Opinie o EcoCar S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EcoCar S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EcoCar S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EcoCar S.A. w Warszawa

Angela

Hello byłam ostatnio na spotkaniu w ecocar Wrocław wszytko pięknie i ładnie ale jak by tak było to nie stało by tyle wolnych taksówek na parkingu po rozmowie z kierowcami na mieście to miodu nie ma a wręcz przeciwnie

WawaStart
@Angela

Wielotysięczne opłaty skutecznie zniechęcają większość kierowców. Jeżdżą dziadki/emeryci albo gówniarze na małym ZUS-ie. Kiedy kończy się mały ZUS, zmienia się firmę, bo tu jest coraz drożej (a teraz znów mamy podpisywać nowe umowy z jeszcze większymi zobowiązaniami wobec korporacji).

@Angela

Ja też polecam EcoCar. Nowi kierowcy mają wiele ulg

Grzegorz

Zastanawiające, ile energii tracą tu kierowcy (albo konkurencja), zamiast jeździć i zarabiać. Jeszcze dwa tygodnia i od września nie będzie pewnie nawet sekundy na pisanie. Tyle będzie zleceń. Polecam EcoCar. Malkontentów nie czytajcie ;)

Grzegorz

Od razu widać, że konkurencja nie śpi i z zazdrości nasyła ludzi do pisania nieprawdziwych komentarzy. Niech piszą. Niech tracą kasę. Szanowni Koledzy Kierowcy - polecamy EcoCar !

@Grzegorz

i tak nikt tu nie przyjdzie po minucie rozmowy z jakimkolwiek kierowca, wiec po co ta obrona czestochowy przez biuro? zacznijcie normalnie zarzadzac firma zamiast siedziec na forum i atakowac opinie kierowcow

@Grzegorz

konkrencja nie spi bo wozi klientow ktorym anulowano zlecenia w ecocar zeby wyslac kierowce na zlevenie z korpo 20 km dalej

HOFFEN
@Grzegorz

Chłopie jaka konkurencja kierowca tej super ekologicznej korporacji taksówkarskiej a Ty chyba jesteś tu wynajęty do pisania takich śmieci

Rany

Po kolei, np Zyx, Goździk, Bogdan, Mateusz... Chłopy skąd żeście się urwali!? Wasz polski przyprawia większość osób o zawrót głowy, błędy gramatyczne, stylistyka etc, to COŚ na poziomie przedszkolaka... Widać że pisze to jedna i ta sama osoba, i nie jest to na pewno kierowca, to już wiemy

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Mateusz

Bardzo podoba mi się ta praca ze względów na kontakt z ludźmi, można porozmawiać z naprawdę ciekawymi i barwnymi osobami co jest wielkim atutem pracy jako taksówkarz. Polecam!

Bogdan

Jeżdżac po mieście często przewoże te same osoby co oznacza, że ecocar podoba się klientom :)

Prosba
@Bogdan

Bogdan tu nie chodzi o to ze klientom nie podoba sie ecocar, ani ze kierowcom sie on nie podoba! Tu chodzi o to ze kierownictwo firmy za nic ma podstawowe zasady etyki w biznesie i o to ze probuje wydymac kierowcow na kase do ostatniej kropli. Na to nie bedzie przyzwolenia. Nasi klienci sa akurat OK i nie sprowadzaj tematu na inne tory

WawaStart
@Bogdan

Raczej oznacza to małą pulę klientów, jeśli jeden kierowca ciągle trafia na te same osoby.

Goździk

Ecocar współpracuje z bankami, firmami prawniczymi, mediami itp co może potwierdzić ich wiarygodność że jakość świadczonych usług to ich prorytet. Serdecznie polecam ecocar

@Goździk

glownie jezdza bo dostali rabat kosztem kierowcy

tak
@Goździk

Gożdzik,albo lepiej Gwożdzik w d...….,widać,że wiesz dużo o ………. pchaniu karuzeli,więc lepiej nic nie pisz.

