Opinie o Apator Metrix S.A. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Apator Metrix S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apator Metrix S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator Metrix S.A. w Tczew

Merry

Witam moja praca i mój zakład to spełnienie moich marzeń, pracuje w tej cudownej firmie 7 lat ,no i dziś podwyżki...mam najnizsza krajowa,sorry 50 zł więcej.. cieszę się jak gwizdek..dziekuje bardzo za docenienie mojej pracy...postaram się robić jeszcze więcej..cóż mam 4300 jak nowi...Ale fajne jest to że zaczynam od nowa czuję się młodsza

Harry
@Merry

a nowy przyjdzie na start 4300 a po okresie próbnym pewnie 4500-4600 i zarabia wiecej na dzien dobry po 3 miesiacach taki kabaret tylko w metrixie

Piernik

W tym roku ręczników nie będzie trzeba opłacić płyn zimowy do aut służbowych

Janusz

Kwestia wynagrodzenia co roku taka sama nie ma pieniędzy i nie będzie. Śpiewka taka sama od wielu lat. Nawet jak pieniądze są to ich nie ma. Ogólnie odradzam i pozdrawiam J.A.

Metrix
@Janusz

Nie ma co się dziwić skoro firma sama się (usunięte przez administratora)na kase wysyłając do Turcji baterie bez regulacji które prędzej czy później wrócą albo wciskaja klientom gazomierze z nie tym kroccem. Ponad 30 000 gaz do rozbiórki a firma karę płacić musi a po (usunięte przez administratora)oczywiście dostają pracownicy bez dodatkowej premii a potem się dziwia że tyle ludzi na L4. Stary doświadczony pracownik z wieloletnim stażem powinien zarabiać min 5tys brutto. Nowy pracownik zarabia tyle ile stary przez 15 lat w firmie. I gdzie tu sprawiedliwośc

metrix

I co? znowu nabór do firmy ciekawe tym razem na ile 3 miesiace, pol roku a moze rok? od stycznia na start 4300 dla nowego zolnierza metrixowskiego po okresie probnym pewnie podwyzka do 4500-4700 zl brutto i taki nowy zolnierz zarabia tyle samo co zolnierz co pracuje tam 5,10 a nawet 15 lat smiech na sali tylko szkoda tych ludzi a zapomnialbym nowy zolnierzu ktory chcesz tu zaczac pracowac, idac na zwolnienie lekarskie dostaniesz taka sama wyplate jakbys nie szedl, premie absencyjna zabrali wiec mozesz smialo chorowac, a ci co nie choruja i chodza sumiennie do roboty i tak zadnych profitow z tego nie mają odmaszerowac

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Apator Metrix S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Logistyk Zakupów. Jaki był jej rezultat?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Apator Metrix S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Doświadczony Pracownik

W żadnym wypadku nie polecam tutaj pracy. Przykre relacje między pracownikami (osoba, która się do Ciebie uśmiecha, w dogodnym momencie wbija Ci nóż w plecy) waz.eliniarstwo, ploteczki i nabijanie się z nowych pracowników, którzy nie wyrabiają normy w pierwszych dniach pracy.

Jacek

nie polecam obiektywnie - nie warto sobie tą firmą głowy zawracać negatywne opinie są prawdziwe

Nie polecam,stres wywołany ludźmi w pracy, żadnych premii. Ci co nic nie robią są bardziej doceniani niż pracownik produktywny. Absolutnie nie polecam tej firmy!

DKMS

Tylko za zgoda kierownika

Apator

Wszystkie premie, które były w tej firmie zniknęły tak szybko jak nowi ludzie, którzy się tam zatrudnili, nie ma już ani jeden premii, czy to kwartalnej, motywacyjnej, absencyjnej. W którym to kierunku zmierza? Ludzie co sobie chodzą na L4 dostają taką samą wypłatę co Ci, co nie chodzą na zwolnienia. Strach pomyśleć co będzie od nowego roku, gdzie inflacja uderzy jeszcze bardziej

Łukasz

Również polecam, chętnie bym wrócił. Zmiana z Dawidem najlepsza

Beata

Firma krzak. Jeśli patrzymy od dna, jeden z liderów w Tczewie. Teraz to już nawet w Belbalu jest lepiej. Zaczynają już przycinac na kwartalnej premii. Patrzą ja orrznac zwykłego pracownika. Ściemniaja że nie ma pieniędzy a 35 aut służbowych w flocie . Nawet nie trzeba byc kierownikiem żeby mieć służbowe auto . Wystarczy wiedzieć komu palec trzymać wiadomo gdzie. Góra się śmieje z pracowników produkcji bo wiadomo , wymyśla argument z du** żeby nie dać kwartalnej.

Iwona
@Beata

to posiadanie służbowego auta nie zależy od stanowiska czasem? Bo po co auto komuś kto nie musi w pracy jeździć? I jakie to argumenty wymyślają niby żeby premii nie było?

