Opinie o Metrix Metal Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metrix Metal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Metrix Metal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metrix Metal Sp. z o.o. w Tczew

Ola

Mam pytanie o ogłoszenie monter/monterka na czym dokładnie polega ta praca i czy kobiety dają radę.? Pozdrawiam .

ex75

Tj firma dno,dziwi mnie to ze jeszcze ktos tam robi,w miare normalnie bylo tam 20 lat temu Zero szacunku dla czlowieka patrza jak tylko udupic a Ci pseudo brygasci maja zerowe pojecie o pracy ale sa mistrzami (usunięte przez administratora)i konfidenci Dziwi mnie to ze jeszcze Inspekcja pracy sie tym nie zainteresowala bo to nie jest firma tj (usunięte przez administratora) czyli maksymalnie wykorzystac i won Jestem ciekaw czy rzadzi tam jeszcze Miroslaw Sz. on powinien miec wyrok za upadlanie ludzi

Zmiana prezesa

Czytałem ze obecny prezes awansował. Czy nowy prezes Metrixa spowoduje lepszą atmosferę pracy niż obecnie można tutaj wyczytać ?

@Zmiana prezesa

A gdzieś to wyczytał że prezes awansował, pewnie w jakichś papierach w biurze, na pewno się polepszy ponieważ prezes dba o ludzi i wie co się dzieje na hali, wszyscy czekamy na pozytywny rozwój sytuacji

Grażyna

A to prezes może awansować? Tak pytam z ciekawości. No bo niby na co może awansować? :D

Jakieś podwyżki w końcu będą? Na mieście mają bekę, że robimy za miskę ryżu a konkurencja nie śpi. P.s: premia frekwencyjna się nie liczy, bo i tak zabierzecie jak wszystko.

Kamil

To ile obecnie zarabiacie w Metrix Metal? Minimalna, czy coś więcej?

@Kamil

Świeży pracownik jeśli jest totalnie bez żadnego doświadczenia ( a tylko takich się tu przyjmuje ) dostaje max 3000 Brutto. Pierwszy miesiąc zlecenie i 3 miesiące próbne bez żadnej premii. Potem jeśli zostanie ( a wątpliwe ) to podsuną mu umowę na 2-3 lata i może 100-200 zł więcej podstawy + premia 13%. Policz sobie i się zastanów. Nie wspomnę już o premii za frekwencje bo to zabierają nawet za urlop na żądanie który każdemu się należy bo schodzi ten dzień z twojego urlopu. A jeśli zachorujesz na tydzień to zabierają wszystko, miesięczną, frekwencje, i kwartalną. Powodzenia.

Operator
@Edzio

No to słabo tam macie. A z tym urlopem na żądanie to jestem zaskoczony. Dzięki za odp. Szukam dalej bo mam 12 lat pracy na CNC i za 3000 zł robić nie będę.

Ktoś
@Operator

Nie wszytko co Edzio napisał jest prawdą. Widocznie już dawno nie wie co się dzieje w firmie. Nie ma już dawno umów na zlecenie. Nowy pracownik bez doświadczenia od razu jest zatrudniany na umowę o prace na okres próbny 3 -miesięczny, potem normalna umowa i podwyżka pensji. 3.000 brutto dostają osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia, przeważnie od razu po szkole. Jeżeli Pan ma 12 lat doświadczenia przy wykrawarkach CNC logiczne, że nie może Pan zarobić tyle ile świeża osoba bez żadnego doświadczenia. Z urlopem na żądanie to prawda- premia zostaje odjęta. Premie są dodatkiem, a nie podstawą do wypłaty. Za udział w pracy otrzymuje Pan premię, za chorowanie nie dostaje się dodatku.