Zadowolony

Ewidentnie pachnie prowokacją konkurencji ten wpis. Pikniki w tym roku dopiero przed nami, także pudło ;)

@Zadowolony

nie ma pikniku bo sie nas boja spotkac

@Zadowolony

paranoidalny strach ludzi z biura przed konkurencja to dobry wskaznik morale panujecego w naszej firmie

Rozczarowany

Rozumiem Zrobicie picnik we wrześniu kiedy robota ruszy. Mało Nas będzie to i koszty mniejsze. Pozdrawiam

wawastart

te bezczelne obrazliwe dla kierowcow wpisy ludzi z biura tylko motywuja zeby zagladac tu czesciej i pisac wiecej o tym jak zle jest w ecocar

Zyx

Wysoka cena przejazdu świadczy o tym że firma jest prestiżowa co przekłada się na wysoki poziom klientów, więc kierowca nie musi się martwić że będzie musiał przewozić jakąś pijaną chołote bez kultury. Polecam

@Zyx

jakby byla taka prestizowa to by nie dawala kazdemu duzego rabatu kosztem kierowcow

Grzegorz

Widać tu coraz więcej prób ataków i wpisów od osób wynajętych przez konkurencję. Ewentualnie, dłuższe wpisy zamieszczają kierowcy, którzy mało pracują, a mają duuużo czasu, aby siedzieć na forum. Jak to już zostało napisane wcześniej, jeżeli ktoś w życiu do roboty nie przywykł, to żadna korporacja tego nie zmieni. Tym bardziej, że akurat w EcoCar swoboda w planowaniu pracy jest dość duża. Faktycznie, sporą uwagę przykłada się do wyglądu aut, ale czemu tu się dziwić, skoro to jest nasza główna przewaga nad konkurencją. Pokażcie mi drugą, taką zadbaną i jednolitą flotę? A do kar najbardziej przyczyniają się tzw. "życzliwi" nierzadko z konkurencji, którzy wypatrują tylko naszych aut (krzywo zaparkowanych, lekko przybrudzonych, albo nawet delikatnie naginających przepisy - jesteśmy tylko ludźmi). Ci "życzliwi" pierwsze co robią, to lecą z informacją do naszej administracji lub od razu robią wpisy na fejsie - takie czasy, niestety. To akurat nie jest wina firmy. Ludzie domagają się konsekwencji za najbardziej błahe sprawy. Ja oceniając EcoCar zawsze zastanawiam się nad porównaniem do konkurencji i stwierdzam, że nie ma lepszej korporacji. Po prostu nie ma (stety albo niestety). Nawet na tym forum, mimo wielu malkontentów, jakoś nikt się nie wychylił, że np. Uberek lepszy. Tylko by się wygłupił Pozdrawiam prawdziwych kierowców EcoCar

@Grzegorz

jako kierowcy jest mi przykro, ze biuro tak nas tu obraza w odpowiedzi na bardzo realna krytyke

Tadeusz Nowak

Bardzo fajna firma, polecam.

Tymon
@Tadeusz Nowak

Hehehe, uwielbiam takie infantylne komentarze, lubię bo lubię ????

@Tymon

To ludzie z biura, nie kierowcy.

Henryk
@MojeMiasto

Ludzie z biura mają widać za dużo wolnego czasu na sianie propagandy, może warto skontrolować przydatność ich etatów panie Prezesie, a wszystkim będzie żyło się lepiej... To Kierowcy przynoszą tej firmie zysk a nie lenie z biura

Henryk
@Tadeusz Nowak

Ja też polecam

Qwert

Niedość że na start minimalna płaca to 4000zł to jeszcze rozliczenia są terminowe i nie miałem dotychczas spóźnienia nawet o pół godziny. Polecam!

Postronny
@Qwert

Co za bzdury człowieku piszesz to chyba nowe zlecenie z firmy.

@Qwert

Jeśli nie dostałeś wypłaty z opóźnieniem w ostatnich trzech miesiącach, to nie jesteś kierowcą Ecocar.

