P.H.U. Ragtime

1 52 53 5 1

Opinie o P.H.U. Ragtime

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

@Igor, jest kilka ofert na stronie internetowej Ragtime. Odsyłam Cię do niej po więcej informacji: https://ragtime.pl/webpage/praca.html Czy interesuje Cię praca na którymś ze stanowisk podanych na stronie? Koniecznie daj znać jeśli się zdecydujesz aplikować do Ragtime.

Klient
 Opinia

Obsługa w Opolu klnie w obecności klientów, że aż włosy stają dęba. Strach wejść z dziećmi. Dramat.

Opinia

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Opole.

Grzesiek
 Opinia

Na określonych stanowiskach muszą być szkolenia ale przesadą jest , że wszyscy muszą je mieć!!

Opinia

Zastrzeżenia się nie zmieniają od lat i nic tego nie zmieni, bo właściciele nie mają w sobie chęci zmiany. No w sumie to nie do końca, bo mają chęć zmiany pracowników na kolejnych, którzy nie będą zadawać pytań i posłusznie będą dawać się gnębić. Wszystko co jest napisane powyżej jest szczerą prawdą widzianą z różnych perspektyw, różnych osób. Więcej nie napiszę, bo zadajesz pytania jak ktoś podesłany przez Państwa L. :)

doncostello
@gall anonim 05.09.2017 12:34

Oni mają gdzieś opinie pojawiające się na ich temat w internecie, nie rozumieją tego medium i lekceważą je, więc nawet nie wpadli by na pomysł, żeby ratować swój wizerunek na tym portalu ;) Polecam też poczytać najświeższe opinie na ich fanpage'u na FB - dramat. Tych ludzi nie da się zmienić. Mają swoją "niepodważalną" wizję i tylko oni mają rację.

nickt
@doncostello 21.01.2018 16:56

Ok, myliłem się. Dostali mnóstwo negatywnych opinii na FB (słusznie) w ostatnim czasie i co zrobili? Wyłączyli możliwość dodawania opinii, żeby ludzie nie widzieli jak klienci po nich jadą. Genialne!

Tak2Nie

Janusz
 Opinia

Nie wszyscy pracownicy wymagają szkolenia.

@Janusz 08.04.2018 17:58

Bardzo źle piszesz. Każdy pracownik potrzebuje szkoleń. Zwłaszcza w tej branży, gdzie wszystko szybko się zmienia. Wchodzą na rynek nowi producenci, nowe produkty i każdemu, nawet będącemu wiele lat w branży szkolenia z nowości się przydają. Jeśli ktoś się nie rozwija to się cofa i nic tego nie zmieni. Nie można dzisiaj pracować w branży znając tylko sprzęt sprzed 10 lub 20 lat lub nowości oglądając w internecie. Fakt jest taki, że firma Ragtime nie podnosi kwalifikacji swoich pracowników wcale i ma to głęboko gdzieś. Oni chcą tylko wycisnąć pracownika jak cytrynę i wyrzucić.

Opinia

W jaki sposób P.H.U. Ragtime dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Nick
@Administrator 05.03.2018 13:55

Moja odpowiedź będzie prosta. Nie dba o swoich pracowników w ogóle, szkolenia są tylko dla "wybranych", czyli ludzi z "centrali" i ew. Wrocławia.

Opinia

@gall anonimdziękuję za odpowiedź. Wyjaśnię jeszcze tylko, że nie jestem w żaden sposób z firmą związana. Jestem pracownikiem GoWork.pl i chcę poznać to jak wygląda praca w P.H.U. Ragtime oraz by osoby, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy mogły tu znaleźć coś, co pomoże im w podjęciu decyzji.

Opinia

@gall anonimnie mam swojego zdania na temat firmy. Zależy mi na poznaniu tego jak Wy oceniacie pracę w firmie oraz aby osoby, które tutaj szukają opinii na temat potencjalnego pracodawcy mogły znaleźć pomocne informacje. Widzę, że Twoja ocena jest bardzo negatywna. Czy nadal jesteś pracownikiem firmy? Możesz jednak powiedzieć jakie konkretnie zastrzeżenia masz do tego pracodawcy? Co masz na myśli, że pracownicy są wykorzystywani?

