Adres: Wrocławska 94 lok. 08, 41-902 Bytom

NIP: 6262878310 REGON: 240700770 KRS: 0000373348

2 31 210 5 1

Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.

Filtruj opinie po kryteriach:

Kolega ma rację , szczekacie jeden po drugim ,a Rabat dalej niszczy rynek taxi. Panowie przecież logiczne jest ,że to wszytko dzieje się za przyzwoleniem szefostwa. Ustawki lecą jedną po drugiej , my za to płacimy - to zwykle oszustwo. Przytoczę rozmowę z klientką : - Pan nowy ? - nie , jeżdżę od roku - a bo zawsze starszy Pan w okularach lub blondynka . Kurs: Ochojec tylko i wyłącznie Pani jeździ kilka razy w tygodniu . Zapisałem nr. i pewnie powołam na świadka - za takie przekręty domagajmy się odszkodowania i podziękujmy za pracę. Pozdro dla naiwnych .

Tak1Nie
dobraDusza

Wam po prostu zal du.pe ściska. Masakra. Nie pasuje? Zmiana pracy zrobi wam dobrze. Kazdy gada, nikt nic nie robi. Żałosne

@dobraDusza

Uważam że trzeba się przyjrzeć temu 60. Też to zauważyłem ze cwaniakuje za bardzo. Nie raz go przyłapałem jak robił lewizne na Piekarach

dobraDusza
@1313

To trzeba było zrobić zdjęcie, skoro TYLE razy widziałeś.

konan
Nazwa działu: Marketing

Nasze gwiazdy to nic przy numerze 60. Ponad polowa czasu kiedy jest w pracy to "przerwy". Można go zwykle spotkać wtedy w Pyrzowicach czasem w Balicach. Z wizytówek skreślił numery Rabatu i napisał tam swoje. To jest stary cwanial

Ostatni Sprawiedliwy

Do Kasi i Sary jakie wy sławne jesteście ?? i co wy robicie wstawiacie jakieś durne postu od tego jest chyba pan marketingowiec ale on sam nie potrafi zrobić reklamy to ma od tego dwie które tym bardziej nie potorfia. A tym pokazujecie jak bardzo macie ustawione kursy. Saro dalej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem co na pisał 997. To Ci przypomnę kolega napisał że ta impreza nie była wrzucona na giełdę tylko dostał ręcznie ją przydzielone. Powinna zostać wrzucona na giełdę a nie czekać na faworyta... A tu próbujesz bronić grubą i pana 107 czy mieli kombi czy nie a gdzie on to kombi? jak mu wejdą dwie walizki z ledwością i już po kombi. Przyjrzę się czy teraz tez będzie dostawać takie kursy jak wózek itp bo to każde kombi musi wozić... Kolejna sprawa to co ty myślisz że jak ktoś pójdzie na bazę to co usłyszy? że tak się zdarza i trudno już były podobne akcje i nic z tego nie wyszło bo one chronią swoich faworytów. Kebaby kosztują a orka jedna z drugą lubi sobie pojeść. A jak wiadomo 12 zł na godzinę to trochę mało jest i nie starcza na dożywanie się to trzeba dorobić jakoś . Cytuję Ciebie"Nigdy na równo z nami nie będziesz," mówi już wszystko to co każdy wie. Teraz Ty Kasiu napisała że tych'' przystojnych aż się kusi kasować po za cennikiem i jeżdżenie na lewizny'' może jednak tak robisz? jeżeli zarząd to czyta a czyta z pewnością proponuję się tej pani przyjrzeć z bliska. Jeżeli myślisz że Jesteście najlepszymi taksówkarkami w miejsce to jesteście w błędzie. Nie chciałabyś wiedzieć co ci ''przystojni '' o tobie mówią. Dziewczyno Jesteś matką masz swój wiek to zejdź na ziemie bo twoje zachowania wskazuję że jednak jest coś z tobą nie tak i powinno się ciebie przebadać bo nie jestem pewny czy masz tak wgl badania psychologiczne czy twój kolega Krzysiu ciebie skierował do pracy. A co do romansu z tobą to bym na to nie liczył... Reasumując moi drodzy koledzy trzeba chyba zacząć ''płacić'' tak jak kolega 107 albo zacząć grubą bajerować i wozić ją za darmo do tego ze dwa kebaby na noc to polatamy trochę.

Tak8Nie1
Herod
@Ostatni Sprawiedliwy

Właśnie. Masz rację przyjacielu. Nawet nasuwa mi się kawal: O proszę Panią czy to bliźniaki Nie a dlaczego Pan pyta Bo aż dziw bierze ze Panią ktoś pukał dwa razy

Tak7Nie
Nazwa działu: Finanse

Szanowna eRPeKO Saro 25, bo tak się identyfikujesz - jakim cudem przy bijącej wczoraj giełdzie, twój przyjaciel pan P.107 dostał kurs o nazwie Impreza, który przyjmowała wasza wspólna koleżanka#28# o 11rano? O dziwo wszyscy z Piekar i okolic adresy dostawali z dopiskiem Giełda,ale on jeden jedyny kurs impreza którego na giełdzie jakoś zabrakło... Puknijcie się w głowie bo (usunięte przez administratora) nam obrabiają na każdej zmianie!

@997

No i co znowu się czepiasz Przemka 107 że wziął kurs o 11 rano impreza.? - masz dokładny przykład teraz ze g.ów.no. Wiesz a się udzielasz i teraz sam się właśnie wpie.rdo.lilees, że puszczasz tak samo farmazony :) ponieważ oswiece Cie że 107 pracuje na noc nie wiesz czy kolejny raz robisz z Siebie debila .? Wiec rano pracuje na 107 zmiennik :) zaskoczony.? :) :)

Tak9Nie1
@Taxi 25

A czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?! Bo widzę że raczej nie. Jest napisane, że kurs przyjmowała rano wasza wspólna koleżanka. A on dostał ten kurs w nocy, pośród innych gdzie dostawali z giełdy adresy gdzie popadnie, on dostał imprezę. Gdzieś mam czy to fart czy lewizna ale dziwne że zawsze dostaje imprezy odebrane o każdej porze dnia przez 28.