@Qwert

Pełna zgoda z Qwert. Porównajcie sobie terminowość EcoCara z innymi korporacjami. Jeżeli narzekacie, to znaczy, że nie jesteście kierowcami EcoCar

Wiarus

No podejde do tematu obiektywnie czytajac te wszystkie opinie. Wszyscy wiedza jak sie pracuje w korpo. Trzeba nastawic sie na nielimitowany czas pracy- zawsze mozna isc do PIP- od niedawna moga robic nalot na firme bez zapowiedzi. Pilnowac wydrukow z kasy potwierdzajacych przepracowany czas pracy- przerwa takze wlicza sie w czas pracy. Tak duza riposta pozytywnych komentarzy na negatywne wskazuje na udzial osób podstawionych na forum- czym firma sie ośmiesza- no chyba że sie myle to przepraszam- pozdrawiam-Wiarus

@Wiarus

No chyba rodziny nie masz

Jan Robaczek

Fajna firma,fajne zarobki i fajna atmosfera. Polecam wszystkim

Oliwia

Jak ktoś nie lubi pracować, to wszędzie będzie mu źle. Ja Ecocar polecam!

SZUKAJACY
@Oliwia

To podaj swoje prawdziwe imię... bo ani w administracji ani pośród kierowców nie ma nikogo o imieniu Oliwia... :)

Szukający
@SZUKAJACY

"Szukający" to bardzo rzadkie nazwisko i nietrudno było ustalić, że taka osoba faktycznie pracuje w EcoCar. Firma zapewne docenia aktywność pracowników na tym forum i bierze pod uwagę każdą merytoryczną opinię

chauffeur

Zauważyłem że dużo ludzi posądza tutejsze opinie o to że są pisane z biura i nie mają w sobie krzty prawdy co osobiście uważam za totalne kłamstwo. Piszę to z domowego fotela i chcę serdecznie polecić prace w ecocar choćby dla studentów którzy chcą sobie dorobić, a ludzie którzy wypisują takie bzdety, że ktoś z biura piszę te opinie, mają po prostu wymagania co do pracy z kosmosu i żadna praca by im nie pasowała więc przychodzą się wyżalić swoimi podejrzeniami

Anioł
@chauffeur

Komfort domowego fotela wyniósł Cię na szczyty fantazji:) Wróć do rzeczywistości.Żaden student nie będzie płacił haraczu za auto. Studenci chętnie dorabiają w Uberze lub rozwożą jedzenie korzystając z własnych aut,skuterów ,rowerów. Przyszedłeś tutaj wyżaliłeś się i odejdź.

Anioł
@Anioł

Słuszna uwaga. Potwierdzam i też polecam EcoCar.

taxówkarz

świetna sprawa że można używać samochodu w celach prywatnych takich jak np.wyjazd na działkę z rodziną

@taxówkarz

Działkę to Ty chyba wziąłeś żeby to "coś" napisać.... No comment...

@Kierowca

Dzięki! Czy taka fajna opcja jest jeszcze w innych korporacjach, czy tylko w EcoCar?

EkoGo

pensja co prawda mogła by być trochę lepsza ,ale uważam że ekologiczne samochody to świetna sprawa! Niestety ecocar to jedyna firma taksówkarska oferująca przewóz nie zatruwając środowiska mam nadzieje że w przyszłości to się zmieni i każdy samochód będzie elektryczny, a narazie cieszmy się tym co mamy. Ecocar jeszcze idealne nie jest ,ale wierze że pójdzie w jak najlepszą stronę w kwestii zarobków, umów itp

Driver
@EkoGo

Hybryda truje więcej niż jakikolwiek benzyniak w gazie. A mieszkanie niedaleko fabryki baterii do hybryd to jak w Czarnobylu. Ale fajnie, że wierzysz w cuda i bajki z korporacyjnej gazetki.

Driver
@Driver

Czyli, jeżeli dobrze zrozumiałem, polecasz EcoCar, tak? Dzięki za opinię!

MojeMiasto

Podobno w ecocarze nowe umowy od sierpnia, znów obniżka pensji?

@MojeMiasto

Jak podobno przecież to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o EcoCar S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w EcoCar S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EcoCar S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EcoCar S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EcoCar S.A.?

Kandydaci do pracy w EcoCar S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EcoCar S.A.