Opinia

Jeżeli koleżanka Dominika uważa, że już jest dobrze, bezpiecznie i fajnie, to nic bardziej mylnego. Jak było pisane wcześniej - problemem tej firmy jest szefostwo, a ono się nie zmieni, bo (jakby to napisać, żeby wszyscy zrozumieli)... BO NIE! O tej firmie już zawsze będzie można mówić to co najgorsze. Pracownicy są wykorzystywani na każdym kroku, a roszady w ekipach sklepów są tak duże, jak nigdzie indziej. Jeśli ktokolwiek poleca pracę w tej firmie, to albo jest jej wysłannikiem z ramienia szefostwa, albo chce innych nieźle wkopać. Ludzie! Nauczcie się! JEDNO WIELKIE NIE!!!! i taka lekcja powinna wypływać z wszystkich opinii, jakie są wyżej.

Tak8Nie

abso
 Opinia

Pewnie, że płacenie rachunków to normalna sprawa, ale wiecie jakich przeciętnych zarobków można się teraz spodziewać? Podobno miały się pojawić jakieś premie.

Nick Tension
 Opinia

Placa to totolotek, podstawa plus widzimisie szefa, brak klarownosci za co i ile dostaniesz. Widzimisie na umowach zlecenie z innej firmy, robionych na bierzaco, daja paragony do podpisu. W soboty robisz gratis, oficjalnie wyplacane w premii z drugiego zrodla, ktore jest rzekoma premia, zdarza sie jej nie dostac nawet kilka razy pod rzad, ciezko udowodnic, mieli juz sprawe w sadzie o to kilka lat temu, przegrali i sie teraz pilnuja aby dupochron miec. Listy obecnosci maja wykreslone weekendy, a ludki pracuja. Wlasciciele zyja systemem prowadzenia firmy a la lata 90, zasciankowi, nieczuli na nowoczesne rozwiazania. Nachapali sie po transformacji i powoli topnieja, niestety jest z czego topniec. Brak umiejetnosci zarzadzania i alokacji zasobow ludzkich, wszechobecny balagan. Odpowiedzialnosc materialna za towar, ktory nagminnie jest nieprawidlowo wprowadzony do systemu, cos jest czegos nie ma.

Tak7Nie

Opinia

sdxc - Ty jesteś głupi genetycznie czy masz to wyuczone? W tej branży zawsze są szkolenia, ale organizuje je dystrybutor, a nie sklep, więc nie ma to kompletnie nic wspólnego z działalnością sklepu czy jak w tym przypadku tej PSEUDO-firmy.

Opinia

pof... ale to nie są szkolenia organizowane przez tą firmę, tylko przez dystrybutorów, więc nie próbuj tutaj jakiegokolwiek plusa szukać. widzę, że jesteś ich stałym pracownikiem skoro jeszcze starasz się załagodzić fatalną opinię. Fakt jest taki, że cała branża wie jaki jest Ragtime i nic tego nie zmieni :)

Opinia

grot, arek i igrek Wy reprezentujecie grupę bezmózgich niedowiarków, których chętnie zatrudni ta pseudo-firma i z przyjemnością wykorzysta w swoich celach. Już niejedna osoba poszła tam twierdząc, że "nie może być aż tak źle" :) Uwielbiam jak się przekonują, że jednak MOŻE I JEST AŻ TAK ŹLE ]:-> (Nie)Polecam spróbować swoich sił i wtedy się wypowiadać i grzecznie przeprosić tutaj wszystkich byłych pracowników, których swoją postawą i tępym spojrzeniem na sprawę obrażacie

Tak5Nie

anonimous
 Opinia

Ja bardzo serdecznie zapraszam do zatrudnienia się i podjęcia takiej próby. Naprawdę ludzie próbowali, a efekt był podobny jak rozmowa ze ścianą. Pamiętajcie, szef zawsze wie najlepiej.