@997

Skoro to masz gdzieś to po co drazysz temat.!? Co ty myślisz że ja Ci się będę tłumaczyć.?! Użyj mózgu jeśli go posiadasz, bo widzę że WSZYSTKO CIE BOLI I EWIDENTNIE ZRZERA CIE ZAZDROŚĆ i próbujesz wmowic ustawione kursy. Najpierw przekop czy tamte taxi miały czy nie miały imprez,kombi czy nie potem przemysl co tu za farmazony piszesz, jeśli nie potrafisz sam do tego dojść to odwiedź bazę :) czego wiem że niee zrobisz bo jesteś mądry tylko przez internet jako anonim, po drugie kolejna podpowiedź zacznij obserwowac numery stojące na Piekarach lub te co wbijaj się dojazdem :) Weź odbij już od nas bo szukasz problemów gdzie ich nie ma, a ja nie bede prowadzić konwersacji z debilem bo jeszcze nas pomyla???? masz jakieś pretensje coś Ci nie pasi to na BAZĘ WYJAŚNIAĆ fałszywe tchórze.! Niech Cie dalej zrzera zazdrość, i żal scisnie,obserwuj przystawkę i Facebooka Taxi rabat :) Nigdy na równo z nami nie bedziesz, nigdy nie będziesz się reklamowal tak jak my, więc jak już z nerwów, zazdrości, i żalu nie wytrzymasz przenieś się gdzie indziej i tam wymyślaj nowe historyjki. Bay

Tak7Nie1
Kasia#45

POWIEM WAM JEDNO - kocham Was ???????????? dzięki Wam moja praca jest ekscytująca!!! Mordka mi się śmieje od ucha do ucha, nawet wnętrzności się śmieją.???????????? W ŻYCIU POLECAM BYĆ SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM -???? (usunięte przez administratora) praca, kochane dzieci, 4 buldogi francuskie (plus 7 szczeniąt), przyjaciele w pracy (moja Sarcia, mój Pan Kierownik, mój Przemo, mój 83,nasz 159) i poza pracą...⛱️ wycieczki nad morze, szampan i WSPANIALI KLIENCI ????(tych przystojnych aż kusi wozić poza cennikiem i kursami na,,zajętym", nie na lotnisko, bo tam za dużo gapiów, a panie stanu wolnego wiedzą, że przyjemny lokal nie jest zły! Robię swoją robotę najlepiej na świecie, nie kręcę się lokalnie za bałwanki, choć powodują pyszne skojarzenia. A NA ZAKOŃCZENIE PODZIĘKOWANIA - wielkie podziękowania dla Znajomych Kolegów z nocnej zmiany, którzy są autorami postów szykanujacych moje ukochane miejsce pracy... DZIĘKI WAM KORPORACJI PRZYBYWA KLIENTÓW, A MY (ja i Sarcia25) JESTEŚMY SŁAWNE, BA- GWIAZDY. NAJLEPSZE NOCNE TAKSÓWKARKI W BYTOMIU. Dzięki ❤️????❤️ Pozdrawiamy dziś z Jastrzębia. W nocy na pewno znajdziecie nas na bp, bo lubimy latać po nocach. P. S. 2. ALE, ŻEBYM JA NIE MIAŁA Z NIKIM ROMANSU TO JUŻ SZCZYT SZCZYTÓW! Żadnego kochanka? Etc? Poważnie? Nic?... Kierownik? Sara? Aga28? Bo że Przemo nie, to wiadomo ????????????????????

Tak9Nie2
Taxi on

Niech każdy robi swoje w każdej pracy znajduje się osoba której coś nie pasuje.Ale panie 28 i 29 kobiety nie do życia.

Tak1Nie3
Mysl

Wszyscy sie interesują nocna zmiana dlaczego.? Zazdrościcie towarzystwa, zgranej elity.? Kursów nie da się utawiac skoro każdy na bp stoi w koleje, Stacja bp jest otwarta dla wszystkich, kazdy taksówkarz poza "elita" podjeżdża i jest witany z uśmiechem, nie ważne czy przyjedzie dowiedzieć się czegos nowego specjalnie z ciekawości do tego przekręcić i puścić fałszywa plote, bo takich osób jest kilku na nocnej zmienie czy na skargi kolegów gdzie za chwile że sobą stoją na postoju, nie wspominając o osobie która nie pracuje od 2 dni a jest na przyrzowicach z kogutem nad ranem. Nikt nie wyciągnął konsekwencji.

Tak8Nie1
@Mysl

A ty razem z resztą elity sie zabawiasz na imprezach integracyjnych grupy z BP? Czy kolejny po 107 co romans z 28 z bazy ma?. Albo czekaj, no tak zapomnialem...dodaj kolejne zdjecie z nocnej zmiany nieetatowej taksowkarki bo wszystkich nas interesuje gdzie jezdzisz. Nie zapomnij zdjecia dodac jak czekasz w (usunięte przez administratora) na klienta. Bo kazdego z nas to interesuje.. patologia i tyle. BP tak samo (usunięte przez administratora) obrabia jak wszyscy. W tym zawodzie nir ma kolegow ani kolezanek. Czego nie powiesz zostanie obrocone przeciwko tobie.

Tak1Nie4
@997

Uu co tu się wyprawia. Co Cie to obchodzi co ja albo ktoś inny z mojej ekipy robi hmm.? Kolejny ma swoje życie nudne.? kolejnym żal du. Pe ściska że na nocce jest jedna jedyna zgara ekipa.? Bo na żadnej zmianie takiej nie ma i to Cie tak boli.? Co ty w przedszkolu jesteś ze nie masz z kim fajnej przerwy spędzić i w aucie płaczesz.? dodamy jeszcze nie jedno zdjęcie nie musisz się o to martwić :) wiem bola Cie te zajeb.iste zdjęcia, te podroze no ale cóż,musisz to przebolec, wierzę w Ciebie, pamiętaj, że zdjęcia nie są dla Ciebie tylko dla naszych klientów, którzy je lubią i udostępniają :) a ty wręcz zazdroscisz ze nie mamy takiego nudnego życia jak Ty, domyślam się jak musisz sie Wk.urzac i jak buzujesz od srodka z każdym kolejnym zdjęciem,no ale nic Ci na to nie poradze,żyj swoim życiem a nie naszym może też je pokochasz, :) a jeśli to Cie aż tak boli to wylacz powiadomienia Taxi Rabat i ich nie bedziesz widział z czym masz problem.? :) oj nie, nie zrobisz tego bo Ciekawość musi byc,więc podziwiaj, skoro jak mówisz nikogo to nie interesuje a jednak Ciebie tak i wszystkich wokół :) obserwuj uważnie kolejne wpisy, i komentarze,tylko czasem czegoś przypadkiem nie polub. Patologia jest to jak wy sie zachowujecie i co wymyslacie , że tak zazdrość potrafi wpłynąć na człowieka.. Wstyd. Nie ma kolegów i koleżanek w tym zawodzie.? Jak widać są, to Ty ich tu nie masz. I to Cie boli. Bo ty nawet fałszywie się z nami witasz :) i najwięcej chciałbyś wiedzieć. PS. Pamiętaj że niektorzy jeżdżą na taksowce, bo to uwielbiają, lubią pracę z ludźmi, robią to z pasji, uwielbiają jazde w nocy gdzie puste ulice to sama przyjemność i co najważniejsze, mieć w pracy swoją najlepsza elitę, a kursy to tylko dodatek za który Ci płacą. Bo mieć pracę z pasją to tak jakby ani jednego dnia się nie przepracowalo,co doskonale widzisz po zdjęciach że nawet jak mamy wolne to mamy jakiś wypad, ale ty tego nie zrozumiesz. Zajmij się swoim nudnym życiem, a do naszego nie wtykaj nosa,PS. Kolejne zdjęcie już niebawem. Baw się dobrze, miłego "kolego"✌️

Tak11Nie1
Kubańczyk

Część. To jest dramat..praca tych pseudo dyspozytor woła o pomstę do nieba.. kilka wolnych taksówek na centrum a ona mówi przez telefon że czas oczekiwania do 20 minut gdzie ja jadąc z postoju mam do adresu zaledwie 800 m. przez co później klienci Dzwonią do takich korporacji jak feniks gdzie dyspozytorki mówią 5,7 minut czas oczekiwania i do 10 minut taksówka zawsze jest. gdyby u nas zacząć tak mówić to klienci nie odmawiali by taksówek ponieważ wiedzieliby że przyjedzie do 10 minut a nie tak jak pani dyspozytorka powiedziała do 20. Inną sprawą są nielegalnie załatwione lewe kursy. Nie będę tutaj wymieniał konkretnych osób ale kierowca nocnej zmiany jeżdżący srebrną Skodą fabią wersji kombi zawsze po dobrze udanej nocy jedzie na bazę po swoją koleżankę by Zawieźć ją na olimpijską. Czyżby to taki prezent w ramach odwdzięczenie się za dobre kursy nocą? nie wspominam już tego przemieszczania się nudzą gdzie z miechowic ktoś wbija dojazd po to by dostać się na Piekary aby zainkasować lotnisko. Dziwnym trafem akurat w tym momencie Chcę zmienić strefę..przypadek?. w ciągu dnia widać praktycznie to samo gdy numerki 12 140 ustawiają się zawsze tam gdzie lecą dobre kursy. albo wbijają się w nocy jak na przykład 140 po to żeby zrobić dwa lokale i nad ranem wyhaczyć kurs o nazwie impreza po którym wybija się do domu i tak naprawdę nie wiadomo gdzie i z kim pojechał.

Tak2Nie5
Bytomski
@Kubańczyk

Kolego nie wiem jak długo współpracujesz z tą firmą ale od zawsze sz.p. Paździoch jeździ dobre kursy. Przecież on jest poza prawem. Na zebraniach darł japę na całego że jesteśmy lenie i nie chce nam się jeździć w święta i niedzielę a sam jest nie lepszy. Na święta zawsze gdzieś wyjeżdża bo on ma rodzinę. Nie dosyć że się podstawia w trakcie dnia to jeszcze wykreśla co lepsze czasówki z systemu i jeździ po robocie. Ludzie nie raz opowiadają że jak jadą gdzieś dalej to ciągle trafia im się srebrny turan i paździoch - kiedyś srebrny passat. Kolega kierownik 140 nie lepszy. Też ma cały dostęp do wszystkiego i ciągle kombinuję. Oprócz nich właśnie jeszcze zarabiają lepiej kierowcy, którzy współpracują z dyspozytorkami - tak zwanymi Orkami - to są siostry które mają wiecznie potrzeby finansowe. Kiedyś pożyczyła jedna kasę od mojego kolegi to oddawała mu w ustawianych kursach... Każdy wie że niegdyś było tak że jakby który spróbował odmówić przywieźć głodnej Orce jedzenia na nocce to może już być pewny że przez parę miechów będzie miał wtopy i kijowe kursy. Kolejny ananas to wiadomo specjalista od wszelkiej roślinności typu konopie. Jemu też się darzy no ale to przecież ukochany zięciuniu od KiL. Reszta teraz to tylko ledwo na składki uzbiera. Ja już oglądam się za robotą na etacie bo tu już nie ma co szukać. Chłopaki i Dziewczyny wbijajcie każdy kurs na kasę bo szykuję się niezłe zatrzęsienie. Prawdopodobnie poszedł donos do US tylko nie w Bytomiu bo wiadomo że tutaj są ustawieni. Narazie węszą wraz z wydziałem PG. Pozdro

Tak5Nie3
@Bytomski

Ale to nie od dziś wiadomo że Orki ustawiają kursy. Jadać kiedyś z jedną z bazy która wyleciała za ustawiane kursy była tak naj%&^a że wygadała się że KiL mało płacą i są zmuszone na ustawianie kursów i jak jestem chętny to możemy się dogadać. Tylko jk wytrzeźwiała to było jej głupio i mówiła że była pijana i gadała głupoty. A za jakiś czas stoją z kolegą razem na postoju napisała mu sms-a zejdź na 18 i pyk lotnisko ze stroszka Na nocce robiło co się chciało u niej a nie jeden kierowca latał u niej. Zresztą tak jak napisał kolega wyżej nie tylko kolega ze skody ma się z nią dobrze bo nasze dwie wspaniałe DAMY co lubią imprezować z kierownikiem i jedną z ork to później w nocy latają.z reszta na ich temat duuuuużo się już mówi co wyrabiają. Chłopaki z nocki już mówią że pani ze kijanki jeździ na ustawione lotniska niby z kolegą. Co do tych pożyczania pieniędzy kolego wiadomo że one zarabiają po 10-11h to jak pożycza od ciebie 100 alb 200 zł to z czego ma ci oddać? w zamian polecisz na 3 lotniska twój kolega zaliczy wtopę bo go stać na jedna czy dwie w ciągu dnia. A wracając nie zapomnij skoczyć do sklepu po fajeczki i kebaba bo kebab lubi dym. Ja się pytam zarządu i niech sie wypowie jak to jest możliwe że taki 140 został tutaj kierownikiem i ma wgła do wielu rzeczy jak wyleciał z neksu za przekręty i to się z nas śmieją że teraz on u nas dowodzi to są KPINY po prostu i tutaj tez się ładnie ustawił a jak z nim gadasz twarzą w twarz to sie jąka i nie umie wypowiedzieć. A po drugie miesza tak w grafiku że później się musisz tłumaczyć na bazę dlaczego nie wyjechałeś jak miałeś być w pracy a pisałeś do niego że chcesz wolne. I kolejna sprawa kiedy ściągniecie z funkcji kierownika 59? koleś nie nadaje się na kierownika wydaję mu się że jest bogiem czepia się szczegółów nie idzie z ni normalnie porozmawiać a jego konie mają u niego dobrze. )( wbijasz sie 4:40 napisze ci na przystawce jeszcze 5 min mimo że bytom pusty a na giełdzie adresy.

