Opinie o Apator Metrix S.A. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Apator Metrix S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apator Metrix S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator Metrix S.A. w Tczew

Obecny pracownik

Akord za najniższą krajową. Kto lubi tyrać jak osioł a następnie bez problemu wydać całą pensję kupując skarpetki na Manhattanie. To gorąco polecam ;⁠)

Xyz

Przy tych pieniądzach, które oferuje firma za ta harówe, dział hr będzie niedługo zmuszony osiodłać konie, galopowac po Tczewie i łapać na lasso (usunięte przez administratora) i siła zaciągać ich na tym sznurze do firmy

Syla

Nie polecam tam pracy ostrzegam kobiety traktują jak (usunięte przez administratora) facet może wszystko a kobieta nic no chyba że wychodzisz... wiadomo gdzie Uwaga na ustawiaczy i brygadzistów same chamy wyrzywaja się na kobietach bo pewnie żony ich w domu biją

Xyz

Sytuacja w firmie coraz bardziej dramatyczna, nie dziwie sie że idą w kierunku robotyzacji, bo niedługo żaden normalny człowiek nie będzie chciał tu pracować.

zyX
@Xyz

Gdzie niby ta robotyzacja? Zakup tylko jednego robota do pakowni i zwolnienie dwóch ludzi zwróci się firmie najprędzej za 15 lat i to tylko pod warunkiem, że ów robot nie będzie się psuł.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Apator Metrix S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Logistyk Zakupów. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Samosąd

Więc tak : Obecnie oferują ciut dosłownie ciut powyżej najniższej krajowej Kiedyś premia tzw. uznaniowa 15% do wypłaty, obecnie 5%, a te wcześniejsze 10% wliczone do podstawy żeby zamknąć ludziom mordy że przecież są podwyżki W efekcie : pracownicy otrzymali podwyżki z własnych tak naprawdę pensji, przy czym należy pamiętać, że podstawa na umowie jest opodatkowana, a premia nie, więc w istocie pracownicy są (usunięte przez administratora) Żeby było tylko w jedną dziurę, ale to 5% "premii" często gęsto zabierane za jakieś śmieszne babole, coś czego wcześniej nie było, dosłownie o bzdurę, kto pracował wcześniej i teraz niech sam porówna. Premie kwartalne były dwie, były, bo jedna zabrali, a zostawili ta z której łatwiej jest pracownika oszwabic, czyli absencyjna, zachorujesz chociaż dwa trzy dni odlicza ci od każdego takiego miesiąca minus 1/3 premii. Co do atmosfery pracy i ludzi to jak typowy zakład: zależy gdzie i zależy z kim Bony i gruszą też płacz w oczach na tle kilku innych podobnych zakładów w Tczewie. (usunięte przez administratora)

Czy w Apator Metrix S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Występują

wet

Tak, a w paczkach znajdujesz gazomierze.

@wet

No cóż, lepsze to niż nic? ;p A coś jeszcze?

@Karolina

przelew + jakieś upominki to samo na wielkanoc pozdrawiam

@lysy

No to super. ;) Czasami to na Wielkanoc niczego nie dają... Czyli tutaj po równo jest jeśli o przelewy chodzi?

cretyn official

nie wiem o co chodzi hejterom tego zakladu w opiniach nizej ale ja osobiscie powiem ze jest giga spoko, robisz to co do ciebie nalezy jak w kazdej pracy i tyle, jak cos zyebiesz to cie nie ganią za to, kierownicy spoko, brygadzisci tez git, luzne podejscie i mila atmosfera, jak na prace dla 19 latka na pelny etat jest spoko pozdro

Haha
@cretyn official

Ile Ci zapłacili żebyś to napisał? Też pracuje w tej firmie i nic się nie zgadza, kasa dno i wodorosty, chyba że zaliczysz wszystkie soboty w miesiącu to trochę lepiej

@Haha

Skoro kasa dno to z czego mieliby jemu zapłacić? ;p To ze wszystkimi sobotami ile max da radę wyciągnąć?

Niko
@Karolina

Jak byś pracowała 6dni w miesiącu przez cały miesiąc do nawet i 3500 do reki.

@Niko

No to chyba ładnie, co nie?

Xyz

Firma dramat, produkcja i magazyn zapieprzaja za głodowe wynagrodzenie, zdecydowanie najgorszy pracodawca w Tczewie. Omijać.

@Xyz

To ile macie płacone, minimalna czy coś więcej? Jakie umowy dają?

Wxs
@Mirosław

Blisko minimalnej plus 5℅ . Żart i kpina. Teraz jeszcze kwartalna na premie (usunięte przez administratora)... , nikt nie wie za co .

@Wxs

W sensie to uznaniowo, tak? Może szykują się już na kolejną falę co podobno za 2-3 miesiące ma być?

Płaczwoczach

Omijać magazyn szerokim łukiem . Najgorsze warunki w tym dziale w Tczewie . Trzeba tyrać za innych , starych pracowników leserów którzy kombinują jak mogą żeby uniknąć zmęczenia się w pracy . Młody ma przesrane . Co do pieniędzy po okresie próbnym 3900 brutto za 3 zmianowa robotę gdzie człowiek nie wi w co ręce włożyć jest kolejnym śmiechem na sali .

Wawrzyniec
@Płaczwoczach

Nigdzie tak dużo nie płącą jak u nas

Luki_luki
@Płaczwoczach

Mi się podoba, nocki, druga zmiana cisza spokój

Diabel
@Płaczwoczach

Póki u was nie zmieni się kierownictwo to niestety ale dalej będzie komuna . To ze starzy pracownicy leseruja to wina tego ze kierownictwo nie weźmie ich za mordę i nie zagoni do roboty , a oni jak maja wybór to zawsze będą się opier….. zamiast pracować . Nawet na produkcji widać co się dzieje w magazynie a wasz szef to udawanie ze nic nie widzi ma opanowane do perfekcji

Luki_luki
@Płaczwoczach

Się uwzięli tego magazynu, jest dobrze to po co coś zmieniać

Luki
@Luki_luki

Ty Luki luki jesteś żałosnym pajacem żeby się podemnie podszywać

@Płaczwoczach

Pracuję w Apator Toruń . 3900 brutto mam po 40 latach pracy w tej firmie . Co ty na to ?

Pogromca mitów

ustawiacze to pawie, co uja potrafią, a stroszą piórka czasem bardziej niż niejeden brygadzista. Stawki oderwane od rzeczywistości in plus dla takich lebiegów, a in minus oderwane od reali dla pracowników. Idealnie można by przytoczyć pewien cytat z filmu: " W ogóle jeśli nie grozi ci głód, nie masz na utrzymaniu rodziny, nie jesteś Tutsi albo Huti i te sprawy..." dodam od siebie nie jesteś prowadzony na pasku kredytów itp to szkoda marnować czas w tym smutnym jak pi.....a zakładzie

Walter White
@Pogromca mitów

Ta firma to zero. Już w Flexie mają lepiej. Sam tego doświadczyłem. Ludzie szukajcie pracy nawet w zieleni miejskiej byle nie w Apator Metrix. Ta praca Was zniszczy. Ten zakład nie powinien istnieć. Ja z tamtąd uciekłem i dalej pracuje w tczewie na produkcji i mam 6600,00 brutto. Można ????? Można zarobić i na produkcji, i to kwota bez nadgodzin i w fajnym towarzystwie. Pozdrawiam i życze szybkich wypowiedzeń, aby ten zakład wreszcie przestał istnieć.

Elizabeth Bathory
@Walter White

Zdradź tą tajemnicę, gdzie zarabiasz 6600zł na produkcji w Tczewie. Bardzo chętnie tam pójdę. Chyba że z tym ostatnim zerem to pomyłka.