Kuba
@Iwona

Po co kierownikowi produkcji auto? Informatykowi również po co ? Kierownik działu jakości? Kierownikowi kadr i płac, głównemu księgowemu ? Nie widać kryzysu w firmie na tych stanowiskach

Zbigniew Hulajnoga

Jak niżej ktoś stwierdził - wiać z tego zakładu kiedy tylko można. Jeśli Twoje ambicje sięgają dalej niż przeżycie najbliższego miesiąca to nawet nie podchodź, nie warto. Z produkcji nigdzie nie awansujesz nie liżąc tyłków tym wyżej. Syn brygadzisty zostaje ustawiaczem. Dla nowej, zwłaszcza młodej osoby z poza układu jest to co najwyżej praca śmieciowa na przeczekanie. Jeśli jednak uważasz, że nie zasługujesz na więcej to i tak szukaj innej firmy, znajdziesz lepszą atmosferę za te same marne pieniądze. Dlaczego przytłaczająca większość zatrudnionych tutaj osób to kobiety? Głównie one się godzą na takie upodlenie. Może część z nich dofinansowywują lepiej sytuowani partnerzy i wobec tego im taka sytuacja tutaj nie przeszkadza? Kolesiostwo, (usunięte przez administratora) dwulicowość, nierówne traktowanie w kwestii wynagrodzeń i przedłużania umów (zależne bardziej od uznania brygadzisty oraz płci niż od produktywności pracownika). Pewien reprezentant żółtych koszulek pozwala sobie na takie gnojenie podwładnych, że wymaga to bardzo stalowych nerwów z ich strony - zapomina chyba jednak, że nie każdy takie stalowe nerwy musi mieć. Mówienie o kimś, że rozstrzelałoby się go karabinem to proszenie się o tragedię. Raz trafi na osobę, która chwyci za gazomierz i rozd.üpczy mu nim łeb, mając w głębokim poważaniu obecność kamer. Ku przestrodze.

Kaj
@Zbigniew Hulajnoga

To czemu ten (usunięte przez administratora)nie jest zgłoszony do inspekcji pracy ?

Czy w firmie Apator Metrix S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Odpowiedź

W tej firmie są regularne zwolnienia i robienie pracowników w konia, a nie jakieś bezużyteczne szkolenia.

Precz z komüną

Ha tfu na cenzorów GoWorku kasujących wpisy za judaszowe srebrniki Metrixu pochodzące z oszczędności na zwolnionych pracownikach!

Firma kiedyś z opowieści starszych osób cieszyła się dobra opinia i poszanowaniem.. Dzisiaj niestety nie. Płaca za tak ciężka pracę jest śmieszna. Działy typu produkcja są mega niedoceniane, traktowane jak maszyny, a podejście do pracownika co od niektórych brygadzistów jest po prostu jak do Psa. Pania B. Z biura można określić jako chodząca wiedzme, która nie ma szacunku do ludzi, nie mówiąc już o tym że odp dzień dobry jest tak ciężkim wysiłkiem. Kierownictwo w miarę w porządku, ale i tak rządzą tam plotki i lizanie dupy. Co się dziwić ze nikt nie przepracuje okresu próbnego bo każdy ma dość a taka kasę. Najniższa krajowa to lepiej iść do Flexa czy Thalesa. Nie ma się co oszukiwac w takich czasach w jakich żyjemy trzeba więcej zarabiać a apator tylko skubie przyjmuje ludzi a później ich wyrzuca pomimo przedłużonej umowy. Na Cholere takie coś? Każdy normalny powinien stamtąd uciekać bo tam się podszkolisz niestety tylko się zmarnujesz a czas leci :)

Ostry

Sytuacja firmy jest dramatyczna, oszczędności na każdym kroku, zwolnienia na wielka skalę. Szkoda tylko że w pracy zostają starzy bumelanci. Ci którzy pracują w firmie 20 lat i więcej to kładą (usunięte przez administratora) Na robotę, mysla ze młodzi będą pracować za nich. Każdy potem nowo przyjęty widzi jak to wygląda i uciekają ludzie po paru dniach od podpisania umowy

Oleńka

Kierownik produkcji to zwykły pionek i propagandysta Apatora. Potrafi wcisnąć bajkę żeby uśpić czujność ludzi opowiadając jak to ma nie brakować zleceń, a pracy ma wystarczyć dla każdego. To, jaka jest rzeczywistość, wychodzi po kilku miesiącach.

Mudżin

Firma to dno, zatrudnia masę nowych ludzi w okresie letnim/jesiennym żeby wiosną następnego roku ich zwolnić tłumacząc to spadkiem zamówień. Zostają głównie starzy wieloletni leserzy co tylko patrzą jak się jak najmniej napracować.

Jakie warunki pracy są w Apator Metrix S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji?

Odpowiedź

Warunki dobre są szatnie, stołówka

Ort

Zdecydowanie najgorszy zakład w naszym mieście. Pod każdym względem. Ciężko będzie jakiejś firmie dogonić metrix pod względem beznadziejności

Wilczyca

Firma powoli budzi się z ręką w nocniku . Nie ma ludzi chetnych do pracy , biora juz wszystkich którzy skladaja cv a wiekszosc niedlugo po zatrunieniu sama rezygnuje , Praca ktora sie wykonuje a wynagrodzenie za nia jest katastrofalnie niewspolmierne . Flex buduje nowe hale i to moze byc gwozdz do trumny apatora , jesli nie zaczna placic ludziom normalnych pieniedzy firma padnie w max 2 lata

@Wilczyca

Nie no chyba mają jakieś minimalne wymogi co do kandydatów? O których stanowiskach w tym momencie w razie czego piszesz?

Mich
@Karolina

Minimalne wymogi są, trzeba przejąć badania medycyny pracy. I to na tyle.

Łucja
@Wilczyca

te nowe hale to juz nowoczesne, gdzies niedaleko czy obok obecnej, warunki w nich beda w porzadku wg ciebie, zaplecze socjalne na miare XXi wieku ? takie rzeczy tez maja wplyw przeciez na zadowolenie pracownikow a nikt o tym nie wspomina tylko o kasie

@Mich

no to faktyczne... i co z zakresem obowiązków wtedy? jaki konkretne jest ten podstawowy, że każdy na spokojnie sobie z nim poradzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Metrix S.A. - Tczew

• Jak się pracuje w Apator Metrix S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Metrix S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Metrix S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 7 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Metrix S.A.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Grunwaldzka 14
    83-110 Tczew