"AGROMET" ZEHS LUBAŃ SA

Lubań

Opinie o "AGROMET" ZEHS LUBAŃ SA

Joanna

Firma "AGROMET" ZEHS LUBAŃ SA otwarta jest na osoby niepełnosprawne, 50+ i kobiety (http://www.zehs.com.pl/index.php/pl/home/rekrutacja.html). Czy te osoby mogą się wypowiedzieć jak im się pracuje w tej firmie? Czy czują się dyskryminowane poprzez swoją "odmienność"?

Centrum

Żółte papapiery mi się skończyły przedwczoraj, co to teraz będzie???

Joanna

@Jonyrozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat firmy, jednak bardzo proszę o nie obrażanie innych pracowników, czy też użytkowników wątku. Jeśli masz pozytywną AGROMET ZEHS LUBAŃ SA. to bardzo chętnie ją usłyszymy. Co uważasz za plus pracy w firmie?

Szukasz pracy?

Jony

Negatywnie piszący na temat ZEHS Lubań S.A. to frustraci, którym w życiu nie bardzo się udało .... ich motto to... co tu robić aby nic nie robić i zarobić . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma a później wytrzeszcz oczu i zgrzytanie zębami ! Nie ma firmy na Świecie która płaci za darmo !! Nawet ten szczęśliwiec który trafił do "NIEMCA" musi tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie ma stania co chwilę na papieroska lub inne pogaduchy czy meldowania się telefonicznego do żony co 15 minut !!!

Joanna

Pracujesz w AGROMET? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Jakie benefity zapewnia pracodawca?

Ędriu

Co to są mistrale? Jakieś wyroby tego ZEKS'U????????

Kcin

Francuzy sprzedały bokiem 2 mistrale Ruskim czego miały nie robić. W zamian miał być kontrakt na helikoptery, dużo tłuściejszy i bardziej fajny i dle Polski i Dla Francuzów. Francuzy jednak mistrale mimo embarga i ogólnego zgorszenia odsprzedały do egiptu a egipcjański słup za dolara oddał Ruskim. Wobec takich francuskich praktyk zrobił się hamulec na te Karakale. Wniosek: Kaczyński nie zwariował tylko jak każdy normalny pedalstwa nie znosi i srogą cholerą zdjęty kontrakt utrupił ze stratą dla Polski.

Kcin

Kierownik działu kadr ma wykształcenie podstawowe, tu bez żartów, ogólniak zaczął, ale nie dokończył. Za komuny na tle niby solidarnościowym blokował wszelkie działania derekcji i co tylko mógł wynajdywanymi paragrafami, dlatego aby go uciszyć zaproponowano mu stanowisko, które do dzisiaj piastuje. Moje zdanie na temat człeka: ćfok jakich coraz mniej w pomrocznej. I w ogóle fajny facet. Przykład: prezes ma zwolnić pracownika bo temu się zachorowało bardziej niż to jest tolerowane. Kier. dz. kadr rzuca argumentami w obronie pracownika: "on ma dzieci, toż on pójdzie i kogoś zabije, bo on....( tu wielokropek i przejście poziom wyżej... musi im dać jeść?) W każdym razie to zadziałało prezes go nie zwolnił, za to kadrowiec biegał po całym zakładzie chwaląc się jak i co osiągnął:) Szczęcha opada normalnie, ale szczegół. Wtedy przyznam nie robiło to takiego wrażenia jak teraz:)) Czasy były inne i ja byłem młodszy o jakie 20 lat... Teraz robi to za dobry żart i anegdotę. Wałęsa chciał 2 Japonii a tam ludzie często np. rzucają się pod pociąg aż minister transportu apeluje żeby tego nie robili bo gospodarka traci na opóźnieniach w transporcie. Tymczasem w ZEHS'ie "pójście i kogoś zabicie" ma się dobrze do dzisiaj. Taka różnica między Japonią a ZEHS'em. Co do pracownika "uratowanego przez kadrofca" to jakiś czas po incydencie po cichu wyjechał do Niemiec i tam pracuje do dzisiaj, nie ma potrzeby "zabijania" kogokolwiek, a i zarobki jakby inne. O powrocie ani myśli. Czego wszystkim życzę z całego serca.

oni

Te platne nadgodziny to zart.Wysokie premie totalna bzdura.Rozwoj nie w tej firmie...Sa rowni i rowniejsi o traktowaniu ludzi nawet nie napisze....

Święty Mikołaj

Właśnie nad ZEHS Lubań wędruje święty mikołaj przyniusł moc prezentów HA HA HA !!!!!!!!!

gruby

Nie polecam pracy w tej firmie.Stara,komunistyczna firma,która wyzyskuje pracowników na każdym kroku.Pracownik który przychodzi prosto z ulicy dostaję lepszą stawkę,niż długoletni fachowcy.Zakład słynie głownie z reklamacji i braku możliwości wykonania terminowej produkcji.Nie polecam pracy w tej firmie chyba ze ktoś ma niwrówno pod sufitem.Amen.

INTRUZ

RMEK,MAX, SĄ SPONSOROWANE PRZEZ ROZGARNIĘTYCH POZDRAWIAM

nie zadowolony

Pracowałem w ZEHS Lubań jakiś czas temu i muszę powiedzieć ze firma jest do niczego wszędzie są konfidenci trzeba uważać co się mówi gdzie i kiedy wymuszają na pracownikach różne motywacje w pracy ogólnie stwierdzam i nie polecam tej firmy Pozdrawiam ?????????

Acek
@nie zadowolony 18.10.2015 18:58

Nie, nie jestem robotem do...

Max

Stabilna Firma ! Praca na pełny etat bez niedomówień moźna jak ktoś chętny dorabiać sobie po godzinach. Nie moźna powiedzieć że jest źle w dobie takich utrudnień z pracą. Atmosfera w tej firmie jest OK chyba że ktoś naprawdę się opieprza i np często przebywa na zwolnieniach lekarskich w krótkich okresach czasu. .. taki nie ma szans na podwyżki i wysokie premie !!! Co ważne. .. firma mocno się rozwija i ma dużo zamówień! !!

NIE

Wielka porażka wymagania duże a pieniądze małe OMIJAĆ ICH WIELKIM ŁUKIEM chyba że ktoś niema wyjśćia i musi pracować za marne grosze ;NIE POLECAM

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie "AGROMET" ZEHS LUBAŃ SA? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o "AGROMET" ZEHS LUBAŃ SA - Lubań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "AGROMET" ZEHS LUBAŃ SA