Opinie o Metrix Metal Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Metrix Metal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Metrix Metal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metrix Metal Sp. z o.o. w Tczew

Piotr G.

Krótko i treściwie, unikać tego miejsca pracy za wszelka cene. Najgorsze miejsce pracy w Tcz, mobbing jest na takim poziomie, źe ludzie boją się nawzajem odzywać do siebie. Pisze tą opinnie tylko dlatego, poniewaz widze, ze firma rekrutuje znowu. Omijać jak największym łukiem. Jeżeli poważnie myślisz o pracy to wysyłaj CV do firm na Et, Fl, Th, Hs. Tragedia, w całym swoim życiu nie spotkałem jeszcze takiego hamstwa i bałaganu. Na szczescie pracownicy czerwoni są w większości Ok. (oprócz magazynu). Pozdrawiam serdecznie niebieskich idiotów i całe to śmieszne kierownictwo. Szczęść Boźe.

Marsta
@Piotr G.

Bo to jest prawda najszczersza, pracowałem tam w 2003 r., było (usunięte przez administratora), wyzysk i jest dalej no i ten pseudo biznesmen pan Sz. tj porażka i że nie ma na niego §. Dorobił się na ludzkiej krzywdzie i dalej się dorabia

Josef Kramer

Serdecznie pozdrawiam ekipe z Kontroli Jakości! Robicie super robotę!

Franz Ziereis
@Josef Kramer

Serdecznie pozdrawiam również ekipę z obróbki!

holahola

Serio można liczyć na takie zarobki jak podaja spawacz 5800 czy to z premiami

@holahola

Tak jak bedziesz (usunięte przez administratora) jak górnik 12h,6 dni w tygodniu

Operator

Pozdrowienia dla chłopaków z magazynu ????

Operator Prasy Krawędziowej

Niezbyt ciekawe obycie z strony kierownika produkcji pod względem interpersonalnym. Nie opisuje miejsca pracy co się wykonuje w firmie tylko od razu przechodzi do konkretów. Na rozmowie czuje się atmosferę coś na zasadzie przymusu "bierze pan prace czy nie"

moje pytania były proste ile na dzień dobry się zarabia i ile można zarobić po okresie probnym

Kitek

A na magazynie dalej wałki idą? Nierozladowywanie wszysrkich palet i kasowanie do lapy od kierowcy, wywoz w paletach odpadow miedzy i nierdzewki, wywoz kontenerow ze zlomem z zanizona waga bo potem reszta idzie na oddzielny rachunek i sobie kierownik wiesza w domu lustro za kilka tysiecy ;)

@Kitek

A ty pracowałeś na magazynie w tej firmie i piszesz to z doświadczenia czy jak?

Sztaplarz
@Agata

A Ty co w śledczym czy w CBA pracujesz ????

@Sztaplarz

No nie ale napisać można wszystko, ale pytanie skąd jest ta wiedza. z doświadczenia/ z plotek?

@Kitek

Teraz już trzeba robić zdjecia przy wazeniu zlomu i nie idzie robić wałków ale przed szło zawsze 100 kg sie odejmowała kierowca miał juz kaske przygotowana :) Wejdzicie do magazynu pemów i zapytajcie o ścinki z miedzi jest kapke aby cos było tak magazynierzy wynoszą na bierząco. Pozdrawiam pana Krzysia co zawsze po cichu przynosił i dawał magazynierowi do reki scinki nie do kuwety :)

Fejk

Kto jest za to odpowiedzialny na magazynie?

@Fejk

Jak to kto kierownik ale on już się obłowił :)

marlon

Nie polecam pracy w tej firmie ktora jest totalnym dnem.Wszedzie sa kamery gdzie pracownicy sa ciagle obserwowani. przez tepych leniwych mistrzow produkcji ktorzy tak naprawde sa najwiekszymi szkodnikami.Ogolnie typowy (usunięte przez administratora).Zero szacunku dla pracownikow.

