Opinie o Apator Metrix S.A. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Apator Metrix S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apator Metrix S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator Metrix S.A. w Tczew

Zix

No i stało się, firma idzie na (usunięte przez administratora) :) ciekawe czy powodem jest sytuacja na rynku czy katastrofalne zarządzanie . Szkoda tylko ludzi .

LeoSaoPAOLO
@Zix

I zarządzanie i ludzie żenada, szkoda to mi życia które tam zostawiłem

Beata

Firma krzak. Jeśli patrzymy od dna, jeden z liderów w Tczewie. Teraz to już nawet w Belbalu jest lepiej. Zaczynają już przycinac na kwartalnej premii. Patrzą ja orrznac zwykłego pracownika. Ściemniaja że nie ma pieniędzy a 35 aut służbowych w flocie . Nawet nie trzeba byc kierownikiem żeby mieć służbowe auto . Wystarczy wiedzieć komu palec trzymać wiadomo gdzie. Góra się śmieje z pracowników produkcji bo wiadomo , wymyśla argument z du** żeby nie dać kwartalnej.

Kuba
@Iwona

Po co kierownikowi produkcji auto? Informatykowi również po co ? Kierownik działu jakości? Kierownikowi kadr i płac, głównemu księgowemu ? Nie widać kryzysu w firmie na tych stanowiskach

Sławek

Na Zamykaniu całkiem dobra praca. Fajna atmosfera, szczególnie na zmianie Krystiana !

Były
@Zdzichu

Nie pracowałem tam długo bo mnie zwolnili po okresie 3 miesięcy z braku zleceń ale mogę z czystym sumieniem polecić tam pracę dla nowych. Zmiana z Panem S i K najlepsza. Dużo nauczą i pomogą. Są wyrozumiali dla nowych. Jest wesoło i ogólnie świetna atmosfera, gdybym mógł to wrócił bym z powrotem.

Taka se

Praca akord ,Panie liderki z regulacji ,czują się jak kierowniczniki zakładu w szczególności K.B oraz G.P Brak szacunku:wyzwiska oraz złe traktowanie (nie jedna osoba płakała) Brygadziści jest ich 3 2 czyli Łukasz i Włodek tragedia zero empati oraz szacunku do człowieka,ogólnie brak słów na nich Kolejny brygadzistą który jest : Wyrozumiały i do ludzi z podejściem ,życiowo podchodzi do człowieka Nie polecam zakładu,jeśli komuś na zdrowiu zależy to: Proszę omijać

Lojalna
@Taka se

Taka se... Już samo określenie swojej osoby taka se świadczy o braku szacunku do samej siebie, a oczekuje się go od innych. Brygadzista nie jest po to by głaskać Cię za uszkiem od tego jest mąż, rodzić itp. Pisanie takich rzeczy na forum jest słabe, o problemach mówi się prosto w oczy ( chodzi o liderki) wystarczy być uczciwym i szczerym dla innych i praca staje się przyjemniejsza. Pozdrowienia dla brygadzistow i buziaki dla kierownika.

Toruń Nowy wpis

Miło się słucha w śród ludzi ze chcą uciekać do nowo otwartej hali Tallesa i stawka wyższa na początek o 300 zł Czekamy na otwarcie

