Opinie o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk w Wrocław

była Agentka

Nie polecam nikomu pracy w biurze A.M. Nieruchomości Izabela Mateuszuk z Wrocławia. Pracowałam tam jakiś czas temu, podczas rekrutacji obiecanki, co to nie będzie, z tego co wiem nic się nie zmieniło, jest tylko gorzej, problem polega na tym, że tam ludzi nie szanują, mają ich za totalne zero, najlepiej słuchać i się nie odzywać, no i kiwać głową :). Zaraz ktoś powie, że mszczę się na firmie, że nie dawałam rady itp. BZDURA, mówię jak jest, jak mówią o wielkich zarobkach proponuję przed podjęciem pracy szczerze porozmawiać z doradcami i będzie wiadomo ile się rzeczywiście zarabia i jakim kosztem ... Oprócz tego nie dotrzymują wcześniej ustalonych warunków współpracy, do tego trzeba upominać się o "drobniaki" jakie uda się Tobie wypracować, bo oczywiście jedziesz tylko na samej prowizji. Ogólnie nie polecam tej firmy, zastanówcie się 2 razy zanim zaczniecie współpracę.

@była Agentka

kurczę, szkoda że nie ma żadnej podstawy....a powiesz jaką umowę dają? bo tutaj wszyscy o kasę pytają, a ciekawy jestem czy skoro jest sama prowizja, to czy w ogóle jest szansa dostać umowę o pracę? a tę prowizję to ciężko wyrobić? są jakieś normy?

Kornela Nowy wpis

Dzień dobry, szukam pracy jako agent nieruchomości. Przejrzałam jeden ranking najlepszych firm w branży we Wrocławiu, i biuro się w nim znalazło;) Idąc za ciosem, nie widzę żadnych ofert pracy, czy ktoś z państwa wie jak wyglada obecnie sytuacja względem przyjęć? Podobne pytanie już padło, chciałabym je podbić :)

B Krzem Nowy wpis

Polecam usługi biura, w szczególności Pani Izy. Pełen profesjonalizm i staranność przy transakcji. Pani Iza na każdym etapie bardzo pomocna, prezentacje mieszkań jak również wszelkie formalności związane z zakupem dograne perfekcyjnie. Szczerze polecam.

Łukasz Stępień Nowy wpis

Bardzo dobra wspołpraca zwiazana ze sprzedaża mieszkania. Pani Izabela jest przygotowana, swietnie sie orientuje w kwestiach formalnych, pomaga obu stroną dopiac transakcje. Szczerze polecam.

Hej. Nie widzę żadnych ofert pracy w tej firmie. Rozglądam się za różnymi możliwymi opcjami. Przenoszę się do miasta i chciałabym pracować w nieruchomościach. Jak duża jest ta firma i ilu agentów zatrudnia? Jak wyglądają plany miesięczne do wyrobienia premii? Możecie mi dokładniej napisać? Jak wyglada sprawa z umową?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Max Prakapovich

Bardzo jestem zadowolony z współpracy z biurem A.M. Nieruchomości, a w szczególności z Izabelą Mateuszuk????jest bardzo pomocna i 100% profesjonalizm polecam ????????

była Agentka

@była Agentka

A co takiego Ci obiecywano co potem nie miało odbicia w realu? Te drobniaki to jakie to są w ogóle kwoty i czy dostaje się je na konto?

@była Agentka

To na czym polega ta prowizja i w jakiej wysokości jest? Tak średnio, to ile jest się w stanie miesięcznie zarobić? Daj znać, bo chcę tu zaaplikować...

@była Agentka

Piszesz, że jedzie się tutaj tylko na samej prowizji. Serio tak jest? Nie można liczyć na żadną podstawę, która jest gwarantowana, choćby najniższa krajowa? Dobrze rozumiem? Proszę o informację, bo myślałam, aby tu zaaplikować, ale chciałabym mieć jakieś pewne pieniądze...

Monika Sozanska

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Panią Izabela Mateuszuk . Jest to osoba niezwykle rzetelna, realizuje zlecenia na najwyższym poziomie. Wszystkie zmiany oraz prośby wdrażane bardzo szybko i zgodnie z sugestiami nabywcy ( w naszym przypadku ). Jeśli sprzedać czy kupić nieruchomość to tylko z takim przewodnikiem u boku jak Pani Izabela - polecam serdecznie.

Kinga T

Jesteśmy BARDZO zadowoleni ze współpracy z Biurem Nieruchomości Pani Izabeli Mateuszuk. Szczególnie dziękujemy przecudownej Pani Monice Cichoń, która "za rękę" przeprowadziła nas przez wszystkie etapy zakupu pierwszego mieszkania. Pani Monika to niezwykle ciepła, sympatyczna i przede wszystkim profesjonalna osoba. Byliśmy w stałym kontakcie, a Pani Monika była bardzo zaangażowana na każdym etapie. Pani Moniko, dzięki Pani pomocy zakup pierwszego, własnego mieszkania wcale nie był straszny. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i polecamy :) Kinga i Karol

Roman Sushinskiy

Dobry specjalista w dziedzinie wynajmu mieszkań. Izabela profesjonalnie towarzyszyła całemu procesowi wynajmu mieszkania. W końcu wynająłem mieszkanie, które chciałem.

