Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Czikita

Konkurencja się z Was śmieje na swoich oficjalnych stronach robi antyreklamę. Co Wasz dyrektor od spraw marketingu? Pewnie nic. Jest zajety wrzucaniem filmików jak jeździ po Bytomiu i tropi czy aby któryś z Was przypadkiem nie zgubil kołpaka albo herbówki zeby od razu zablokować. Zablokować osobę która jezdzi i placi skladki żeby była kasa na m.in. Wypłatę dla niego

@Czikita

W niedzielę nikogo nie zablokuje, nie będzie o nas pamiętał.Przyjeżdża guru. Trzeba się zakrecić, może na szklanym ekraniku pokażą, a może warszawska doceni aktywność internetową, kto wie może wielka polityka przed nim. Jak sobie poradzimy bez takiego wspaniałego menedżera, pomyśleliście

Taxi driver

Hasła typu , co mnie obchodzą twoje dzieci, kiedy mówisz że chcesz wolne w święta, to codzienność. Tak jak przedmówcy , potwierdzam , traktowanie ludzi , to dno. Jesteśmy tylko maszynką do pieniędzy dla cichych właścicieli , aby mogli się bujać po świecie, minimum raz w miesiącu za granicą. Może i zarabia się tam więcej , niż w innych korporacjach , ale jakim kosztem? Często upodleniem i utratą szacunku. Dobre samopoczucie i szacunek nie ma swojej ceny , pamiętajcie o tym. Faworyzowanie "swoich" było tam od zawsze , bo czego się spodziewać , kiedy partner, dyspozytorki jest kierowcą i to nie jednej. Prawdą jest też to że najlepsi kierowcy odchodzą , cały czas, a zostają dzieciaki, które mają marne pojęcie na temat tej pracy . Pozdrawiam tych którzy nie mają wyjścia i znoszą to cierpliwie

Ojciec Mateusz
@Taxi driver

Cos dawno się nie oddzywacie. Chyba nie przestraszyli Was tymi komunikatami. Przecież szeroko rozumiany zarzad sie boi bardziej niż kiedykolwiek wcześniej bo tyle maja za uszami

Czikita

Moi drodzy czytelnicy. Jest to Celowe działanie na szkodę firmy. Niestety mało kto wie, że te trzy największe korpo z Bytomia są w posiadaniu jednej osoby. Nie jest to ani wasz zawodowiec ani Mały. To są tylko figuranci i przykrywki. Już niedługo bedzie tylko jedna marka taxi w Bytomiu. Dlatego dwie z nich muszą być "gorsze" TS dostaje za to marne srebrniki. To jest cześć większego przekrętu. Myślicie że dlaczego były 54 odszedł od Księżniczki? Bo się zorientował i mu grozili. Uważajcie na siebie

PILNE !!!!

Ten post kieruje w kierunku T.S oraz reszty kierownictwa i zarządu. Czytałem opinie z Facebooka o naszym idiocie którego nasz menadżer gloryfikuje chyba jako wzór do naśladowania!!! Tomku jeśli to co posłałeś nam na przystawkę traktujesz jako wzór do naśladowania to proszę przestań być naszym menadżerem!!! Jakim trzeba być idiotą by pisać że nasz idiotą pędzi z klientka przez miasto 100km/h ??? Macie wy oboje rozum??? W onyxie kierowca zabił pasażera u nas całe szczęście rozbił się pierożek przed pobraniem klienta a ty się chwalisz cudna opinia że kolejny idiotą pędzi 100km/h przez miasto!!! Może dodaj kolejna usługę do tych imprez-zwierzeta-niskie auto-SPID!!! Wtedy chętni na jazdę jak z Frogiem głośne w tv zamówią sobie usługę SPID i będą mieli frajdę !!! Człowieku liczba kursów spada ty zamiast walczyć o klienta by przeszedł z innych korporacji do nas to ty się chwalisz idiotą na którego należałoby donieść policji!! Jak se klienci poczytają to teraz będą zasypiać do pracy by się przejechać jak rolerkasterem w wesołym miasteczku!!! Kretynizm przekracza już granice. Zarząd powinien za ten wpis od ciebie z tobą Tomku poważnie porozmawiać!!! Może na ten miesiąc na Facebooku napisz nowe hasło " Z Rabat Taxi nawet na tamten świat cię zawieziemy" Nie rozumiem jak taki kretyn co chwali łamanie i to poważne przepisów bezpieczeństwa może być menadżerem korporacji świadczącej usługi przewozu ludzi!!!???? A idiocie ze srebrnej hondy z flagą piracka proponuje poważnie się zastanowić nad zawodem!!! Może i flagę zmień na śmierć z kosa zamiast tej pirackiej!!! Tyle z mojej strony. Aż się boje ze klient mi teraz powie że zaspał :(

@PILNE !!!!

Godz 15/30 granatowe nieoznakowane BMW złapało kierowcę srebrnej hondy z kogutem taxi rabat na ul. Kolejowej w Bytomiu- może kolega zaprzeczy? Widać inf na przystawce dodała skrzydeł a może kolejny klient zaspał do pracy? Tomku ta strona nie jest do takich wpisów masz rację ale może należy zgłosić prokuraturze bo gdy krytykujesz wpis na Facebooku to wiemy że opinia jest negatywna a teraz wskazuje że traktujesz to jako zachętę by dbać o dobro klienta i spełniać klientów życzenia. Zapytaj kierowcę srebrnej hondy o ul kolejowa- może warto z niektórymi porozmawiać. Myślę że dla dobra firmy narazie nie zgłoszę nic na prokuraturę ale kto wie. Dużo zależy od ciebie- sprostuj ten wpis na przystawce i potęp takie jazdy- to nie pierwszy przypadek bo wielu lubi się pokazać jacy z nich Kubicę

Dark
@Pilne!!!

Masz rację to akurat żaden powód do domu. Cieszy zadowolony klient ale jakby się coś wydarzyło były by jaja... rozumiem życzenia klienta jechać szybciej ale trzeba wziąść pod uwagę warunki na drodze i bezpieczeństwo przede wszystkim.

@Dark

Klienci mają być bezpiecznie czystym autem z kulturą osobistą kierowcy dowiezieni z punktu A do punktu B !!! To że wielu i coraz więcej klientów ma jakieś życzenia nie oznacza że mamy je spełniać Taxi to nie koncert życzeń! Bo co to za życzenia jechać szybko bo mu się spieszy? Ja mam łamać przepisy i narażać już nie mówię o życiu ale np. mandat i punkty karne? Klient se życzy obwodnica czy autostrada bo szybciej! A kilometry to go nie obchodzą bo cena z cennika! Klient chce do auta w 5 bo ma małe dzieci a wan za drogi ! Klient se życzy jechać w ubraniu roboczym! A co to Taxi auto na budowę? Koledzy opamiętajcie się z życzeniami klientów!!! Traktują nas niektórzy jak śmieci - ale sami jesteśmy sobie winni spełniając ich życzenia!!! Dbajmy o zadowolenie klienta ale dbajmy o siebie i proszę o rozsądek. Nie 100km/h przez miasto i podwójna ciągła!!! Nie okrężnymi drogami! Nie w brudnych roboczych ubraniach!!! Nie 5 klientów plus kierowca jeśli to nie wan oczywiście! Rozsądek! Rozsądek! I jeszcze raz rozsądek!!!

Kolego ten nasz marketingowiec nie ma żadnego planu.Jego planem jest tylko napisanie na przystawce o wymiarach szyby. I na ty jego rola sie kończy a za naszymi plecami NEKS sie zaje..... rozwija a my jesteśmy na samym końcu peletonu. Daleko nam do Neksa Novej tele czy feniksa. Zreszta Feniks tez szykuję petardę i niedługo ją odpali ale ja nic nie mówiłem. Tom wie co robi widać to po naszym fb.