Kubańczyk
@hades

Siostrzyczki mieszają nieźle. Kilka osób z popołudniowej zmiany która jeździ nieraz dłużej mówi wprost z że osoby które zadomowiły się na stacji bp na strzelców czyli Wielki Grzegorz 59 i jego (usunięte przez administratora) począwszy od numerów 60/107/25/130 to latają na nockach tak że głowa boli. Zjeżdżają sobie w odpowiednich momentach bądź biorą przerwy gdy do gry nad ranem wchodzą terminowki na dworzec w Bytomiu by dostać później na wolnym imprezy które jakimś cudem się nagle na giełdzie pojawiają z czasem takim że powinny zostawać wydane wcześniej.. Ten kierownik to porażka..czepia się takich rzeczy że głowa mała. Kolega mial typowego parcha przy progu to wyłączył mu imprezy...no tsk bo klient zanim wejdzie to auto i od spodu ogląda jak wygląda... A sam jeździ zdezelowanym oplem który za chwilę się rozleci choć ma już jednego pieska na którym zarabia jak boby budownicze i inne buraki tego pokroju. Więc może autko wymieni.. a co do 140... W neksie wiadomo co robił i wiadomo co robi tutaj ale panowie...nie ważne co by się nie działo - liczy się kasa od kierowców a reszta ani widu ani słychu... Tak samo jak ktoś się odniósł do koleżanki z kijanki z nocki..ten kurs podobny tak odwalony że szkoda słów.. podobno kierownik jej kazał zjechać na inną strefę by to dostała.. i wg wszystkich wyżej postawionych jest to okej bo możemy się ustawiać pod lotniska jeżeli wiemy że taki kurs będzie... Rownie dobrze mogę klientowi powiedzieć żeby nie zamawiał bo ja sobię stanę pod jego blokiem dajmy na to o godz 17:00 i pojadę z nim na lotnisko i napiszę że kurs z postoju... Normalnie śmiech na sali.. mówili że Neks i Fenix się rozpadnie a na razie wszystko idzie w stronę tego że my się rozpadniemy... A takie pytanie odnośnie pana dziennikarza co rozdawał talony czy bony na darmowe przejazdy na jakimś festynie parafialnym bo Rabat tylko takie rzeczy sposnosruje - to może mam ludzi wozić za darmo i pieniądze na bazie odbierać po 2miesiacach jak za wszystkie bezgotowki?? Kpisz człowieku chyba.. jeździmy całkiem za darmo

@Kubańczyk

Przyjacielu takie coś to tez idzie jako lewy kurs i nawet jak się u umówisz z kimś że zgarniesz z postoju t można było się tak umówić z klientem a teraz to im wszystko nie pasuje . Byle dać kare . Parę lat temu jak zaczynałem to można było takie rzeczy robić teraz już nie. kolega 60 podobno ma układy z bazą takimi paniami jak 29/28/20 chłopaki z nocki są (usunięte przez administratora)jak te owe panie są na bazie bo ten pan jeździ jak szalony lotniska i powroty ma po kilka razy w nocy. A jak nie ma lotnisk to kończy prace dużo wcześniej. A po drugie podobno krąży już lista żeby odwłować (usunięte przez administratora)z funkcji kierownika nocnej zmiany.

Tak3Nie3
Jukiiii
@Kubańczyk

Robić wam się niechce nie umiecie dojechać na czas a narzekacie na panie jaki podają czas dojazdu.miałem nie raz sytuacje ze pobraliście innego klienta bo niechce się wysłać SMS.

Mysl
@Kubańczyk

Z faceeboka rozmowa 25 a jej kolega gdzie nie chcieli przyjąć zamówienia bo z Zabrza, dziewczyna zadzwoniła na bazę pytając czy nie robią lotnisk z Zabrza już a dyspo bała się że to ktoś ustawiony bo miał 1 zlecenie tylko dlatego, że dzwoniąc z zagranicznego nr za każdym razem jest pierwsze połączenie. Klient oddzwonił. I udało mu się dzięki 25 zamówić czasowke przez baze, gdzie dwa razy dzwonił i 2 razy rozmowa jest nagrana, na Facebooku 25 z kolegą w rozmowie jasno napisane a na którą zmowiles? Kolega powiedział więc wiedziała dziewczyna, gdzie się ustawić. Rozmowę z faceeboka czytało szefostwo między nasza ulubienica 25 a kolega, więc gdzie jest kurs ustawiany? Dziewczyna wiedziała pierwszy raz i po co wysysacie coś z palca i zmyslacie historie dalej?oburzyl się 72 który najwięcej jeździ na lotniska a po 1 minucie zadzwonił z pretensjami na bazie i do kierownika dając się dojazdem na 111 przed lotniskiem z Zabrza gdzie Zabrze poszło z bobrka bo 25 zna kolege i wie że mieszka za biskupicami a 72 dostał goraczki,żeby było jasne. najwięcej się tu udzielają ci którzy sami najwięcej latają na lotnisko gorzej jak plazerne psy, wiecznie z tekstami jak ja bym się wbił minute wcześniej to ja bym dostał te lotnisko aż się rzygać chce, elita z bp dostanie to dostanie nie to nie nikt nie dzwoni na bazę z pretensjami gdzie ustawiają się 72,92,60,102 którzy udawaja kolegów, a potem du. Pe obrabiaja dwulicowi, nie macie zgranej ekipy nadajecie w osobnosci sami na siebie a w grupie to koledzy, zal wam du. Py. Ściska. Siać ferment pierwsi zazdrość zżera, że nie macie dobrych ludzi obok siebie tak jak zgrana paczka z BP. Zeby was wy. J. E. B. A. L. O od tych fałszywych plotek. nie pozdrawiam dwulicowych PS. Rabat najlepszy.!

Tak8Nie
zozol
@Mysl

Koleżanko 25 każdy dobrze wie że masz ustawiane kursy razem ze swoja koleżanką 45 co po nocach rozwala auta a teraz jedź u kierownika to kierownik nie pozwoli jej zginąć bo musi na niego zarobić. Ta wasza ''elita'' obserwuje tylko przystawkę kierownika gdzie kto stoi i jak jeździ . Pani S co tak uporczywie bronisz tej stacji każdy dobrze wie co tam się razem swoimi kolegami 107 i 26 sieje ferment na tej stacji mówiąc głośnio o naszych kierowcach a później tankując tam patrzą na ciebie ja na głupka. Może się pochwalisz o wakacjach nad morzem jak odwiedzałaś 59. Dlaczego z wami nie stoi już 102 i 85? bo nie mogli dłużej już wytrzymać tej napiętej atmosfery co wy tam robicie. A to e macie ustawiane kursy i nie tylko wy to nie wiadomo od dziś takie księżniczki z bazy jak 28 i 20 dają wam fajnie zarobić i się pytam czy wam nie wstyd jest że przez was koledzy nie potrafią zarobić , i pytanie do zarządu dlaczego 59 ma imprezy jak ten jego trup jest poobijany w każda stronę że nawet żaden lakierni i blacharz nie się zając b jest tam tyle szpachli że jak to ruszą to pół auta by musieli robić. Tutaj każecie za palenie w aucie a przyjrzycie się temu panu własnie co robi w swoim samochodzie.

