EcoCar S.A.
4 175 6 1

O firmie

  • 2013

    Rok założenia

Robert Radoszewski Prezes Zarządu, EcoCar S.A.

Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sektorze usług kurierskich. W DHL Express odpowiadał między innymi za tworzenie i wdrażanie projektów operacyjnych w obszarze całego kraju. Zajmował się projektami optymalizacji tras kurierskich i procesów magazynowych w oddziałach i sortowniach centralnych. Odpowiadał za projekt zmiany metodologii wynagradzania kurierów czy centralizacji disptach'a. W DPD Polska był odpowiedzialny za stworzenie ogólnopolskiej, franczyzowej sieci punktów nadań i odbiorów przesyłek "DPD Strefa Paczki". Od października 2016 r., dzięki zwiększaniu efektywności, koncentracji na innowacyjnych rozwiązaniach oraz jednoczesnym utrzymaniu najwyższych standardów, realizuje strategię rozwoju spółki EcoCar S.A.

Przeczytaj cały wywiad »

Jola

Moje sugestie dla EcoCar S.A.: Taksówki zawsze się spóźniają po 0d 10 do 20 minut, jak raz zwróciłam uwagę Panu, że przez niego się nie wyrobię na badania to nawet przepraszam nie usłyszałam, tylko jakieś burknięcie pod nosem. NIE POLECAM!!!

Kierowca bombowca

Czy w Warszawie sa nowe umowy ? O prace ?

Kierowca bombowca

Czy w Warszawie zmieniły sie umowy ? Na umowa o prace ?

Cierp, po prostu cierp :P 2017-01-05 15:30 przez Włodek

Przebieg rekrutacji

Spotkanie rekrutacyjne połączone z multimedialną prezentacją firmy i jej oferty, potem szkolenie indywidualne zakończone pisemnym testem.

Pytania

To ja zadawałem niewygodne pytania i, ku mopjemu zaskoczeniu, dostałem konkretne, satysfakcjonujące mnie odpowiedzi.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
EcoCar S.A.
pracodawca