Opinie o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk w Wrocław

Agnieszka Aga

Kupując mieszkanie korzystałam z usługi Pana Pawła Niemca. Jest doradcą godnym zaufania, dzięki któremu kupiłam mieszkanie zgodne z moimi oczekiwaniami. W czasie naszej współpracy wykazał się dużym zaangażowaniem, wysoką kulturą osobistą i uprzejmością. Wszystkie formalności zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny. Polecam serdecznie! :) A.K.

Marzena
@Agnieszka Aga

A długo trwało to wszystko? Też bym chciała kupić mieszkanie, ale jeśli mam szukać samemu to jestem lekko przerażona powiem szczerze.

Barbara CZ

Mialam pzryjemnosc wspolpracy z Pania Izabella Mateuszuk z AM Nieruchomosci. Bardzo mila pani, pelen profesjonalizm. Pani Isabela jest obecna na kazdym etapie sprzedazy nieruchomosci, bardzo pomocna, zawsze dostepna. Polecam serdecznie wspolprace z AM Nieruchomosci a szczegolnia z Pani Izabela. Tranzakcja przebiegla szybko i profesjonalnie, wszystko dopiete na ostatni guzik.

Halina

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Biurem Nieruchomości A.M. Pani Izabela bardzo fachowo sprzedała moje dotychczasowe mieszkanie i znalazła piękne nowe mieszkanie. A przy tym była cierpliwa, wyrozumiała i bardzo serdeczna. Pomoc i doradztwo na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.

Anna Rodziewicz

Biuro nieruchomości A.M Nieruchomości to najbardziej profesjonalne biuro, z którym kiedykolwiek pracowałam. Szybka i rzetelna pomoc, w pełni satysfakcjonująca finansowo. Polecam gorąco!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Patryk Sulicki

Pełen profesjonalizm, miła współpraca. Polecam

Dorota Jackowska

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Pawłem z biura A.M. Nieruchomości. Bardzo szybko znalazł nam klienta na nasze mieszkanie. Zajął się nami profesjonalnie i zawsze służył pomocą. Wszystkigo dopilnował i zamknął sprzedaż do samego końca. Bardzo sympatyczny i kontakowy. POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z PANEM PAWŁEM.

Miszczuk Sylwia

Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Polecam Pana Łukasza który odpowiedzialnie przeprowadził cały proces sprzedaży. Pani Iza nad wszystkim bacznie czuwała. Czułam się spokojna, temat poprowadzony bezproblemowo od a do z.

Aleksandra Szlachcic

Serdecznie polecam. Pani Izabela Mateuszuk bardzo profesjonalnie podeszła do współpracy. Bezproblemowo przebiegła transakcja kupna mieszkania, jak i później wynajęcia go praktycznie bez mojej obecności. Pani Izabela ma pojęcie o rynku nieruchomości i pomogła zwrócić uwagę na wiele detali przy zakupie mieszkania. Jeśli miałabym się jeszcze kiedykolwiek decydować na współprace z biurem nieruchomości to wybrałabym p. Izabelę z A. M. Nieruchomości Izabela Mateuszuk

Weronika Gawełek

Myślę, że w komentarzu ze strony biura A.M. Nieruchomości chodziło o zostawianie AUTENTYCZNYCH komentarzy (zarówno pozytywnych, jak i negatywnych), a jak to Pani nazwała "straszenie odpowiedzialnością karną" dotyczy jedynie nieuczciwej konkurencji fabrykującej negatywne komenatrze w celu zepsucia wizerunku biura... Mi i partnerowi Pani Iza fachowo doradziła podczas zakupu nieruchomości, będziemy polecać :)

Łukasz Żol

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem, a w szczególności z panem Pawłem Niemcem, który bardzo profesjonalnie pośredniczył w sprzedaży nieruchomości. Szczerze polecam!

Liliana Drzewiecka

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem A.M Nieruchomości, szczególnie z Panem Pawłem Niemiec. W bardzo szybkim czasie znalazł kupców na moje mieszkanie, a jeszcze szybciej znalazł mi nowe mieszkanie, co dzisiaj nie jest łatwe. Wszystkie związane z tym formalności przeprowadził profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem. Po zakończeniu transakcji krok po kroku pokierował mnie co jeszcze mam pozałatwiać w urzędach. Bardzo sobie cenię tą współpracę i polecam wszystkim, którzy potrzebują tak dobrego i efektywnego biura. Dziękuję.

