LedMaster Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o LedMaster Sp. z o.o.

ola

a jak jest obecnie w firmie? czy nadal panuja takie systemy wynagrodzen o których pisalisci ewczesniej, jezeli tak to bardo nieuczciwie,mamam nadzieję,ze cos sie zmieniło.

heh

Monika Wadowska - 2012-02-27 13:32:04 Jak widać internet stał się miejscem do wylewania swoich żalów i kompleksów, w szczególności jeśli można być anonimowym. Świadczy to tylko o nie dojrzałości i poziomie autorów. Nie mam zamiaru kontynuować polemiki na tym poziomie ... Od tego jest sąd ... życzę powodzenia u innych ...i docenienia Pozdrawiam LedMaster Monika Wadowska"nie dojrzałości" pisze się razem..

Monika Wadowska

dilbert

jako były i obecny klient firmy - nie polecam, do tej pory mam problem z produktem, który podlega gwarancji serwisowej, której nie mogę się doprosić. telefon do serwisu nieczynny, a osoby do kontaktu są w pełni niekompetente, do tego człowiek zajmujący się sprzedażą to kłamca. do zaliczki to firma była pierwsza, a o zrealizowanie zamówienia trzeba było się upomnieć, a teraz mają mnie w nosie...

zbyś

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Dodam jeszcze jedno, żeby dostać swoje wynagrodzenie trzeba było zrezygnować z ok. 10% swojej należności! Trzeba było się prosić o swoje pieniądze, które należały się za przepracowane godziny! Najlepsze teksty na pytanie gdzie nasze pieniądze: nie wiem czy wam zapłacę, nie należy wam się tyle, nic nie robiliście itp. itd. Podsumowując zatrudniając się tam nie jest powiedziane, że dostaniesz pieniądze mimo tego, że na umowie jest napisane do kiedy będzie wypłacone wynagrodzenie. SZCZERZE ODRADZAM WSZYSTKIM!!!

Zostaw opinię o LedMaster Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LedMaster Sp. z o.o.