Opinie o EcoCar S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EcoCar S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EcoCar S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoCar S.A. w Warszawa

Marek_były kierowca

Zapewniam wszystkich czytajacych to forum ze kto nie ma układów z kontrolingiem nie ma co liczyć na dobre kursy. Kolesiostwo gra tu główną rolę. W Warszawie kwitnie to w najlepsze. Jrsli prezes nie zatrzyma tego procederu to niebawem zostanie moze 20 kierowcow, wlazi.... pców, reszta odejdzie... W wielu innych korpo w Wawie zaroboc mozna duzo wiecej nie bedac jednoczesnie (usunięte przez administratora)przez kontrahenta. Ecocar sadzi chyba ze to on zatrudnia kierowcow, nie zapominajcie ze to jest umowa o wspolpracy i obowiazuje obie strony do starannego jej wypelniania. Dopoki faktycznie system nie zacznie rozdzielac zlecen, dopoty nie ma tu czego szukac. Pozdrawiam wszysykich, takze tych naiwnych

Na wylocie 1
@Marek_były kierowca

Brawo kolego.Podobnie jak w Warszawie jest w oddziale we Wrocku.I tu co miesiąc ktoś ze starych kierowców odchodzi,a na biurku leżą już kolejne wypowiedzenia.Nawet rekruter tu zatrudniony który namówił kilku nowych kierowców do pracy w ECO CAR Wrocław i próbował coś zmienić też już odszedł.Moze wreszcie dyrekcja która odwiedza ten oddział co jakiś czas wreszcie się temu przyjrzy.Chyba że wszystkim to pasuje i nie zależy nikomu na zdrowej atmosferze w firmie i na tym aby i reszta kierowców nie odeszła.Czas pokaże czy wreszcie ktoś zrozumie że największą wartością każdej firmy są jej ludzie a nie układy w niej panujące zniechęcające do pracy.To tyle w temacie-reszta jest milczeniem.

Kriss

Jeżeli chcecie być zdominowani- firma dyktuje Wam warunki- nie macie nic do gadania- to idealna firma dla tych co nie mają życia- ta firma (usunięte przez administratora)na każdym kroku- te ich zebrania- szukaja desperacko nowych pracowników

tutus_Romek_I_Atomek

generalnie mam jak najgorsze skojarzenia z firmą EuroCar... posiadam wyższe wykształcenie, znajomość angielskiego... Napisałem profesjonalne CV.... i nawet pies z kulawa noga tego nie czyta na OLX... wiadomość nawet nie odebrana. Próba dodzwonienia się pod podany nu er telefonu 539-931-124 tak samo... zero odezwu... Mówię o Eurocar oddział Gdańsk.. NIE POLECAM...!!!!!!!!!!!!

Szukający
@tutus_Romek_I_Atomek

Skoro jestes taki profesjonalny to na pewno wiesz o czym piszesz... a co to za korporacja EuroCar? jak posiadasz wyższe wykształcenie, znajomość angielskiego (biorąc pod uwagę od ilu lat w tym kraju naucza się angielskiego to nie masz się czym chwalić jeżeli jest to jedyny język obcy, który znasz...) Skoro Cie denerwuje, że takie profesjonalne CV napisałeś i nic to może jest to praca nie dla Ciebie? Skoro tak sie denerwujesz to tym bardziej praca nie dla Ciebie bo trzeba z ludźmi rozmawiać a nie sie wkurzać i wypłakiwać w internecie.... może magazynier w jakimś dyskoncie będzie pracą dla Ciebie... skoro takie profesjonalne CV napisałes....