@801

Moi drodzy. Wa. Rabatka nie szykuje nic nowego bo to celowe działanie na szkodę firmy. Niestety mało kto wie, że te trzy największe korpo z Bytomia są w posiadaniu jednej osoby. Nie jest to ani wasz zawodowiec ani Mały. To są tylko figuranci i przykrywki. Już niedługo bedzie tylko jedna marka taxi w Bytomiu. Dlatego dwie z nich muszą być "gorsze"

Taksówkarz

Żądnych konkretów. Miałem rozmowę z kobietą, która nawet nie raczyła się przedstawić od razu dopiero po jakimś czasie tylko z imienia. Chcieli żebym użyczył im swoje auto dadzą mi ich sprzęt taksometr i kasę fiskalną i mogę śmigać. Oczywiście mam nie nabijać za dużo na kase. Nie są mi w stanie zagwarantować jaki zrobię obrót a wymagają ponad 1100 składki. Na moje pytanie ile zarobię pada odpowiedz ze jak pojeżdżę to zarobię. Ale żadna konkretna kwota. Przecież jak mogę wsiąść taką robotę jak tego nie wiem. Na dodatek miałbym sobie zapłacić sam za badanie u lekarza medycyny pracy , psycho testy i montaż taksometru itp. Mam iść do pracy a tu 1000 zl kosztów na start a jeszcze nie wiem czy wogole cos zarobie. Poziom rozmowy na poziomie gimnazjum

Kiedy mogę zaczynać i czy mam dobre auto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Znajomy

Drogi Tomku może zamiast wstawiać na fb swoje upodobania polityczne albo reklamy pana od lodów byś zajął się robieniem do tego czego zostałeś powołany, Napraw albo zajmij się nawigacją jak kieruje z naszej mapki to powiedzmy chcesz jechać na dworcą 12 klikaj prowadź a ona kieruje na dworcą 36. I tak jest w większości przypadków. A dla ciebie ważniejsze fotkę z jakmiś dziewczynami na tym twoim ''czwartkowym pykaniu w gałe'' niż rzeczy ważniejsze. Zamiast tego usiądź w domu pomyśl nad reklama i jakimiś fajnymi rozwiązaniami a nie wstawianie pana Trzaskowskiego i zachęcania nas do oddania na niego głos Nie długo bedziemy musili wozić go na bocznych szybach .Ale dla Ciebie jest ważniejsze wstawić komunikat o tylnej reklamie. Nie potrafisz nic załatwić a chwalisz się jakie to ty masz znajomości ciekawe jakie? Może lepiej oddać tą funkcje profesjonaliście niż brać kogoś kto się na tym nie zna. Tyle kasy idzie na reklamę z naszych aut za to można by coś fajnego zrobić jakaś reklamówkę nie dużym kosztem ale trzeba się wysilić a ty idziesz bo najprostszej lini oporu. Nie chciałbyś usłyszeć co ludzie mówią o tobie w naszych wozach. Ja na twoim miejscu bym sie wstydzi tyle kasy zbierać za reklamę z naszych aut a nic z tym nie zrobić. Wstawić na fb zjecie psa albo że jakieś dziecko narysowało jakiś obrazek na szybie albo coś w stylu '' dzisiaj jest cieplutko wszędzie was zawieziemy...''(usunięte przez administratora). A i oczywiście post z szukaniem nowych kierowców ku&%$ jest epidemia my sami mało zarabiamy to po jakiego kija wstawiać takie posty? żeby nas bardziej dobić? Wymienić starych dziadków co im auta klekoczą przez cały bytom jak jada i wstawić młodych pachnących kierowców. Ale nie można bo to koledzy Paździocha co kręcą wałki że wali po oczach. Jeżdżą palą auta maja poobijanie mają imprezy a kolegę 58 zablokowali.Gdzie tu sprawiedliwość ?? W tej firmie nie ma czegoś takiego bo jak ktoś płaci Jackowi albo dyspozytorką to jeżdżą teraz przez ta pandemie to ta zaś przytyła i nawet już do auta nie umie wejść dlatego zawsze zamawia kombi to do zwykłego już się nie mieści. One tez powinny przejeść jakieś testy IQ bo to co robią to jest jakiś cyrk na kolkach pracuja tam po kilka lat a nie znają wciąż adresów wypisując jakieś bzdury a jak im piszesz nie ma czegoś takiego albo numer to ci odpisują dzwon do klienta a klienci później mówią ze alba ta jadła albo się smiała albo szybko rozłączyła. To one powinny oddzwaniać A nie my jak się pomyliła a nie zwalać winę na klientów bo tak im wygodniej. Nad tą bazą też trzeba popracować bo one mają tą prace w poważaniu ale za 10-12zł to się im nie dziwie jak zarobią 1800 to są szczęśliwe. Kiedyś tak jedna wiozłem i mi się chwaliła ze zarobiła 2200 za 360h to o mało nie wjechałem komuś w tył z niedowierzania. Ale też z drugiej strony małemu sie nie dziwie jak one wszystkie podstawówce albo gimnazjum to nie ma co im więcej płacić....

Lukash

Ostatnio po internetach krąży film jak Wasz taksówkarz wylatuje z piekarskiej w prawo na światłach we wrocławską. Miał czerwone że strzałka lub bez i wbija się w auto jadące prawidłowo bez jakiegokolwiek hamowania. Macie tam coraz lepszych asów

@Lukash

Bardzo proszę o link. Może to czegoś nauczy naszego marketingowca! Przykre że są tacy co bez głowy za 10 zł narażają życie innych :( wstyd mi za tych co tak opinie nam psują. Dziś coraz trudniej o porządnego taksówkarza bo kursy tanie i mało więc każdy grosz się liczy nieważne jakim kosztem

Lol

Marketnig wedlug pana T.S. z klientem mozna jechac 100km /h bo spieszymy się do pracy jak rozwalimy auto, klient będzie w szpitalu nie napisze nam złej opinii bo będzie zagipsowany przez najbliższe pół roku. Jednak po zakończonej pracy trzeba niezwłocznie zdjąć kogut z dachu bo w TG dziecko wypadło z auta.. użyj mózgu człowieku bo wszyscy widzą że masz z tym problem... pozdrawiam normalnych

CoVit

Dzisiaj jechalem kurs srebrnym VW Turanem. Niestety w środku było czuć zapach moczu i starych ludzi. Prowadził taki stary i siwy kierowca. Chyba jakiś nowicjusz bo jechał naokoło

Kierowca vw
@CoVit

Gdybyś się wykąpał Jarku to by tak nie śmierdziało!!! Teraz wożę zdechłego kota by zabić smród jaki mi pozostał po tobie- ale nie skutkuje . Smrodu po tobie nie da się niczym przebić!!! Muszę zmienić auto :(

@CoVit

Turanem siwy i naokoło to pewnie był Paździoch. Tyle lat i nic się tam nie zmienia

Jarosław

Dzisiaj jechałem Wasszym taxi w Piekarach. Jechałem citroenem picasso. Gościu opowiadał takie farmazony że o mało co nie piekłem że śmiechu. Głupio mi było aż ale słuchałem o przytakiwalem. Samochód był okropnie wyeksploatowany. Bałem się że wylecimy z drogi na zakręcie. Wszystko się trzaskalo i był rozbijany jakby amortyzatory nie istniały. Koleś opowiada że zarabia miliony a jeździ takim pasciem że mi by było wstyd. W środku smierdzialo jakby zdechł kot.

@Jarosław

Bo widzisz kolego to że się zarabia miliony to nie znaczy żeby je inwestować po to by wozić (usunięte przez administratora) w komforcie takich jak ty!!! My forsę wydajemy na komfort życia naszych rodzin a nie na patologie! Bo wy byście za dychę chcieli jeździć jak prezesi firm super furami i może szampanem do każdego kursu! Jaki klient taki środek lokomocji- dla naszych super klientów mamy te lepsze pachnące auta no bez szampana :) ale i nad tym pomyślimy! Widzisz limuzyny są dla ludzi z klasą autobusy dla ludu a ciężarówki dla bydła! Każdy pojazd dla określonej grupy- więc widzisz do jakiej grupy cię przydzielono :) :) :) więc jak się ma słomę w butach to i takie auto podsyłają:)

@Wesoły Romek????

