Niektórym pracownikom zarobki osiągane w firmie Metrix Metal mogą przecież odpowiadać. Bardziej mnie martwi to, że, jak wspomniałeś, źle traktuje się tam pracowników. A jak to się w ogóle przejawia? Możesz podać jakieś przykłady?

Gustavo

Firma (usunięte przez administratora) Podczas rozmowy kwalifikacyjnej ustalone stanowisko i podstawę wypłaty. Po rozpoczęciu pracy stanowisko inne a kwota na umowie dużo niższa. Kpina i Śmiech na sali. Jedyny pozytyw to ludzie którzy tam pracują. Sympatyczni i przyjaźnie nastawieni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Metrix Metal Sp. z o.o.?

Walter White

Żadne. Jeśli masz obie ręce to możesz wbijać. Ale na wiele nie licz. Najniższa krajowa i przez pierwsze trzy miesiące żadnej premii. Mimo wszystko bym się zastanowił bo podwyżki nie było od ponad 2-lat. W firmach w pobliżu są i to całkiem niezłe, a tu się pracownika nie docenia.

Operator Prasy Krawędziowej

Niezbyt ciekawe obycie z strony kierownika produkcji pod względem interpersonalnym. Nie opisuje miejsca pracy co się wykonuje w firmie tylko od razu przechodzi do konkretów. Na rozmowie czuje się atmosferę coś na zasadzie przymusu "bierze pan prace czy nie"

moje pytania były proste ile na dzień dobry się zarabia i ile można zarobić po okresie probnym

Wacław Jarząbek

Witam to znowu ja. Pewnie mój post zostanie za jakiś czas usunięty gdy opisze trochę prawdy. Było spotkanie z jednym z właścicieli firmy i wyszło na to że podwyżek nie będzie, premie nie wiadomo czy będą, szef ma kasy jak lody i tylko dla nas trzyma tą firme. Mamy nie wykorzystywać wirusa corony do brania sobie od tak wolego gdyż właściciel miał stan podgorączkowy i trochę kaszlał i to przeżył więc epidemia nam nie straszna. Gorzej jak epidemia na świecie przeminie i ludzie zaczną szukać lepszej posady a na to się zapowiada

Mirosław Szafrański
@Wacław Jarząbek

Ciekawe, co Pan napisał o mnie. Ciekawe, że zupełnie coś innego powiedziałem niż Pan opisuje. Proszę do mnie podejść i omówimy Pana watpliwości - bo to co Pan napisał jest całkowicie nieprawdziwe. Z poważaniem. Mirosław Szafrański

Zkarecony
@Mirosław Szafrański

Ciekawe cała firma słyszała jak Pan te słowa wypowiadał a teraz się Pan wykręca ?? Hmm...

Mirosław Szafrański
@Zkarecony

To zapraszam WSZYSTKIE osoby - w tym Pana - które tak zrozumiały moją wypowiedź na spotkanie ze mną w dniu 30.03.2020 o godzinie 10:00 na stołówce.

@Mirosław Szafrański

Dziękuję bardzo za odpowiedź panie Mirosławie. Jeżeli to będzie zebranie wszystkich pracowników i omówienie sytuacji panującej w firmie to i owszem zaszczyceni je swoją obecnością

@Mirosław Szafrański

Przepraszam pan Kutkowski nie odpowiada za zwolnienia w ochronie...Jeszcze raz przepraszam ktos mnie wprowadzil w błąd...

@Mirosław Szafrański

Panie Mirku proszę czasami zejść na produkcję i po ludzku z pana chlebodawca mi porozmawiać a nie się tak odgrażać. Bez kozery nie napisałem chlebodawcy ponieważ prawda jest taka jak by ludzie nie pracowali to by pan nie miał chleba.

