Healthways Dystrybutor LTD.

Opinie o Healthways Dystrybutor LTD.

aaa

wielkie oszustwo dot. suplementu diety INSULIN OPTIMA 200 Firma nie zwraca pieniędzy za zwrot towaru mimo ze ogłasza się z informacją o satysfakcji klienta. Firma nie rozumie co to znaczy satysfakcja klienta. Należy uważać na tą firmę.

Zostaw opinię o Healthways Dystrybutor LTD. - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Healthways Dystrybutor LTD.