Twoja wypowiedź tylko potwierdza jakie (usunięte przez administratora) intelektualne prezentują taksówkarze z Rabat Taxi. Szkoda mi Was. Ja jestem inteligentną, wykształcona osobą na stanowisku i nie pozwolę sobie na takie wypowiedzi. Teraz będę jeździł Liderem. Tam przynajmniej są nowe i pachnące auta a nie trupy smierdzace starymi onucami

@Jarosław

No tak Pana pisownia potwierdza Pana poziom wykształcenia :) inteligencja Pana? No cóż trudno określić a stanowisko przez Pana zajmowane??? Trudno ocenić. Wielu ludzi na tzw. stanowiskach z wykształceniem reprezentują poziom poniżej szkoły specjalnej co widzimy w tv np. Ale mając wykształcenie uważają się za kogoś lepszego!!! Pycha i zadufanie to cechy tych co mają słomę w butach ale uważają że płynie w nich niebieska krew! Jeśli jest pan choć odrobinkę inteligentny to sprawdzi sobie Pan na internecie co znaczy niebieska krew- bo pewnie Pan tego nie wie:) Zachęcam do korzystania z Lider Taxi szczególnie w niedzielę oraz wieczorami- już niejeden Pana pokroju szybko się pogodził z Rabat Taxi jak zobaczył rachunek!!! Tak proszę pana bo wy niby na stanowisku to se jaka pinceta dacie oskubać dla grosza! Tylko że Pan się do tego nie przyzna. Widać po Pana wpisie tutaj że jest Pan z tych co za 10zl dra jape-- Ja place! Ja wymagam! Ja żądam! Bo niby skąd Pan wie jakie auta ma Lider Taxi? Jeździł Pan nimi? Jeśli tak to czemu teraz Rabat Taxi? Za drogo tam było na pana? Pewnie tak ale się Pan nie przyzna nawet przed sobą!!! Jesteście żałośni co tak skamlacie że te nasze auta to gruchoty-ale nimi jeździcie bo na inne Taxi Was nie stać!!! I niech Pan niezaprzecza bo czemu nas wzywacie do Katowic skoro tam już macie pod nosem taxi? A wolicie czekać w zimie nawet 45minut na nas!!! Bo żal tyłek ściska by zapłacić trochę drożej!!! Lepiej marznąć ale być kimś z wykształceniem na stanowisku i do tego inteligentnym! :):):) Rozbawił mnie Pan tą swoją buta!!! Ludzie biedni bez wykształcenia są bardziej wartościowymi i szlachetnymi od takich jak Pan!!! Choć słowo Pan w Pana przypadku należałoby tu pisać z małej literki bo i pan jest mały w obliczu ludzi szlachetnych!!! Choć bez wykształcenia i stanowiska!!!! Adijos:)

@Wesoły Romek????

Proszę Pana. Wiem jakimi autami jeździ Lider ponieważ zacząłem teraz z nimi jeździć. Pieniądze nie grają tu pierwszoplanowej roli tylko komfort i bezpieczeństwo. Zostawiłem u Was dużo pieniędzy. Zawsze dawałem dobry napiwek ale Wasi kierowcy i tak narzekali. A to że musiał po mnie jechać pusty na lotnisko mimo że i tak zawsze zostawiłem 100 zł. To że płacę karta bo on nie będzie miał dzisiaj na paliwo. To że klimy nie włączy bo będzie chory- ale jak jest purpurowy z gorącą a pot leje mu się aż po siedzeniu z tyłu to nic mu nie będzie. Nie wspominając o jego zapachu wtedy. Jak chciałem fakturę to kłopot. Ludzie opamietajcie się. W Liderze zawsze paragon na taką kwotę jaką place a nie jak w rabacie. Albo bez paragonu albo kierowca dawał jakiś stary lub na kwotę ale bez przejechanych km. Autka są czyste nowe i pachnące nie to co u Was. Jak w skansenie motoryzacyjnym. Te 25 letnie skody i VW. Także ja Wam mówię au revoir. Sami jesteście sobie winni sierściuchy.

@Jarosław

Proszę Pana z wieloma negatywnymi opiniami od Pana muszę się zgodzić:( ale wątpię w 100zl z lotniska:) a pieniądze dla takich jak pan są zawsze pierwszorzędne ( czytaj płacić jak najmniej a żądać jak najwięcej ) wielu z Piekar zaczęło się teraz wymadrzac a to dlatego że reszta korporacji z Bytomia zaczęła tam obsługiwać i wy klienci pyskówka i straszeniem zmiany korporacji:) wcześniej dziekowalisxie nam że jeździmy bo ci wasi na postojach to (usunięte przez administratora) Proszę Pana uczciwy człowiek by nie pisał takich bzdur jak Pan! Po 1 skoro Pan tak wiele forsy u nas niby zostawił to znaczy że do tej pory był Pan zadowolony i nagle może jeden kurs poszedł nie tak i obraża na całą korporacje :) jak dziecko w piaskownicy!!! Słoma z butów wyłazi i tyle można o Panu napisać! Pochodzenie to nie wstyd nawet jak się jest że wsi- wstyd jest wtedy gdy się chce pokazać innym jako ktoś lepszy niż w rzeczywistości się nim jest! Ma Pan o sobie wielkie mniemanie a jest Pan tytułem słynnego hitu Lady Pank! Wie pan jaki to tytuł? Mniej niż zero! Aż dziw bierze mnie że z lotniska płacił Pan 100zl gdy tam na lotnisku ładne auta by pana do Piekar taniej zawieźli ale Pan po Rabat Taxi dzwonił! Dlaczego po cuchnące auto ??? Człowiek taki hojny inteligentny wykształcony na stanowisku ( pewnie ochraniarz w Biedronce ) dzwoni po cuchnące auto mogąc jecha c pachnącym! Daruj se człowieku te bzdety i nie myśl o sobie więcej niż hit Lady Panku!!! Wczoraj zrobiłeś wpis a dzisiaj już setka aut w Liderze przejechałeś? Komu ten kit inteligencie? Pewnie kierowca wyczol jaki z ciebie głąb kapuściany to ci zaczął taki kit wciskać a ty to lykles jak młody pelikan rybkę:) :):) pomysł o słomie co ci z buta wychodzi. Adijos

@Wesoły Romek????

Właśnie przez takie wypowiedzi jak Twoja ta firma właśnie dotyka dna. To nie są taksówki. To jest tania komunikacja miejska dla patoli, dejów i innych ludzi żyjących z 500 plus i mopsu

@Jarosław

No i widzisz inteligencie wykształcony ze stanowiskiem :) sam się podpisałeś kim naprawdę jesteś!!! Skoro do tej pory tak licznie korzystałeś z usług tej korporacji:) :) niewiele potrzeba by wyszła słoma z buta!!! Ale ty oczywiście szlachcic bez grosza. Podpisałeś się jakim byłeś klientem. Więc hit Lady Panku pasuje jak ulał do ciebie!!!! Prosimy nie wracaj do nas!!!!!!!!!!!

@Jarosław

I jeszcze jedno inteligencie ze stanowiskiem nie ubliżaj ludziom korzystającym z mopsu bo nie wiesz czemu tam chodzą!!! Czasem ludzie potrzebują pomocy i to przyzwoitych ludzi różni od takiej patologi jaka ty prezentujesz sobą że ludzie szlachetni pomagają tym co tej pomocy potrzebują!!!! A jakbyś nie wiedział to program 500+ obejmuje wszystkich ludzi również tych z wyższym wykształceniem oraz wysokim dochodem- jest tylko jeden warunek- należy wydać na świat potomstwo! :) Niby niewiele ale dla ciebie to pewnie za dużo więc się nie umiesz załapać! No cóż w kroku mężczyzna nosi taki mały członek który składa się z tzw główki :) jak widać ty i z tejalej główki nie potrafisz umiejętnie skorzystac-czego zatem można się spodziewać od tej większej główki? Pewnie tyle co z tejniejszej a może i mniej! Ludzi nie ocenia się po ilości pieniędzy czy skończonej szkoły ale po tym jakimi są dla innych! Więc nie ubliżaj szlachetnym ludziom korzystającym z mopsu bo mają więcej człowieczeństwa od ciebie! To już mój ostatni komentarz w twoim kierunku bo jak mój dziadek mawial--- nigdy niewdawaj się w polemikę z glopcem bo ten najpierw cię sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona--- bo ma większe doświadczenie ! :):):) A więc adijos i plis nie wracaj do nas!!!! My wolimy ludzi z mopsu ale o szlachetnym sercu od takich jak ty co tylko Ja mam wykształcenie ja jestem inteligent ja mam stanowisko Ja i jeszcze raz tylko Ja !!! Beka śmiechu z takich jak ty inteligencie ze stanowiskiem :)

@Wesoły Romek????