@zozol

Oczywiscie, bo to ja latam 2,3,4 razy na lotnisko w ciągu nocy z powrotami :) wez lepiej zaloz okulary, jak numerów nie widzisz dobrze ktore właśnie to robią a może to Ty.? :) kozak przez internet a w oczy niczego nie powiesz bo dobrze wiesz ze każdy by cie wysmial za te farmazony tak jak p.ie.przy.sz o romansie 107 i 28, to że dla ciebie nie istnieje przyjazn damsko męska nie moja wina ale jak (usunięte przez administratora) wiesz. To lepiej się nie odzywaj, po 2 nie wtykaj nosa w życie prywatne chyba że swoje masz nudne i musisz wymyslac historyjki na nasze tematy.? O wypadku widze też nie masz pojęcia to. Po Co się udzielasz.? Oj Jejuu widzę jak Cie to boli - ale zajmij się swoim nosem, skoro masz takie wrażenie to się tam nie tankuj, z czym znowu masz problem.? Niestety nie pochwale sie, poczekam aż wymyślisz kolejny farmazon :) mam zajeb.i.s.t.a 4osobowa ekipe i najlepiej odbij albo zmień korporacje jak tak Ci źle że nie masz kolegów na nocnej zmianie hmm w sumie się nie dziwię bo jak ktoś wymyśla farmazony na czyis temat też bym się z nim nie zdawała proste :) kolejna rzecz o którą się burzysz, samochód kierownika, najpierw pooglądaj go najlepiej przez lupę, i usiądź do środka powachac czy czuć zapach czy fajki a potem znowu się udzielaj, masakrycznie widzę Ci ten Zal (usunięte przez administratora) ściska, ale nic na To nie poradzisz jesteśmy i będziemy fajna ekipa. A ty sobie znajdź jakieś inne zajęcie jak masz nudne zycie i musisz wpie.przac nos w czyjeś, PS. Pozdrawiam i życzę farta dzisiejszej nocy :) wiecej odwagi kolego jak Cie coś boli to zapraszamy do Stolika :) dawaj kolejna dawkę ploteczek OSOBISCIE chyba że tchorzysz.? :)

Tak9Nie
Zxz

Panowie zamiast tutaj wylewać żale , proponuję skontaktować się z adwokatem , ustawki powodują straty finansowe w Waszej kieszeni , niesłuszne blokady , (usunięte przez administratora) - spokojnie na odchodne możecie domagać się odszkodowania . Jęczeniem jeszcze nikt nic nie zadziałał. Przestańcie się bać i walczcie o swoje , oszustwa powinny być piętnowane .

Nazwa działu: Marketing

Czytam to co piszecie, i jestem w szoku. Plujecie na rękę która was karmi. A tak na poważnie z brakiem reklamy się zgadzam, zobaczcie ile do przodu jest pod tym względem taxi neks, jest tam prezes i kilka osób które ciągną ten wózek do przodu. Prosty przykład niedziela my współpracujemy z radio piekary i co nam to dało, Tour de Pologne lotna premia i reklama neks Taxi, nawet wiem kto to załatwił, a my co nic, nigdzie nas nie ma nigdzie nie widać nas, a neks jest wszędzie. Rozmawiam z chłopakami z neksa, i wiem ze jest tam dobrze, pozbyli się zgnitych jaj jeżdżą akurat u nas i jest im dobrze, w dobrej wierzę to piszę ale proponuję zarządowi taxi rabat ściągnąć jedną osobę z neksa, pana dyspozytora przez duże D, jak chlopaki w neksie widzą go na zmianie mówią ze bedzie conajmniej 200 zleceń więcej i marketingowo też pan dyspozytor może wiele w Piekarach, tylko czy ten pan będzie chciał przyjść do nas, on przyczynił się do pozbycia się z neksu Pana Daniela, Pana Mariana Koniuszko czyli(Izy K) i jeszcze kilku bawi damkow. Proponuję abyś my byli najlepszą korporacją w mieście, przechwycmy trgo Pana, aby było jeszcze lepiej niz jest.

Maciora
@173

Szkoda że takie gnidy jak wielki pan Daniel trafiają do nas i przekręty walą równo.. nic tu nie jest robione. Zero reklam, zero ulotek w skrzynkach nic...feniks nawet ma swoje reklamy,neks bilbordy, taksówkę angielska jako nowość co daje niezła frajdę przejechać się takim pojazdem nawet na przysłowiowym lokalu za 8zl. A u nas? Nic,wielkie zero... Facebook? (usunięte przez administratora) jakich malo,co tam zareklamujemy? Busa 9os? Święto policjanta czy kolejny festyn parafialny?...albo zdjęcia od durnej taksowkarki ulubienicy pana marketingowca. Dla mnie wszystko się już kończy w tym rabacie. Dyspozytorki robią co chcą, kolegą po nocach kursy ustawiają. Tak tak panie P. 107 i romansik z koleżanką 28 z dyspozytorni a później jeździmy dobrze cała noc. Do tego dochodzi zero reklam,zero czegokolwiek, zero powagi, zero spotkań pracowniczych i zebrań jak to miało miejsce dawniej.. może czas tupnac nogą. I pozbyć się wszystkich wyżej obsadzonych co (usunięte przez administratora) robią i oczyścić atmosfere a przyjdzie dzień że praca w tej korporacji wywoła uśmiech na twarzy tak jak to jest w neksie od dłuższego czasu

Maro
@Maciora

Dokładnie jak mówisz. Zebraliśmy ściepy z neksA którzy wylecieli z hukiem. Rok pracowali normalnie. I zaczęło się daniel zaczal robi grafik pracując w firmę 6miesiecy!!!! A są ludzie którzy robia ponad 10 lat i ciągle na grafiku. Jego koleżanką iza w tym roku wakacje bez grafiku. Oczywiście przypadek Że w tamtym roku pełnokursów z biur podróży które ona nagrywa. W tym roku jak na lekarstwo. Za to przerwy w pracy po kilka h, przypadek. To co na nocce się dzieje to nawet nie komentuje samozwańcza "elita" i conajmniej 3 ustawione koleżanki na bazie. Żyć Nie umierać. Dla szefa liczy się liczba aut logiczne, mają zlecenia chcą też jak najwięcej zarobić. Ale radzę się przyjrzeć kogo się zatrudnia. Bo od pewnego czasu same podejrzane osoby, sklepy z neksa i żołnierze . A my idioci pracujemy 10 dni żeby na zus zarobić.... pan od fejsbuka osobna sprawa, już dawno powinien wylecieć, zwykły zakompleksiony znawca wszystkiego. Oczytany, elokwentny tylko słoma w butach. Żegnam pozdro

Jacek 12

Piotr bije o awans hihihi

@Jacek 12

Że niby jaki awans? Piszę co myślę i tyle.

Piotr 133

Drodzy taksówkarze z Rabatu. Z przykrością stwierdzam, że poziom większości Waszych wypowiedzi jest żenujący. Co najmniej niesmaczne jest również to, że komentarze te pojawiają się miejscu, do którego mają dostęp osoby niezwiązane z korporacją. Jak mówi stare przysłowie: "zły to ptak, który własne gniazdo kala". Chowając się za anonimowością internetu, wypisujecie czasami bzdury i nieprawdy na tematy, o których nie macie pojęcia. Jakże to modne w w dzisiejszych czasach. Może rozpocznę coś nowego i jako pierwszy dodam komentarz nieanonimowy, bo ja wiem co piszę i "stoję za tym".

Tak4Nie2
Brajan Skot
Nazwa działu: IT
@Piotr 133

drogi Pioterze. Niestety poziom wypowiedzi jest taki a nie inny ponieważ odzwierciedla poziom intelektualny taksówkarzy w tej korporacji A jeśli chodzi o swobodę wypowiedzi to póki co jeszcze żyjemy w wolnej Polsce i całe szczęście jest wolność słowa chociaż pewnie jak ty byś rządził już by tak nie było

@Brajan Skot

Wolność w każdej postaci poważam i sznuję, ale jeżeli ktoś ma problem do mnie lub kogoś innego, to niech mu to w oczy powie. Może da mu w ten sposób szansę na wytłumaczenie , że ma mylne wyobrażenie, wynikające ze słuchania plotek, które mają niewiele, a często nic, wspólnego z prawdą. Tchórzostwa nie lubię.

Tak3Nie
Lepper

Wszędzie dobrze byle jak najdalej od Feniksa :)

@Lepper

Tu na pewno będzie Ci dobrze ????ruch wiekszy napewno niż w feniksie gdzie zarabiają po 70 zl na dzień ale jeszcze sie przekonasz :) ze jesteś tylko pionkiem

Kopernik
@Lepper

Od Rabatu też lepiej się trzymać z daleka. Najlepiej od Bytomskich taksówek. Teraz w Zabrzu jeżdżę i tam to jest życie. Stałem się z powrotem Panem Taksówkarzem. Nie jeździmy za takie ochłapy jak tu więc patolodzy trzymają się od nas z daleka. W Rabacie robiłem do 7500 km na miesiąc. Teraz robię max 3000 km na miesiąc a mam większy obrót. Chyba Wam nie muszę tłumaczyć z czym to się wiąże. Teraz czuję że żyję.

Taxi Driver

Dziś odwiedził mnie tajemniczy klient , udało się nagrać całą sytuację. Poniżej filmik . http://www.xvideos.com/video32327413/brunette_beauty_rims_fake_taxi_driver

Tak3Nie
@Taxi Driver

Przepraszam bardzo, ale czy my jesteśmy w przedszkolu żeby zbierać punkty?! Co to za chory pomysł? Może jeszcze po zakończonym kursie bede wręczał klientom ankiety czy bylo komfortowo. Czy temperatura nie za niska nie za wysoka. Czy odpowiednia muzyka grala... przegięcie pały. W której korporacji takie cyrki się dzieją? W żadnej tylko w naszym popierdzielonym Rabacie.!.

Taksowkarz

Zastanawia mnie tylko jedno kto rekrutuje tych kierowcow. Jeden karany za wlamania, drugi za handel narkotykami, trzeci nie dawno wyszedl. Czyżby taxi rabat nie wymagal swiadectwa o niekaralnosci?? Jezeli tak to przypomne tylko wypadek spowodowany przez taksowkarza nacpanego jak kon na ulicy wyczolkowskiego jakis rok temu nie z korporacji rabat ale moze warto pomyslec nad bezpieczeństwem pasażerów i nad tym kto ich wozi.

Były Policjant
@Taksowkarz

Przecież był u nas też taki jeden co miał tunele w uszach co go też złapali jak woził ludzi naćpany Co jakiś czas łapią naszych taksówkarzy pijanych. Ostatnio takie głośne zatrzymanie co było opisane w życiu bytomskim. Następny ananas co był nagrany w zeszłym roku w TVS co woził ludzi bez licencji po Zabrzu.

pomidor
@Były Policjant

a ty tak ludzi nie wozisz?????? sam byś taki kursik łyknął bo podjazd podliczony 13 zł Czekać aż się ktoś weźmie za ten nasz ''cennik'' bo to też podchodzi pod nielegalny przewóz... Po nowym roku sie wezmą za to to będzie porządek skończą się boby i inne Janusze biznesu. Podobno bob już wycofuje swoje taksówki z feniksa bo mu nikt za 450 na tydzień i to na dwóch nie będzie jeździł. Dziwie sie że K pozwala że te trupy jeżdżą co on ie potrafi ich naprawić a kasuje swoich koni jak w aso a za pare dni zaś ta sama usterka a składkę trzeba mu normalnie płacić. Takie pytanie do pana od marketingu dlaczego twoje auto nie ma reklamy z tyłu?40zł ci smerdzi ?

Samson
@pomidor

Ten cennik to porażka. Pośmiewisko na całą Polskę że za takie pieniądze jeździmy.. kasa nam w aucie tylko po to by (usunięte przez administratora) zbierała i kurz. Potem zajdziesz składkę płacić to (usunięte przez administratora) dostajesz bo za dużo nabite na kasie. Tak jak jeden ananas co na początku kariery dupnal z 8tysiecy na paragonach. Inna sprawa to boby i inne przekręty byle by kasę zdzierać. Te jego auta to nawet do złomowania by nie wzięli bo strach a one wożą ludzi. Pośmiewisko on i jego warsztacik. A co do marketingowca...nowiutkie autko to co będzie szpecił naklejką. Ważne że resta musi z tym gównem na szybie jeździć bo hajs się musi na bazie za reklamę zgadzać

pomidor
@Samson

Dokładnie z nas się śmieje cała Polska. Jak można mieć takie cenny. Ostatnio jechałem z nasza stała klientką i z pogardą na twarzy zachwalała nasze cen. Że my to mamy te ceny od początku i ma nadzieje że to się nie zmieni bo się nauczyła jeździć autem i nie ma zamiaru się przesiadać na tramwaj. Pan marketingowiec to nie pozwoli swojego auta zeszpecić jakimś gó*nem na szybie a Ty musisz wieść takie coś. A co do boba i jego auta to moja żona kiedyś jechała z jego kierowcą z poharatana twarzą to nie dość że on był nie sympatyczny miał głupie żarty to nie mógł tego szrota odpalić. A że się bardzo spieszyła to się nie odzywała nic. Ale u niego tacy sami ludzie pracują. Nikt normalny nie daje rznac tak na kase. No chyba że masz komornika...