Były pracownik Nowy wpis

Każdy podejmuje jakaś prace aby moc wyrzyc , lecz jeśli spędzi się troszkę czasu w tej firmie to można zauważyć ze komentarze są jak najbardziej prawdziwe potwierdzam ! Płaca śmieszna niby wielka firma od x lat pachnie latami 90tymi stołówka dramat , każdy na każdym siedzi , wszyscy tylko żyją praca i obgadują jakby rodzina nie była istotniejsza ;) Robić swoje i do domu a nie (usunięte przez administratora)baby narady robią kto co lepiej a kto co gorzej potrafi Brygadziści? Może z 2,3 będą na prawdę spoko i nie muszę tu wymieniać kto , bo jak ktoś pracuje to wie kto ma jaja i jest w porządku a kto jest lizodupem . Idzie sznur pracownice z regulacji brygadziście a oni kierownikowi aż do samego dyrektora który i tak na to leje Jeśli ktoś ma większe ambicje i potrafi wiele to lepiej niech zmieni prace na prawdę można liczyć na lepsze docenianie niż w tej o to ,,renomowanej firmie „ w biurach większość to tępe istoty bez empatii i łamiące wszelkie prawa rodo Ostrzeżenia dla ładnych dziewczyn !!! Nie ryzykujcie tu podjęcia pracy gdyż wredne sroki będą próbowały Was wywalić i ośmieszyć chyba ze trafia na kogoś o ostrym temperamencie Reasumując jedna wielka porażka potrafią wywalić ludzi z wielkim stażem , powod jest śmieszny na prawdę … to tak jakby wyrzucili cię ze szkoły za brak znalezieniela przyjaciela w tej dżungli Zasady są proste wchodź w (usunięte przez administratora) a będzie Ci dane , ale czy na tym polega prawdziwa praca i współpraca ? Myśle ze nie Nie myśl ze jak robisz tam długo to jesteś bezpieczny wszystko może wie wydarzyć a ta firma jest tego przykładem Pani k,b z regulacji pani podziękujemy niech pani się tak Głośno nie śmieje bo to zakład pracy a nie bar a skoro pani jest taka pseudo kierowniczka to wypada być nią na poziomie a nie wioska wita Totalna żenada Osoby jeśli ktoś wam dokucza niszczy chęci do pracy polecam zgłosić to bo takie osoby nie maja prawa tak żyć wiec jazda z bydłem pozdro dla kumatych i wytrwałych w tych chlewie

Handlowy Nowy wpis

wszystko napisane wyżej to sama prawda. Nie polecam pracy tutaj, nie bez powodu firma traci doświadczonych logistyków, handlowców i inżynierów utrzymania ruchu. Coś się stało po przejęciu firmy przez niechcianego Pana z Dovisty. Z tego co słyszałam Pan R.L. bardzo głęboko wchodzi temu panu w cztery litery, co przekłada się na atmosferę w firmie. Niestety związki nie pomagają przyklepując wszystkie głupie pomysły. Wszystkim pracownikom polecam zrobić sobie rachunek sumienia i zastanowić się czy inna firma nie doceni was tak jak na to zasługujecie.

Ryszard Nowy wpis

Zakład obrał kurs na Rów Mariański i zamierza go znacznie pogłębić. Obecne zarobki na poziomie poniżej krytyki, perspektywy takie, że rodzina Mullerów, gdzieś spod Zurychu będzie miała niedługo większy roczny przychód niż cała tutejsza fabryka. Praca nawet nie na przeczekanie.

Pracujący

Gienio, Jakby wszyscy pracowali, tak jak narzekasz na tej stronie to nie byłoby reklamacji, a dalej przesuwania płatności za dostawy gazomierzy do klientów i byłyby pieniądze na premie.

Genio
@Pracujący

Gdyby góra nie robiła przekrętów oraz panie i panowie z jakości sprawdzali wszystko jak należy od hali pras po kalibracje a nie walili w ch.. To nie było by zwrotów i kasa by była. Ale jak oni wola wysyłać buble i płacić karę to tak się dzieje. Szkoda że to odbija się na pracownikach. Dlatego nie warto się starać i robić ponad normę bo nikt nic z tego nie ma. Chociaż już i tak większość przejrzała na oczy i albo odchodzi albo mają wywalone .

Aga

A pan Prezes powinien zejść ze sceny i wstydu oszczędzić. Widać że się nie nadaje do tej roboty skoro jest źle a będzie jeszcze gorzej. Miało być spotkanie w marcu i co? Już nie potrzebne, wszystko ucichło. Powinni zatrudniać młodych z wizja a nie żyć w czasach PRLu. Zabrali się za pompy ciepła gdzie świat od tego już odchodzi bo jest za dużo. 100 lat za (usunięte przez administratora)

Genio
@Genio

Przekrętów mam tu na myśli np. Nową recepcję. Posterunek naszej wspaniałomyślnej ochrony. Do rzeczy - bo chyba nie wszyscy wiedzą ile ta szkolna przybudówka kosztowała. Ponad 700tyś. Złoty. Serio? Ale ktoś sobie nieźle na niej dorobił nie? Panie z eatona i reszta (usunięte przez administratora) która pilnowała postępu prac. Tu są wasze pieniążki drodzy pracownicy. O tym głośno nie mówią bo się zwyczajnie boją. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie zostaniecie rozliczeni. (usunięte przez administratora) A właśnie bym zapomniał- taka ładna ta recepcja. (usunięte przez administratora)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Apator Metrix S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Logistyk Zakupów. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Waldi

Widać, że w naszej firmie wszystko wszystkim przeszkadza… Szkoda, że starzy pracownicy narzekają lub wytykają innym, że nic nie robią, a sami nie potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i ruszyć cztery litery w kierunku innej pracy… Przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę. Nie pasuje to droga wolna.