andrzej straszewski

Wszystko od początku umowy pośrednictwa do momentu sprzedaży odbyło się sprawnie bez żadnych problemów . Polecam

Wario24

A.M. Nieruchomości Izabela Mateuszuk to firma, którą cechuje RZETELNOŚĆ i FACHOWA obsługa, bardzo dobra znajomość rynku mieszkaniowego dla WYMAGAJĄCYCH. Pani Izabela była bardzo skrupulatna na wszystkich etapach kiedy chciałem kupić mieszkanie (od wyboru tego co mnie interesuje po formalności urzędowe). Od pierwszej rozmowy jaką przeprowadziłem miałem pewność pełnego PROFESJONALIZMU: wysłuchała, wskazała plusy-minusy, pomogła mi jeśli czegoś nie potrafiłem sam zrobić. NO I TEN SPOKÓJ DUCHA-BEZCENNE GORĄCO POLECAM :)

Tomasz D

Z usług Pani Izabeli Mateuszuk skorzystałem przez zupełny przypadek i bez większego przekonania. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę, że ważniejszym jest jak się kończy a nie zaczyna, zakończyło się zgodnie z oczekiwaniem i bez niespodzianek. Mogę zatem Panią Izę polecić bez skrępowania:)

Patrycja Dobrzeniecka

Marek pomagał nam w sprzedaży mieszkania. Zawsze przygotowany, elokwentny, pomocny i uprzejmy. Dobrze zna rynek, obecną sytuację i techniki sprzedaży. Czułam się zaopiekowana, poprowadzona po kolei przez wszystkie etapy sprzedaży, a także po niej. Bez Marka nie sprzedałabym mieszkania tak sprawnie, szybko i za taką cenę. Polecam!

Lucjan Puzio

Serdeczne podziękowania dla Pani Izabeli Mateuszuk za pomoc i współpracę przy kupnie mojego mieszkania. Profesjonalnie zajęła się sprawą związaną z zakupem przeze nieruchomości. Pomogła przy załatwieniu wszelkich formalności. Należycie wypełniała swoje obowiązki. Ponadto służyła radą w zakresie lokalizacji nieruchomości.

@Lucjan Puzio

Tylko pani Izabela pośredniczyła w transakcji czy inni agenci też brali w niej udział? Ciekawi mnie ile osób tu pracuje i czy każdy ma bazę swoich klientów. Szukam pracy jako agent nieruchomości dlatego podpytuje.

Trzeba mieć kurs agenta nieruchomości żeby myśleć tu o zatrudnieniu? Czy wystarczą dobre chęci, zapał i można się wszystkiego nauczyć już w trakcie pracy? Agenci są na umowie zleceniu czy trzeba zakładać własną działalność? Ktoś wie?

piotr

Bardzo profesjonalna obsługa całej transakcji sprzedaży mieszkania. Pani Izabela pośredniczyła ze strony klienta kupującego i świetnie wsparła obie strony transakcji. Kontrola dokumentów i znajomość prawa tylko przyspieszyły transakcje. Świetny kontakt telefoniczny i mailowy. Serdecznie polecam.

Barbara

Często zatrudniacie nowych agentów nieruchomości? Jakie potrzebne jest doświadczenie żeby być branym pod uwagę, bo największe mam w sprzedaży? Wypłata jest jakimś procentem od sprzedaży?

Izabela Mateuszuk
@Barbara

Witam Pani Barbaro zapraszam serdecznie do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów współpracy z nami.

@Izabela Mateuszuk

A nie można napisać tutaj czy potrzebujecie dodatkowe osoby? Ja bym chciała wiedzieć czy w ogóle robić sobie nadzieje. Ma znaczenie płeć pracownika, preferujecie kobiety lub mężczyzn? Czy telefonicznie też udzielicie wszelkich informacji, łącznie w wysokością pensji?

Maria Fajer

Byłam stroną sprzedającą ,która nie korzystała bezpośrednio z usług biura,ale pośrednio poprzez uczestniczenie w transakcji .Wszystko poszło sprawnie i szybko.Kontakt był bardzo dobry, zarówno telefoniczny jak i mailowy . Pełen profesjonalizm. MF

Ola B

Pan Marek jest świetnym specjalistą. Współpraca z nim na każdym etapie była samą przyjemnością. Bezproblemowo, zawsze w miłej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam :)

Magda Stawicka

Korzystałam z usług biura przy sprzedaży mieszkania i z całą pewnością mogę je polecić. Pani Izabela Mateuszuk wykazała się ogromnym profesjonalizmem, a przy tym niezmiernie miła i godna zaufania osoba. Byłyśmy w stałym kontakcie, wszystkie informacje uzyskiwałam na bieżąco oraz otrzymywałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Dzięki temu cały proces sprzedaży przebiegł bez żadnych komplikacji, z czego jestem bardzo zadowolona. Bardzo dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk - Wrocław

• Jak się pracuje w A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk?

Zobacz opinie na temat firmy A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk?

A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Świeradowska 61 lok. 3
    50-559 Wrocław