Opinie o KNC Nieruchomości w Rzeszów Krakowska 7

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KNC Nieruchomości. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w KNC Nieruchomości o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KNC Nieruchomości w Rzeszów Krakowska 7

Niedawno szukali agenta nieruchomości. Rozumiem że kontrakt tylko na własnej działalności. A jak z ze zwrotem kosztów paliwa jeśli chodzi o dojazdy z klientami na pokazywanie nieruchomości? Firma zawraca czy za wszystko płaci się samemu? Samochód służbowy czy własny? Jaki jest procent prowizji ze sprzedaży albo wynajmu?

Pracownik z Krakowa Nowy wpis

Myślisz że znalazłeś pracę w KNC ? To powiem że KNC jest dumne ze znalazło kolejnego jelenia. Kursy w Tarnowie za które sam zapłacisz, koszty operacyjne za które sam zapłacisz. Umowa współpracy a potem B2B (usunięte przez administratora) co za świat że tak może funkcjonować firma. To jest przekręt nie polecam odradzam trzymać się od nich z daleka jak od ognia.

ten czyli ja

W Rzeszowskiej fili pracują ludzie nie kompetentni w szczególności B.H. odradzam korzystanie z usług, a tym bardziej ze współpracy, jedyny cel to wyciągnąć od ciebie kasę za umowę na wyłączność.

manitka Nowy wpis
@ten czyli ja

Niestety w ostatnim czasie, znalazłam ofertę sprzedaży nieruchomości w tej firmie, pracownicy są aroganccy i nieuprzejmi. Oferta sprzedaży nieruchomości, którą znalazłam w Rzeszowie była zawyżona o prawie 20 % do ceny rzeczywistej wystawionej w biurze tej samej sieci w innym mieście. Pracownica wielokrotnie atakowała mnie zamiast przeprosić za zaistniałą pomyłkę czy grzecznie wyjaśnić rozbieżność w cenie.

Justyna Nowy wpis

Czy możecie coś podpowiedzieć o aktualnej pracy w firmie! Słyszałam, że to dobry pracodawca ale może coś więcej się dowiem?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie KNC Nieruchomości? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Dominika

Czy obecnie firma KNC Nieruchomości prowadzi procesy rekrutacyjne? Jak one wyglądają? Na co warto zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy z pracodawcą? Wiele osób zadaje sobie te pytania, a doświadczenie innych użytkowników forum, może stanowić odpowiedź. Osoby zainteresowane potencjalnymi ofertami pracy skorzystają na tych informacjach.

mko

Najlepszym dowodem na to, ze się dobrze u nich dzieje jest to, że nie ma nawet rotacji wśród pracowników. Przecież o takie stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, a skoro można liczyć na jakieś premie do zarobków to się rzeczywiście opłaca załapać.

JA

Właśnie jestem w wielkiej radości, gdyż otrzymałam przekazem pocztowym z Sadu w Tarnowie ostatnie kilka tysięcy z zaległych wypłat :)

Byly pracownik

Na szczescie zakonczylam prace w ttm biurze juz ponad 2 lata temu. Po 2 latach chodzenia po sadach i komornikach otrzymalam swoje wynagrodzenie. Nire chce miec z nimi juz nic wspolnego. Absolutnie nie polecam pracy u nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja odzyskałam na razie około 3/4 swoich zaległych pensji. Czekam na resztę. Nie wiem jakie warunki są obecnie w tej firmie. Zaznaczam, że skończyłam pracę w 2013 roku i nadal nie odzyskałam całości pieniędzy. Zanim złożyłam wniosek u komornika były próby ugody itd, jednak nie spotkało się to z większym zainteresowaniem właściciela firmy, który w tym czasie zajmował się rozwijaniem swojej prywatnej winnicy i pokazywaniem na FB zdjęć ze służbowych imprez w restauracjach i hotelach :) Także raczej był to brak dobrej woli wypłacenia moich pieniędzy, niż brak kasy. Bardzo niefajne.

marian mariański

też uważam oferty firmy knc za dość konkurencyjne co świadczy o ich inteligencji i sprycie rynkowym. i zachęca mnie aby podjąć u nich zatrudnienie jak najszybciej, bo takowego obecnie pilnie poszukuję. zapytać jednak muszę jak przedstawia się dokładnie państwa system prowizyjny? z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

marianna
@marian mariański

Ich system prowizyjny wygląda tak, że jak na razie z moich zaległych pensji z 2013 roku komornik z Tarnowa odzyskał tylko kilka tysięcy, jeszcze kilka zostało, tak więc czekam z niecierpliwością. Polecam tę pracę absolutnie wszystkim, którzy lubią chodzenie po sądach, komornikach itd. Dzięki nim mogłam zgłębić tajniki prawa pracy i wiele się nauczyć.

...

W teorii jest pięknie, zwrot za paliwo, służbowy telefon, wysokie prowizje... W praktyce - pensje płacone z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Ja skończyłem pracę w tej firmie już dawno, a nadal nie wypłacili mi całości - sprawa miała finał w sądzie i ciągnie się jak flaki z olejem. Zdecydowanie nie polecam.

PAN

witam . pracuje 2 lata i racja jest ciezko ale to co zostalo wczesniej napisane to lekka przesada . trzeba pracowac tak jak wszedzie tempo jest szybkie a praca jest stresujaca. ale nie oszukujmy sie jest kryzys i tak jest wszędzie

potwierdzam...

Zgadzam się z Tobą Renara w 100 % i też wszystkich ostrzegam. KNC działa na zasadzie "jak coś sobie sprzedacie, to coś tam wypłacimy z zaległych pensji." Jeżeli ktoś liczy na regularne wypłacanie podstawy pensji - niech nie zatrudnia się w tej firmie. Obecnie coraz więcej ludzi odchodzi z KNC (w tym ja) - firma zrobiła sobie z naszych pensji darmowy kredyt!

robert

W KNC Tarnów pracują niekompetentni ludzie! Mój kolega zadzwonił do nich i chciał rozmawiać po angielsku, pracownicy odłożyli telefon! KNC jest przecież ogólnopolskim biurem....reklamują się jako biuro działające w 7 krajach świata. Może mi ktoś podać adresy pozostałych oddziałów?

Mam_Pytanko

Ostatnio KNC wypuściło oferty pracy i w rodzaju umowy proponują umowę o pracę. Czyżby rzeczywiście tak teraz zatrudniali?

cde

masz racje, złe opinie o agencjach nieruchomości pochodzą właśnie z tego ze klienci podpisują umowę, cieszą się jak pokazujemy ich nieruchomość, że reklamujemy ją, generalnie, że jesteśmy na każde ich zawołania a jak przyjdzie do płacenia prowizji to maja 100 powodów żeby jej nie zapłacić.

Beta

Czy ktoś z pracowników, agentów i byłych agentów KNC może udzielić merytorycznej odpowiedzi odnośnie traktowania agentów i terminowości wypłacania im należności??? No bo to takie tam ha, ha wskazuje, że coś chyba jest na rzeczy.

superagent

superagent KNC z Nowego Sącza , ha , ha, ha , aleś pokazał

FAN SUPERAGENTA

Superagent - a ty ile zarobiłeś dla KNC ? czy się siedzi , czy się leży 2 tysiące się należy .....

Zostaw merytoryczną opinię o KNC Nieruchomości - Rzeszów

• Jak się pracuje w KNC Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy KNC Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KNC Nieruchomości
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.

KNC Nieruchomości