Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwice ul. Toszecka 17

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwice ul. Toszecka 17

Grzegorz T. były

Witam, mam podobną opinię, dodałbym, że w moim czasie szkoła dopiero się kształtowała, sporo osób było dopiero co zatrudnionych. Nic dziwnego, ze są takze negatywy.

Anka99

Właśnie zakończyła pracę w WSB. Nie mam wiele do napisania bo pracowało się w miarę ok. Atmosfera różna, zależy od działu, ale pozostałe kwestie na plus.

Adriano

Skąd tak niska, ocena jak tam pracowałem nie było większych problemów, pensje wypłacane punktualnie, jasne warunki, pewnie z podwyzkami moglo byc lepiej ale to stabilne miejsce pracy

Aśka88
@Adriano

dokładnie takie samo pytanie miałam zadać, ale widzę ze pewne rzeczy sie nie zmieniają...

Jerzy

@Gonzalo, kiedy pracowałeś w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa? Na jakim typie umowy byłeś zatrudniony? Czy pracownicy mogą liczyć na awans lub premie? Co jeszcze oprócz atmosfery podobało ci się w tym miejscu? Każda wypowiedź będzie cenną wskazówką dla przyszłych kandydatów o pracę.

Gonzalo
@Jerzy

2014-2015, są zarówno premie jak i można zaliczyć awans, lub zmienic stanowisko, pod tym kątem całkiem spoko. Poza atmosferą generalnie dało się wyczuć stabilizację.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Jerzy

@trotman opisz proszę swoją przygodę z powyższym pracodawcą, udało Ci się zaaplikować? Masz jakieś wnioski, którymi zechciałbyś się z nami podzielić pod kątem atmosfery i warunków pracy?

Gonzalo
@Jerzy

Byłem tam tylko rok, nawet niecały, Poznań, atmosfera, ok jak wszędzie rotacje, chociaz w sumie zależało od działu. bez większych uwag, przydałaby się lepsza organizacja, za to na plus fajni ludzie

Podpowiedzcie czy jest szansa na pracę ?

Debit
@Karolina

Oczywiście, jak wszędzie teraz zdarzają się rotacje.

trotman
@Debit

w dobie tak niskiego bezrobocia to raczej łatwe

AS
@Karolina

Jeśli zgadzasz się pracować na pełen etat w administracji za nieco więcej niż wynosi minimalna krajowa i w ramach tej pensji prowadzić dodatkowo 100 godzin zajęć dydaktycznych, to wystarczy poczekać około 3-4 miesiące, ponieważ większość ludzi tyle mniej więcej tam wytrzymuje.

trotman
@AS

absolutnie nie wiem skąd informacje o tak niskiej pensji, zaproponowano mi inną stawkę juz jakis czas temu wiec bez sciem prosze.

Jerzy

@AS a czy oprócz pensji pracodawca Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa oferuje pracownikom dodatki takie jak dofinansowanie do karty multisport? @Karolina udało Ci się zdobyć informacje na temat rekrutacji? Jeśli tak, to podziel się z nami swoją wiedzą.

endy

Bardzo często pojawiają się ogłoszenia od tego pracodawcy, że potrzebuje osób do administracji. Realia są takie: 1800 zł brutto (umowa zlecenie) przez pierwszy miesiąc, późniejsza umowa to umowa o prace na czas określony 2200 zł brutto. Prócz typowych zadań dla tego stanowiska zmuszają do prowadzenia BEZPŁATNYCH ćwiczeń ze studentami ich szacownej szkoły. Czyli praca również w weekendy (prawie każdy, zjazdy studiów niestacjonarnych). Rotacja jest straszna. Zresztą się nie dziwie dwa etaty za 1600 zł netto?!

Note4
@endy

Witam skąd taka kwota? nigdy się tam z taka nie spotkałem, proszę o jakiś dowód.

molou
@Note4

Dziwne, ja nie miałem żadnych problemów na Uczelni, poziom był przyzwoity i na pewno nie jest to szkółka z cyklu fabryka magistrów, bo wiele idzie się nauczyć zwłaszcza, że jest tam wiele praktyk. tyle z perspektywy studenta

haha
@endy

brakuje dopisku jeszcze "praca za miskę ryżu" do komplety samozaorania tego wpisu

studencik absolwencik

i juz za mną. to były fajne 3 lata, polecam bo jest wiele róznych zajec i tematwo jakich w innych uczelniach nie ma

plomba

przygodę z wsb zakończyłem kilka lat wcześniej, uwazam ze na swoje mozliwosci to zapewniaja dobre warunki pracy i rozwoju

magio

Praca ok, troche chaosu ale sympatycznie. Czasem nagłe zmiany, ale zanych pbm od strony finansowej czy dogadania się.

angelok

Mile wspominam pracę, jako nauczyciel akademicki, wszytsko zgodnie z umową, bez stresu i kłopotów.

notes

pozytywne wspomnienia, są tam zmiany, ale jak wszędzie, dobra atmosfera w pracy, kasa na czas, bez zarzutów

nauczyciel akademicki Tomasz L.

Witam, Pracowałem przez 2 lata na stanowisku dydaktycznym, z mojej perspektywy zero problemow, pieniądze na czas, trudno coś więcej napisać mi o etacie, ale raczej na smutnych nie wyglądali...

znajoma

kumpela pracowała tam w dziekanacie i super nie zarabiała, jednak zajęć nie miała, wiec raczej to bajka z tą dydaktyką .

byłaaa
@znajoma

Mam podobne doświadczenia, specjalnych problemów nie było, wypłata bez poślizgów i ...tyle a i atmosfera to już zależało od działu a raczej ludzi.

Wera

Moi znajomi pracujący w tej Uczelnii zarabiają przynajmniej 2500 netto i faktycznie pracują w administracji jak i dydaktycznie. Godzin dydaktycznych jest naprawdę mało z tego co opowiadają.

Marcin Grz.

Z różnych względów pracowałem tylko 2 miesiące, ale nigdy nie zaproponowano mi tak niskich zarobków. Wydaje mi się, że większość tych bluzgów to wkurzeni byli pracownicy. Była umowa próbna, ale po tem od razu o pracę, więc błagam troche obiektywizmu

Pracowałam tam

Cóż, zarobki mierne, jak przedstawił to endy. W dodatku każdy pracownik robi wszystko. Zakres obowiązków i wynikające z niego obowiązki a rzeczywistość to dwa różne swiaty. No i każdy obligatoryjnie prowadzi zajęcia dydaktyczne. Nie musisz się znać na prowadzonych przedmiotach. Po prostu masz je prowadzić. To nie propozycja, tylko rozkaz. Rektor oszczędza na wszystkim, nawet na dydaktykach.

kamiloo
@Pracowałam tam

Nie potwierdzam, nie musiałem prowadzić zajęć, potem sam chciałem 1 przedmiot, więc bez przesady z tymi narzekaniami

Aplikowałam ostatnimi czasy do tej Uczelni i mogę tylko napisać, że tak niskie zarobki jakie napisał "endy" nie zostały mi przedstawione. Z tego co sie dowiedziałam to rektor stosuje system motywacyjny, czyli najpierw umowa zlecenie potem o prace z wyższą kwotą a następnie umowa już na czas nieokreślony.

obiektywny

To nie jest prawda, powyższe kwoty są wymyślone i bez takich ściem, nigdy nie miałem poniżej 2000 na ręke a to było ładnych pare lat temu. Radzę się wziąć za uczciwą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Gliwice

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa