Opinie o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk w Wrocław

Bartłomiej Dybowski

Prowadzenie za rękę przez cały proces zarówno zakupu jak i sprzedaży nieruchomości to coś czego oczekiwałem, nic nie zostaje pozostawione przypadkowi - dla kogoś kto nie często przeprowadza takie transakcje to dość istotne. Jestem również pod wrażeniem sprawnego wyszukiwania ofert i przedstawiania ich klientowi - czuć tutaj duże zaangażowanie ze strony pani Izy. Bardzo polecam to biuro nieruchomości!

Agnieszka Dudziec

Świetne, kameralne biuro, które w sposób bardzo indywidualny podchodzi do klientów. Bardzo miły kontakt, wysoka kultura osobista, empatyczne podejście. Panu Markowi zawdzięczamy wyszukanie wspaniałej nieruchomości, która w 100% spełnia nasze oczekiwania.Transakcja monitorowana do końca przez pracowników. Dzięki rozległej wiedzy Pani Izabeli udało się nam uniknąć potencjalnych potknięć formalnych. Gorąco polecam!

Agnieszka Przybył

Zdecydowanie polecam. Z pomocą AM Nieruchomości sprzedałam stare i kupiłam nowe mieszkanie. Pani Iza bardzo aktywnie działa na rynku nieruchomości, pokazała mi chyba wszystkie dostępne mieszkania spełniające moje warunki. Bardzo angażuje się w to co robi -pomogła załatwić wszystkie związane ze sprzedażą i kupnem sprawy, starała się odpowiedzieć na każde pytanie. Ma dużo cierpliwości dla klientów, jest kontaktowa i miła. Zmiana mieszkania to niełatwy i stresujący proces, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Anna J.

Z mojego doświadczenia i współpracy mogę szczerze polecić tę agencję. Osoby, z którymi miałam przyjemność wykazały się bardzo dużą elastycznością, zaangażowaniem, wyrozumiałością i bardzo mi pomogły. Dziękuję.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Klaudia

Polecam, jestem zadowolona z wynajętego mieszkania oraz sposobu podejścia do klienta p. Izabeli oraz p. Konrada :)

Hanna
@Klaudia

Podejście do klienta jest bardzo ważne i fajnie, że o tym wspomniałaś. Dzięki temu wiele osób rozwieje swoje wątpliwości gdyby takie się pojawiły i łatwiej im będzie zdecydować się na usługi firmy. Czy w przyszłości także planuje Pani skorzystać z usług A.M.Nieruchomości jeśli zajdzie taka potrzeba?

Beata Stankiewicz

Goraco i z czystym sumieniem polecamy z mezem firmę @A.M. Nieruchomosci Izabela Mateuszuk. Obsługa profesjonalna, mlla i vo najważniejsze bardzo sprawna. Bezpośrednim opiekunem była przesympatyczna pMonika Zakrzewska - Cichon. Sama przyjemność w tym stresującym dla każdego szukającego lokum, czasie. Polecalam również biuro koleżance, która również byla bardzo zadowolona.

Filip Tereszkiewicz

Gorąco polecam. Pani Izabela wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem w czasie poszukiwania przez nas mieszkania. Zawsze mogliśmy liczyć na jej szczerą opinię, co uchroniło nas od nietrafionego zakupu. W czasie podpisywania aktu notarialnego szybko rozwiązała zaistniały problem.

RYSZARD

Profesjonalna,uczciwa obsluga przy sprzedazy mieszkania. Sam zamieszkuje za granica i cala transakcja odbyla sie bez mojego osobistego udzalu tylko przy uzyciu odpowiednich Pelnomocnictw. Firma zajela sie poszukiwaniem kupca, potem zlatwianiem wszelkiego rodzaju dokumentow i formalnosci w Urzedach i Spoldzielni Mieszkaniowej lacznie z wymeldowaniem mnie z mieszkania i przekazaniem kluczy nabywcy. Wszystko sprawnie przy pelnej wspolpracy telefonicznej i emailowej ze mna. Szczerze polecam. Ryszard Wojnas

Renata Zawisza

Polecamy firmę pani Izabeli współpracujemy już razem kilka lat i jesteśmy bardzo zadowoleni .Pozdrawiamy

Agnieszka Wasilewska

Miałam przyjemność współpracować z Panią Izą przy zakupie mieszkania jak i sprzedaży ..bardzo profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie! Polecam z całego serca!

Hanna
@Agnieszka Wasilewska

Miło czytać takie opinie od współpracowników. Podpowiesz mi, czy pani Izabela pracuje sama, a może zatrudnia też innych agentów? To cenna informacja dla osób, które mogłyby rozważać aplikowanie o pracę w A.M. Nieruchomości.