Ja dobrze wiem kiedy i komu się należy 500 plus. I tutaj się różnimy trochę prostaku bo 500 plus jest dla każdego kto ma dzieci i kto złoży odpowiedni wniosek. Tak się składa że mam dzieci i nigdy nie złożyłem tych wniosków na 500 plus. Brzydze się tymi pieniędzmi i nie dałbym się sprzedać za 500zl. Ty pewnie słuchasz radia z Torunia i jakbyś spotkał prezesa to być go całował po nogach. Niestety jedyne co możesz zrobić to cmoknąć mojego psa pod ogonem

@Jarosław

No no dude you made me laugh :) you do not submit a 500+ application as if you were not sure who. What are you raving about writing such nonsense that people take 500+ because they've sold? change herbs or dealer !!! and children, well, I don't involve families in disputes, so they are silent, but ask your wife if your neighbor didn't help :) well, that your stupidity is not as contagious as covid 19 :) jesteś inteligentny na stanowisku pewnie wiesz co napisalem

@Jarosław

Nie no gościu tak mnie rozbawiles że jeszcze pękam ze śmiechu:) teraz już rozumiem kierowcę citroena musiał mieć ubaw z tobą po pachy:) zachęcam byś się przyjrzał sąsiadom kto cię wyręczył :) szkoda tylko że na tym się skończyło bo już wniosek na 500+ ci nie pomógł wypisać hihi. Kurde różnych głąbów się czasem wozi ale ty przeboleć wszystkich:) !!!! Kurde jeździj już tym Lider Taxi a nas omijaj bardzo cię proszę bo o mało się nie posralem czytając twoje wypociny ale pewnie gdybym to ja cię wiózł to bym nie wyyrzymal

Wesoły Romek????

A więc jeżdżę VW nie 25 a 28 letnim i nie łysych oponach bo mi druty wystają z opon! Pozatym wykształcony i mądry ( jak stu glopich ) inteligencie ze stanowiskiem ( ochraniarza na pół etatu w Biedronce ) który nie korzysta z 500+ choć by mógł bo sąsiad pomógł :) tylko już nie było komu pomóc wniosku wypisać a ty jesteś bardziej tępy niż obuch siekiery - dlaczego korzystałeś z usług Rabat Taxi? Tobie tepaku co by kto nie powiedział to byś uwierzył a teraz jeszcze tu obrażasz bzdury pisząc! Ty przy nas jesteś jak brukselka przy włoskiej "kapuście"!!! Mały zakompleksiony nieudacznik co ma o sobie wielkie mniemanie. Zmień zioła lub dilera bo ten proszek co wdychasz to nie koka tylko soda oczyszczona! Tobie powiedzieli pewnie że to towar najwyższej klasy i uwierzyłeś :) Inteligent wykształcony ze stanowiskiem :) a jak tam Lider Taxi już podjeżdża? Z Katowic pewnie bo w Piekarach ich nie ma?! Tylko nie nabrudz im w pachnącym czystym aucie słoma co ci z buta wyłazi !!!

Były rabatnik

(usunięte przez administratora)Popracowalbys jeden weekend na taxi to byś wiedział jak są traktowani kierowcy- obelgi i zadania a sami to z człowieczeństwem niewiele mają klienci za dychę! Dobrze że już mam inną robotę bo niejednemu by trza było wytłumaczyć co i jak tylko że szefostwu zależy by jak najwięcej mieć taxi bo każdy im kierowca im kasę co mc zanosi więc szefostwu zależy na jak największej liczbie klientów! A uwierz mi że niejeden z tych klientów to się nie kwalifikuje do kursu z bydłem do rzeźni! Oczywiście że są super klienci co pozartuja są mili i kulturalni aż chce się takich wozić ale nie brakuje buraków co mają o sobie mniemanie że są królami. Tu piszą że płaca napiwki:)(usunięte przez administratora) A to że dojazd jest 10 razy dłuższy niż kurs to go (usunięte przez administratora) obchodzi! Uber wam nie podjedzie i nikt inny by podjazd miał 15km a kurs 1km więc kasa pokaże 7zl a cennik 9 zł i jeszcze się wykłóca że płaci tyle co na kasie!!! Normalnie żałosne bo i kto by się na to godził jak nie rabat???? Byle więcej taxi dla szefostwa!!! Ciekawe jak teraz będzie w rabat skoro szefostwu tyle aut odpadnie!? Ja mam ten etap życia za sobą ale współczuję kolegom i koleżankom za te kursy z tą (usunięte przez administratora) Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

byly rabatnik
@Wesoły Romek????

widzisz kolego tylko Cie poprawie, bo nie zgadzam sie zjedna Twja opinia :) otoz napisales ze limuzyny sadla osob z klasa i to sie zgadza, jednak ze autobusy sa dla ludu? autobusy sa dla bydla, a ciezarowki sadla osob ktore nie wytrzymywaly z bydlem. Ja wlasnie przesiadlem sie z taxi bo z bydlem sie nie da czasami wytrzymac :)

@Jarosław

Co tu napisać Przepraszam Takich Romków u nas niewielu, proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego worka Kierowca taxi rabat

@Ixi

Widzę ixi że wypadałoby abyś pokumplowal się z wizirem może by ci zawartość główki wyprał! Widzę że ty to byś pozwolił by cię (usunięte przez administratora) zalać byle dobrze było klientowi!!!(usunięte przez administratora)! Właśnie przez takich jak wy jest jak jest godzić się na wszystko byle klientów zadowolić! Dalej zachęcające by z nas se (usunięte przez administratora) robili i bawili się naszym kosztem. Ten bo mu auto nie pasują tamtą bo jej się spieszy ci bo ich 5 a wan za drogi ten w roboczych ubraniach bo zawsze tak jeździ!!! Więc poklepujcie dalej takich co tu po nas pomyje wylewają nam ubliżają i Bóg wie jakie wymagania mają! Tylko potem nie płaczcie.

@Wesoły Romek????

Nic podobnego U mnie piwka się nie pije, nie pozwalam też na wszystko to o czym słusznie piszesz ale klienta traktuję z szacunkiem nie wyzywam od patoli nie oceniam Nie wdaje się w pyskówki i nie opowiadań glupot Rozmowę, jeśli klient ma na nią chęć, można poprowadzić tak żeby owca cala była i wilk syty. Pozdrawiam

@Ixi

O piwku nic nie wspomniałem a jednak wdajesz się w pyskówki broniąc teraz klienta :) poczytaj co klient o naszym koledze wypisuje a potem się wypowiedź! Bronie naszego kolegi ponieważ to co ten gość wypisuje to nic jak tylko wylewanie po nas wiadra pomyji i to on robi nam antyreklame! Nie wierzę w ten opis jego gdyż jest to tylko powielanie tych wcześniejszych wpisów! Facet robi z siebie cudnego niemal Boga co napiwkami zuca że hoho! A rachunki od pół roku z każdego kursu wydajemy . Dzisiaj pozwalać pomyjami oblać kolegę jutro mnie a pojutrze ciebie obleją! Ile razy słyszysz że klient miał tak zawsze np. wali ci się w roboczych z budowy z piwkiem w ręku bo on zawsze tak i nigdy nie było problemu?! Innemu się spieszy bo zaspał inny woli obwodnica inny 10 min po czasie schodzi na czasówce i nic dopłaty bo on czy ona zawsze tak ten zawsze tyle płaci i nieważne co w cenniku ten że to ta a nie inną strefa bo taniej!!! Ile masz wtop niezapłaconych? Dalej zatem utwierdzaj ze klient nasz pan i zawsze ma rację a my od spełniania jego zachcianek!!! Klient ma być kulturalnie bezpiecznie w czystym aucie i droga którą wybierze kierowca ma być zawieziony z punktu A do punktu B. Za długo jeżdżę by wierzyć temu akurat klientowi!!! Szanujmy siebie tyle z mojej strony a tobie podobni robta co chceta! Pozdrawiam a i jeszcze co drugi klient pyta co u Leona i małego jakby chcieli podkreślić że się znają z szefostwem więc należą się im względy

@Wesoły Romek????

