Opinie o Stanisław Szczygieł Pphu Grupa 3Es w Tarnów

counter
2 5 7 5 1
Michał Nowy wpis

@olek to wypisz plusy tej firmy!

Olek Nowy wpis

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Dobra firma również dla pracowników ale i tak znajdzie się ktoś niezadowolony.

Pracownik Nowy wpis
@Olek

PAN JEST CHYBA NIE POWAŻNY. pisałem poniżej jak właściciel traktuje pracowników. Brak wypłat. Chamskie zachowanie. Zero kultury osobistej. Oszustwa. To ma być dobra firma dla pracowników?

Pracownik Nowy wpis
 Rekomendacja

Nie polecam! Najgorsza robota w jakiej byłem. Właściciel nie wie czego chce. Traktuje pracowników jak darmowa siła robocza. Niczego nie robi do końca, zawsze ma pretensje do pracowników, nie widzi żadnych błędów w sobie, nie płaci dobrej kasy, o ile w ogóle. Niewiem jakim cudem ta firma prosperuje, ale szczerze nie sądzę, że długo

Loleq

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Pan (usunięte przez administratora) powinien się leczyć w zakładzie zamkniętym.

Bogdan
@Loleq

Witam, proszę o więcej informacji

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Jak wygląda teraz praca w firmie Stanisław Szczygieł Pphu Grupa 3Es w mieście Tarnów?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Szczygieł Pphu Grupa 3Es - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad