Opinie o KNC Kielce w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KNC Kielce. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KNC Kielce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KNC Kielce w Kielce

Jacek Nowy wpis

Istnieje szansa że dostaniesz ją, wyślij im CV na maila, albo zanieś własnoręcznie do firmy wydrukowane

iw Nowy wpis

potwierdzam powyższe pozytywne wpisy, wszystko się zgadza...

Kasia Nowy wpis

Podpisuję pod poprzednikami! Praca daje dużo satysfakcji, nie jest dla każdego, trzeba mieć duże samozaparcie, żeby ,,trudni,, klienci nie psuli komfortu pracy ;) co prawda pracuję pół roku w tej firmie- ale praca mi się bardzo podoba ;)

agent nieruchomości Nowy wpis

Znam warunki i zasady panujące w KNC Kielce z pierwszej ręki. Spokojnie mogę polecić współpracę dla osób zdecydowanych...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KNC Kielce. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Agent N

Jasno określone warunki współpracy, możliwość wysokich dochodów! Praca wymaga dużej samodyscypliny i konsekwencji ale przynosi dużo satysfakcji. Bywają oczywiście \"trudni\" Klienci (jak wszędzie) ale zachowując stosowny dystans szczerze polecam współpracę z KNC Kielce - sporne kwestie zawsze \"bierze na siebie\" właściciel i je sprawnie załatwia. Dla poważnie myślących osób praca jest OK a dla osób, które chcą tylko przejść przez życie zawodowe po najniższej linii oporu to nie jest odpowiednie zajęcie... Współpraca z właścicielem biura bez zastrzeżeń, jest elastyczny! Jest to jedna z niewielu agencji nieruchomości w Kielcach, w której nie ma ciągłej rotacji pracowników tylko trzon firmy stanowi stały zespół agentów i doradców nieruchomości. Jak dla mnie to wielki +

Bartek

Pani Moniko, niestety nie mogę się zgodzić z Pani opinią. Pracuje w tej firmie dużej od Pani bo byłem pierwszym agentem jakiego zatrudniła ta firma i nie mam takich problemów jak Pani. Zwrot za szkolenia dostałem zgodnie z umową, wynagrodzenie zawsze jest płatne na czas i bez żadnych problemów. Posiadamy komfort pracy w postaci nie normowanego czasu pracy, \"nikt nam nad głową nie stoi i nie popędza\". Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę.

KNC Kielce

xxxxx - 2012-05-22 18:30:21 Właściciel po 3 miesiącach przepisuje umowy na swoje konto, a wy zostaniecie z jakimś beznadziejnym certyfikatem, za który i tak jak nic nie sprzedacie nie otrzymacie zwrotu pieniędzy!!!!! Wymyśla byle pretekst , aby kogoś zwolnić. Generalni [usunięte przez moderatora] i tyle !!!!!! Nie polecam w żadnym wypadku strata czasu, paliwa i wydanych pieniędzy na szkolenie !!!!!!Pani Moniko (xxxxx) - rozumiem Pani rozgoryczenie ze względu na brak przedłużenia umowy ale pisze Pani po prostu nieprawdę! Wszyscy agenci KNC Kielce (z wyjątkiem Pani) mieli przedłużoną umowę ponieważ w okresie próbnym wypełniali swoje obowiązki poważnie oraz dojrzale podchodzili i nadal podchodzą do pracy. Pani przez okres 1,5 miesiąca nie odpisała nawet na jednego maila przy licznych potwierdzeniach ich odbioru - dalsze wyjaśnienia w tej kwestii są raczej zbyteczne! Decyzję w 100% uważam za słuszną!!! W sprawie kosztu szkolenia (kaucja) informuję, że wszyscy agenci otrzymali pełny ZWROT kosztów szkolenia zgodnie z ustaleniami rozmowy rekrutacyjnej a Pani sama zamknęła sobie taką możliwość brakiem zaangażowania!!! Ponadto kilka Pani ofert zostało przypisanych do biura KNC, które ja reprezentuje - samo biuro nie posiada konta na wsn.pl - no bo po co? A Pani nie posiada już możliwości prawnych obsługi tych transakcji (to również reguluje umowa). Proszę chwilę pomyśleć... Dodatkowo w momencie zapytania dot. Pani byłej oferty zostaje ona przekazana konkretnemu agentowi, który przejmuje niniejszą ofertę i prowadzi sprzedaż - ja sam ich nie obsługuję wbrew Pani osądom! Wszystko jest do sprawdzenia więc proszę ponownie pomyśleć przed pisaniem takich opinii! Reasumując, proszę powstrzymać się od niezgodnych, bezpodstawnych i niepochlebnych ocen w stosunku do firmy, którą reprezentuję, gdyż bije to w jej dobra osobiste oraz bezpośrednio w właściciela a jak wszyscy wiemy jest to naruszenie prawa. KNC Kielce.

xxxxx

Zostaw merytoryczną opinię o KNC Kielce - Kielce