Ilona Folta

Serdecznie i z pełnym przekonaniem polecam usługi A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk. Pani Izabela wspierała mnie swoim doświadczeniem, znajomością branży i rynku dwukrotnie. Zapewniła w pełni profesjonalną, bezproblemową obsługę we wszystkich aspektach związanych z obsługą kupna nieruchomości. Współpracujący z p. Izabelą czuje się zaopiekowany, może liczyć na wsparcie i sensowne, nienachalne doradztwo - gdy jest taka potrzeba ze strony klienta. Mamy tutaj wyśmienitą kombinację specjalistki w swoim fachu i sympatycznego, wsłuchanego w potrzeby klientów, człowieka. Bez mrugnięcia okiem, ponownie zwróciłabym się o pomoc do A.M. Nieruchomości Izabela Mateuszuk w sprawach dotyczących nieruchomości

MOn

Serdecznie polecam usługi biura i Pana Marka jako doradcę. Cały proces sprzedaży mieszkania przebiegł sprawnie i w życzliwej atmosferze. Pozdrawiam.

Monika Kurzynoga

Serdecznie polecam usługi biura i rekomenduję Pana Marka jako doradcę. Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo sprawnie w poczuciu życzliwej opieki i merytorycznego doradctwa. Pozdrawiam w imieniu rodziców Marii i Jacka.

Beata

Witam współpracę rozpoczęliśmy w marcu w czerwcu byłam za dobra poradą pani Izabeli właścicielka mieszkania ????Bardzo polecam Jeśli czegoś nie dopilnujecie napewno to zrobi w waszym imieniu pani Izabela wszyscy powinni być tacy sumienni????????

Katarzyna Nieścier

Współpracowałam z biurem dwukrotnie w zakresie wynajmu mieszkania. Gorąco polecam współpracę z tym biurem. Bardzo duże zaangażowanie ze strony Pani Ewy Sołtysik i bezproblemowa współpraca. Usługi na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam .

Karol Draganik

Zdecydowaliśmy się na współpracę z biurem w celu zakupu nieruchomości. Cały proces od poszukiwania do zakupu był bardzo miłym doświadczeniem, szybko udało się ustalić wymagania i otrzymać pierwsze propozycje. Ponieważ w momencie zakupu mieszkania, mieszkaliśmy poza Wrocławiem zależało nam na obejrzeniu jak największej ilości mieszkań w jeden dzień, Pan Marek pomógł nam wszystko zorganizować i już po pierwszej wizycie udało nam się znaleźć mieszkanie spełniające wszystkie wymagania. Dodatkowo cenna była pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności oraz wynegocjowanie niższej ceny, pomimo tego, że sprzedawca przekonywał na prezentacji, że była ona ostateczna.

Łukasz Trzaska

Mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko, za bardzo dobrą cenę. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Agata Gramołek

Profesjonalizm, kompleksowa obsługa od A do Z, rzeczowe podejście do tematu ale przede wszystkim dobry klimat i uczciwi ludzie. Nie tylko aby zarobić ale doradzić na lata.

Bartosz Góralewicz

Z AM Nieruchomości i Panią Ewą Sołtysik pracujemy już od ponad 13 lat. Z całego serca polecam AM Nieruchomości, bardzo trudno znaleźć pośredników z tak dużą wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Pani Ewa pomogła nam sprzedać mieszkanie rodziców, znaleźć nasze pierwsze mieszkanie, później biuro a parę lat temu dom. Pani Ewa jest swojego rodzaju "saperem" nieruchomości, nie idzie na skróty i nie daje się zwieźć pozorom. Jeszcze raz - z całego serca polecam AM Nieruchomości z Panią Ewą, Panią Izą i całym zespołem!

Ewa Gazarkiewicz

Szczerze polecam biuro nieruchomości Izabela Mateuszuk.Transakcja kupna mieszkania przebiegła sprawnie i szybko.Pracownica biura pani Alinka uprzejma i z poświęceniem pokazywała mi mieszkania.Pani Izabela bardzo profesjonalna, zaangażowana i rzetelna.Bardzo fachowa i pomocna przy realizacji kupna-sporzadzenie umowy przedwstępnej i przy akcie notarialnym.Dba o klienta aby był zadowolony i znalazł to czego szukał.Bardzo zadowolona jestem ze współpracy z panią Izabelą.Polecam to biuro.

Zostaw merytoryczną opinię o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk - Wrocław

• Jak się pracuje w A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk?

Zobacz opinie na temat firmy A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk?

A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Świeradowska 61 lok. 3
    50-559 Wrocław