Opinie o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk w Wrocław

Tomasz K.

Bardzo profesjonalna i rzetelna obsluga kliena. Zakup mieszkania zostal przeprowadzony bardzo sprawnie, wszystko zostalo sprawdzone w szczegolach przez Pania Ize, z ktora wspolpraca to czysta przyjemnosc. Polecamy!

Julia
@Tomasz K.

To super jak obsługę oceniasz jako rzetelną. A ile trwał ogólnie proces zakupu mieszkania?

MateuszK

Wspolpraca z Pania Izabela Mateuszuk to czysta przyjemnosc - fachowa pomoc podczas wynajmu mieszkania, doradztwo w zakresie sporzadzenia umowy, znalezieniu odpowiednich lokatorow, przeprowadzenia przez proces zdania i odbioru mieszkania a takze czynnosci notarialnych. Pani Izabela pomaga rowniez w takich sprawach jak organizacja sprzatania mieszkania (poleca swietna osobe za dobra cene), rewizja stanu wynajetego mieszkania (mieszkam za granica i nie moge tego zrobic samodzielnie), dorabianie kluczy. Swietny kontakt, zawsze uprzejma, pomocna i konkretna.

Wszystko zostalo przeprowadzone bardzo sprawnie i profesjonalnie. Jestesmy bardzo zadowoleniu i polecamy A.M. Nieruchomosci Izabela Meteuszuk, jako firme ktorej mozna zaufac.

Ilona Matusz

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem A.M Nieruchomości, szczególnie z Panem Pawłem Niemiec. Wszystkie formalności dotyczące mieszkania przeprowadził profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem mimo presji czasowej. Bardzo doceniam i polecam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Korzystałyśmy z pomocy pani Izabeli Mareuszuk przy zakupie dużego mieszkania na Krzykach. Pani Iza jest bardzo zaaganzowana, obejrzeliśmy wiele mieszkań i zawsze dokładnie o wszystko wypytywała, bardzo dobrze wspierała nas jako kupujących. Ostatecznie bardzo pomogła przy negocjacji ceny. Jeszcze raz dziękujemy i jeżeli pojawi się w przyszłości konieczność to do Pani wrócimy.

Grzank65

Sprzedawałem mieszkanie korzystając u usług biura pani Izabeli Mateuszek . Transakcja prowadzona perfekcyjnie od początku do końca. Jako sprzedający jestem w 100% zadowolony z pomocy pani Izabeli. Polecam

Barbara Walaszczyk

Szybka, sprawna i kompetentna, pani Monika z zaangażowaniem pomogła przejść przez wszystkie etapy zakupu mieszkania. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do pracy i klienta. Uczciwie polecam panią (usunięte przez administratora)i biuro nieruchomości.

@Barbara Walaszczyk

A długo trwają takie formalności związane z zakupem?

Marek i Jola

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Izabelą Mateuszuk. Jej profesjonalizm, rzetelność oraz znajomość tematu jest na najwyższym poziomie. W niecały tydzień wynajęliśmy mieszkanie. Nasze myślenie o samodzielnym szukaniu najemcy, byłoby kardynalnym błędem.

Rafał Szyiński

Polecam A.M. Nieruchomości a w szczególności współprace z Panią Izabelą Matuszuk, która podchodzi do pracy z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem.

Marzena

Czemu niby sugerujesz ze to nie klienci? Czemu jesteś niezadowolony z ich usług?

Antoni Filipczak

Bardzo polecam współpracę z biurem nieruchomości, a szczególnie z Panią Izabelą Mateuszuk. W ostatnim czasie dokonałem zakupu mieszkania jak i również jego szybkiego wynajmu. a to wszystko zasługa Pani Izabeli. Wszystkie dokumenty są dopilnowane. Usługi Pani Izabeli są na najwyższym poziomie. Nigdy nie spotkałem się z taką życzliwością i profesjonalizmem. Osoba godna zaufania. Szczerze polecam A. M. Nieruchomości Izabela Mateuszuk :)

Lukasz Augustyn

Polecam współpracę z tym biurem nieruchomości a w szczególności współpracę z agentem Panem Pawłem. Sprzedawałem we Wrocławiu z tym biurem dwa mieszkania. Każda transakcja przebiehła sprawnie. Mogłem liczyć na pomoc w każdej kwestii. Pełen profesjonalizm.