Operator Prasy Krawędziowej

Niezbyt ciekawe obycie z strony kierownika produkcji pod względem interpersonalnym. Nie opisuje miejsca pracy co się wykonuje w firmie tylko od razu przechodzi do konkretów. Na rozmowie czuje się atmosferę coś na zasadzie przymusu "bierze pan prace czy nie"

moje pytania były proste ile na dzień dobry się zarabia i ile można zarobić po okresie probnym

Jak wygląda praca na stanowisku operatora CNC do przyuczenia w tej firmie?

lolek
@777

nie ma tekiego czegos w tej firmie jak do przyuczenia po 2 dniach brygadzista stwierdzi czy sie nadajesz czy nie jak nie to bedzie chodził i wszystkim rozpowiadał ze jesteś głąb i sie nie nadajesz i ze skad was biorą szczerze nie polecam

@777

Tu naciskasz, tu wyłączasz. Płacą grosze, szkolenie słabe. Ludzie rezygnują.

Gruby
@lolek

Jeżeli przychodzi gościu do pracy który nie wie co to młotek kombinerki czy nożyce do blachy oraz siedzi pół godz. Na (usunięte przez administratora) i nawet nie spojrzy do przwodnika co trzeba zrobić to nie wina brygadzisty to wina gościa co przyszedł i nawet się nie zainteresował co ma zrobić. A na odpowiedź dlaczego nie myjesz detali odpowie, w sensie to jest kpina

@Gruby

Każdy nowy który nie przejawia zainteresowania pracą po okresie 1 miesiąca powinien być eliminowany.

Szym

Jaka atmosfera na magazynie? Słyszałem że tam samowolka?

EDI
@Szym

Państwo w państwie... największy plus to nienormowany czas w pracy... pojawiają się po 6, a o 14 jak idziesz na szatnie to już wychodzą...

@EDI

Przychodzą do pracy na którą chcą i wychodzą kiedy chcą. No i zajmowanie się wszystkim tylko nie tym czym powinni.

@Szym

Hm, ale jak to? Czy w Metrix Metalu nie ma ustalonego jasno grafiku pracy?

Bolek ksywa Tomek
@Grażyna

Oczywiście. Można sobie nie przychodzić w piątek jak się sobie odrobi to w tygodniu. Tzw. alergiczne piątki. Lub też można dowolnie zmieniać zmianę, ze szczególnym uwzględnieniem drugiej zmiany latem w piątek.

@Szym

I tu się zgadzam. Notoryczne pogawędki z niektórymi operatorami. Po 20, 30, 40 minut kilka razy dziennie. Czyli zajmowanie się nie tym co mają. A piątek 2 zmiana to już tragedia. Totalna rozpusta.

Bolek ksywa Tomek
@Edzio

Masz racje! Rozpusta, rozwydrzenie, ruja i poróbstwo! A w szczególności te pogawędki! I to aż wstyd na jakie tematy się rozmawia!

@Bolek ksywa Tomek

Sorki. Zapomniałem tylko dodać że moja opinia NIE DOTYCZY nowego Pana na magazynie, który zapie........ jak trzeba. I sympatycznej pani na magazynie która robi swoje i co do Niej należy.

Profesor Kuppelweiser
@Edzio

Twoja opinia jest zbyt stronnicza, należy wzorem z góry wrzucać wszystkich do jednego worka.

@Profesor Kuppelweiser

Nikt nikogo do jednego worka nie wrzuca, ale kto zasuwa a kto się (usunięte przez administratora) to widać gołym okiem.

@Edzio

Gdzie w tym wszystkim kierownik?

Von Nogay
@Szym

No jak gdzie. Na górze piramidy :)

@Grażyna

Zapomnij. Na produkcji jak cię wpiszą tak przychodzisz. 1,2,3 lub 3,2,1, nie istnieje. Jedna wielka niewiadoma z tygodnia na tydzień.

Nowy nabytek na wykrawaniu

Doszły mnie sluchy, że niedługo podwyżka płac. Ta firma, to najlepszy pracodawca w mieście! Wiadomo są plusy i minusy,ale zarobki są na wysokim poziomie. Trzeba szanować pracę, a nie wiecznie narzekać.

Heisenberg
@Nowy nabytek na wykrawaniu

Zarobki na wysokim poziomie ??? To czemu mało kto chce zostać w firmie ??? Czemu ludzie się zwalniają i przychodzą ludzie z łapanki, kto pierwszy ten lepszy bez znaczenia czy doświadczenie jest czy nie ??? Czemu ludzie biorą urlopy bezpłatne żeby zarobić za granicą??? Czemu nie są zatrudniani ludzie z doświadczeniem??? Odp- Nie ta kasa !!! No i na koniec kto napisał te bzdury na życzenie wiadomo kogo ???

