Opinie o Fenixtax Alicja Adamus w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fenixtax Alicja Adamus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fenixtax Alicja Adamus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenixtax Alicja Adamus w Bielsko-Biała

Na jakie benefity można liczyć w Fenixtax Alicja Adamus?

Renata Pleśnar Nowy wpis

Bardzo profesjonalna firma w wypełnianiu dokumentów ,polecam gorąco ????

Czy w firmie Fenixtax Alicja Adamus są regularne szkolenia pracownicze?

Zbyszek Nowy wpis

Brak zastrzeżeń. Terminowi.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fenixtax Alicja Adamus. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Krystian

Nie mam nic do zarzucenia, mogę śmiało polecić.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fenixtax Alicja Adamus?

Krzysztof

Nie udzielamy takich informacji publicznie

Damian M

Wszystko zgodnie z ustaleniami, żadnych kwiatków. To rzadkość, oby tak dalej.

Krzysztof

Przykro mi ze jest Pan nie zadowolony z obsługi naszej firmy. Szkoda że nie sprecyzował Pan o jaki to błachy temat chodzi chętnie zająłbym stanowisko w tej sprawie

Gabriela

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą, oszczędzili mi wiele nerwów przy rozliczaniu podatku :)

Eliza

Rozliczenie na czas, wiele zostało mi tez wytlumacozne przez telefon, bo dla mnie podatki w Niemczech to kosmos (mimo, że prowadze tez firme w PL). Brak jakichkolwiek problemów

Kacper

Porządna firma doradczo-podatkowa, bardzo kompetentny zespół, nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń, mogę z czystym sercem polecić.

Michnik

Najgorsza firma. Umowa podpisana 03.03.2021 a rozliczony zostałem 21.04.2021 i to na dodatek źle. Pieniędzy już nie odzyskam i muszę rozliczyć się u innej firmy. Na prawdę nie polecam. A obsługa od 1 do 10 z czystym sumieniem mogę dać 3. Żenada.

@Michnik

Przykro mi ze jest Pan nie zadowolony z obsługi naszej firmy. Klient twierdzi że na rozliczeniu został wprowadzony nie właściwy adres do korespondencji niestety nie mogę zgodzić się z tym faktem ponieważ adres został wprowadzony na podstawie przedłożonej przez klienta dokumentacji. Dodatkowo uważa że do Urzędu niemieckiego nie zostały dostarczone wszystkie dokumenty. W dzisiejszych czasach deklaracje wysyła się w formie elektronicznej i tylko na zapytanie niemieckiego Urzędu Skarbowego wysyła się oryginały np zaswiadczenia o dochodach takie są w tym kraju zasady i procedury co jasno jest zapisane w umowie między nami a Klientem. Ponadto klient twierdzi że to nasza wina że nie dotarła do niego korespondencja z Urzędu z czym muszę się nie zgodzić ponieważ listy z niemieckiego Urzędu Skarbowego są wysyłane listem zwykłym nie poleconym i może zdażyć się ze korespondencja nie dotrze do klienta. Klient długo kompletował dokumenty dlatego rozliczenie zostało wysłane później. Także muszę nie zgodzić się z tą opinia

Gdzie najlepiej wysłać cv?

krzysztof
@Kasia

krzysztof@fenixtax.pl

@krzysztof

Czy długo trzeba czekać na wiadomość zwrotną po wysłaniu CV? Czy dostaje się ewentualnie jakąś odpowiedź nawet jeśli firma nie jest zainteresowana kandydatem? I jak wygląda dalej proces rekrutacji?

Popson

Rozliczałem się wiele razy,ale fenixtax jest najgorszą firmą z jaką sie rozliczałem.Osoby tam zatrudnione trzeba prosić, żeby odebrały tel czy maila.Nie polecam

pracownik firmy fenixtax
@Popson

Muszę się zgodzić z faktem że mamy niekiedy problem z odebraniem takiej ilości telefonów nie wynika to z żadnej łaski tylko z faktu że do odbierania telefonów nie zatrudniamy żadnych stażystów tylko sami je odbieramy. Z drugiej strony nie możemy przez cały czas odbierać telefonów musimy też obsługiwać klientów którzy przychodzą do nas do biura a uważam że odbieranie telefonów w takiej sytuacji jest nie na miejscu, ponieważ obsługując klienta to jemu poświęcamy całą uwagę. Ponadto na wszystkie nieodebrane połączenia oddzwaniamy w poźniejszym czasie.

sebastian

Fajna firma. Muszę się zgodzić z tym niekiedy ciężko się tam dodzwonić ale z tego co mi wiadomo mają dość dużo klientów. Zleciłem rozliczenie podatku z Niemiec i byłem tam osobiście. Dość dużym atutem tej firmy jest to że rozliczenie zostało wykonane na poczekaniu co dość rzadko się zdarza w przypadku innych firm. Rozliczenie zostało wykonane w 20 minut otrzymałem umowę potwierdzenie wysłania deklaracji podatkowej a zwrot z Urzędu otrzymałem w przeciągu 2,5 miesięcy

Agata

@popson w tym roku?

Elżbieta

rzetelna firma

Jestem zadowolony z usług tej firmy, szybko i skutecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Fenixtax Alicja Adamus - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fenixtax Alicja Adamus?

Zobacz opinie na temat firmy Fenixtax Alicja Adamus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fenixtax Alicja Adamus?

Fenixtax Alicja Adamus
4.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Ks. Stanisława Stojałowskiego 1
    43-300 Bielsko-Biała