Opinie o ALSO Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALSO Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ALSO Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALSO Polska Sp. z o.o. w Wrocław

White

Gwiazdka nagane dostała .dobre

XYZ

Stryków hmm są działy na których jest dosc sympatycznie ale sa tez dzialy na ktorych jest zapierdziel i nic wiecej. Kombinuja tylko jak najmniej zaplacic pracownikowi przez co zamiast weekendów wymyślili sobie nadgodziny. Roboty dochodzi ludzi zwalniają, podwyżek nie ma i nie będzie, stale nikt nic nie wie. Początki fajne ale teraz jest to typowa korporacja która uważa że każdego da sie zastąpić. Nie długo zostanie sama agencja bo na firme pomimo że zwalniają nikogo nie zatrudniają. Jak tak będzie dalej to legnie ten magazyn szybciej niż powstał na szczęście można tam poznać dużo fajnych i pozytywnych osób. Nie polecam osobiście bo po takim czasie powinno byc lepiej a jest coraz gorzej

Nie polecam

Hip hip

Ale gw....y. smutne hhhiiiiiiii dzis byly tera czas na wos .dzien zaliczam do udanych hip

@Hip hip

Dojdzie do tego ze bedziecie sami pracowac .bo zrobimy pas

@Aniołek

My

Rozmowę kwalifikacyjną w ALSO Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Junior Accounting Specialist with English?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
CASSIOPEIA

Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty- ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,że ta studnia nie ma jednak dna.

@CASSIOPEIA

Ludzie praca jest super .wszystko było by ok ,gdyby nie wy, wam sie nie dogodzi banda baranów oderwanych od wideł.

@CASSIOPEIA

Sory to było do hip hip bo to sa barany

My to my

Praca jak praca robic trzeba tylko jedna zmiana jest ok jestesmy naj 200procent normy .a zmiana gwiazd do du...jelenie hiiiiii

Posejdon

Jedni moga na na 11 gogzin a 4 gwiazzdy na 10 to nie chalo

Posejdon
@My to my

Nie pisać po wódce

Można zrozumieć rozgoryczenie w związku z zakończeniem pracy ale praca jest spoko.

słabo

Pracowałem 3 miesiące, od końca września do zeszłego tygodnia, pracy nie polecam. Duży magazyn, a 25 osób na zmianie i oczekują nie wiadomo czego, (usunięte przez administratora) i syf w regałach, ludzie z pickingu więcej gadają i siedzą między regałami niż pracują, bo tam nie ma kamer i robią co chcą, a pracownicy innych działów są cały czas pod monitoringiem i co chwile się ich czepiają. Kierownik J. to jakaś porażka, jest tam chyba tylko po znajomości. Co więcej jest to miejsce dla typowych polaczków i lizusów i konfidentów. Jeśli ktoś lubi się podlizywać za 2000zł to życzę powodzenia, donosy na każdym kroku. Magazyn istnieje już kilka miesięcy, a dopiero pod koniec listopada zakazali wnosić telefony, pomalowali linie, itd. Zero organizacji, ładu i składu. Jedyny plus jest na pickingu, gdzie nie jest ciężko, ale jeśli traficie na foliarke albo wydania to lepiej od razu zrezygnować, bo jeśli szanujecie siebie i nie jesteście lizusami, donosicielami i konfidentami to długo tam nie wytrzymacie. Ja osobiście za 2000zł nie mam zamiaru na nikogo donosić, wolę się z taką osobą dogadać na boku, a już na pewno nie będę się podlizywał kierownikom, którzy nic nie ogarniają. Ostatnia kwestia jest taka, że nikt wyżej, czyt. kierownik, czy dyrektor nie przyjdzie porozmawiać z Tobą osobiście tylko wszystko załatwiają przez agencje i telefony, tacy odważni. Miejsce pracy oceniam na 3/10, na mojej zmianie znalazło się kilka normalnych osób do pogadania, których pozdrawiam.

Śr

Czy t o moze pani j.r jak tak to powodzenia życzę by sie jak naj jej pozbyc zrobi zament na calym magazynie

Kissssss
@Śr

Bo są ludzie i parapety .ta Pani zalicza się do tych drugich nie uumie sie zachować i współpracować z ludzimi psuje atmosfere w zakładzie .tylko jak nikt z tym nic nie zrobi to najgorszy magazyn Stryków bo z arwaro ja wyjebal...właśnie za to co robi tu

Xxxyz

Witam stawka w strykowie 3100 czy na tym magazynie sie za tyle opłaca czy warto jakie sa wasze opinie ?