@tutus_Romek_I_Atomek

Z wyższym wykształceniem i znajomością języka?-człowieku czyżby innej pracy w twoim mieście dla Ciebie nie było,czy aż tak bardzo chcesz siedzieć 12 godz za kierownicą i zastanawiać się czy dobrze napisałeś swoje CV-?

richo
@tutus_Romek_I_Atomek

Hello ! Ten wątek dotyczy firmy ECOCAR, nie EuroCar :)

wiktor

Czy to prawda że w samej wawie jeździ tylko około 70 samochodów ? informacje bezpośrednio z biura eco i od kierowców ? po wszystkich publikacjach w internecie odnośnie ecocaru można stwierdzić że to prawda. zwijamy się pomału ?

@wiktor

Na forum jak widać robi się coraz ciekawiej.Liczę że biuro ECO CAR odniesie się do twojego wpisu i napisze jak jest faktycznie-i jakie plany ma firma na najbliższą przyszłość i czy się zwija czy nie.Mialem bowiem chęć zaryzykować i podjąć może u nich pracę a tak dalej czytając każdy kolejny wpis nie wiem co o tym myśleć .

Nowy_konczacy
@wiktor

Gołym okiem widać że ta firma pada, szkoda czasu, nerwów i własnych pieniędzy ktore można zarobić gdzie indziej a nie być cytryną do wyciskania... Życie nie kończy się na Ecocar

oburzony
@wiktor

Mam nadzieję, że firma się zwija. Przy tak fatalnej obsłudze klienta, nierzetelności i dyletanctwie jej obecność na rynku jest po prostu szkodliwa. Piszę to z punktu widzenia klienta, który nie dotarł dziś na ważną wizytę lekarską przez ecocar i został potraktowany najgorzej jak to tylko możliwe.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Artur

Widze dzial PR EcoCar mocno probuje tu naprawic swoją opinię . NIE DAJCIE SIĘ NABRAC !!! Popytajcie na postoju kierowców to Wam powiedzą prawdę jak jest w EcoCar ! Ja jezdzilem w Gdańsku i powiem jedno - PORAŻKA !!

wawastart
@Artur

Na postoju słyszałem, że jeżdżą kierowcy bez identyfikatorów. To prawda? Nie chcę iść do korporacji, gdzie nie wszyscy mają licencję.

@Artur

To jak jest w Gdańsku -może coś napiszesz skoro tam pracowałeś to chętnie poczytamy.

Krzchu_driver
@wawastart

To prawda, sami się do tego przyznają, ciekawe co zrobi firma w przypadku szczegółowej kontroli odpowiednich służb? Czy w ogóle zdoła przetrwać na rynku?

wawastart

Znów jakieś nowe umowy od lutego? O ile podnieśli opłaty tym razem?

Kierowca
@wawastart

nic nie podnieśli.... są nowe możliwości ale można zostać na starych zasadach.... więc przestań sapać i nakręcać temat...

AssBestKicker
@Kierowca

A jakieś szczegóły? Lepiej będzie czy tak sobie?

@Kierowca

To może napisz coś więcej o tych „nowych”możliwościach bo zastanawiam się czy zaryzykować i w to wejść pomimo tylu nieciekawych opinii -pozdro.

Aktualność
Szanowni Kierowcy, szukacie najlepszej, elastycznej oferty na rynku, bez żadnych gwiazdek? Warto nas sprawdzić. Zapraszamy do aplikowania. Spotkanie, kawa w biurze EcoCar i opinia - nic nie kosztują. Do zobaczenia.

Aktualność
Szanowni,

Wszystkim naszym Kierowcom, obserwatorom, kibicom i krytykom życzymy spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w Nowym Roku! Zapraszamy wszystkich do bezpośredniej, merytorycznej rozmowy na temat przyszłości EcoCar S.A. w  biurze oraz na forach internetowych w kulturalny, spokojny sposób. Całej drużynie zarządzającej EcoCar zależy, żeby nasi pracownicy i współpracownicy czuli, że pracują dla firmy, dla której najważniejsi są ludzie.

Z pozdrowieniami
Zespół EcoCar S.A. i EcoCar Flota S.A.