Krystian

Ejj nie żartuj. Rolnik, to najlepszy mistrz produkcji w województwie pomorskim. Jego wiedza na każdym dziale przewyższa kompetencje każdego majstra.

Mały Nick
@Krystian

Rolnik to majster który stał się stanem umysłu

@Krystian

Nie żartuj sobie.Rolnik vel Andrej to największy (usunięte przez administratora)tej firmy a na dodatek wielki (usunięte przez administratora).Na niczym się nie zna i jeszcze wpieprza się operatorom w pracę.

Eewa
@Ewa

Jeżeli nie masz odwagi podpisać się własnym imieniem to wgl nie pisz i nie szkaluj innych osób. Każdy jest z was " Bohaterem" Po drugiej stronie monitora.

karolek

Dali byście sobie siana z tym -płatny system poleceń pracowniczych ja do tej pory czekam :) od 5 lat :)

memento mori

Witam. Mam pytanie. Jak pracuje się w dziale KJ. Jak wymagania i jakie zarobki. Czy praca polega na kontroli bieżącej produkcji ??? Jakie trzeba posiadać kwalifikacje ??? Posiadam doświadczenie 14 lat na podobny stanowisku i pomyślałem o złożeniu tu aplikacji ale opinie o firmie trochę mnie odpychają. Proszę o rzetelną odp.

@memento mori

Zapraszamy do rekrutacji. Przydałby się ktoś z większym doświadczeniem w firmie.

Weronika
@memento mori

I jak tam? Złożyłeś cv? Zaprosili Cię na rozmowę? Jakie padały pytania?

Szarak
@memento mori

Bardzo fajna praca. Można posiedzieć na telefonie całe 8 godzin, posłuchać muzy, albo zerknąć na mecz. Tylko trochę trzeba popracować na pierwszej zmianie bo kierownik na miejscu. ( są i nienaganni pracownicy KJ )

@Szarak

Nie wierze. Teraz szukają operatora prasy krawędziowej i szlifierza i na każdym etacie jest sporo obowiązków. Ty na jakim stanowisku pracujesz ze masz tyle wolnego?

@Paweł

Szarak napisał to w kontekście do osób pracujących w kj, a nie na innych działach.

Szarak
@Gość

Tak jest w kontekście do KJ. Ktoś tu coś źle zrozumiał. Na wszystkich innych działach jest taki (usunięte przez administratora) że nie ma czasu na nic innego.

Szukam pracy na Monter. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Metrix Metal Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 4300 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Operator

Może tyle zarobisz, ale za trzy lata. I nie będzie to podstawa tylko ze wszystkimi dodatkami i premiami brutto.

Mitarbeiter
@Operator

Prawda, ja tam miałem 16 lat temu 900 brutto i jak się nie podoba to won i to się pewnie nie zmieniło. Teraz mam 3 200 brutto ale € jest ok tam nigdy, trzeba mieć szacunek do samego siebie

Produkcja
@Operator

Problem jest tylko z terminami dodatków... czekasz na premie kwartalną która to była z pensją, potem do połowy miesiąca, itd... cały czas się zmiania, a ty nie wiesz kiedy dostaniesz pieniądze które wciskają CI jako cześć zarobków... bo ty nie zarabiasz tyle co na umowie, bo dostajesz premie miesięczną, kwartalną i średnio masz UUU AŻ TYLE... Teraz klimat jest ciekawszy, łapać i karać, premie zabierać... Tylko pracując ucziwie zapytasz kiedy pieniądze dostaniesz to nie pytaj będą jak będą... Podwyżki... eee będą... przepraszam kiedy... eee w marcu, eee chyba... no to już nie pytasz ile... bo wiesz co usłyszysz ... eee kryzys, jest ciężko cieszmy się z tego co przyznali... eee lepiej tyle niż nic... i tu majstrom wpółczuje bo muszą kit wciskać i oczami uciekać