Dobra dobra po pierwszym Twoim wpisie mnie poniosło. Dopiero po przeczytaniu wszydtkiego poszło przepraszsm w Twoją stronę. Długo jezdzisz to wiesz na pewno, ze bogowie do napiwkow ostatni. Co do Leona zawsze mowie ze nie znam, a szefem to jestem sobie sam. Trasa wyznaczona przez klienta wg taksometru liczona jeszcze nikt się nie poskarżył, a nawet gdyby to mam na to (usunięte przez administratora) Przyznaję Ci rację, przepraszam. Twój dziadek i tak z nas najmądrzejszy, a to powiedzenie z głupotą sama prawda.

@Ixi

Dziękuję :) i mam prośbę do kolegów co tu czytają dbajmy o siebie bo dużo tych wpisów to albo byli albo konkurencja robi nam koło nosa. Chcą z nas zrobić bydło i najgorsza korporacje! Brońmy siebie i nie bujmy się czasem odmówić klientowi np kursu w roboczych ubraniach nawet jak się na Leona będą powoływać! Pozdrawiam i oby najwięcej było klientów co pozartuja pogadają i miło kurs przeleci :)

Wesoły Romek????

Popsialem się ? :) Oj Jarku z moim skromnym wykształceniem nie wiem o co ci chodzi:( co to znaczy popsiac się??? Będziesz tak łaskawy inteligencie z wykształceniem na stanowisku mi to wytłumaczyć? No i cóż cię tu sprowadza? Lider za drogi że tak tęsknisz za nami że śmierdzących aut?!!! Tam pewnie kierowcy z podobnym tobie wykształceniem jeżdżą i super pachnącymi autami a ty znowu do nas lgniesz!? Jaki magnes cię tu przyciąga? Jarku jeździj już tym Lider Taxi i nie interesuj się nami z Rabat Taxi! Bez ciebie jest nam bardzo dobrze- kupę forsy zarabiamy bez twoich napiwków :) (usunięte przez administratora) Dużo zdrowia życzę uśmiechu na twarzy i super kursów z Lider Taxi.

Pila

Jesteśmy i tak najlepszą korpo ja robię obrotu ok 12 tysięcy MC gdzie tyle zarobisz

Lol tobie to się nudzi poczki zjadłeś na bazie na warszawskiej na zebraniu to siedź cicho

@Pila

Mam pytanko do was dlaczego na go work nic nie piszą o innych korporacjach taxi z Bytomia? Zastanawia mnie że nikt nie pisze ani dobrze ani źle a jedynie pisze się o rabacie. Nie rozumiem też braku reakcji szefostwa na te wpisy na ich temat- za niektóre z tych wpisów fraza nieźle kary a namierzenie wpisujących to żaden problem

Dżej Dżej
@Z innej beczki

Szefostwo siedzi cicho bo ma swoje za uszami. Maja układ w Urzędzie Skarbowym który jakby się wydał to mogło by być nie ciekawie. Pani z US nawet ma klucze do biura Taxi Rabat. Ups... Chyba tego miałem nie pisać

@Dżej Dżej

Sorki ale dużo tu się naczytałem o tym niby układzie z US dziwne że tyle tu się o tym piszę a to nadal działa i niby donosy już zostały wszędzie zgłoszone a jakoś wszystko działa jak działało. Gdyby moją rodzinę tak obsmarowywano a byłbym szefem firmy to bym......no i moje pytanko czemu cisza o innych korpo taxi z Bytomia? Tam są krystaliczni? Tu sami kierowcy na siebie wypisują takie że czy że wstyd i trudno byście się nazywali kolegami skoro tak po sobie jedziecie. Tak se myślę czy wy jesteście zdrowi na umyśle bo na pewno jesteście jedyna firmą taxi z Bytomia co sami o sobie takie rzeczy wpisujecie że obstawiał bym większe upośledzenie umysłowe u was niż układy u szefostwa z US

@Z innej beczki

Przecież tą kobietę z Urzędu skarbowego wywalił z hukiem Pan Naczelnik US w Bytomiu. Mały przecież się nie odzywa bo jest w strachu. To jedyny człowiek z "zarządu" bez wyroków i bez długów i dlatego się boi bo na kogo przepiszą wtedy firmę czego nie można powiedzieć o Zawodowcu jego Carycy i reszcie bombelkow. Mieli chwilę figuranta co go zrobili chwilowo kierownikiem ale się stawiał to go udupili za ogrodnictwo. Wcześniej też mieli "zienciunia" od starszej ale to był przecież ćwierć mózg i nie nadawał się do interesów to go pogonili. Oni mają naprawdę dużo tysięcy, ale długów. Przecież żadne auto nie jest na nich, chałupa jedna i druga wynajmowana za grubą kasę. To są w rzeczywistości biedoki.

@Dżolero

Skąd wy to wszystko wiecie? Wcześniej czytam że Leon chwali się swoimi wakacjami na Facebooku a teraz że to bidoki! Chciałbym być takim bidokiem :) zresztą co was tutaj obchodzi czyjeś życie jak gdzie i z kim??? Mnie dziwi tylko to że tyle tu wrogości okazujecie i szefostwu i bazie i kierowcom!!! Jak to jest w innych korporacjach taxi w Bytomiu? Tam wszyscy są święci pomine już tamte szefostwo ale mają bazy i kierowców i jakoś z ciekawości nic nie umiem znaleźć na to jak jest w tamtych korporacjach! Dlaczego zatem wy tak się trzymacie rabatki? Samo sobie tu grozicie i nawet jeden tu zgłosił na policję któregoś z tych tu piszących! No i tak se myślę że jak policja zacznie tu se czytać to was wszystkich taksówkarzy chyba pozamykają!!! Sami piszecie o waszych przekrętach. Nie boicie się??? I kto wam donosi te inf??? Skąd wiecie że wyleciała babka z US???

@Pila

Kurde ja chciałbym się do was zatrudnić ale różne rzeczy słyszę jedni że kupę forsy da się zarobić inni że bidę klepią i komu tu wierzyć? Jeden kumpel chwali drugi narzeka a te wpisy tu też dobrze o was nie świadczą! Komu tu wierzyć? Kurde myślałem że taksówkarze są kumplami staną w swojej obronie bo różnie to bywa a tu czytam że wy sami sobie grozicie więc nie kumam jak to jest u was w tej korporacji? Tak szczerze i uczciwie napiszę ktoś coś?

Rozczarowany
@Z innej beczki

Też myślałem że większość jest spoko ale teraz już wiem że się myliłem, najgorsze jest to że to pisze ktoś kto musi być blisko Leona i Kasi . Niezły z niego ten co koń między nogami nosi skoro tak im doopy obrabia. Juz nie mam dobrego zdania na temat taksówkarzy, bo nie ma ku temu powodów

@Rozczarowany

NIe trzeba być blisko tych ludzi wystarczy wejść na FB. Tam jest wszystko. Córeczki też swoje udostępniają. Do tego ogrodnik.

@Dżolero

Sorki ale nie znam córek szefostwa czy ogrodnika więc nie wiem jak ich tam znaleźć :( bo nie da chyba pod logo mały czy Leon a tyle tylko o nich słyszałem. Pozatym wątpię czy ktoś z nich na FB napiszę o układach itp albo o swoich długach. Zresztą mnie czyjeś życie prywatne nie obchodzi bylebym zarobił kasę i gitara a czy szefostwo ma miliony czy nie to co mi z tego. A tu czytam że wy sami siebie straszycie i to mnie przeraża bo co myśleć o firmie gdzie na samych siebie zgłaszacie donos na policję jak tu czytalem. To że na szefów każdy narzeka to norma ale wy jedyni jesteście co tak po szefostwie jedziecie i to prywatnie bo co córki np mają do tego ale wy co najgorsze sami po sobie jedziecie i sami siebie straszycie!!! I tu się zastanawiam czy ma sens pracować z takimi ludźmi czy nie jest lepiej w innych korporacjach taxi w Bytomiu bo o nich cisza

były rabatnik
@Anonim

na Wrocławskiej??

Zlotowa

Neks obniżył składki , Feniks obniżył skladki( mając relatywnie największy ruch ) - czy Rabat obniży składki , słychać coś o tym ?

@Zlotowa

Info w tej sprawie już dawno dotarł na maile !!! Sprawdźcie jakie faktury dostaliście!

ixi

Super nie super, ale tak samo ich dochody jak i twoje lecą na łeb. Obniżka składki w tych warunkach jest chyba czymś moralnie wskazanym, tym bardziej ze rabat to mikrofirma chyba trolu

Zlotowa

Zauważ ośle , gdy neks podniósł składki - rabat w ślad za nimi zrobił to samo . Licze teraz na analogię . Szefostwo bardzo lubię - pytanie jest niezbędne do ustalenia budżetu na kolejne miesiące . Więc proszę byś nie jojczył , nie masz nic do powiedzenia - milcz !

Darek
@Zlotowa

Lubisz nie lubisz idź tam gdzie chcesz a nie siej tu fermentu! Po cholerę tu piszesz takie bzdury! Nie prościej zadzwonić do szefostwa i zapytać? Skoro ich tak lubisz to w czym problem ze tu inkognito się madrzysz?

@Darek

Fakturę to ja zawsze dostaję jak się upomne na 50 zł i to za rzekome używanie ichznaku

Darek
@Dżolero

No to o co ci chodzi? Masz fakturę na 50 zł to plac 50zl w końcu były komunikaty ze w Rabacie obowiązuje jeden cennik a nie każdy sobie. Pozatym Jacek szkolił że mamy tak z kasą kombinować by wyszło tyle ile ma wyjść więc jak im wyszło 50zl to plac 50zl :) tak na serio to co to ma za nens tutaj wypisywanie pierdół? Wystarczy grzecznie zadzwonić i zapytać szefostwo jak że składkami i po problemie! A tak to tutaj takie pierdoły się pisze że szkoda czasu na ich czytanie i sami się nakręcamy tylko:( życzę dużo kursów by było z czego te 530zl zapłacić i na życie by zostało no i zdrówka bo wirus już dotarł do Bytomia i to powinno być problemem a nie czy połowa składki czy cala

Pawel
@Zlotowa

Te dwie firmy razem nie mają tyle kursów co rabat co Ty za bzdury wypisujesz pozdrawiam

złotóweczka
@Zlotowa

Tak Neks i Feniks obniżyły składki, jak czekały na Rabat żeby zaraz po Nim podwyższyć ceny......

@Pawel

Co ty bredzisz!!!! Jakby tak było to dlaczego jak rabat szukał kierowców nikt nie przeszedł z neksa itp!!!????? Mimo że mieli mieć okres bezskladkowy :) bo wszędzie jest podobnie z kursami czy tu czy tam ta sama kasa zostaje. A neks ma większe składki od rabatu o 100zl więc nie mało i jakoś nie było chętnych by zmienić korporacje mimo że cen za kursy nie zwiększyli!!! Zatem policz w neksie składka większą a ceny za kurs mniejsze i woleli tam niż do rabatki!!!! Więc nie pisz bzdur tutaj że Rabat taki silny i najlepszy bo kłamiesz w żywe oczy!!!! Kumaci kierowcy widza fakty a nie czarowanie że super jak nigdzie!!!

@Pawel

Ogólnie traktując ilość kursów - masz rację. Sprostuje - ilość zleceń na kierowcę ( tutaj Feniks ma przewagę) , Neks w tej chwili najgorzej wypada . Mój post nie ma na celu wychwalania innej korporacji , tylko wskazuje na możliwości rynku i przetasowania . Dalej uważam , że Rabat ma największy potencjał , i chciałbym by marketing jak i kierowcy działali wspolnie .

@Zlotowa

Większość z nas to widzi że potencjał jest tylko jakby nikomu nie zależało na jego wykorzystaniu :( każda korporacja ma potencjał tylko nikt nie ma menadżera!!! I mam wrażenie czasem że szefostwu jakby nawet zależało byśmy czasem za dużo nie zarobili np święta i Sylwester można by zarobić w te dni jeżdżąc cennik razy dwa! I tak byśmy mieli pełne obłożenie a nikt w te dni poza nami z Bytomia nie pracuje jak w powszedni dzień w roku!!!! Normą jest już w niedzielę mieć dodatki a my nawet 2-4 dni w roku nie:( :( to takie upokorzenie nas i to celowe bo już niemoralne są komunikaty typu praca obowiązkowa pod groźbą kary!!! A co ja mam se wigilię przełożyć? Sylwestra mam w innym terminie obchodzić??? Normą jest że połowa musi a połowa wolne jak w innych zakładach co muszą być np elektrownia czy szpital. Reasumując te kilka dni by nam nieco więcej dały kasy niż te łaskawe 3 składki mniejsze!!! Więc jakby człowiek umiał czasem się odbić od gorszych mc byłoby nam lżej ważne byśmy co mc mieli z czego odkładać na takie sytuacje jak teraz czy np awarię auta. Zobaczysz ilu teraz zrezygnuje z taxi bo klienci stracą pracę i już tak chętnie nie będą jeździć więc taksówek będzie za dużo w Bytomiu! Oczywiście szefostwo straci być może 50 składek co mc i to zaboli i jaki plan mają na przyszłość!? Może ceny obniża by zwiększyć liczbę kursów ? Gdy jest się pod ścianą trudno mądrze myśleć! Nam nawet nikt nie pomaga by np wydrukować druki do ZUS i poradzić jak skorzystać z możliwości pomocy od państwa! A szkoda bo widać że firma się interesuje tylko naszymi składkami a nie nami! Coś że nie piszą o blokowaniu przystawki za spóźnienie że składka:)

@Tysiak

Świetnie to rozumiem - chciałbym takich dni ,by również nadrobić zaległości . Realia rynku taxi nie są wcale łatwe , jedną decyzją można pogrzebać firmę . Taki neks tylko szuka potknięcia by przejmować klientów ,kierowców - a szef tej korporacji to zwykły prosty (usunięte przez administratora) . Zobacz , nikt tutaj nie napisał miłego słowa o zmianie cen , Rabat jako jedyny wsparł nas-kierowców . Dziwne co ? Bądźmy poprostu obiektywni .

@Zlotowa

Kolego piszesz o podwyżce cen- napisz po ilu latach ta podwyżka i po ilu prośbach ze strony kierowców!!! Szefostwu bardziej zależało na zwiększeniu liczby aut a więc swoich dochodów aniżeli na godziwych zarobkach kierowców! Kto powiedział że musi być 150 aut? Gdyby nas było że 100 to mniej ludzi by jeździło ale za większą kase. Napisz o ile wzrosła minimalna płaca w kraju przez te lata niepodnoszenia cen w Rabacie!!!! O ile podrożał ZUS mechanik auta!!! A ty czekasz na dni kiedy będziesz zasuwał po 20godz w weekend by odrobić kasę za postoje:) super wszyscy będą się bawić a ty banan na buzi bo nadrobisz debet na koncie :) :) :) bądźmy szczerzy jest jak jest i jeśli się komuś nie podoba może odejść :( :( ale bądźmy też szczerzy że szefostwu nie zależy na nas a to dlatego że nas nie brakuje odejdę ja czy ty oni w to miejsce znajdą innych!!! Jaka masz pomoc teraz kto ci udzieli rad jak skorzystać z dotacji od państwa?! Mają prawnika. Gdzie forsa na prawnika dla kolegi 39 i to.tez pokazało że jak komuś pomóc to za naszą forsę a oni od siebie powinno zapewnić pomoc prawna oczywiście jeśli celowo nie nabroił ktoś z nas. A teraz nawet cennik ustalili z miast gdzie nie mamy licencji Gliwice Zabrze Tarnowskie góry . Życzę czasu gdzie se odrobisz postoje za obecne mc tak mc bo to się będzie ciaglo- jedyna nadzieją to chyba jak emeryci zrezygnują z pracy i żołnierze to może będzie nas mniej! W co wątpię bo emeryci mają zawsze mniejszy ZUS a nie tylko 3mc a będą mieli pretekst że muszą dzieciom pomoc.