Opinia

To Ty jeszcze tak mało wiesz o pracy i pracodawcach. Z tym czymś co śmie nazywać się szefem tej firmy nie da się rozmawiać inaczej niż kablując na kolegów lub śmiejąc się z jego żenujących dowcipów. Ci ludzie mają swoją chorą wizję prowadzenia firmy i albo pracujesz jak pies-niewolnik (tak Panie, nie Panie, już Panie) i siedzisz cicho albo Cię odstrzelą bez względu na wszystko. I nie gadaj mi tu głupot o kimś magicznym, "kto naprawdę umie rozmawiać z szefami", bo pojechałaś teraz równo nie znając tematu. Powtarzam, z tą firmą nie ma co utrzymywać jakichkolwiek kontaktów, a rozmowa z szefem daje tyle ile rozmowa ze śmietnikiem.

Tak6Nie

anononim
 Opinia

Myślisz, że nikt nie próbował? To nie przynosi absolutnie żadnych rezultatów, a tylko wbijasz sobie gwóźdź do trumny... Choć i tak, jak wszyscy poprzednicy zauważyli, nikt przy zdrowych zmysłach nie wytrzyma w tym chaosie zbyt długo i nic nie jest w stanie tego zmienić. Wszystko jest tam tak zdezorganizowane, że aż trudno uwierzyć że całość jeszcze w ogóle istnieje. O "atmosferze" pracy nawet nie ma co wspominać, bo tak jak było już wspomniane, jeśli uda się ją choć trochę zbudować to bardzo szybko z nieznanych nikomu powodów zostaje zniszczona. Mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że wszystko co tutaj przeczytaliście jest prawdą, niestety, również miałem nadzieję że może jest inaczej - nie jest.

bobas
 Opinia

Potwierdzam wszystko, co napisano na tym portalu o tej "firmie" (celowo w cudzysłowie). Marna kasa w stosunku do wykonywanej pracy, ilości obowiązków, wszechobecnego chamstwa i donosicielstwa. "Szef" jest miły wtedy, kiedy czegoś chce i nie może cię zmusić poleceniem służbowym - o tym też już ktoś pisał. Kasa to najniższa krajowa plus premia pod stołem wyliczana ze wzoru, który ktoś już napisał parę postów wcześniej. Nigdy nie wiesz, ile dostaniesz. Ale najgorsze jest wszechobecne donosicielstwo. Pozdrawiam Pana kierownika z Wrocławia - najgorszego kabla, jakiego w życiu widziałem. Jeżeli nie masz noża na gardle, alimentów itp - nie idz tam do pracy!

Opinia

Jakiego handlowca? Człowieku zatrudniając się tam jesteś cieciem od wszystkiego! Robisz to co "szef" Ci kazał bo tak! nie robisz? to do widzenia! Sprzedajesz, mailujesz, wystawiasz na Allegro, robisz na stronie, sprzątasz, zmywasz podłogi, czyścisz kible czy co tam jeszcze komu wpadnie do tego zdegenerowanego łba. Mam nadzieję, że ten dziwny twór zwany Ragtime zniknie niebawem z mapy firm, bo przynoszą wstyd wszystkim przedsiębiorcom. I darujcie sobie ludzie szukanie "lepszych warunków" czy możliwości "lepszego traktowania" Was. To po prostu szambo, do którego nie powinno się wchodzić, bo wali na lata świetlne!