Pan kupa

Dostęp do szatni został zablokowany. Można wejść jedynie w określonych godzinach. A co w przypadku gdy czegoś potrzeba z szatni? Co w przypadku zajętych toalet na hali i pilnej potrzeby. Majtek nie zmienię, bo zamknięte w szatni. Co za decyzje. (usunięte przez administratora) w gacie, ale produkuj.

Walter White
@Pan kupa

I co poradzisz. Jak jednemu z drugim się nudzi i idzie sobie posiedzieć i pogadać albo zapalić e-fajka, to teraz tak jest. Możesz mieć teraz pretensje do kolegów którym się nudzi w pracy, lub nie chce się pracować. Pieluchomajtki i do roboty.

@Pan kupa

Kiedy Szefostwo się w końcu obudzi ??? Jak jest mniej pracy i pracuje się spokojnie, systematycznie i dokładnie to pracownik chętnie przychodzi do pracy i jest bardziej zmotywowany oraz sumienny. A jak biorą zleceń ponad swoje możliwości to zaczynają się problemy. Czepianie się ciągłe MAJSTRÓW, Dyrekcji Itp, itd. Produkcja bubli, ciągłe poprawki i naprawy. I po co tak robić?? Zatrudniać ludzi z doświadczeniem, odpowiednio ich opłacać, doceniać, i szanować pracownika. A nie siedzieć w kamerach sypać minusami i naganami. Bezsens totalny. Po co tak postępować. Tyle lat i nic lepiej nie jest i nie będzie. Zmiany trzeba zacząć od góry i może będzie lepiej.

Von Nogay
@Tuco

Gadacie tak, bo wam się robić nie chce, tylko siedzicie jeden z drugim w szatni! Za ciepło źle, za zimno źle, szatnie zamkną też źle. Nie da się wam dogodzić!

Mr. Klima

Fajne te nowe wentylatory. Taki wicher dają, że aż pot z jajec szybciej spływa ????

Jadzia
@Mr. Klima

Jest super. 15 stopni mniej. Jutro muszę ubrać polar, bo mnie dosłownie zimno.

Giuseppe Baldini
@Jadzia

Weźcie sobie lepiej jeden z drugim piąteczek wolny :) Odrobicie później.

Pierwszopiątkowiec
@Giuseppe Baldini

W końcu jutro piątek i mam 1 zmianę. YES! YES! YES!

Kamil
@Pierwszopiątkowiec

Powiesz mi jak wyglądają zarobki w Metrix Metal? Ile tu dają na początek i czy firma szuka osób bez większego doświadczenia? Przyjmują ludzi świeżo po szkole? Zastanawiam się nad tym... :D

Pierwszopiątkowiec
@Kamil

Przyjmują każdego po szkole też, bez doświadczenia do przyuczenia też. A dzis jest piąteczek i mam wolne bo sobie wcześniej odrobiłem :)

Mmmmnn

Witam,czy praca na stanowisku pracownik przygotowania produkcji jest ciężki dla kobiet,w każdej pracy są jakieś minusy i plusy,wszędzie trzeba pracować ale czy kobieta da rade ????proszę o opinię,pozdrawiam

Upal

Co jest ja się pytam ? Na hali 34° bramy pozamykane bo klima działa a to zwykle nawiewy których prawdopodobnie włączyć i tak nie potrafią a kierownictwo kłamanie w żywe oczy ludzia i śmie kartki wypisywać "zakaz otwierania bramy klimatyzacja włączona" a od ludzi śmierdzi samym potem i w takich warunkach normy wyrobić trzeba pięknie pięknie. ... Panie Tomaszu otwórz wkońcu OCZY CZŁOWIEKU!!!

Koronawirus
@Upal

Zastanawiające jest że w aucie przy takich temperaturach wszyscy ustawiają temperaturę na LO lub 16°C, a tutaj? Myślę że ktoś nie potrafi obsłużyć urządzeń. A najlepsze jest w tym to, że w biurach musi być tak zimno, że niektórzy pracujący tam chodzą w polarach i bluzach Tam klimatyzacja świetnie działa widocznie

Sask
@Koronawirus

Kto wam każe tam siedzieć?