@Produkcja

Za brak premii możesz podziękować twórcom Nowego Wału, a nie firmie. Do pracy też nikt nie zmusza, to nie czasy niewolnictwa. Dziwnym trafem wszyscy w koło chodzą, narzekają, ale nikt się masowo nie zwalnia... Wiec chyba jednak im dobrze i zarobki pasują. Hipokryci.(usunięte przez administratora)

Edzio

Tak zgadzam się, to nie czasy niewolnictwa ale znowu wracają czasy pracownika a nie pracodawcy. Zobaczymy co będzie na wiosnę i lato. Czy nie będą zwalniać się masowo ??? Nie wiadomo ? Część i tak przyszła tu tylko przezimować a od maja czerwca już mają nagraną inną prace. I znowu będą latać o dwunastki. Ale pracownicy zaczynają wreszcie kalkulować, i będą brać 12 ale nocki bo po co na pierwszej zmianie za połowę stawki.

El Gato

Ludzie nie odchodza bo mają objawy "syndromu sztokcholmskiego".

Na stronie internetowej Lento.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Metrix Metal Sp. z o.o.. Poszukiwani są Spawacz MIG. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Operator

Poczytaj sobie opinie i sam zdecyduj. Pracuje w tej firmie i stwierdzam że opinie są rzetelne. Nie jest dobrze, nie jest źle trzeba się przyzwyczaić. Na minus przemawia zmianowość, kompletna żenada. Jest więcej pracy to panuje tu totalny .......... Mniej pracy to jest spokój i robisz co do Ciebie należy. Totalne olewanie pracy na pierwszym piętrze. I tyle.

Rikimartin

Żaden szanujący się ani dobry spawacz miejsca tu nie zagrzeje. Szukają ludzi na konkretne stanowiska a i tak każdy ma wpisane "operator produkcji" w umowie. Spawaczom naliczane jest tzw. szkodliwe, na co w firmie Metrix Metal nie można liczyć.

Gabriela
@Rikimartin

konkretne stanowiska - czyli na jakie te stanowiska szukają ??

Ilona

A nie wiesz czy są jakieś dojazdy zagwarantowane przez pracodawce ? Jakis bus czy cos?

@Operator

Na pierwszym piętrze? A co tam konkretnie jest, w sensie jaki dział i co tam robią? Ile już tutaj pracujesz?

tczewskapatologiaarkagdynia

Najgorsza firma w tczewie pod wzgledem majstrów brygadzistów i kierowników nie polecam nikomu

Fajnie by było, gdyby firma pomyślała o kartach Multisport dla pracowników. Nie mówię, że 100% ma fundować firma ale byłoby miło, gdyby coś takiego powstalo. Kto się zgadza niech zostawi ":)" pod tym komentarzem.

Steven Seagal

Lepiej jak by pomyśleli o jakieś integracji. Paintball, kajaki albo cokolwiek innego. Pomysłów może być wiele. Bo jak nie to każdy na siebie wilkiem patrzy. I po co to ????

Danuta
@Steven Seagal

a dotąd nie było żadnych takich form integracji? Czy tylko podczas pandemii zrezygnowali?

@Danuta

Kilka osób korzystało w skali całej firmy, a płacili wszyscy... Lepiej wczasy pod grusza wieksze i bony świąteczne

Joe Bidet

Ilona

Jak to płacili wszyscy? To firma nie fundowała takich rzeczy?

Gabriela

czy jakieś inne benefity tu są? ;>

Steven Seagal
@Gabriela

Tak, brak dodatku za frekwencje jesli jesteś krwiodawcą i honorowo oddajesz krew. Brawo Metrix Metal.

Kamil
@Steven Seagal

Uuuu, to jest bardzo dziwny ruch. Przecież to jeden dzień w miesiącu… i za to ucinają premie?

Heisenberg
@Kamil

Tak frekwencja dla krwiodawcy wynosi 0,00. Wstyd za taki ruch. Brawo WY !!!!!!

Agata

a kiedykolwiek była mowa o tym w firmie czy totalnie szefostwo nawet o tym nie myśli?