Gostek
@Waldi

Starzy pracownicy nie odchodzą dlatego ze boją się zmian. Wystarczy zmienić zarządzanie (usunięte przez administratora)

Ktoś

Nie polecam pracy w tym zakładzie, ludzie okropni 2 Panie z maszyny nie ruszane pomimo dlugiego stażu w zakładzie na innych stanowiskach nie potrafią nic, ale nie musisz potrafić jak dobrze brygadziście w (usunięte przez administratora) wchodzisz. Co do brygadzistow to można książkę napisać o nich jakie to (usunięte przez administratora)bez kultury, co jeden to lepszy. Każdy chce być ważniejszy od kierownika . No i ta nieszczęsna regulacja , wyścig szczurów Panie liderki do wymiany a przede wszystkim jedna w gołębich włosach ile nowych osób przez nią łez wylało ale dobra kawka dla brygadzisty, kilka cukiereczków i problemu nikt nie widzi.

Przyszły pracownik
@Ktoś

z tego co widzę macie straszny problem z brygadzistami i regulacją? Nie zgłaszacie takich problemów do kadr albo jakiegoś dyrektora? Połowa komentarzy podchodzi pod (usunięte przez administratora) Nikt z tym nic nie robi? Jestem po rozmowie i mocno się zastanawiam, kierownik zostawił po sobie dobre wrażenie. Regulacja to dział kontrolera weryfikacji pierwotnej?

Kalibrator
@Przyszły pracownik

Dział weryfikacji pierwotnej czyli kalibracja to (usunięte przez administratora), biorą tam ludzi na pół roku, a potem zwalniają jak im kilka reklamacji przyjdzie, zabraknie klientów. Jeden robi na stanowisku, a dwóch obok z miotłą chodzą jak frajerzy. Nie daj się wkręcić tym, że kierownik robi dobre wrażenie na rozmowie, to jego praca, ma werbować nowych, a firma jest zdesperowana na nowych nieświadomych ludzi do krótkoterminowego zatrudnienia.

Gostek
@Przyszły pracownik

Zglaszać? Do kogo? Pracowalam tam 31 lat. Jestem szczesliwa, ze wreszcie odeszłam. Pan i władca (usunięte przez administratora)powinien wieki temu wylecieć. Zwykły karierowicz. Zapomnial jak 30 lat temu sam na produkcji pracował.

Heniek

Ta premia na święta hit hitów haha z roku na rok co raz mniej, niesamowite jak ta firma zeszła na sam dół tylko dlaczego tak duża spółka na to pozwoliła, a pracownikom się za to odbija. A za przelew świąteczny kupię sobie zapas herbatki minutki albo kilka ręczników, a może jeszcze starczy na krem do rąk

Basia

Trzeba pisać o tym co się tutaj wyczynia, by oszczędzić kolejnych rozczarowań potencjalnym nowym pracownikom. Praca w tej firmie to strata czasu (mając podpisaną umowę na 2 lata do przodu wyrzucą cię po pół roku, bo zabraknie zamówień), nerwów (m.in. przez starych współpracowników) i zmarnowany potencjał (jak już opuścisz ten zakład, zdobyta wiedza oraz doświadczdnie nie przydadzą się w nowych miejscach pracy).

K.B

Na podwyżki i wyrównania nie ma kasy ale na przyjmowanie pełno ludzi tak A gdzie premie kwartalne Nowi dostaną ?

Zwiazkowiec
@K.B

Firma nie jest temu nic winna, tutaj największą zmora tego zakładu są związki zawodowe, które podpisują wszytko jak leci i to dzięki nim starzy pracownicy zarabiają tyle co młody który dopiero co zaczyna pracę.