Samson

Jestem pod wrazeniem ile numerow przybyło a ile jeszcze dojdzie.. jak widzd ile aut jezdzi na rano a na centrum stoi po 20/24wolne to sie zastanawiam - na co tyle samochodow? Ciezko zmienic grafiki starym wyjadaczom z rannej na popoludnie? Emerytowi jednemu i drugiemu sie nic nie stanie a przynajmniej popołudniu bedzie wiecej aut przez co skroci sie czas oczekiwania....ale nie, lepiej wiecejbaut poprzyjmowac a za niedługo bedziemy jak neks jeszcze rok temu, stal po 15wolnych na kazdej strefie.. porazka.

Nazwa działu: Finanse

Nr 34 nowy / ja to tylko zostawie . Pytanie do szefostwa jak kupie takie auto tez bd miał takie adresy ,że mi sie auto zwróci w miesiąc ? Same kursy po 200/800 zl dziennie ...

Beza
@Donkichot

Zaryzykuj weź leasing prac rate i zobaczysz. Póki nikt inny nie zabierze 8 osób i tylu samo walizek to się nie dowiesz.

@Beza

Tak tak , tylko dziwnym trafem same vany 8 osób idą :) imprezy i inne dalekie kursy wszystko na 8osobowego vana. Poprostu jadą na żywca już nikt z tym sie nie ukrywa jeśli chodzi o ustawianie kursów .

Beza
@Donkichot

Tutaj każdy lubi swoje dodać. Każdy widzi spisek. Nie warto wchodzić w dyskusję bo zaraz napiszą że jesteś Tomek albo z zarządu albo zarejestrowany w urzędzie pracy. Podejdź kiedyś na postoju do A 34 to ci wytłumaczy jak to wygląda. Zapomniałem na postoju siedzimy w autach, nie gadamy. Lepiej obrzucic błotem tutaj jednego drugiego jak rasowy hejter z anonima.

@Beza

Niestety 34 nie widziałem nigdy na postoju i raczej ciężko będzie z nim porozmawiac jak do pracy sie wbija tylko jak już ma coś ustawione . Do Warszawy czy na inne dalekie kursy nie widzi mi sie za nim jechać żeby z nim porozmawiać :)

Ministrant

A co on za auto ma?

@Ministrant

Transporter, którym sie chwalą na Facebooku możesz sobie zobaczyć :)

Ministrant
@Donkichot

To kup Transportera i też będziesz mial takie kursy. To samo maja w feniksie co jeździ tym 9os i w neksie co karetką śmiga. Jest zapotrzebowanie na taki samochód to jeździ. Byle do przodu i sie nie psuł to najważniejsze

Ktos

Jakie wy tu wymyslacie farmazony czytam i sie smieje, połowa żal (usunięte przez administratora) ściska nie pasuje wypad do innej korporacji. Najpierw dowiedzie się jak jest na prawdę, a potem pier. dol.cie farmazony. Dupni pracownicy firmy rabat a historie wyssane z palca(usunięte przez administratora)

Damian

Weźcie się lepiej do roboty bo za chwilę już nikt z wami nie pojedzie. Neks ma zarąbiste ulotki, które mam ciągle w skrzynce, Feniks i Tele też mam w skrzynce a z Rabatu nic. Coś ten wasz marketingowiec słabo działa. Widać go tylko na festynach parafialnych a przecież ludzie już odchodzą masowo od kościoła. Ogarnijcie się. Przestałem z wami jeździć bo macie stare ufajdane i śmierdzące auta. Ostatnimi czasy jak chciałem zamówić taxi to często nie odbieracie telefonu. Wasi kierowcy są często z higieną na bakier. Kilka razy mi się zdarzyło jechać z takimi śmierdziuchami że szok. Ludzie kupcie sobie jakiś antyperspirant i zmieniajcie częściej skarpety i majtki. Jak moja Zona poprosiła kiedyś o włączenie klimy bo na dworze było 40 stopni to koleś ją wyśmiał że się nie opłaca mu włączać na takim krótkim odcinku, chyba że dopłaci mu 5 zł do kursu. Zapłaciła bo przecież się nie dało. Za każdym razem jak chcę paragon to patrzą na mnie jak na ufoludka. Przecież weźmie się za Was w końcu ktoś bo jadąc z innymi firmami zawsze paragon dostaję zanim o niego poproszę. Te wszystkie 20 letnie pasaty z siedzeniami tak wysiedzianymi i brudnymi że strach usiąść. Lepiej sobie zabrać coś na czym można siąść żeby nie zniszczyć ubrania. Kiedyś jak tak siadłem do takiego srebrnego to później śmierdziała mi cała koszulka i spodnie dosłownie g...em. Te ciągłe płakania kierowców jak chciałem ja albo Żona płacić kartą. To że mu się nie opłaci albo terminal zepsuty albo że na te pieniadze to on czeka tydzień Ogarnijcie się bo straciliście klienta i jego rodzinę

Tak4Nie3

Kiedyś to w rabacie pracowali ludzie na poziomie było z kim pogadać i przede wszystkim było o czym pogadać bo to byli ludzie inteligentni nie tak jak teraz na przykład ten Nieudacznik 92 bałbym się u niego dotknąć klamkę w aucie żeby się nie zarazić syfilisem Przecież on chyba przeleciał wszystkie najbrzydsze pasztety z okolicznych burdeli i domówek atom gwiazdę o której tak głośno co ją wozili to przecież też nie za pieniądze tylko wiadomo za co Dlatego się podstawie

#160
@101

A ty w swoim aucie lepsze pasztety wozisz? Ludzie popatrzcie czasem na siebie, a nie innym dupy obrabiajcie. Każdy mądry, każdy o każdym wie wszystko, a na postoju 90% osób w autach siedzi i tylko sprawdza co kto jaki kurs dostał a jak nie podpasuje to telefon na bazę i płacz. Już nie mówię o tych co kurs nie podpasuje i ściemniają że kurs z postoju a przejedzie 300m i na wolny się wbija... Porażka. Zamiast wszyscy walczyć i starać się o nasze wspólne dobro i zarobki to najlepiej dupe wszystkim obrabiać.