@Amando

I tu się zgadzam. Troszkę więcej zainteresowania ze strony P. Szafrańskich. Porozmawiać z pracownikami o co chodzi i czemu takie negatywne nastawienie do firmy. Wiadomo każdy chce pracować, ale na jakiś godnych warunkach. Tylko wyrabianie normy, a z czego biorą się prawdziwe problemy to już nikogo nie interesuje. Nie będę pisał więcej bo bym obsmarował całe pierwsze piętro gdzie wszyscy wszystko w du..... mają byle by poszło, byle by maszyny nie stały i oby reklamacja nie przyszła. Troszkę zainteresowania ze strony właścicieli bym sobie życzył po nowym roku a może być lepiej. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan pytajnik

Czesc, znalazlem oferte na inzyniera utrzymania ruchu. Jak wyglada sytuacja w zakladzie? Na jakie pieniadze mozna liczyc? Slyszalem opinie ze na rozmowie obiecuja zlote gory a jak przychodzi sie do pracy to niestety oferta jest zupelnie inna. Ktos moze potwierdzic/zdementowac? Dziekuje i pozdrawiam

Ad
@Pan pytajnik

Oferta jest nadal aktualna. Zapraszam do składania CV.

@Pan pytajnik

Tak to prawda na rozmowie kwalifikacyjnej kierownik obiecuje złote góry a potem pal go licho... , Reszty możesz się sam spodziewać.

Amando de La Sanderrrro
@Amando

Ogarnij się , masz tyle na ile zasłużyłeś. Za swoją sytuację możesz mieć pretensje sam do siebie Nie rozumiem twojego narzekania. Skoro nie podoba ci się twoja obecna praca to szukaj sobie innej. No chyba, że już z wszystkich w Tczewie cię wyje....

Heisenberg

Kiedy podwyżki ??? Ktoś coś wie ??? To już prawie dwa lata od ostatniej. Firma się rozwija, nowe maszyny, nowa lokalizacja, inwestycje, a podstawy po staremu. Komuś coś wiadomo czy czekamy na koniec KORONY aż w Polsce nie będzie żadnego przypadku infekcji ???

Misiek
@Heisenberg

Jak dobrze pamiętam to w marcu była mowa że podwyżki przełożone na wrzesień. Zobaczymy czy firma się wywiąże z tego o czym była mowa na zebraniu.

Dyrektor
@Misiek

Podwyżki będą we wrześniu,tylko za rok. Pozdrawiam

@Heisenberg

Tak firma się rozwija, idzie ku lepszemu . Tj. więcej się czepiają walą upomnieniami , naganami i premie zabierają.

Armando...
@Amando

No na bank pracownik wybitny i niewinny dostał :P

kate

mam pytanie jak wygląda praca na montażu dla kobiety, może się ktoś wypowiedzieć? da się jakoś pracować czy bardzo ciężko fizycznie?

@kate

Na montażu nie dasz rady ale nie fizycznie tylko psychicznie większość to panie lekko 50+ co się znają na wszystkim a nic nie robią tylko siedzą przy stołach i plotkują kto z kim co gdzie i kiedy. Chociaż kilka normalnych też tam można znaleźć i pozdro dla nich

Falek

Hala niby nowa, lecz warunki pracy złe. Pracuje się w gorącu, bram nie pozwalają otwierać, wiatraka ma stanowisku również. Przez co powietrze jest złej jakości, zatęchłe. Niskie zarobki.

Wiecie czy Metrix Metal Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dognij kąta

To pracujesz w biurze i nie wiesz? Z resztą po co chcesz pracować zdalnie w MM się nie choruje na korona :)

Skromny pracownik

Dobrze ,że Ciebie nie zatrudnili bo czytając Twoje proste komentarze zastanawiam się co byś sobą reprezentował. Pewnie Twoje umiejętność jak i stan kultury osobistej równa się 0. Co do bzdur które wypisujesz na temat BHP to muszę powiedzieć ,że firma położyła nacisk na BHP i jest diametralna zmiana . Warunki pracy również się zmieniły na plus, ponieważ firma przeniosła się w nową lokalizacje.

Sterydy
@Skromny pracownik

Nie warto brać sterydów pamiętajcie. Flet zwis , pryszcze no i mózg wielkości orzeszka

Udostępnia, jeśli jest taka potrzeba. Wszystko zależy od zajmowanego stanowiska i okoliczności.

Cześć, czy ktoś powie coś więcej na temat pracy w tej firmie? Słyszałem, że otworzyli nowa hale z maszynami itd. Jak wygląda praca, czy są i jak płacą za nadgodziny. Ile można wyciągnąć na miesiąc jako operator cnc.?

Operator maszyn
@1234

Dostaniesz 3000-3200 na start. Nadgodzin na razie nie ma. Po 3 miesiącach premia mięsięczna 13% i 100zl za frekwencję. Poza tym po pół roku premia kwartalna i roczna.

Blablabla
@Operator maszyn

Praca jak praca, swoje zrobic trzeba. Ale (usunięte przez administratora) nie zle sa zeby oko zawiesic. Jak jedna taka na hale czy magazyn zejdzie to czlowieku bo robocie . az milo sie robi

@Blablabla

Można przetłumaczyć na język polski?

Spawarzyca

Znajdziemy tego pana i porozmawiam sobie z Tobą..

Wacław Jarząbek

No Arek nie ładnie tak pisać po nazwisku. Każdy wie o kogo chodzi z twojego wpisu. A masz jakieś dowody? Na miejscu tej kobiety i tego pana bym zgłosił to na policję. A tak poza tym to musisz być z tego działu gdzie oni pracują bo na pozostałej części firmy nikt nic nie wie i nie mówi o tym co piszesz

Pan z gięcia

Najlepsza firma z regionie. Czekaliśmy 1, 5 roku na podwyżkę, no i w końcu sie doczekaliśmy. Szkoda tylko, że obniżenia wynagrodzenia.

@Pan z gięcia

Przestroga dla wszystkich którzy chcą tu robić karierę bądź pracować.

Zbysiio.
@Pan z gięcia

Siemanko. Jak się miewa sprawa z pracą w Metrixie, a dokładnie na stanowisku operator wykrawarek? Jakieś uczciwe rady, warto się zatrudnić? Jakich stawek można się spodziewać jako starszy operator?

@Zbysiio.

Tu nie ma młodszych czy starszych operatorów. Najpierw jesteś młody i się uczysz a później jesteś traktowany na równi z innymi operatorami. Stawka podobno ustalana indywidualnie ale na początek umowa zlecenie na miesiąc a później próbna ma 3 miesiące i kolejna na rok. Stawka zaczynasz od najniższej. Od dwóch lat żadnej podwyżki nie było, chociaż na obecne czasy związane z pandemią firma dobrze się trzyma. Z pensji zabierają tylko 1% i tyle. Jak chcesz przyjść to zapraszamy. Praca jak w każdej jednej innej firmie.

Nie polecam. Wynagrodzenia bardzo niskie, nieadekwatne do wykonywanych obowiązków. Co innego obiecuje się podczas rozmowy kwalifikacyjnej a co innego wpisuje do umowy. Naprawdę bardzo specyficzne miejsce. Atmosfera w tym zakładzie jest po prostu okropna. Dosłownie "każdy rzepkę sobie skrobie". To nie jest miejsce dla normalnych ludzi.

@123

Najlepszy jest p.Kutkowski nigdy nie spotkalam kogos takiego...Jak traktuje ludzi...To wprost nie do opowiedzenia ....Ochrone wywala nie za picie czy kradziez ale bo mu nie pasuje czegos takiego nie widzialam nigdy...Rotacja w ochronie wielka...

Zbysiio....

Czy warto się zatrudnić w tej firmie na wykrawarki z doświadczeniem. Jakich zarobków można się spodziewać?

Gostek
@Zbysiio....