Zxc
 Opinia

a czy ktoś tam pracował może na stanowisku handlowca? Jest lepiej/gorzej?

yy
 Opinia

Ostatni sprawiedliwi już dawno stamtad odeszli. Nie ma z kim gadac, za to zauszniczki szefa, hohohohoh... co za beznadzieja

SamaPrawda
 Opinia

Totalnie odradzam pracę w tej "firmie". (usunięte przez administratora) Atmosfera fatalna - (usunięte przez administratora) Jeśli wykazujesz zaangażowanie jesteś mieszany z błotem (bo jak śmiałeś wymyślić coś lepszego niż szef) a za donosicielstwo na kolegów zyskujesz specjalne łaski u szefa (usunięte przez administratora) Kasa marna, wypłacana nieterminowo (usunięte przez administratora) ODRADZAM! Szkoda Waszego zdrowia :)

pozdroragtime
 Opinia

zanim odpowiesz na ogłoszenie o pracę ze strony Ragtime miej świadomość że nie Ty pierwszy i nie Ty ostatni, ogłoszenie to nie znika, szef burak, ekipa opieszała i prędzej Ci kaktus na ręce wyrośnie niż dostaniesz tam pracę która nie będzie urągać ludzkiej godności. brak umowy, na rozmowie o pracę bajki które potem zamieniają się w rzeczywistość zgoła odmienną od tego co na samym początku ustalałeś. Ta firma to jeden wielki przekręt, i domek z piernika dla tych którzy chcą dobrze a im nie wychodzi.

Onnn
 Opinia

Porażka nie polecam ! ! ! ! Słowa pracowników : [usunięte przez administratora] pracy Ragtime - gorzej niż Auschwitz jeśli chcesz coś dobrego zrobić jesteś potępiony, działasz na szkodę firmy ..... pupilek szefa ma zawsze rację, i chętnie donosi na wszystkich. (mowa o ekipie obsługi estradowej)

Opinia

Andrzeju wybacz, ale nie odpowiem na Twoje pytanie, bo nie jest ono tematem w tej sprawie. Poza tym zapytałem jakbyś był zainteresowany pracą tam, a to już nakazuje mi się poważnie zastanowić nad kontynuowaniem sprawy. Generalnie uwierzcie mi, że nikt nie chce mieć z nimi nic wspólnego i żaden "profit" (bo to i tak okazuje się nie być profitem) nie jest tego wart. Proponuje więcej zaufania do tego co zostało przedstawione, a mniej pogoni za "profitami".

Opinia

większość się cieszy, że ma pracę, choć później (zazwyczaj bardzo szybko) przychodzi takie zastanowienie: "qrwa za jakie grzechy ja tu haruję??" Część jest z tzw. przyzwyczajenia, tzn. pracuję bo może gdzie indziej nie znajdę roboty. Inni np dlatego, żeby taniej kupować sprzęt muzyczny, ale każdy (mogę się założyć) bardzo szybko zaczyna żałować, że tam pracuje i że ma cokolwiek z tą firmą wspólnego... NIE POLECAM!!

Opinia

O Szefie z Ragtime można by pisać wiele, ale wyobraź sobie górę chamstwa w najczystszej postaci, która traktuje Cię jak człowieka (i to nie zawsze) tylko wtedy kiedy czegoś potrzebuje, a nie może Cię do tego zmusić poleceniem służbowym. Generalnie burak jakich mało od dawna znienawidzony w branży przez większość o ile nie przez wszystkich i uwierz mi, że nie za powodzenie biznesu. Nie chcesz tam pracować i nie chcesz mieć z nimi nic wspólnego. Atmosferę nawet jak pracownikom uda się zbudować, to bardzo szybko "góra" zniszczy, bo lepiej na siebie wzajemnie donosić byleby utrzymać tę pożałowania godną pracę. Nie bądź kolejnym, który nabierze się na ładny wygląd i otoczkę, bo ta firma śmierdzi na lata świetlne! Życzę rozumu :)

Tak2Nie

?
 Opinia

nie chce sie wypowiadac na temat... szefa, a atmosfera jest zadna, jak dla mnie - kazdy patrzy jak komus swinie podlozyc. szczegolnie panie stamtad... zenada straszna

cv
 Opinia

jak pracujesz na umowe smieciowa, a takie sa w ragtimie to nie przysluguje ci l4 ani zaden inny urlop. to chyba wiesz? nie idz do ragtimu szkoda zdrowia.

Zostaw opinię o P.H.U. Ragtime - Opole