Proszeeeee

Cale szczescie ze nie ma goleniowa jeszcze pare sztuk zostało .falszywe szczeciniaki

Also strykow pomylka nadgodziny ciagle zmuszaj nas juZ zero organizacj dyro nawet dziendobry nie powie

Also Stryków

Praca jak każda inna - ma swoje lepsze i gorsze strony. Ludzie w porządku, kierownictwo też może być. Wiadomo......każdy czasem miewa gorsze dni. "Kierownik z kitką" też jest spoko. Ostatnimi czasy sporo nadgodzin, ale to podobno taki okres. Z drugiej strony nigdy nie czułam aby mnie ktoś do nich zmuszał. Jeśli chce to zostaję, wiadomo, że kasa się przyda, ale jeśli nie mogę to idę do domu. Ogólnie panuje trochę bałagan, ale wszystko się zmienia, mam nadzieję, że na lepsze. No i kadry są beznadziejne...... chcesz pasek musisz czekać, chcesz wiedzieć ile masz urlopu musisz czekać, czasem tydzień czasem dwa..... I Jeszcze Pani J...... przyjeżdża gada jedno a i tak nic z tego nie ma...... a jak ją o coś zapyta to i tak nigdy nic nie wie...... Nie lubię jej. Ps. pozdrawiam lidera z wydań. Jesteś super!;*

dziewczyna

witam pracuję mi się w also stryków bardzo dobrze mili ludzie oraz kierownictwo , bardzo podoba mi się jeden chłopak o imieniu Adrian mam nadzieje ,że kiedyś mnie zauważy , cicha wielbicielka ...

obiektywny

Pracownicy ze Szczecina czytaj Goleniowa robili właśnie największy zamęt i syf.Był w tej firmie chłopak ogarniety który przeprowadził cała rekrutacje na strykow był na stanowisku kierownika i ogarnial temat.Ale nie wchodził w (usunięte przez administratora) dlatego wzięli sobie popychadlo o którym piszesz.Chodziło o jedno pokazać że były Mls był tak (usunięte przez administratora) ze nowi się zesrali właśnie przez wspomniany szczecin, Przyszedł nowy dyrektor wziął sobie kolegę kierownika i jest jak jest w also.Życie

Oburzony

Pracowalem w firmie also w strykowie nie polecam mlody kierownik z kitka wulgarny nir mily arogancki tak samo jak jego starszy kolega ogolnie brak jakiejkolwiek organizacji pracy jak wyjechali pracownicy ze szczecina tak robota runela i nir ma co robic zganiaja wszystko na handlowcow a prawda jest taka ze wiele przesylek jest wysylana po czasie bo zalegaly na magazynie i nikt noe wiedzial o ich istnieniu. W ogloszeniy jest cos napisane o dynamicznie rozwijajacej sie firmie ehe jedyne co mozna powiedziec to to ze ta firma dynamicznie kieruje sie ku upadkowi glownie dzieki panu kierownikowi z kitka no ale coz jezeli sie nie ma podejscia do ludzi to sie zostaje na wsi i tam pracuje a nie pcha sie naa stanowisko kieriwnicze. I kasa tez nie jest vrewelacyja i oczywiscie zmuszanie do nadgodzin jezeli juz sie zrobi nawal pracy to przychodzi do ciebie kierownik i pyta ile zostajesz godzine dwie jezelu powiesz ze bie zostajesz to on stoi nad toba i czeka az powiesz ok to godzine zostane zakrawa to o wymuszanie ale nie moha w tym rzecz. Bylem swiadkiem jak obwinial dziewczyne o to ze zly dystrybutor przykleila a nie dal jej qytycznych o zmuanach szkoda slow. Nie polecam serdecznie nie pilecam kazdy ba kazdego donosi. Oczywiscie tyczy sie to tylko firmybw strykowie

Czy ktoś pracuję jako Magazynier w strykowie ? Warunki ? ktoś coś ?:)

Weronika

Jesteś zatrudniony w ALSO Polska Sp. z o.o.? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Jakie benefity oferuje pracodawca? W jaki sposó motywuje on swoich pracowników? Czekamy na Wasze oceny.

tomek

Jeśli ktoś nadal szuka to widziałem u nich na stronie ogłoszenia akurat mnie trafiła się po drodze inna firma ale stwierdziłem, że dam znać bo kiedyś uciekła mi tutaj rekrutacja. Szukają managerów sprzedaży i analityków finansowych z możliwością awansu

Zostaw merytoryczną opinię o ALSO Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ALSO Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALSO Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALSO Polska Sp. z o.o.?

ALSO Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 17 Stycznia 45A
    02-146 Wrocław