Christophe Naumowicz

Kiedy człowiek po raz pierwszy w życiu kupuje mieszkanie, to trochę błądzi jak we mgle wśród tych wszystkich praw i zasad, którymi rządzi się rynek nieruchomości. Dla nas osobiście był to ogromny stres, bo nie dość, że ceny mieszkań szalały, to okazje znikały jak świeże bułeczki. Gdyby nie Pani Izabela Mateuszuk, nie znaleźlibyśmy wymarzonego mieszkania, a nawet gdy się takowe znalazło, to nie wiem, czy zdołalibyśmy sami sfinalizować odpowiednio i korzystnie ten zakup. Od Pani Izy otrzymaliśmy mnóstwo bardzo profesjonalnego wsparcia w całym procesie i porad jak załatwić sprawy, o których konieczności nawet nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Plus całą masę bardzo pożytecznych i cennym wskazówek na przyszłość pomocnych chociażby w negocjacjach. Pani Izabela była dostępna w każdej praktycznie chwili, zawsze gotowa do działania, zawsze zaangażowana. Usługi, które oferuje są tak kompleksowe, że człowiek czuje się jak prowadzony za rękę przez cały proces. I można temu zaufać i powierzyć swoje sprawy bo wie się, że są one w odpowiednich rękach. To naprawdę bardzo cenne. To dzięki Pani Izabeli mieszkamy już w swoim własnym wymarzonym M! Bardzo jesteśmy jej wdzięczni. Polecamy usługi Pani Izy każdemu. Nie tylko przy zakupie pierwszego mieszkania. Kamila i Christophe

Adam Rogala

Polecam wszystkim współpracę z tym biurem nieruchomości. Pani Izabela, profesjonalnie podchodzi do tematu. Aktywnie szuka, w moim wypadku kilka lat temu najemcy mieszkania, jak i teraz kupującego. Praktycznie bez mojego fizycznego udziału, ogarnęła wszystko. Prezentację mieszkania chętnym, dokumentację itp. Także służy fachową radą. Bardzo jestem zadowolony ze współpracy z Pania Izą i jeszcze raz polecam, wszystkim, którym zależy na bezproblemowej obsłudze. Adam Rogala

Pan Łukasz z biura AM Nieruchomości był bardzo zaangażowany w wyszukanie mieszkania i finalizację transakcji. Pełen profesjonalizm - dziękuję :)

Leszek Cieślar

Pani Izabela wspierała mnie w 3 transakcjach: kupno nowego mieszkania i sprzedaż 2 mieszkań. Na Panią Izabelę mogłem liczyć w każdym czasie. Profesjonalizm, terminowość, dostosowanie się do mojego kalendarza, również późne godziny spotkań. Za to bardzo dziękuję. Wszystkie transakcje przebiegły sprawnie w dość krótkim czasie. Nieoceniona pomoc, podpowiedzenie pewnych rozwiązań ! Profesjonalnie służyła pomocą także w kwestii dokumentów i wielu papierów, które są wymagane przy tego typu transakcjach. Polecam gorąco. Bardzo dziękuję Pani Izabelo.

Ela Poznań

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy, jaką uzyskaliśmy podczas poszukiwania, a później kupowania nowego lokum za pośrednictwem A.M. Biura Nieruchomości Izabela Mateuszuk. Opiekujący się nami Pan Paweł N. zajął się nami profesjonalnie i służył nam pomocą od pierwszego spotkania aż do momentu odbioru kluczy do mieszkania. Pomógł nam przebrnąć przez wszystkie zawiłości prawne i fachowo doradzał. Dziękujemy bardzo i szczerze polecamy usługi tego biura :-)

Anya

Pani Izabela Mateuszuk to jedna z najbardziej profesjonalnych osoba, z która kiedykolwiek pracowałam. Od samego początku współpracy otrzymywałam rzetelne informacje oraz pomoc w kolejnych krokach. W ciągu dwóch miesięcy pomogła mi sprzedać mieszkanie i od początku zajęła się całym procesem. Polecam!

Paulina

Pani Izabela Mateuszuk prowadziła sprzedaż mojego mieszkania we Wrocławiu. Od początku czułam, że jestem pod opieką fachowego i profesjonalnego agenta nieruchomości. Dbała o każdy szczegół przeprowadzanej transakcji, mając na uwadze zawsze dobro swojego klienta. Zawsze zaangażowana i gotowa odpowiedzieć na każde moje pytanie i wątpliwość. Do tego przesympatyczna i kontaktowa. Bardzo polecam współpracę z Panią Izabelą.

Wioletta

Bardzo polecam panią Małgorzatę Wujcik. Perfekcyjna w każdym calu, pomocna. Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko i sprawnie. Zawsze dostępna o każdej porze i udziela fachowej porady. Firma solidna i rzetelna. Polecam każdemu współpracę z tym biurem

Magdalena

Dziękuję Pani Małgorzacie za skuteczną i profesjonalną pomoc w kupnie mieszkania. Pani energiczne działanie i fachowe porady pozwoliły nam przejście gładko przez tą niecodzienną sytuację.

Zostaw merytoryczną opinię o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk - Wrocław

• Jak się pracuje w A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk?

Zobacz opinie na temat firmy A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk?

A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Świeradowska 61 lok. 3
    50-559 Wrocław