Byly pracownik Robert

Majstrowie w tej firmie sa najlepszymi fachowcami w województwie pomorskim. Warto pracować w tym zakładzie.

Xyz

Czy ktoś coś kiedys zrobi z tym skwarem na hali? Klima to chyba tylko w papierach jest a wrota pozamykane bo niby działa. W środku 30 stopni ale to szczegół. Otworzycie oczy jak ludzie zaczną padać jak muchy.

@Xyz

I tu się zgadzam. Lepiej jak w upały są wrota otwarte niż ma pracować ta psełdo klima. A panowie z biur jak schodzą na produkcję to w polarach bo u góry to mają lodówkę żeby im się główki nie przegrały.

Żen Miszel Żar

Nowa hala a warunki fatalne. A przed Nami dopiero upały.

Co wchodzi w socjal Metrix Metal Sp. z o.o.?

Juzek

Dostęp do zamykanej szafki, czajnika i zlewu na stołówce i palarnia jak się odpracuje.

Dodatek wakacyjny, bilety do kina/karnety na siłownię, możliwość ubezpieczenia na życie i zdrowie ( pakiety medyczne PZU), oprócz tego premie za obecność i uznaniowe-chociaż to już nie socjal, wypłata zawsze na czas lub nawet przed czasem, jak wypadają jakieś święta.

Juzek

Biletów do kina i karnetów nie ma już dawno, możliwość ubezpieczenia to żaden socjal. Premie to też nie socjal.

Grażyna

Czy do wspomnianych przez Ciebie benefitów się coś dopłaca czy są całkowicie darmowe? :D Ile wynosi ten dodatek wakacyjny w Metrixie? ;P To tak zwane wczasy pod gruszą? I czy aby móc liczyć na premię za obecność to trzeba mieć 100% frekwencji czy wystarczy mniej? Jaka jest jej kwota?

FOKA

Z tego co widzę to nic się nie zmieniło. To tylko wina prezes taki człowiek. A WSZYSTKO ZACZYNAŁ OD CZAPLIŃSKIEGO TO BYŁ ZGRANY DUET

Heisenberg

Mam pytanie do kierownictwa firmy. Dlaczego w dobie takiej pandemii dopuszcza się do pracy pracownika z Kaszlem i gorączką ? Mam na myśli Dział KJ. Za tydzień dwa może nie być komu wycinać albo zaginąć. I co Wtedy ???? Szpital tymczasowy z firmy i zapie.... dalej ????? Pomyślnie trochę Przecież odpowiadacie za firmę i ludzi.

Walter White
@Heisenberg

Zgadza się. Do KJ dwie osoby przychodzą z gorączką. Na zaginaniu też osoba chora. Montaż to samo. Nikt nie idzie na L4 ani do lekarza bo zaraz po całej premii miesięcznej, kwartalnej i rocznej. Pani od BHP pilnuje tylko czy przy przemieszczaniu się każdy ma maseczkę. A przy wejściu do firmy nie można mierzyć temperatury pracownikom??? Przecież tak robią w innych firmach. Mało tego praca odbywa się po 7,5 godziny bez straty dla pracownika, po to by się nie spotykać nawet na stanowisku pracy. Porażka. Będzie źle i to bardzo jeśli ktoś się nie obudzi.

Szlifierz
@Walter White

Przestań się ,,maziać''jak przeczkolak tylko skup się na pracy a nie na obserwacji innych.

Maciej
@Heisenberg

Ta Plandemia grypki

byly pracownik
@Walter White

Czas chyba na kontrole PIP bo to co wyrabiaja mija sie z tym co powinni robic. Ciesze sie, ze nie przechodze tyle stresu co przyniosla mi ta firma gdzie pracowalem tam pare lat.

Saper

Notoryczny problem z urlopami nawet gdy tego się potrzebuje pilnie. Czasem łaskawie godzą sie na obróbkę w weekend lub zostajesz po godzinach i jesteś zmuszony marnować swój prywatny czas. Masa ludzi pracuje a nie będą mieli osoby na zastępstwo... Tragedia.