John Belushi
@Pawel

Skąd ty wiesz ile, kto kursów robi?? A kurs kursowi nie równy,A z taksowkarzami jest jak z wędkarzami,jak zaczynają klepać na postojach kto ile ma obrotu, to ten pierwszy zawsze ma najmniej. A feniks to bajki pisze że za 12 godzin ma 450 obrotu, zajmujemy się robotą i tyle. A co to składek w neksie obniżka została jako pierwsze ogloszona, czyli ktoś czuje rynek czy to szef czy jego pobliska świta, kij to kogo obchodzi zachowują się jak ludzie.

Obserwstor
@Zlotowa

I jak tam ustalony już budżet na kolejne miesiące? Teraz pewnie po obniżce składek kawior na łososiu na śniadanko i polędwiczki na obiadek???? ja se już wczasy wykupiłem w Dubaju

Buczoo

Fajnie się czyta, że (usunięte przez administratora)wprowadza sztuczną inteligencję do zamawiania taksówkę. Jak widać pomimo opinii jakoś wprowadzają nowości..u nas dalej cisza.

Obserwator 2
@Buczoo

Przecież mamy sztuczna inteligencje kto by lepiej przydzielał kursy nie narzekajcie one tyle wysiłku wkładają w ta prace komu co przydzielić. A Mały jest szczęśliwy z Leonem

Kuntakinte

Co to tutaj tak spokojnie. Czyżby zapanował taki dobrobyt w Rabacie. Pewnie to teraz kraina mlekiem i miodem płynąca. Ludzie co Wy. Nie dajcie się zastraszyć tym komunikatom chyba

Zlotowa

Piękne dzięki dla Zarządu Taxi Rabat :) Dla zainteresowanych - składki zostały obniżone . Proszę by hejtujacy pisali również o pozytywnych sprawach , stworzmy prawdziwy obraz firmy . Subcio :)

@Zlotowa

No super :) te sto złoty to już nam wszystkim życie uratuje!!!! Teraz to już pod niebiosa wychwalać tu będziemy firmę na którą psy przez lata wieszamy!!! Gest fajny i miło ale bądźmy realistami te sto złoty to żadna pomoc tu należy walczyć o zwiększenie liczby kursów należy myśleć i działać jak zachęcić klientów z neksa itp by przeszli do nas!!! A nie stówkę mniejszą składka nas udobruchać!!! Menadżer musi zacząć w końcu pracować!!!!!!!!!!

@Tysiak

Dla pozostających na l-4 jest dużo większy bonus . Moim zdaniem bardzo fairplay . Nie wypowiem się na temat reklamy ,gdyż nie znam możliwości finansowych TaxiRabat , ale faktycznie Tomek sprawdziłby się w krainie deszczowców jako szpieg , marny marketing prowadzi . Fanpage jest prowadzony w nudny ,szary sposób .

@Zlotowa

Zawsze na L-4 i urlopie płacili mniejsza składkę więc to że teraz też mniejsza to nic takiego. Nam obroty spadły o ok 40% a składkę obniżyli o 20% więc nieproporcjonalnie! Ale spoko cenić należy każdy gest tak jak napiwek 1 zł bo niby nic a w skali mc daje dużo :) natomiast problemem jest to że nie widać zaangażowania góry by coś poprawić jakby nikomu nie zależało na firmie :( dobra i skuteczna reklama nie musi być droga ale bez kasy to fakt że trudno prowadzić marketing! Z czasem może się okazać że będzie za późno bo pomału pomału konkurencja zacznie nas połykać z tym że oni przejmą nas kierowców a zarząd straci firme- może to się stać nawet bardzo szybko tak jak szybko koronawirus rozłożył największe gospodarki świata na łopatki!!! A kto by uwierzył że potęgi światowe tak szybko padną na kolana bezradne???? Spójrzcie na USA i Nowy York dalibyscie wiarę że to się tam stanie??? A wątpicie w upadek rabatki??? Bez działań i to szybkich potem może być za późno!!! Kierowcy zmienia naklejki na autach Rabat na ...... A co nasz marketing i zarzad???? No cóż nie mój problem. Pracuje dla godnej kasy a nie dla naklejki na aucie! Pozdrawiam.

Kret
@Tysiak

Każdy ruch że strony szefostwa w tym momencie był by dobry. Zobaczymy co będzie dalej. Sytuacja potrwa jescze conajmniej 2 miesiące A może dłużej. Sądzę żeby zmienić coś z reklama musimy my kierowcy dotrzeć do Tomka, przedstawić nasze pomysły. Dużo osób utrzymuje z nim lepszy lub gorszy kontakt więc do dzieła. Ruszmy to. A gadki że najlepsza reklamę robimy my i wrzucenie kolejnego durnego posta na fb nic zmieni. Widać nawet kto te posty czyta , zawodowiec, 3 kierowców i Tomek. Reklama ma dotrzeć do klienta. Dlaczego nie spróbować płatnych ogłoszeń na fb skoro już inwestujemy pewnie nie małe pieniądze w ten fan page. Koszt kilkaset zł A efekt napewno lepszy niż poematy Tomka. Sprawa ulotek którą dawno olali. W tym momencie napewno by się sprawdziły, ludzie nie wychodzą z domu, chętniej skorzystali by z zakupów proponuje zrobić ulotki z naciskiem na usługę zakupy. Jednak nie w mecie ma wroclawskiej, Robic to na większą skalę np 1 sklep w każdej dzielnicy. Zabieramy zakupy bez kolejki i zawozimy. Każdy z zarządu to czyta Tomek również. Marzy mi się kiedy ktoś wkoncu wyciągnie wnioski z postów. A nie tylko uważa ta stronę za miejsce obrzucania się błotem. Zdrowia życzę wam, więcej pracy.. dla zarządu też.

@Kret

O tym napisałem. Tu nie chodzi o to kto kogo lepiej czy gorzej zna a o to żeby dążyć by KAZDY godnie zarobił!!!! Policzcie tylko z dziennego utargu po odliczeniu za paliwo zostaje mi ok 100zl wam pewnie też więc 4dni pracy idą na składkę jeśli ktoś ma auto w kredycie to bez ZUS i tak na chleb nie zarobi dlatego składka gdyby była obniżona o 400zl to i tak byłaby kropla pomocy w morzu kłopotów! Ale oki każdy gest się liczy a tzw menadżer to albo nie może albo nie potrafi nim być !!! Odp zna szefostwo!!! I tu z Tomkiem żadne rozmowy nic nie zmienia bo jak ktoś czegoś nie umie to niech się za to nie bierze! Jeśli mu szefostwo związuje ręce to do niego my nie możemy mieć pretensji !!! Te wpisy tutaj pokazują naszą frustracje a u innych ich glopote jak czytam! Generalnie ciemno to widzę i czuję że inne korporacje nas powoli przejmą np Lider i tu można się z lidera śmiać bo nic innego nie pozostało skoro się nic innego nie potrafi Tomku :) zobaczymy ilu z nas wytrzyma ten trudny czas a ilu odejdzie. Firma będzie się kurczyć z dnia na dzień i jakie będą wpływy dla szefostwa? Oj zaboli tak duża różnica i co powoli składki w górę by odbić straty? A wtedy np Lider będzie proponował może lepsze warunki! Można siedzieć w domku z nadzieją że w końcu się poprawi :) Tramp też tak myslal i co ? Szybko zmienił zdanie! Pompuje biliony w gospodarkę a bezrobocie że szok rośnie w jeden dzień. Ten z Anglii też szybko zmienił zdanie! Jeśli szefostwo teraz nie zareaguje ostro to i Rabat zniknie bo ile my wytrzymamy??? Liczycie wasze obroty? Ok 100zl na dzień daje ok 3000zl po 30 dniach minus auto i składka a co jeśli wam auto nawali??? A co po 3 mc jak ZUS wróci??? Każdy dzień zwłoki to dzień bliżej pogrzebu :( no ale cuda się zdarzają więc może...... Kto wie :) tego życzę wam i sobie