@Walter White

Szukam aktualnie pracy, może byś poradził gdzie zatrudnić się w Tczewie nie. Pozdrawiam, Andrzej

Szkoda strzępić język/ klawiaturę

JW

Dobrze wspominam

...

cały Metrix, nigdy o nikim dobrego słowa :-(

@...

Jak to? Przecież tu zaraz obok masz komentarz, że on dobrze wspomina, co to za jakieś filtrowanie jedynie negatywnych opinii z Twojej strony? ;)

Szurek

Co do oferty pracy na stanowisku logistyka, zakres obowiązków bardzo duży, ale nie to jest problemem. Gdy usłyszałem o wynagrodzeniu, myślałem że Pan przeprowadzający rekrutację poprostu zażartował . Później liczyłem że poprostu pomylił brutto z netto.... Na koniec się okazało ze nie żartował i się nie pomylił. Reasumując : -Duże wymagania -Pensja stażysty/praktykanta po szkole bez żadnego doswiadczenia.

Urszula
@Szurek

Ale to co, najniższa czy jednak większa kwota? No i mówili coś o jakiejś konkretnej podwyżce po okresie próbnym czy nic takiego nie było przedstawiane?

Niko
@Urszula

Jak ktoś proponuje takie pieniądze na stanowisku logistyka to już raczej dalej się nie chce słuchać. Prawie najniższa. W Gdańsku to 2x tyle jest na dzień dobry na 3 miesięczny okres próbny.

@Niko

Ale to ile w końcu proponują? Najniższą? Bo nic konkretnego chyba nie padło?

Gabriela
@Szurek

Opowiesz bardziej szczegółowo o tych wymaganiach ? ;)

Jakie godziny pracy obowiązują w Apator Metrix S.A.?

lysy

6-14 / 14-22 / 22-6 (produkcja)

@lysy

A nadgodziny się zdarzają? Można zostać dłużej i czy są w ogóle płatne?

@Mirosław

Zostawać dluzej nie można, nadgodziny się zdarzają

Gabriela

Często się zdarzają?

@Gabriela

zależy jaki dział;)

But

Szkoda strzępić języka, przy szalejacych cenach wszystkiego, opinii najgorszego zakładu w Tczewie, zarząd zamiast robić cokolwiek żeby to poprawić, daje 4 % podwyżki inflacyjnej. Co przy zdecydowanej większości w zakładzie = 120zl brutto. Potrafią napluc człowiekowi w twarz nie robiąc tego dosłownie.

Halina
@But

No to faktycznie podwyżka. A poza tym można jakoś awansować, dorabiać - nie wiem jakimiś dodatkowymi zadaniami, nadgodzinami - ile za nie płacą?

blet

ten zaklad jeden z najgorszych w tczewie o ile nie najgorszy , produkcja jeszcze jako tako ale magazyn tragedia , slowo podwyzka w slowniku kierownika nie istnieje , ma wylane w pracownikow , na kazdym kroku patszy zeby zaoszczedzic , bron boze zeby pracownikowi dac podwyzke , ma juz kilka wypowiedzen na biurku i jak sie nic nie zmieni bedzie sam zapierda*** i ze swoim poddanym siwym paleciakiem driftowal . podobno wozac palety na magazynie z jednego miejsca na drugie i nic poza tym nie robic mozna zarobic ponad 6000 a dla zwyklych pracownikow ktorzy zapierd***** na 3 zmiany nie ma pieniedzy , a w biurze na magazynie tez nie lepiej , wymyslane co chwila nowe zadania , nawet nie mozna sie usiasc i wypic kawy bo brygadzistka wymyslala zadania , szukajcie innej roboty poki czas ! pozdro !

Siwy
@blet

O wy (usunięte przez administratora) myślicie że logistyka wożenia palet jest taka prosta. Trzeba wiedzieć jakie zlecenie i jaka paletę wystawić do załadunku, dobrze że jest jeszcze Ireneusz. Ja bym wam wszystko oddał ale nie mam z czego dać.