Niskie, nie opłaca się. Trzeba szukać posady bliżej Trójmiasta.

Pan duże P
@Gostek

Gdzie do Trójmiasta. Toć tu z 3city przyjeżdża inżynier i jest wykwalifikowanym wykrawaczem to stawkę chyba dobrą ma

Pan Zapaszek

Pomimo wirusa i kryzysu gospodarczego nasza firma działa na maksymalnych osiągach. Jeśli nikt u Nas nie zachoruje, to Metrix wyjdzie z tego kryzysu jeszcze silniejszy i dostaniemy podwyżki ok 1000zl, bo ta firma ludzi docenia i szanuje za poświęcenie. Wielki plus dla majstrów. Są najlepszymi fachowcami w regionie.

CoTenWirus

Dlaczego firma Metrix Metal jako jedyna w Tczewie nie potrafi wprowadzić termometru do sprawdzania temperatury pracownikom wchodzącym do firmy? Wpuszcza się każdego bez sprawdzenia, nawet dostawców Gdzie żele antybakteryjne? Każda firma w Tczewie wprowadziła to, maseczki i rękawiczki nitrylowe Dlaczego pracownicy którzy byli za granicą, nie przechodzą kwarantanny? Dlaczego nie informuje się jaka jest sytuacja i czy jest realne zagrożenie, a jest, bo słyszałem od znajomych że w biurze są osoby które miały kontakt z zarażonymi Co ze zwykłymi ludźmi którzy pracują na produkcji? Biuro będzie pracować zdalnie, a oni? Pracują ludzie z różnymi przypadłościami i schorzeniami, oni są najbardziej zagrożeni A firma podobno nic nie robi.... A nie, z tego co słyszałem to pracownicy biurowi ograniczyli swoje zejścia na produkcję ???????????? szacun!

krzychu jarzyna
@CoTenWirus

ponoc jeden pracowników na produkcji kicha, smarcze i wszystkich zakaża i nikt go nie chce wyslac do domu.

wirus
@CoTenWirus

Może zacznijmy najpierw myśleć sami jako osoba odpowiedzialna a nie zganiać wszystko na pracodawce lub kogoś innego! Natura Polaka - narzekać a samemu nic nie robić. Dlaczego zatem jak koś się źle czuje i może mieć gorączkę przychodzi do pracy? W obowiązku każdego jest dbanie o siebie i otoczenie.

@wirus

@wirus Czyli pracownicy sami powinni nosić swoje maseczki i żele antybakteryjne tak? A czy to nie pracodawca powinien zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy? Gdzie nagle BHP? Gdzie osoby odpowiedzialne za to? Ludzie może i poszli by do lekarzy, ale bedac na chorobowym zarobią groszki, a i tak w tej firmie zarabia się słabo :) Pracodawca wymaga, kierownik wymaga, majstrowie wymagają :) Szkoda że firma nie dba o pracownika, nawet sprawdzając ludziom temperaturę przy wejściu do pracy :)