Zawiedziony

Zamiast tutaj jojczyć , macie dobre samochody uciekajcie do lidera , reszta na etat w Biedronce są lepsze zarobki. Na co liczycie , wiem nadzieja umiera ostatnia . Przykre ,ale prawdziwe.

Tak2Nie3
Stara gwardia

nie rozumiem dlaczego tylu nieudaczników którzy pracują w tej firmie wypowiada się tutaj o niej źle Przecież nasza szefowa to najcudowniejsza osoba na świecie złote człowiek razem ze swoim mężem Weźcie się wreszcie do roboty a nie stójcie na postojach i nie wypisuj cię tutaj kłamstw i oszczerstw Ja to już trochę pracuję i nie mam czasu na siedzenie na internetach podczas pracy ponieważ cały czas jeżdżę przez takich jak wy nierobów zarząd musi Jak dobrać nowe taksówki bo nie ma komu robić jest taki ruch ci co chcą się przyjąć do tej pracy Niech wiedzą że można tutaj zarobić naprawdę duże pieniądze po kilku latach pracy zacząłem budować dom dla mnie i dla mojej rodziny bez kredytu bez długów mam super samochód dosyć nowy na który też Zarobiłem w tej firmie jak wam nie pasuje to zarejestruję się w Urzędzie Pracy nieudacznicy życiowi

Tak2Nie4
Tutenhamon
@Stara gwardia

Zarejestrujcie sie w Urzędzie Pracy jak wasz szef .....

Stary kierowca

Pracuję już długo w taxi rabat, raz lepiej raz gorzej, ale jeśli chodzi o ustawiane kursy to mogę podać tylko 2 numery 92 i 72 !!!

Tak10Nie6
@Stary kierowca

kolego 92 to się pcha w gips bo lubi wyrywać panienki co nie którym panią nie podoba nie raz słyszałem o takim kierowcy z czerwonego auta co ma czapeczkę na kokpicie

Tak12Nie
Wstyd za was
@hades

konfidenci z nocki skończcie się kłócić. Sracie do miski z której jecie .

Tak4Nie5
Hades
@Wstyd za was

Pudło jestem z poludniowki ale dużo się słyszy co mówią kliencji . To samo można by dużo mówić o panią 25 i 130 ale wiadomo koleżanki 59 wiec są nie do ruszenia.

Tak6Nie2
Malik
@Hades

Ty nawet pisać nie potrafisz haha :) Czlowieku jedynie co Ci zostaje to siedzieć i wypisywać tutaj jakieś pierdoły .

Tak4Nie6
@Hades

Hadesiku, dalej ci klienci na kolana wsiadają w tej twojej "cytrynowej" angielskiej furmance od Boba Budowniczego? Wyjeżdżaj na kolejne 12 godzin zarabiać na swojego Pana żeby miał za co Camaro tankować kurłaa!.

Tak4Nie1
@Stary kierowca

Widzę elita ze stacji BP się uruchomila... kolegów szukacie nowych, że innych oczerniacie? Niech kierownik dalej kawusie za lewuchy stawia. Tym bardziej ma za co jak składki nie płaci

Tak1Nie6

Ty tranwestyto jak masz pisac tutaj to kup sobie jaja zaczep między nogi i napisz mi na przystawce i spotkamy sie i powiedz mi w twarz ze pauline z candy jezdze . Jak ja tutaj czytam co piszecie ze ja np baby podrywam ze w gips sie pcham to smiech na sali w sumie jezeli twoja panienke wyrwalem to nie znaczy ze wszystkie panienki wyrywam mordo rozumiesz :p a gips to mozesz sobie na auto dac dzbanie pozdro. Trzymajcie sie ciepło

Tak4Nie2
Nosacz Janusz

Kurła to już jest czyste (usunięte przez administratora) Złapałem go na takim kursie? Byłeś przy tym? Może siedziałeś z tą babką u niego w aucie?! Do twojej wiadomości ta babka praktycznie codziennie zamawia taksówkę O 4:00 nad ranem. Więc myślisz że ktoś z innej strefy by zjeżdżał żeby się pod kogoś stałego ustawiać? Tym bardziej że za taki kurs kokosów nie ma. Lecz się na głowę kolego bądź koleżanko bo przyjdzie taki moment że będą robili zbiórkę dla ciebie na wystawienie nowych zębów!!!

Tak2Nie4
Lucekkk

Sracie we właśnie gniazdo . Skoro wam tak źle to czemu jeden z drugim nie pójdzie na produkcje pracować za 2 tys . Tak to właśnie jest najwiecej do powiedzenia na forum macie a żaden nie przyjdzie i w twarz tego nie powie .

Tak6Nie5
#tematdlauwagi

Oho. Chyba się uaktywniła osoba z szeroko rozumianego "Zarządu" Od razu widać po poziomie i sposobie wypowiedzi. Ewentualnie któraś z "CÓREK" się udziela ale nie na temat. To przecież nadaje się na #tematdlauwagi. Zobaczycie jeszcze się wam dobiorą do tyłków za te przekręty konopne

Tak6Nie2
Donatan

Jestem pod wrażeniem co tutaj się dzieje mieszanie w swoie gniazdo.szok!!!!wstyd! !!!ja tam jestem zadowolony. Robicie co chcecie siedzicie na (usunięte przez administratora) w autach i narzekacie ,kursy wam nie pasują na kopalnie nieroby wyżelowani

Tak5Nie3
#tematdlauwagi
@Donatan

Tak3Nie2
Atencjusz

Część wszystkim. Powiem tylko tyle, że wszyscy mówią źle na temat Neks taxi ale to co zrobili teraz to tylko wstać i bić brawa. Udostępnili swoję samochody dość popularnym osobą z TV Instagrama jak i (usunięte przez administratora) Reklama pierwsza klasa. Taxi Złotówa nieźle reklamuję usługi taxi Neks. Nawet uczestniczka Warsaw shore na swoim Instagramie relację robiłam jak jeździ tą angielską taksówką z Neks taxi... Oni się rozwijają. My stoimy dalej, z reklamą,cennikiem, samochodami i reklamą.. porażka

Mis

Panie M zamiast szukać nowych aut radzę poszukać nowego krzeszla i telefonu dla kolejnej dyspozytorki bo często gęsto wolne auta po 3 na postoju A linia zajęta. Czas oczekiwania nie jest taki dużo jak podają A u konkurencji odwrotnie mówią 10 min A czekasz 40. Ale przynajmniej telefony odbieraja A u nas ostatnimi czasy ciężko się dodzwonić. I dajcie jakąś robotę panu dziennikarzowi bo ostatnio coś cicho.

Ariel

Przecież trzeba dobrać numerów bo życie kosztuję. Rodzina się powiększyła i wydatki rosną. Pieluchy drożeją a na wakację trza jechać

Tak5Nie1

Zostaw opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom