Opinie o EcoCar S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EcoCar S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EcoCar S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoCar S.A. w Warszawa

Samaprawda

Podobno są wprowadzone nowe zasady: - Utarg z kasy fiskalnej netto trafi do kieszeni kierowców. - EcoCar nie pobiera opłat za transakcje kartą płatniczą, vouchery lub inne formy płatności bezgotówkowych, za realizację zlecenia, za miejsca na postojach taxi lub na lotniskach ani za pracę dla klientów biznesowych. - Kierowcy EcoCar nie ponoszą kosztów uzbrojenia samochodu w niezbędny sprzęt - kasę fiskalną, taksometr, elektroniczny wyświetlacz na dachu. - Umowy korporacyjne EcoCar gwarantują taksówkarzom wysokie rabaty na paliwo na indywidualnych kartach paliwowych pre-paid.

@Samaprawda

Czyli łącznie 6500 złotych kosztów co miesiąc.

@Samaprawda

Brzmi dobrze. Zobaczymy, jak to się sprawdzi w praktyce...

Obiektywny

Każdy dziś widzi tę waszą nieokiełznaną propagandę i wyciąga wnioski obliczając jak ogromne koszty poniesie pracując na nowych zasadach, a zarobi grosze, poniżej poziomu egzystencji. Praca tutaj stała się zupełnie nieopłacalna. Cześć i czołem!

Mariusz

Wypłata jest przeciętna, ale codziennie sporo zarabiam na samych napiwkach co pozwala mi serdecznie polecić prace w ecocar!

Postronny
@Mariusz

Jak możesz mieć napiwki gdy 90 procent to bezgotówka.Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Samaprawda

Ciekawe jakie napiwki skoro 90 procent to bezgotówka lub karta .Bzdury piszesz

robi
@Mariusz

Ciekawe kto daje te napiwki bezgotówkowcy czy słoiki co czekają na 20 gr reszty,a może ty w innej firmie jeżdzisz pod tą samą nazwą

Kierowca

Za dzisiajszą Wyborczą: EcoCar ma nowy model wynagrodzeń kierowców, celuje w 1 tys. aut na koniec 2019. http://wyborcza.biz/Gieldy/1,132329,23830396,ecocar-ma-nowy-model-wynagrodzen-kierowcow-celuje-w-1-tys.html

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Grzegorz

Prawie nikt już nie ma czasu pisać na tym forum (no może poza trollami z konkurencji). Są zmiany i dużo pracy, ale tej realnej, a nie przed monitorem i na forum. "W spółkach grupy EcoCar nastąpiła wymiana zarządów, przeprowadzono restrukturyzację administracji oraz przyjęto nową strategię rozwoju, która zakłada, że EcoCar Spółka Akcyjna i EcoCar Flota Spółka Akcyjna istotnie poprawią wynik finansowy netto już w październiku 2018 roku" - powiedział ISBnews Osowski. https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/ecocar-ma-nowy-model-wynagrodzen-kierowcow-,156,0,2414236.html

Cierp 123

Przykro czytać teksty co niektórych. Nie napiszę taksówkarzy, raczej nimi nie są. Ci co chcą życie spędzić tylko w taksówce ... pozdrawiam. Zdrowia , zdrowia życzę. Współczuję żonom i dzieciakom. A biały murzyn to już niezbyt dobre określenie raczej myślałbym o żółtych. Młodszym po fachu radzę zacząć liczyć, porównywać z innymi korporacjami i minimalnymi zarobkami na rynku pracy.

ass

przyjemna praca :)

seba
@ass

pelna zgoda mozna zjesc kanapke, poczytac ksiazke, posiedziec na forach

Tak jest
@ass

Tak samo przyjemna jak twoj nick gamoniu, jesli w ogole rozumiesz jak sie nazwales

JolaBiuro

Ecocar jest świetny tylko ci podli leniwi kierowcy zamiast jeździć i pracować na adwokatów dla p. Wiśniewskiego tylko siedzą na forach i narzekają, że ciągle im się obniża pensje.

Kierowca

Hej, krótko i na temat - może nie jest malinowo, ale nie znam lepszej korporacji niż EcoCar. Ja rozmumiem, że ponarzekać na forum każdy lubi, ale i tak pózniej wszyscy zabierają się do roboty

mama
@Kierowca

popatrz kto stoi pod the view i pod naszymi wiezami to moze jakas korpo przyjdzie ci do glowy lepsza niz ecocar

Wisnia

Stoimy z kolegami pod Regentem i czytamy te glupoty pisane przez nierobow z biura o tym jak dobrze jest w ecocarze. Kupa smiechu.

Grzegorz

A my z kolegami nie mamy już czasu na pisanie na forum :( Jeździmy, zarabiamy Pozdrawiamy

WawaStart

Przejrzałem propozycje różnych firm i szczerze pisząc EcoCar wygląda najlepiej. - niskie opłaty za auta - przede wszystkim fajne i nowe taxi - sprawna apka - dość dużo zleceń. Krótszych lub dłuższych, ale jednak sporo - dobry zespół, ludzie naprawdę sensowni z jajem - opcja dobrych zarobków (zobaczymy, jak w rzeczywistości)

@WawaStart

Haha, łajzy z biura zarąbali mi nick i napisali sobie pozytywa. :-))))))

Prawdziwy WawaStart
@WawaStart

Tak to jest, jak się co chwila zmienia nick ;) zamiast się normalnie zalogować. Zauważyłeś, że bardzo dużo tu ostatnio trolli hejtujacych EcoCar? Łatwo sprawdzić po IP, że tak naprawdę to są raptem 2-3 osoby, tylko się non stop przelogowują. Ciekawe komu tak bardzo zależy na hejtowaniu EcoCar?