Michu
@wirus

Naucz się czytać ze zrozumieniem poprzednie komentarze !!! Ludzie się po prostu boją a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a siedzisz pewnie w pobliżu kierownika. Przez system premiowania ludzie chorzy chodzą do pracy puki dają radę a jak nie wyrabiają to może dostaną ze dwa dni urlopu. Na jednym tygodniu L 4 tracisz dodatek absencyjny + premię miesięczną + cześć premii kwartalnej średnio zrobi się to około 600 zł (zależnie od stawki) .Pracownicy nie zarabiają tu kokosów mają rodziny może kredyty dlatego każdemu każdy grosz szkoda stracić. Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikom bhp. W czasach bardzo groźnej pandemii wirusa jedyne co zrobiono to nakleili w toaletach informacje jak myć ręce? Pytanie tylko czym? Zwykłym mydłem w płynie znajdującym się w dozowniku , którego nie ma już na drugiej zmianie uzupełnienie przez sprzątaczki o godzinie 10 czy pastą bhp znajdującą się pod umywalkami w 20 litrowym wiadrze w które ręce wkłada 50 chłopa. A w co wycierać ręce ? W papier toaletowy zostawiony na umywalce. Już szkoda pisać dalej czego brakuje. Niech tylko jeden operator zachoruje a wraz z nim na kwarantanne pójdzie 10 to produkcja leży bo operatorów jest na styk, w większości wypadków nie ma ich kim zastąpić. A ty zastanów się co wypisujesz za bzdury w przerwie pomiędzy piciem kawy a pisaniem w tabelce w exel-u. Pewnie jak ciebie zabraknie to tego nawet nikt nie zauważy bo na twoją robotę ludzi jest na pęczki. A w dzisiejszych czasach poszukać normalnego operatora to nie lada wyzwanie bo tylko przychodzą ostatnio prawie same obiboki co byli we wszystkich zakładach obok, pijacy albo chłopaczki co po 2 tygodniach pracy stwierdzają ,że za takie pieniądze wolą iść do Biedronki pracować.

@Michu

Słowem w sedno :)

boryna
@CoTenWirus

w tej firmie nigdy nie było bhp i nie bedzie

pryszcz
@boryna

proszę wpisać w google ,,metrix metal tczew'' .- grafika - .raz gościu nakłada w gołych łapach blachę na Amadę na innym foto typ stoi przed CNC w klapkach ,,Zico''..WSZYSCY we własnych ciuchach z chałupy .. GDZIE JEST SĄD PRACY ??

Pemiarka

Jak widać Panowie z naszej firmy plotkują gorzej od Pań z montażu... Jaki wstyd... Ogólnie patrząc na stan Waszych rąk Panowie to przestańcie narzekać bo widocznie w domach również nie macie mydła...

Bella Donna
@Pemiarka

Haha Panowie z produkcji wydali wszystko na papier toaletowy w biedronce to nie mają na mydło do domu i w pracy emocje im puszczają :D

Paździoch z bazaru
@Pemiarka

ekm....Mam pytanie .... Czy to jakaś nowa moda w firmie chodzić z gaciami na twarzy? Bo mam kilka par do sprzedania .

Pracuję w tej firmie naście lat, ale w tym tygodniu przekonałem się, jaką wartość dla niej przedstawiam. Nie zrobiono nic, żeby zadbać o nasze zdrowie, kompletnie nic. Jestem ciekaw czym zajmuje się Pani od BHP?

Gościu

Pracownicy na produkcji mają zapie.... i zarabiać dla szefuńcia.

gość Tczew

A tobie ciężko podejść do pani BHP i się spytać o co cokolwiek? Ma białe rękawiczki to jest gwiazdą . Zazdrościsz??? Tobie to nawet dokładne mycie rąk nie pomoże.

Beny
@Gościu

Nie podoba się? To się zwolnij. Ile Ty masz lat człowieku? Nikt Cię tu nie trzyma na siłę.

Loony

Największy kwas robią starzy pracownicy... W szatni jeden z drugim tylko narzekają jak im tu źle i cisną na wszystkich do okoła, a prawda jest taka, że Ci co najgłośniej krzyczą są najwierniejszymi pieskami w tej firmie. Fachowiec? Gdybyś był naprawdę fachowcem kolego to by Cię tu nie było - mało płacą? To co tu robisz jeszcze? Który z was potrafił iść i zgłosić problemy wyżej? Dobrze wiecie że w tej firmie tylko 3 osoby są decyzyjne, a ciśniecie po innych... Wiecie najlepiej jak u nas to wygląda. Ploty i tylko ploty potraficie siać... Zwolnij się jeden z drugim

Zostaw merytoryczną opinię o Metrix Metal Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Metrix Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metrix Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metrix Metal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metrix Metal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metrix Metal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metrix Metal Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 269 ocen.

Metrix Metal Sp. z o.o.