Łysy

Szczegolnie ostatnie zdanie mnie rozbraja, dla was najwazniejsze sa dutki, a nie ludzie i to akurat wszyscy wiedza! Chyba nie macie rozumu wmawiajac ze g.... pachnie jak kwiatki.. Zegnam niebawem!

Tadek

Istotnie, my Kierowcy rowniez dziekujemy za dotychczasowa wspolprace

jn

nie sa fair wzgledem swoich pracownikow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: traktowac pracownikow jak ludzi

Wszystkich niezadowolonych zapraszam do MPT taxi, ja już to zrobiłem i nie żałuję, normalne podejście do naszego zawodu, brak dyżurów i nie oddaję nic za zlecenia z bezgotówki. samochód wynajmuję i nie martwię się serwisem, a reszcie życzę powodzenia z ecocarem daleko nie zajedziesz!

jan
@były pracownik

Działowi marketingu MPT dziękujemy za reklamę :-) W większości firm dostaniecie lepsze warunki Sawa w radiu się reklamuje że dają nowe auta bez sprawdzania w bik są zdesperowani bo stracie lotniska podobno 200 kierowców odeszło więc robią co mogą. A jak nie chcecie własnej działalności to każdy operator was przyjmie z otwartymi ramionami i tak zarobicie więcej płacąc jemu niż w ECO.

były kierowca ecocar

Nie polecam - bardzo duża rotacja kierowców nie bez powodów. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić nastawienie do ludzi

asdfg

Pracowałem w tej firmie pół roku. W tej chwili prowadzę samodzielną działalność własnym autem. Gdybym miał porównać? Raczej nie ma tu czego porównywać. Oferta kierowana przede wszystkim do bardzo biednych ludzi, którzy omamieni względnie wysokimi zarobkami muszą na jakiś czas w coś takiego wejść. Warto dokładnie sprawdzić system rozliczeń i po miesiącu, dwóch ocenić jak czas spędzony w taksówce ma się do zarobków. Dodam, że często to znacznie niższe kwoty niż płaca minimalna czy minimalna stawka godzinowa. Podsumowując - jeśli rzeczywiście musisz a masz na oku inną pracę gdzie zarobisz więcej niż 5 zł na godzinę - nie myśl o tej firmie i nie czytaj opinii, które sami sobie wystawiają, porozmawiaj z ludzmi, sporo osób dało się na to nabrać, spytaj taksówkarza w zielono białym aucie na postoju. Moje sugestie dla EcoCar S.A.: Żadne reklamy i ulotki nie pomogą jeśli nie zadbacie o przejrzyste rozliczenia i zasady. Macie opinie kanciarzy, może jest jeszcze szansa to zmienić? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zatrudnić osoby z kwalifikacjami

Jola

Moje sugestie dla EcoCar S.A.: Taksówki zawsze się spóźniają po 0d 10 do 20 minut, jak raz zwróciłam uwagę Panu, że przez niego się nie wyrobię na badania to nawet przepraszam nie usłyszałam, tylko jakieś burknięcie pod nosem. NIE POLECAM!!!

wwa
@Jola

Często wysyłają kierowców na długie dojazdy, bo na podstawie okropnego systemu wynagrodzeń pobierają 20% prowizję od pieniędzy wydanych przez nas na paliwo. Im więcej jeździmy tym więcej Ecocar zarabia.

Szukający
@wwa

@wwa - są inne modele współpracy... oprócz tego modelu, o którym wspominasz jest jeszcze model dochodowy gdzie ten okropny EcoCar nie pobiera 20% prowizji.... zastanów się... chyba, że jesteś byłbym kierowcą i jesteś tutaj tylko po to żeby siać zamęt...

wwa
@Szukający

W tym nowym modelu płavisz jeszcze więcej. Ecocar musiał wydłużyć okres wypowiedzenie, bo koerowcy z niego uciekają.

Artur
@wwa

chciałem coś napisać ale ktoś mnie ubiegł nic dodać nic ująć: "Ale co do meritum się zgadzam. Praca w Ecocar na dzień dzisiejszy wygląda mniej więcej tak: Pierwsze sześć-siedem godzin pracujesz na korporację, podatki, myjnię i paliwo. Potem na siebie. Jeśli wysiedzisz dwanaście godzin razy trzydzieści dni to przy odrobinie braku pecha zarobisz jakieś normalne pieniądze (chociaż nie przebijesz kilkanaście złotych na godzinę). Pytanie ile wytrzymasz taką jazdę. Jeśli tylko wysiedzisz swoje w samochodzie, wyrównają na pięć dwieście, ale taka praca jest poniżej jakiegokolwiek cywilizowanego standardu. Wyobraź sobie, jest 18:40, pracujesz od 7:00. Musisz wyrobić limit zleceń, nie tylko godziny, nie możesz sobie zrobić przerwy w trakcie dnia. Zatem siedzisz od rana, zasypiasz w samochodzie, zmęczony tak, że nie pamiętasz jakie są mosty w Warszawie. Pęcherz ciśnie, głowa boli, oczy same się zamykają, musisz, powinieneś, ale nie możesz zjechać, bo zarząd domaga się żebyś siedział równo do 19:00, bo inaczej zabiorą gwarantowane pieniądze. Wyjechałbyś gdzieś za miasto i tam po grzybiarsku przesiedział bez zlecenia do końca dyżuru, ale wiesz, że zadzwonią pracujące na zmiany dzieci z centrali i każą jechać z powrotem do centrum. A zatem siedzisz. 18:55 wpada zlecenie, wiesz, że nie powinieneś, że to niebezpieczne, ale trudno - jedziesz. Kończysz kurs o 19:30, o 20:00 jesteś w domu, jesz coś, prysznic i spać. Następnego dnia o 6:55 logujesz się w samochodzie, znów do 19:00. I następnego, i następnego. I tak przez cały miesiąc. Dwa miesiące, pięć, może nawet rok? Świetnie, nie? "

Usuneli ostatnia opinie sprzed kilku dni, DNO DNA!!!!!!

Eco sreco
@Marek

Zajrzałem bo byłem ciekawy czy coś się zmieniło ale widzę że nadal (usunięte przez administratora) Moje wpisy tez usuwali. Nie rozumiem po co siedzicie jeszcze w ECO. Jak ktoś nie ma własnego samochodu to chyba już lepiej u operatora niż u nich. Ja znalazłam opcje w Sawie nie wiem jak jest teraz ale we wrześniu dawali nowe toyoty bez umowy.

Radek

(usunięte przez administratora) dla naiwnych wychodzisz max 20zł ponad opłaty

Wro1234

Podobno we Wrocławiu odszedł poprzedni kierownik oddziału?Co się stało-czyżby też już miał dosyć ? Może ktoś z WRO napisze jaka teraz atmosfera w tym oddziale i czy warto tam myślec o pracy czy da się zarobić jakąś kasę.

Samaprawda 13
@Wro1234

Nie zgodził się z władzami na zmiany w zatrudnieniu kierowców.

Kierowca bombowca

Czy w Warszawie sa nowe umowy ? O prace ?

Kierowca bombowca

Czy w Warszawie zmieniły sie umowy ? Na umowa o prace ?

ZADOWOLONY

Dojezdzaja na czas jako jedni z nielicznych a co wazne (w moim przypadku) jeszcze ani razu nie zdarzylo mi sie aby oplata za przejazd byla "zawyzona"

Don Kiero

Witam wszystkich -i jak tam pensje w nowym systemie wynagrodzeń ?-zadowoleni wszyscy?

Zostaw merytoryczną opinię o EcoCar S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w EcoCar S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EcoCar S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoCar S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoCar S.A.?

Kandydaci do pracy w EcoCar S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoCar S.A.