Czy nowo zatrudnione osoby w Metrix Metal Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Operator

Witam. Czy możecie napisać coś więcej o zarobkach i warunkach pracy na stanowisku operator cnc. Praca jednostkowa czy seryjna? Programy pisane na maszynie czy przez technologa?

Ktoś jest w stanie odpowiedzieć jak długo jeszcze będziemy się męczyć z tymi maseczkami, które i tak są "pic na wodę"?

Sabina

Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy monterki. Chciałabym się dowiedzieć jak ustalane są zmiany w grafiku czy jest to kolejno pierwsza zmiana następnie druga i znowu pierwsza ? (Pytam ponieważ ktoś niżej napisał, że niestety nie ma kolejności ani grafiku na cały miesiąc, więc jak to jest ? ) I druga sprawa dofinansowania do dojazdów są w jakiej kwocie ?

@Sabina

Witam. Ktoś napisał że nie ma tu standardowej zmianowości i to jest prawda. Tak jak Ciebie wpiszą tak przychodzisz. Żadnej logiki ani sensu. Jeszcze jak jest mniej pracy to na montażu chodzisz pierwsza i druga na zmianę. Natomiast jak jest dużo pracy to panuje totalna (usunięte przez administratora) Możesz mieć 3 tygodnie 1-szą zmiane albo 2 tygodnie pod rząd nocki. O grafiku na cały miesiąc to zapomnij - nie ta firma. Grafik jest najczęściej wywieszany w czwartek na kolejny tydzień. Z tego co wiem to na innych działach potrafią go zmieniać w piątek jeszcze kilka razy.

Staszek Lwie Serce
@Sabina

Na montażu zmiany przeważnie 3,2,1 ale czasami w zależności od pracy niema nocek i schodzimy tylko na 1,2.W razie problemów ze zmianą można podejść i się dogadać z brygadzistami czy mistrzami ,ja osobiście nie widzę w tym problemu.Jeżel chodzi o dodatek za dojazdy to na chwilę obecną jest 50% wysokości biletu miesięcznego komunikacji publicznej .

@Staszek Lwie Serce

Tylko dla osób z poza Tczewa oczywiście. Zapomniałeś dodać.

K. j.

Produkcja braków była w tej firmie zawsze i to jest nieuniknione. Wątpię żeby pracownicy produkowali buble celowo. Zarząd chyba tego nie rozumie. Może nie ta częstotliwość kontroli przy stanowiskach pracy? Przez ostatnie tygodnie po firmie chodzi plotka, że jak się nie ma piersi to o kontroli można tylko pomarzyć.

@K. j.

Bardziej jest nacisk na czas (szybkość wykonania zlecenia) . A wiadomo jak czas to i jakość czasami nie idą w parze. Zbyt duży nacisk jest czas na wykonanie zlecenia.

Walter White

I tu się zgadzam. Czas, czas i leszcze raz czas. Gdyby w procesach produkcji był wliczony czas na wszystko co operator musi zrobić w trakcie swojej operacji to nie było by potrzeby raportowania obsuwy oraz bubli. Brak czasu na KJ, robienie wszystkiego na zasadzie - może będzie dobrze, może pójdzie, może reklamacji nie będzie. Czasy przezbrojenia zaginarki czy wykrawarki ostro okrojone. Moim zdaniem lepiej położyć nacisk na jakość niż na czas. Zrozumiałe jest to że im krótszy czas wykonania tym firma zarobi więcej ale kosztem czego? Notorycznych poprawek, reklamacji i dodatkowych operacji? Przecież tego by nie było gdyby położono nacisk na jakość a nie czas. Można by było to trochę dopracować a nie robić wszystko na zasadzie może pójdzie, może będzie ok. Proponował bym trochę zmienić tok myślenia, i żeby zarząd się temu przyjrzał bo praca jest OK tylko trzeba co nieco zmienić a nie pracować jak w latach dziewiędziesiątych..

Tuco
@Walter White

Ale co Ty się dziwisz. Przecież nie pracujesz w tej firmie od dziś. Tak tu się pracuje. Do czasu kiedy władza się nie zmieni albo zarząd się temu nie przyjrzy to tak tu będzie. Zrzucanie odpowiedzialności na operatora, bo oczywiście KJ nie winna, przecież pierwsza szt była ok. Notoryczne zebrania i konsultacje, i po co to ????? Przecież tu powinno wszystko grać jak w zegarku. Pracownik powinien przyjść do pracy i robić co do Niego należy a nie wieczne problemy. No ale co tu się wyżalać robić trzeba, a że wypadało by trochę pomyśleć i iść do przodu a nie się cofać do (usunięte przez administratora) to nikt nie pomyśli.

Mateusz
@K. j.

W krs pisze wiceprezes szafranski miroslaw czy to ten brygadzista vzarny z wasem wysoki co ludzi tak gnoil

Metrix Metal Sp. z o.o. w mieście Tczew poszukiwała pracowników na Technolog. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Administr

Rekrutacja na to stanowisko jest już zakończona.

As

Czy pracuje ktoś na magazynie z orzeczeniem? Przyjmują z orzeczeniem?

Grażyna
@As

A jaki masz stopień? Mąż też ma orzeczenie i szuka czegoś lekkiego, ale ja osobiście uważam że magazyn nie ma nic wspólnego z lekką pracą, ale może się mylę.

Produkcja
@As

Na magazynie z niepełnosprawnością to kilku tak się zachowuje... bystrością umysłu nie grzeszą...

Benek
@Produkcja

A kto taki?

Pinkman
@Benek

A domyśl się. Trudno nie będzie.

Firma Metrix Metal Sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Operator. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Antonnio

Hej . Czy pracował z Was ktoś w BMT PRO w Straszynie? Pracuję na krawędziarkach i widzę, że szukają operatorów.

Xxx

Najniższa krajowa na początek . A po 3 miesiącach dodatki

Lidia
@Xxx

Duże są? Może by mąż zmienił pracę i przeszedł tutaj..

Rikimartin
@Lidia

Premia frekwencyjna 250zl Premia miesięczna 13% stawki Premia kwartalna 18% stawki Premia roczna 48% Oczywiście wszystko brutto i nic pewnego, że za byle (usunięte przez administratora) nie zabiorą. Z tego co słychać to sporo ludzi chce się zwolnić bo kasa słaba a takie pieniądze można dostać praktycznie wszędzie i za dużo spokojniejsza pracę.

Edzio
@Rikimartin

Pisząc o premiach zapomniałeś jeszcze dodać o ważnym paradoksie. A mianowicie o tym że za tydzień chorobowego ( np: covidowego itp ) jesteś potrójnie karany: 0 premii frekwencyjnej, 0 premii miesięcznej, a kwartalna ostro okrojona lub 0%. No i jeszcze nie zapomną przy premii rocznej. To samo przy urlopie na żądanie ( to twój urlop Ci schodzi ). Regulamin przyznawania lub obcinania premii bardzo stary i nie zrozumiały. Np: jeden dzień chorobowego - 100 % miesięcznej - nie steny jest inaczej. Nie wiem czy u wszystkich czy na każdego patrzy się inaczej. Po rozmowach z innymi pracownikami to jeden ma zabrane parę procent a inny nie. Bardzo wszystko dziwne i nie zrozumiałe, bo każdej osobie może się coś przytrafić i potrzebuje tego żądła ale oczywiście kasa poleci. -50% miesięcznej to kpina. No ale według niektórych osób ludzie z ogromnym doświadczeniem walą tu drzwiami i oknami. Hi Hi.

Zostaw merytoryczną opinię o Metrix Metal Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Metrix Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metrix Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metrix Metal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metrix Metal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Metrix Metal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metrix Metal Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 269 ocen.

Metrix Metal Sp. z o.o.