Pracuje w tej firmie od 8 lat. Ludzie piszący Tu jak im zle i nie dobrze trochę wymyślają. Zgodzę się do niektórych kwestii ale panowie trochę sobie dodali. Każdy po trochu. Czasem praca dyzpozytorni nie jest taka jak powinna o czym mówią klienci ale proszę wziąść pod uwagę że na kierowców tez się skarżą. Przerabiajac codziennie kilkuset klientów, zawsze znajdzie się kilku "urazonych". Tak ja to odbieram, zaznaczam to moje zdanie. Co do kierownictwa to nie sa w ogole konsekwentni i spojni w działaniach, rządzi kolesiostwo i od zawsze tak było. Wiadomo lepsi i gorsi. Szefostwo według mnie nie zawsze wywiązują się ze swoich umow z kierowcami. Nie raz bardzo surowo traktowani innym razem udają że nie widzą problemu. No ale oni sa tam tylko po to żeby nosić kasę A od porządku i kontroli mają swoich ludzi nie zawsze na tyle kompetentnych na ile im się wydaje. Osobny temat to szef marketingu, PR, reklamy ogólnie chłop orkiestra który chyba zapomniał jak stał na postoju w dziurawych butach i obdartej koszulce w brudnym aucie. Jest to gość totalnie nie w temacie jeśli chodzi o obecna sytuacja w pracy. Czuje się ważny bo ma super ważne obowiazki (najleic reklama na szybie lub skontrolować oznakowanie samochodu). Dla mnie ta osoba jest wogole nie potrzebna spokojnie zrobili to kierownicy i dyzpozytornia mając lepsze warunki pracy. Jeśli chodzi o zarobki to jest średnio czasami lepiej czasami gorzej, jeśli chcesz zarobić pracujesz 7 dni w tyg lo 10-12h przy stawce 1.40 trzeba się nameczyc A do tego musisz mieć szczęście lub układy o których tez każdy mówi ale po cichu. Stawka powinna być wyższa ponieważ koszty w ciągu tych 6 lat urosły mi o około 30-40procent. Jeśli w przyszłości się to nie zmieni to kiepsko widzę ta firma za 10 lat. Skończy się tak ze zostaną same auta po 2-3 tyś bo na inne nie bedzie ludzi stać lub pouciekaja tam gdzie lepsze warunki na do Katowic, gliwic (korporacje). Także pozdrawiam wszystkich czytających, wszystkich hejterow firmy i tych którzy są obiektywni.