Administartor Metrix Metal
@Saper

W sytuacji gdy mamy planowane terminy realizacji dla klientów – również planujemy urlopy pracowników. W czasie pandemii, gdy mamy do czynienia z licznymi przypadkami nieobecności osób chorych i będących na kwarantannie – sytuacja się dodatkowo komplikuje. Zatem prosimy o zrozumienie Sprawy bardziej złożone proszę zgłaszać bezpośrednio do swoich przełożonych.

byly pracownik
@Saper

To normalne w tej firmie. Brak szacunku do pracownika. Traktuja ludzi jak woły.

White Baxi

Masakra jak to czytam tylko narzekanie i nic więcej ,żadnych pozytywów .Czego wy chcecie od zakładu pracy ? Praca jak każda inna zarobki w miarę dobre , dogadać można się że wszystkim . Patrząc na niektóre wpisy można odnieść wrażenie że dla niektórych samo przyjście do pracy stanowi już wyczyn i powinni mieć za to zapłacone ! (usunięte przez administratora)

@White Baxi

Zarobki w miarę dobre ????? Śmieszny jesteś. Po trzech latach pracy miałem 100 zł więcej niż najniższa krajowa czyli 2900. I to są dobre zarobki ???? Dobrze że mnie tam już nie ma. Teraz robię w Biedronce na magazynie i mam 3700 plus premie czyli koło 4300. I to są w miarę zarobki.

Black Baxi vs Tuco
@Tuco

3 lata temu była najniższa krajowa 2900 ? WOW Więc 3 lata temu dostałeś 3000 i przez te 3 lata udało Ci się rozwinąć, wyszkolić i podnieść umiejętności interpersonalne które pozwoliły Ci przejść do biedroniki... wybitne Tylko zastanawiam się dlaczego nie poszedłeś w swoim fachu zarabiać więcej tylko musiałeś się przebranżowić ... hm

michu
@Black Baxi vs Tuco

Widać Biedronka ma dużo więcej do zaoferowania finansowo. Nie widzicie że tak nisko upadliście , że ludzie odchodzą od was do Lidla i Biedronki a wasze ogłoszenia wiszą miesiącami i przychodzą do was ludzie na chwile którzy po prostu muszą lub tzw. kosmici tak aby tylko sztuka przy stanowisku się zgadzała. Rozwój interpersonalny? :-) Naprawdę śmieszne !!! Pracownik przychodzi zielony a w większości przypadków uczą go pracownicy obok. Pytanie: A co to za różnica wozić widlakiem na palecie blachy matrixie czy makaron w Biedronce? Odpowiedź: Żadna ale kasa lepsza.

Jj
@White Baxi

Pracowałam tam 31 lat i wreszcie odeszłam. Dosyć depresji, nękania, obgadywania i presji psychicznej. A prawdziwe podwyżki dostają tylko podlizusy Arosłanowa. Wszystkie negatywne opinie są tu prawdziwe.

hm
@Jj

Kogo bo tej ksywy w tej firmie nie slyszałem... 31lat i odeszłaś? Kurde nie było takiej... chyba ze nagle ktos z pakowania dzisiaj rzucił prace :)

Zdzisiu

Komuś się Metrix Metal z Apatorem popitolił :P

Z ramienia MM
@Jj

W ostatnim czasie nikt ze stażem powyżej 25 lat nie odchodził z firmy Metrix Metal. Pani pomyliła firmy, tym bardziej, że wspominany w wypowiedzi z nazwiska Pan, jest kierownikiem produkcji w Metrix Apator.

Wacław Jarząbek

To i ja zostawię swoje wypociny. Firma na plus, podwyżki dało ktoś dostał więcej a ktoś mniej ogólnie ok. Sama atmosfera w firmie poniżej przeciętnej, jeden drugiemu by pod górkę robił łącznie z szefostwem. (usunięte przez administratora)????. Pozdro dla wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Metrix Metal Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Metrix Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metrix Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metrix Metal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metrix Metal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metrix Metal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metrix Metal Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 269 ocen.

Metrix Metal Sp. z o.o.