@WawaStart

W moim przypadku podobna sytuacja też już piszą pod moim nickiem i wszystko pięknie ładnie ale żenada

Masz rację WawaStart, jak zawsze

JeszczeKierowca

Tak duza ilosc falszywych pozytywow oraz podszywanie sie pod nick innych swiadczy o glupocie ich autorow bo zamiast wyjasnic i ustosunkowac sie do zarzutow kierowcow wobec Ecocar to spamujecie i probujecie zawrocic Wisle. Nie tedy droga panowie, pustych aut na parkingu coraz wiecej i wiecej.....

Za chwilę kierowca
@JeszczeKierowca

Dzięki za informacje kolego. Auta czekają, czyli najwyższy czas aplikować do EcoCar

@JeszczeKierowca

Masz rację niestety... coraz mniej na tym forum takich kierowców jak my. Chyba wszyscy wzięli się naprawdę do roboty. Kiedyś to były czasy - człowiek mógł sobie spokojnie na forum posiedzieć, popisać, przelogować się... i znów popisać. A teraz? Kurcze, tylko jeździć i jeździć. Na nie ma chwili, żeby normalnie ponarzekać. Coraz trudniej się pisze negatywne komentarze na EcoCar :( Co za czasy???

Na centrali wcale nie lepiej ale przynajmniej zwolnili ta blond dziunie

@Tomek

Chyba jednak poszła do biura na drugą stronę piętra?

@WawaStart

chyba nie wiesz o kim piszesz

Grzegorz

Ecocar działa już na rynku ładnych parę lat, co też świadczy o jego wiarygodności. W odróżnieniu jednak od "starych" korporacji, tu jest zdecydowanie wyższa kultura pracy, którą wymuszają też poniekąd klienci o dość dużych wymaganiach. To nie przypadek, że nasze auta są zawsze czyste i pachnące. Niestety też, w związku z tym, czasem pojawiają się kary dla kierowców. Taka prawda.

HOFFEN

Ten EcoCar to wybitna firma musi być, skoro jej kierowcy mają tyle czasu, aby na forum siedzieć. Ale spoko, zostaje więcej zleceń dla tych co się tylko na robicie skupiają PDK!

@HOFFEN

O widzę że firma ecocar nawet na forum podszywa się pod wpisy ale żenada ten HOFFEN z 14.08 to nie ten sam co wyżej chyba widać o co chodzi żenua

Dokładnie! Zgadzam się i też polecam EcoCar

HOFFEN

Dla wszystkich kierowców poszukujących pracy, polecam EcoCar. Nie ma co czytać opinii tych osób, które obawiają się konkurencji. Lepiej przyjść na spotkanie i samemu się o wszystko zapytać. W każdy wtorek i czwartek. Ta Żupnicza wcale nie jest tak daleko ;)

Kierowca

Merytorycznie - bo w końcu po to jest gowork, zeby daj informację poszukujacym pracy - polecam EcoCar. Na strat jest łatwiej, bo koszty auta są znacznie mniejsze. Poza tym teraz jest dobry moment na rozpoczęcie pracy, bo można się szybko wdrożyć, a już od września pracować pełną parą, gdy zleceń będzie bardzo dużo.

Kierowca EcoCar

Super są te opinie na forum o rzekomych niepełnych wyplątach (50zl). Ktoś coś słyszał, że może coś czego nie dostał... A tymczasem niżej wpisują się koledzy, że wszystko dostali co do centa. I po co takie mieszanie na forum? Chyba tylko po to, aby odstraszyć nowych i żeby nie było więcej kierowców. A auta tylko stoją i czekają

Kierowca

Dobry wieczór. Ruch sie zrobił na tym forum jak nigdy. Moim zdaniem EcoCar rozwija się, a przed wszytkim optymalizuje. I chyba nikt temu nie zaprzeczy. Sprawdzał ktoś z Was chociaż, jak wygląda sytuacja u konkurencji? Niech ktoś poda przykład lepszej korporacji

@Kierowca

Ludzie odchodzą, pracy coraz mniej. Ciekawe co jest optymalizowane. 30 pustych busów na parkingu pod firmą, za które trzeba co miesiąc bulić leasingi to optymalizacja?

@Kierowca

Busy to temat sprzed roku. Mi się wydaje, że teraz pracy jest więcej w EcoCar niż było (pomijając oczywiście okres wakacyjny). Coraz więcej prywatnych klientów odchodzi od Ubera. Promocje u konkurencji też szybko mijają, a klient taksówek nie jest szczególnie lojalny i nie zostaje i nich na dłużej. Często wybiera nas, bo najszybciej i najprościej.

HOFFEN

Jak tam koledzy kierowcy Ecocaru po wypłacie ? Kasa się zgadza ? No ale ważne że na czas była kasa prawda! Dajcie spokój temu 50 zł brakuje temu 150 zł tragedia ale rozliczenia nie ma papieru czarno na białym nic chyba nas kręcą na kasę i to na pewno

@HOFFEN

Ja dostałem dobrze, ale wiem, że nie wszyscy mają takie szczęście.

@WawaStart

Ja tez dostałem tyle ile trzeba. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o EcoCar S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w EcoCar S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EcoCar S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoCar S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoCar S.A.?

Kandydaci do pracy w EcoCar S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoCar S.A.