Art

Zero rozwoju Zaleganie w wypłacaniem premii Stawka 3010zl najniższa w Tczewie Praca ciężka jak za tę grosze Nie polecam

Wiking
@Art

A masz gdzieś informacje w regulaminie o dacie wypłacania premii? Najnizsza 3010 zł, ale są premie i to kilka więc na swoje wyjedziesz jak uczcie pracujesz nie chodzisz na L4.

@Wiking

A L4 to nieuczciwa praktyka? Rozumiem że nie można się rozchorować bo ludzie z januszexu się wkurzą? Mentalne niewolnictwo widzę... Kim jesteś że tak piszesz?

Samosąd

Tak jak pracownicy muszą co dwa lata przechodzić badania okresowe, tak samo by się przydało wysłać na badania do psychiatry co poniektórych brygadzistow, bo ewidentnie oprócz braku kompetencji i umiejętności mają problem ze sobą i kierowaniem/zarządzaniem nawet mała grupka osób, a przy okazji zbadali łeb (nie głowę) czy naprawdę u nich wszystko się zgadza. Z małymi wyjątkami większość żółtych koszulek to chyba prywatnie posiada też żółte papiery.

Fran

Na pewno jednym z największych problemów firmy są kominy płacowe . Monter lub magazynier maja głodowe wynagrodzenie podczas gdy inny zwykły pracownik produkcji - ustawiacz , zarabia nawet 5000zl . Absurd to odpowiednie słowo , ale powoli zaczną sypać się lawinowo wypowiedzenia , i wtedy się kierownictwo zdziwi ,

Pogromca mitów
@Fran

W punkt ! Dodać należy jeszcze, że ustawiacze to pawie, co uja potrafią a stroszą piórka czasem bardziej niż niejeden brygadzista. Stawki oderwane od rzeczywistości on plus dla takich lebiegów, a in minus oderwane od reali dla pracownik Idealnie można by przytoczyć pewien cytat z filmu: " W ogóle jeśli nie grozi ci głód, nie masz na utrzymaniu rodziny, nie jesteś Tutsi albo Huti i te sprawy..." dodam od siebie nie jesteś na prowadzony na pasku kredytów itp to nie szkoda marnować czas w tym smutnym jak pi.....a zakładzie

Okular

Zamykanie to jakis (usunięte przez administratora) Masz 3 miesiące próbnego A po 2 dniach musisz robić norme bo inaczej nie nadajesz się Stawka wyjsciowa 2800 końcowa 3000 brutto

Pogromca Mitów

Traktujcie tak dalej pracowników, zobaczymy w perspektywie kilku najbliższych lat jak kierownictwu nagle zbledną cztery litery. Starzy wyjadacze na stanowiskach mają wylane, bo "ciągną" aby do emerytury, a góra ma w poważaniu zwykłego szeregowego robiła. Wszędzie już od jakiegoś czasu brakuje rąk do pracy, bo za te biedo-stawki to nawet Ukraina traktuje już nasz kraj jako tranzytowy i wybierają Niemcy. Poczekamy jeszcze chwilę, odejdzie kilku pracowników na emeryturę, przyjdzie nowe pokolenie młodych pracowników influencerow itp. co z praca będą mieli tyle wspólnego co z kompetencjami niektórzy brygadziści i kierownicy tego zakładu. Młode pokolenie będzie wam tyle pracować co kot napłakał, bo wolą wrzucić fotę na Insta itp ???? i szybciej podziękują niż zdąży podpisać umowę na dłuższy okres. Kwestia czasu, dla takich zakładów liczy się tylko tu i teraz, żeby nie było po czasie jednak upsss.. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Metrix S.A. - Tczew

• Jak się pracuje w Apator Metrix S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Metrix S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Metrix S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 7 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Metrix S.A.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Grunwaldzka 14
    83-110 Tczew