Kret
@Tysiak

Zgadzam się z Tobą. Tomek nie ma pojęcia o marketingu, on pisze ładne wiersze może napisze ladna ofertę dla firm współpracujących. Ale co do wizerunku firmy jest bardzo ograniczony. Fb i akcja zakrętki to według niego reklama firmy mającej aspiracje do bycia najlepszym w regionie. Prostu przykład na czas epidemii nawiazujemy współpracę z sklepami typu ( lewiatan, delikatesy centrum itd) w tych sklepach jest wszystko od jedzenia, wędlin po drogerie . Robimy plakaty i ulotki ludzie stojąc w kolejce przed tym sklepem godzinę następnym razem zamówiła taxi zamiast stać. Od tego są menadżerowie marketingu żeby mieć pomysl na reklamę A nie 10 razy ten sam post 10 razy nakrętki i masa krytyczna. Nikogo to nie obchodzi oprócz Tomka. Trzeba być elastycznym dopasować się do sytuacji. To tylko jeden z pomysłów jaki przyszedł do głowy. Czekam na kolejny wpis Tomka najlepiej " zostawmy w domu nie wychodzicie nie zamawiajcie" ciekawe czy jego żołnierz płaci składkę hahaha

Były rabatnik
@Tysiak

Tys powinien mieć nick grosz a nie tysiak:) :) :) nic frajerzy tu nie zmienicie będą was doić do końca firmy a potem ogłoszą bankructwo i coś se wymyśla nowego!!! Szefostwo se da radę bo ma za co a wy bidoki se tu upost dajcie swojej frustracji bo tyle wam zostało :(. Żal mi was bo byłem jednym z was ale na początku było jeszcze oki ale im więcej nas było tym większe (usunięte przez administratora) się robiło!

Pollena 2000

W dobie kryzysu i obawy utraty pracy ( w przypadku niektórych z tu piszących ) w celu przejścia pozytywnie badań jakie mają u Was nastąpić -propnujemy pranie mózgu! Metoda w 100% bezbolesna i skuteczna! Jedyny warunek to -muzg należy mieć!!! Koszt to jedyne 500zl płatne tylko przelewem. Zapraszamy do współpracy i proponujemy zgłaszać się na zapisy w.czesniej gdyż z obserwacji waszych wpisów wnioskujemy że możemy niewyrobic się w terminie do 10 kwietnia! W waszym przypadku czas prania mózgu to minimum 12 godz. Normalnie zajmuje nam to 10minut! O kolejności prania decyduje kolejność zgłoszeń!!!

@Pollena 2000

Nasze testy są w stanie wykryć nawet to co wy jesteście w stanie wyprać!!!

ixi

Ten wirus jest groźny, a najgorsze że atakuje mózg ( po tych chorych wpisach tak wnioskuje)

Leon68

Ktoś wie ile w zeszłym roku wynosiła karta podatkowa w Bytomiu Dajcie znać i przestancie sobie ublizac. Trzeba trzymać się razem

Lein68
@Leon68

Zarząd mógłby stanąć na wysokości zadania i zaopatrzyć swoje taxi w płyny do dezynfekcji to apel do Tomka

nick
@Lein68

Przecież zarząd nie ma swoich taxi no po za zięciem chrzestniakiem oraz paru ciekawych numerów od 140.Jedyna rzecz mnie zastanawia dlaczego zarząd ukrył przed nami faktu o nowej szefowej. Przecież Tomek nam pomógł że mamy kupić sobie płyn do odmarzania szyb hahahahaha. Ciekawe ile z nas w to uwierzyło. A jak z niego taki dobry chemik to niech skonstruuje taki płyn i nam go sprzeda po kosztach albo z NIEWIELKIM zyskiem bo jak wiadomo wszędzie jest ciężko z takimi rzeczami Niestety zostaliśmy z tym sami i nie zapominajcie jak przyjdzie co do czego to my odpowiemy bo przecież każdy odpowiada sam za siebie.

Dsnka
@nick

Nowej szefowej? UPS cos mi umknęło

Urząd pracy

A może by tak wszyscy zawiesili działalność na 3 mc? Wtedy byśmy zobaczyli reakcje zarządu :) ale nie ma co liczyć na takie posunięcie więc nic tylko biadolenie nam pozostało :( dlatego są tzw. kierownicy i nadzór :) bo jak my się zwolnimy to oni będą pracować i jakoś to będzie. No cóż w życiu trzeba umieć się ustawić szefostwo się umiało a my nie więc my płacz a oni kwarantanna w domku przy szampanie. Ciekawe czy znowu sto razy będę czytał - NIEUREGULOWANIE składki grozi blokada aplikacji!!! ??? :) Pozdrawiam i zapraszam po zasiłek dla bezrobotnych

@Urząd pracy

Caryca z zawodowcem siedzą teraz przy śniadaniu z diety pudelkowej na 5 ( zobaczcie ile kosztuje taki katering to spadniecie z krzesła) i się z Was śmieją. Śmieją się że narazacie swoje zdrowie za te marne 8 - 10 zł za kurs. Jak ciułacieie cały obrót żeby im zapłacić składkę i nawet wam nie starczy na paliwo

Łagiewnicka 15
@Urząd pracy

Informujemy że zasiłek dla bezrobotnych należy się po 3 mc po zawieszeniu działalności!!! Proponujemy zatem 14 dyniowa kwarantannę na L4 i wtedy wam przysługuje pomniejszona składka do ZUS oraz korporacji. A tak poza nawiasem jedyne pocieszenie dla was to że macie okazję dołączyć do wszelakiej maści artystów celebrytów i byłego prezydenta Wałęsy oni też nie mają za co czynszu zapłacić i boją się że z głodu prędzej umrą niż na konowarusa! Sorry za ten smutny zart- też to przeżywam i też brak funduszy mnie dobija :( nic nie zdziałamy bo teraz to i pewnie trudno będzie znaleźć zatrudnienie w jakimś zakładzie pracy :( . Sorki jeszcze raz i dużo dużo i dużo sił i zdrowia w tych trudnych dniach.

Nie będzie niczego

Dziękuję bardzo kierowcą którzy zostali w domu. Dzieki nim w tych ciężkich dniach mam szansę zarobić na moje opłaty i kredyt. Składki płacić muszę wszyscy mimo że warunków do pracy nikt nam nie zapewnił. Reklamy jak nie było tak nie.ma. ciekawe gdzie te pieniądze z reklam aj. Ja rozumiem że przez to co się dzieje w kraju, usługi transportowe ledwo ciągną. Ale spodziewałem się jakiś ruchów że strony tzw zarzadu. A tu nic, byle składka się zgadzała. Marketingowiec i jego swita świeci w TVN. Szkoda że jego marketingu nie widać na mieście, na bilbordach, na klatkach schodowych. Firma kiedyś najlepsza w mieście staje się najgorsza i to nie przez brak klientów, przez pazerność i mała biurokrację której nigdy nie było. Tomek 5 kierowników, 5 nadajnikow wszystko trzeba utrzymać. Dobranoc

Sanepid Bytom

Pragnę poinformować że każdy Bytomski Taksówkarz od dzisiaj ma posiadać w samochodzie płyn do dezynfekcji oraz papier toaletowy. Komunikat już został wysłany do właścicieli korporacji ale pozwoliłam sobie też napisać tutaj. Pozatym kontrolę jakie zostały wykonane w ostatnim czasie. Zostały pobrane próbki materiału że środka samochodów i w 4 przypadkach w waszej korporacji na siedzeniach znajdowały się ludzkie odchody. Ponowne kontrolę jutro od godziny 8 na ulicy Moniuszki pod Sanepidem.

@Sanepid Bytom

Podobno najwięcej tych odchodów było w pewnym srebrnym citroenie bo jego kierowca ciągle popuszcza że strachu

24.pl
@Wieprzek

Aż żal czytać te "inteligentne" dyskusje. Nicki właściwie są dobrze dobierane. Dobrze podkreślają poziom piszących

@24.pl

Byłech w biedronce i nie ma już papieru toaletowego. Podobno wszyscy taksiarze z Rabatu wykupili. Teraz pytanie w jaki sposób wcześniej się podcierali. Mam nadzieję że nie w te ob...ne pokrowce w swoich zapyzialych 20 letnich Skodach i VW

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Kandydaci do pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.
1.3/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 94 lok. 08
    41-902 Bytom

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.