E.S
@K.B

Nowi dostaną co najwyżej wypowiedzenia po przepracowaniu pół roku jak już nie będą potrzebni, tak samo jak rzesza ludzi zwolnionych w zeszłym roku.

Karolek

Najgorszy dział to baterie i regulacja. Nosy wiecznie podniesione do góry. Nowy pracownik traktowany jak ścierka. Wszyscy chcą, żeby nauczyć się wszystkiego jednego dnia, gdzie po niektórych Paniach widać, że 15 lat to za mało. Omijajcie szerokim łukiem te działy na króćcach przynajmniej porządek jest, szkoda że się tam nie dostałam.

Taka se

Lojalna
@Taka se

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...o ile wiem to w naszym kraju nie ma (usunięte przez administratora). Pracuję w tej firmie ładnych parę lat. Wiadomo że ludzie są różni i różne układy ale to tylko praca i trzeba się nauczyć współpracy. Jeśli ktoś przychodzi z nastawieniem negatywnym i wyrabia swoją opinię głównie na podstawie plotek "życzliwych " osób to nigdy nie będzie zadowolony. Faktycznie pod względem finansowym szału nie ma ale praca nie jest zła.

Dziś jako nowy dostałem gratulacje od pracownika który pracuje tam ponad 5 lat Mówił że za 3 miesiące będę zarabiał więcej niż on Mega się cieszę

Zix

LeoSaoPAOLO
@Zix

I zarządzanie i ludzie żenada, szkoda to mi życia które tam zostawiłem

Metrix

Negatywne opinie znikąd się nie wzięły i tyle. Jedyne dwa plusy w tej firmie są to wypłaty na czas oraz sami pracownicy. Są życzliwi, pomocni z humorem, można się pośmiać, a przy tym zrobić swoje i czas szybciej leci:) Więcej plusów niestety nie ma. Nie ma żadnych premii, indywidualnych podwyżek za dobrze wykonaną prace. Taki zwykły pracownik co przychodzi dzień w dzień do pracy, nie bierze niepotrzebnie zwolnień nie ma żadnej motywacji do tego by się angażować w wykonywaną prace tam, bo taki drugi pracownik co sobie chodzi kilka razy do roku na chorobowe wychodzi tak samo, jak ten co nie chodzi. Nowi przychodzą na start 4300 brutto, po okresie próbnym podwyżka do 4500/4600 i na dzień dobry mają tyle samo co pracownik, który tam pracuje po kilkanaście lat. Ten kto jest odpowiedzialny za ten system wynagrodzeń powinien dostać owacje na stojąco od całego zakładu. Szkoda, szkoda bo jeszcze 2/3/4 lata temu Metrix stał bardzo dobrze na tczewskim rynku pracy, a teraz? Gdzieś tam zadomowił się na samym końcu

Sławek

O co dokładnie chodzi? Tak nowym tłumaczy że sami odchodzą?

Zdzichu
@.

Polecam prace na zamykaniu Nie ma to jak praca w męskim towarzystwie! szybko nauczą dobrych manier, podejscia do zycia oraz kultury osobistej atmosfera najlepsza w calej firmie

Były
@Zdzichu

Przyszły pracownik

Dziś na rozmowie było miło Kierownik zapowiadał lekka przyjemną pracę Chyba zaczynam przygodę u was we fajnym zespole Brygadzista wydaje się sztywny ale sympatyczny

Czy firma Apator Metrix S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Premia

Nowy rok te same (usunięte przez administratora)zarządu że będzie lepiej że przyjdą Nowi ludzie do pracy zamiast docenić starych bo prędzej czy później nie zostaną ani jedni ani drudzy i sami będą musieli zejść na dół i zarabiać na srebniki.

Żółtki

Brygadziści to myślą że są bogami 7 na 8 godzin nic nie robią a J.A udaje że nic nie widzi Zwykli pracownicy trzymają ten zakład

Premia

Firma specjalnie zlikwidowała premie za nie chorowanie i motywacyjna Żeby osoby które nie chorują nie miały nic haa taka motywacja A pupile motyle dalej latają ale do doktora

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Metrix S.A. - Tczew

• Jak się pracuje w Apator Metrix S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Metrix S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Metrix S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 7 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Metrix S.A.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Grunwaldzka 14
    83-110 Tczew