Janusz Zakowicz

Współpraca z Panią Izabelą Mateuszuk to czysta przyjemność. Zarówno zakup jak i sprzedaż mieszkania to stresujący czas jednak dzięki rzetelności, kompetencji, sprawności i absolutnemu spokojowi jakie reprezentuje sobą Pani Izabela czynności te stają się jedynie formalnością. Osoba Pani Izabeli ujęła nas brakiem nachalności w relacjach biuro-klient, sprawnością w działaniu w sytuacjach wymagających szybkiego reagowania, szeroką wiedzą z zakresu kupna/sprzedaży lokalu zarówno w zagadnieniach prawnych jak i skarbowych, ale też sposobie przeprowadzania transakcji. Szczerze polecamy obsługę Pani Izabeli osobom zupełnie niezorientowanym w tego rodzaju tematach ponieważ z całą pewnością bezboleśnie i bezstresowo przeprowadzi je przez cały proces kupna/sprzedaży rozpoczynając od sprawnego ofertowania po finalizację transakcji. Pani Izabela Mateuszuk z uwagi na wieloletnie doświadczenia podpowie najlepsze rozwiązania w poszczególnych i indywidualnych sytuacjach zarówno stronie kupującej jak i sprzedającej. W najbliższych planowanych inwestycjach również zamierzamy skorzystać z usług pośrednictwa oferowanych przez Panią Izabelę Mateuszuk.

Teresa

A jest podpisywana jakaś umowa, która zabezpiecza klienta przed takim zachowaniem firmy, jakie opisałeś?

Kamila Kawa

Pani Izabela jest bardzo profesjonalna, wszystko załatwione terminowo. Bardzo dobry kontakt. Polecam.

@Kamila Kawa

A szybko udało się sprzedać / kupić to co Pani chciała? :)

Kamila Kawa
@Marzena

Z Panią Izabelą finalizowaliśmy wynajem.. było mega sprawnie.

Kasia Piontek

Bardzo polecam panią Izę i jej biuro - niezmiennie jestem pod wrażeniem ogromnego doświadczenia i kompetencji. Wszystko załatwiane w życzliwej i sympatycznej atmosferze, z niezwykłą elastycznością i dbałością o klienta.

Julia

No atmosfera ma spore znaczenie w pracy. A jakie dawała zapewnienia?

Karol Leszczyński

Pełny profesjonalizm i elastyczność w podejściu do klienta. Na agencję trafiliśmy przypadkiem podczas poszukiwań na własną rękę, szybko okazało się, że A.M. potrafi współpracować z innymi, nawet gdy ogłoszenie nie znajduje się w ich bazie. Przez cały proces (szczególnie przez pana Marka) byliśmy prowadzeni "za rękę". Naszym jedynym zadaniem był wybór mieszkania, wszelkie formalności, weryfikacja (prawna, finansowa, techniczna) szybko i sprawnie załatwiana była przez agencję. Mieliśmy pełne wsparcie od początku do końca - od pomocy w negocjacjach, przez wszelkie formalności, nawet po kupnie i rozliczeniu z agencją pomogli nam w przekazaniu mieszkania i wypełnieniu protokołów dla dostawców mediów. Zawsze dostępni w razie pytań, zawsze szybka reakcja na prośbę o pomoc. Na koniec muszę jeszcze pochwalić kulturę i zdolności mediacyjne agentów. Zakup mieszkania w śródmieściu Wrocławia został sfinalizowany w listopadzie 2021. Polecam.

Joanna Drabik

Dzięki Pani Izabeli w ciągu dwóch tygodni od podjęcia decyzji o kupnie mieszkania mieliśmy klucze w ręku. Pomogła w znalezieniu mieszkania, negocjacjach ceny i wszelkich sprawach formalnych. Mieszkanie typowo inwestycyjne, zleciliśmy również jego wynajęcie co też poszło niezwykle sprawnie. Pani Izabela wykazała się cierpliwością przy naszej dwójce malutkich dzieci, które akurat wtedy postanowiły się rozchorować i współpraca z nami nie należała do najłatwiejszych. Godny polecenia pośrednik.

Marcin Kwiatkowski

Pan Marek Pernal mimo młodego wieku reprezentuje bardzo wysoki poziom kultury oraz profesjonalizm. Podejście do klienta rewelacyjne. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu całej transakcji, która odbyła się szybko. Bardzo mocna 5-tka!

Zostaw merytoryczną opinię o A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk - Wrocław

• Jak się pracuje w A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk?

Zobacz opinie na temat firmy A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk?

A.M.Nieruchomości Izabela Mateuszuk
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Świeradowska 61 lok. 3
    50-559 Wrocław